24 máj 22, 00:00:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004686 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5160 Dátum: 14 dec 29, 22:33:06 »

Én Yoruichitől képzelem el, hogy túl kegyetlen a kardja és azért nem használja. Azért van egy olyan érzésem, hogy most a köpenye alatt ott rejtegeti a Zanpakutouját.

És mi a helyzet Hisagi Bankaijával? Úgy felizgult mindenki, hogy végre van neki, de nme használta Byakuya ellen. És mostmár nincs ellenfél a közelében... Egy újabb elhibázott lehetőség.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5161 Dátum: 14 dec 30, 00:52:22 »

A kegyetlen páros. Nyelvesít

Hisagi már tényleg nem igen találhat olyat aki ellen eséllyel bevethetné a Bankaiát.
Habár ha most fönn lesz egy fordulat,vagy Bach szerez előnyt,akár valamilyen hatalmat akkor könnyen "készíthet" újabb katonákat.

Bachnak jobb lett volna ha Csillagszemet ad Kubo.
Eddig is Juhász Baknak könyveltem el.
A végén pedig ő lenne a Csillagszemű Juhász.Még illene is rá. ikszdé
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5162 Dátum: 14 dec 30, 15:37:03 »

Lehet írtátok csak én átsiklottam rajta de ha múlthéten voltak fejezetek akkor most nem lesznek?
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5163 Dátum: 14 dec 30, 20:02:26 »

Az csak felvetés volt..
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5164 Dátum: 14 dec 30, 23:43:32 »

Ha úgy vesszük a Lélek Király isten szerepét is betöltheti. Juha Bach a fia(mint Istenné), a Strenritterek (Quincyk) vollständigbe olyanok mint az az angyalok. Valahogy ismerős az egész. Itt hiányozna még a Sátán szerepét betöltő alak (Aizen valamiért nem), a Démonok a Hollowok. Shinigamik meg mindenki tudja.
Naplózva

Lilija
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5165 Dátum: 14 dec 31, 06:30:47 »

Sziasztok!
Most írok ide először, de már nagyon régóta olvasom a mangát.

Nem tudom, hogy előzőleg írt már valaki ezekről, de engem nagyon érdekelne, hogy pontosan mi lesz Orihime szerepe?
Van egy olyan érzésem, hogy ő fogja "meggyógyítani" a Lélek királyt Bach után, vagy valamilyen hasonlóan lényeges szerepének kell lennie, ha mostanában ennyit mutatják Nevet Meg anno ahogyan Aizen is beszélt az erejéről, meg nemrég mikor beszélt arról, hogy milyen jó lenne, ha a világon nem lenne több háború stb...szóval valamilyen nagy egyensúly teremtő szerepe kell hogy legyen így a vége felé, mert eddig nem sok dolog tiszta róla nekem, eleve hogy kik lehetnek a szülei, mert amit eddig tudunk a hátteréről, az szerintem kevés, hacsak valami el nem kerülte a figyelmemet.

A másik, ami érdekelne, hogy lehet- e valamilyen kapcsolat Aizen Bach és Urahara között? Hármuk között is meg köztük és a Lélek Király között is (azon kívül ami eddig kiderült)...én sokáig gondoltam arra, hogy Aizen a Lélek Király fia...most Bach valószínű, hogy az, de akkor Urahara kicsoda? Nevet és miköze van mindenhez?

Kuboval kapcsolatban, a sok időhúzó és ismétlő rész ellenére, szerintem nagyon jól felépíthette annak idején a szereplők hátterét , Ichigoét is, és a vége felé ad magyarázatot nagyon sok dologra, ami visszagondolva már említve volt valamilyen szinten, és csak nem olyan rég lett megmagyarázva, ez tetszik nekem, a rajzolás meg komolyan, nagyon nagyon durván sokat fejlődött (fejlődik), egyszerűen tényleg már a gyönyörű kategória.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5166 Dátum: 15 jan 08, 13:52:21 »

Hogy hogy nincs kint még manga ? Gondolkozik
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5167 Dátum: 15 jan 08, 13:53:04 »

Nem lesz úgy tűnik.
Vagyis nincs Spoiler ezért tuti nem lesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 08, 14:03:16 írta ULTRA » Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5168 Dátum: 15 jan 08, 14:13:47 »

de wut? Szomorú múlthéten se,ezen a héten se  Neeem
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5169 Dátum: 15 jan 08, 16:08:16 »

Karácsony, Szilveszter, Újév.. Ilyenkor mindig ez van, ez a 2-3 hét elég üres animék, mangák terén.
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5170 Dátum: 15 jan 08, 18:03:09 »

Másnak már rég lejárt az ünnep..
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5171 Dátum: 15 jan 09, 10:30:01 »

Hát én Grimmjow felbukkanását és Hisagi Bankai-at nagyon várom bár az utóbbiból nem tudom hogy lesz-e valami ki ellen küzdhetne meg SS-ben valaki írta is hogy nem nagyon marad ellenfél , de én reménykedek hogy lesznek még ott is harcok.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5172 Dátum: 15 jan 09, 15:59:54 »

Másnak már rég lejárt az ünnep..

Ja csak hogy Japánban nem úgy vannak az ünnepek mint itt. Nevet
Nézz utána most fáradt vagyok elsorolni hogy milyen ünnepek és hogy mikor vannak.
Náluk a Karácsonyt sem ünneplik nagyon de van más asszem. Most totál kár vagyok magyarázathoz de lényeg hogy mikor nekünk véget érnek az ünnepek Japánoknál még javában tart. Nevet
Ráadásul előbb kaptuk meg a fejezetet szóval ezért is van szünet most.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5173 Dátum: 15 jan 09, 17:05:01 »

de wut? Szomorú múlthéten se,ezen a héten se  Neeem

Adok magyarázatot az ünnepeket leszámítva:

Múltkor dupla kiadásként jelent meg a Weekly Shounen Magazine és a Weeky Shounen Jump is. A WSM szériák a december 15-ei héten szüneteltek, ami azt jelentette, hogy WSJ szériák(Bleach) még jöttek azon a héten, de a következőn nekik is szünetelniük kellett. Azonban ez a szünet elmaradt, mert kijöttek a fejezetek, igaz egy picit később. Azok a fejezetek lettek volna az eheti adagok, de mivel már kijöttek, így csak jövő héten várható új fejezet.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Fuuga
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #5174 Dátum: 15 jan 10, 01:38:15 »

Hát én Grimmjow felbukkanását és Hisagi Bankai-at nagyon várom bár az utóbbiból nem tudom hogy lesz-e valami ki ellen küzdhetne meg SS-ben valaki írta is hogy nem nagyon marad ellenfél , de én reménykedek hogy lesznek még ott is harcok.


Hó! Hó! Hó! Álljunk meg egy pillanatra!  Nevet
Grimmjow felbukkanásának van reális esélye!? Azért kérdezem, mert az egyik kedvenc karakterem, és nagyon örülnék, ha megjelenne.  Nevet
Tegnap előtt olvastam el az utolsó fejezetet, és már nagyon várom a folytatást!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!