24 máj 21, 13:16:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004464 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5100 Dátum: 14 dec 18, 15:00:20 »

Bach megvárta elöször milyen képeségei vannak , utána meg válaszolt  Ördögi  Kicsit hasonló mint Yamanál.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5101 Dátum: 14 dec 18, 15:08:49 »

Már pedig ha belegondolsz ahhoz hogy Bach-ot lenyomja kell neki egy Isteni képesség.

Egyáltalán nem.Sőt csak beszopná ha lenne neki olyan mivel Bach rákacsintana és mehetne a levesbe.

A puszta erő kell ami neki van mivel azzal Bach nem tud mit kezdeni csupán a saját erejével tud rá válaszolni (ami szintén hatalmas).Ezt az erőt kell felülmúlnia Ichinek, de nem is muszáj felül múlnia elég ha a gyorsaságát és a most már eléggé nagy erejét használja.Valamint már van neki 2, azaz 2 féle getsugája.Valamint 1-t is tudott használni tucatnyi módon.Most már gondolom van neki jóval több.

Úgyhogy ezek alapján egyáltalán nem kell istent csinálni Ichiből, azt meg, hogy Kubo fog-e nem tudjuk.

Meg egy olyan világban ahol amúgy is vannak olyan emberek, akiknek a jelenlététől leég egy dimenzió nem igazán számít "istennek" egy olyan karakter akinek akár ennél is nagyobb lett az ereje.Ha valaki ugyanezt meg tudja csinálni a shurikendobálós háborúban azt már kevésbé veszi be a gyomrom de ez talán azért van mert néhány dologgal kapcsolatban nem vagyok nyitott a változásra?  Gondolkozik fogalmam sincs.

Ichi már repített el egy hegyet azzal, hogy kacsintott és akkor nem volt istennek titulálva.Azóta ezt már felülmúlta szerintem Yama és ő sem lett.Bach még nem mutatott ilyen szintű dolgot csak azt, hogy negálja a speciális képességeket.

Akkor ezek után kérdezem, hogy most akkor jogosan dobálózunk azzal, hogy Isten Ichigo (lesz?) ?

Persze lehet, hogy lesz.Minden lehetséges és tudjuk, hogy 9 év alatt már kiismerted Kubot, de hátha most először nem lesz igazad.  Gondolkozik

A vicc kedvéért, A Shinigami HalálISTEN-t jelent. Nevet

Ez jó Nevet szinte már el is felejtettem ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 15:17:39 írta Asasino » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5102 Dátum: 14 dec 18, 15:12:21 »

Remélem ichogo Bankai formája nem más lesz mint a Vasto Lorde alak. (Simán lehet)  Mert most már nem fél töle. Mosolyog
Pont egy ilyen Badas külsö kell Bach ellen.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5103 Dátum: 14 dec 18, 15:51:46 »

Remélem ichogo Bankai formája nem más lesz mint a Vasto Lorde alak. (Simán lehet)  Mert most már nem fél töle. Mosolyog
Pont egy ilyen Badas külsö kell Bach ellen.

Én örülnék szerintem a legjobban neki. Talán csak Hiei örülne neki jobban. Nevet

@Asasino: Nem tudom valahogy nem tudom elképzelni hogy ekkora ultimate képességet előre lát majd ki is védi őket de egy egyszerű bunyós harcot elveszítene. Nevet Ráadásul azt is előre kéne látnia nem? Elég fuck logic ez a képesség.
Igazából nem is képesség csak egy végső stádium kb amit Ichinek megint csak túl kell szárnyalnia.

De ha Kubo meglepne és jó értelemben akkor nagyon elégedett lennék.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5104 Dátum: 14 dec 18, 16:06:46 »

Igen a felébredt Bachra értem hogy nem tököl tovább.
Közben leesett hogy eddig húzta az időt,igaz inkább csak félálomban.
Azért is írtam oda hogy továbbit nem várja meg.

Ichigo Bankainak már az is jó lenne mint anno Hollow Ichigo volt a belső világban a Mugetsu-edzésnél csak feketében.
Leginkább ez az alak kéne,egy kis Végső Getsuga formájú beütéssel.
Attól függően hogy mennyire veszi komolyan a harcot,lenne erősebb a hatás.
http://www.zupimages.net/up/3/1520432122.gif
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 16:07:43 írta K ichigo » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5105 Dátum: 14 dec 18, 16:17:20 »

Végén nem Yamma Bankaiát használta Bach?
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5106 Dátum: 14 dec 18, 16:29:48 »

Végén nem Yamma Bankaiát használta Bach?

Először én is ezen agyaltam. De szerintem az nem az hisz lángokat nem láttunk igazából.
Csak annyit hogy darabokra szakadt Bud-chan. Nevet

Amúgy Bach most nagy rohadék mert ha jól értettem Hasnyálmirigy magyarázatát akkor amíg Bach félálomban van a Kvinsik élhetnek hisz náluk van Bach ereje. De amint használja a teljes erejét a Kvinsik megszűnnek létezni. Szóval akkor mégis csak egyedül megy háborúba? Már ha jól értettem.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5107 Dátum: 14 dec 18, 16:57:54 »

Hát azt hittem a multkori részt semmi nem múlja alul.Tévedtem..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5108 Dátum: 14 dec 18, 17:21:17 »

Juha bach kimondta hogy ő ő, A szerzetes beleadott mindent.
Itt Bach fog nyerni, az biztos. Yamamoto Bankaijára sincs szüksége ellene.
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5109 Dátum: 14 dec 18, 17:25:36 »

Idézet
A puszta erő kell ami neki van mivel azzal Bach nem tud mit kezdeni csupán a saját erejével tud rá válaszolni (ami szintén hatalmas).Ezt az erőt kell felülmúlnia Ichinek, de nem is muszáj felül múlnia elég ha a gyorsaságát és a most már eléggé nagy erejét használja.Valamint már van neki 2, azaz 2 féle getsugája.Valamint 1-t is tudott használni tucatnyi módon.Most már gondolom van neki jóval több.
Úgyhogy ezek alapján egyáltalán nem kell istent csinálni Ichiből, azt meg, hogy Kubo fog-e nem tudjuk

Csakhogy Juhász tartogat még egy nagyon nagy meglepetést , amire valószínűleg csak Ishida árulásával fog fény derülni . Mi gátolja meg Juhászt abban ha úgy érzi hogy akár minimális veszély is fenyegeti a győzelmét , nem gondol egyet és veszi el Ichigo erejét , ahogy tette azt az SS-ben lévő quincykkel , mivel benne is ott van a lelke egy darabja .  smirksweat Gondolkozik
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5110 Dátum: 14 dec 18, 17:40:57 »

Idézet
A puszta erő kell ami neki van mivel azzal Bach nem tud mit kezdeni csupán a saját erejével tud rá válaszolni (ami szintén hatalmas).Ezt az erőt kell felülmúlnia Ichinek, de nem is muszáj felül múlnia elég ha a gyorsaságát és a most már eléggé nagy erejét használja.Valamint már van neki 2, azaz 2 féle getsugája.Valamint 1-t is tudott használni tucatnyi módon.Most már gondolom van neki jóval több.
Úgyhogy ezek alapján egyáltalán nem kell istent csinálni Ichiből, azt meg, hogy Kubo fog-e nem tudjuk

Csakhogy Juhász tartogat még egy nagyon nagy meglepetést , amire valószínűleg csak Ishida árulásával fog fény derülni . Mi gátolja meg Juhászt abban ha úgy érzi hogy akár minimális veszély is fenyegeti a győzelmét , nem gondol egyet és veszi el Ichigo erejét , ahogy tette azt az SS-ben lévő quincykkel , mivel benne is ott van a lelke egy darabja .  smirksweat Gondolkozik

az a darab valamennyire egyesült Ichi hollow énjével vagyis az igazi zp-vel nem? Lehet tévedek.a Hollow meg ugye fáj a quincyknek.

Érdekes lesz ha Bach képes elvenni.

A bankaihoz meg annyit szólnék, hogy én tartom azt, hogy bankai előtt még össze fogja illeszteni a mostani 2 kardját egy "igazi" shikai megidézéséhez.Bár ez valószínűleg hülyeség csak én mégis szeretnék még egy lépcsőfokot a mostani ereje meg a bankai közt.Vagyis nem is igazán az erje hanem szintje között.

Bankairól meg az a véleményem, hogy tényleg a full hollow alakra kellene hajaznia de 80%-ban térjen el attól.Nem hiszem, hogy ezúttal is lenne lyuk a mellkasában, meg hát ugye az milyen lenne már ha 100%-ig ugyanazt lőné el mint akkor.Egyes dolgok mint a maszk meg ami ilyen kötelező maradhat de a többi legyen teljesen új.Meg a maszk is csak ilyen féloldalasan legyen rajta.Esetleg akkor lenne maxon ha az arcát teljesen elfedi a maszk?  Gondolkozik Ördögi Kúl
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5111 Dátum: 14 dec 18, 17:54:45 »

Nem arra gondoltam . Nevet
Arra gondoltam hogy amikor Ishida és Haschwald beszélgetett és akkor mondta hogy az első támadás alkalmával egész SS-ben szétszórta a lelke részeit és az már ott van a shinigamikban . Szóval ha meghal egy shinigami Bach attól is erősebb lesz .
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5112 Dátum: 14 dec 18, 18:05:43 »

Azért az is mekkora "véletlen" már, hogy az erő 9 éve, amíg nem nyithatja ki teljesena  szemeit is pont abban a pillanatban járt le, amikor meghalt volna.....................

Oké nyilván úgy számolt, hogy valamikor aznap lejár, de azért milyen """"véletlen"""" már, hogy pont akkor sikerült lejárnia, amikor már épp meghalt volna, nem előtte pár perccel, vagy utána 2-3 al.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5113 Dátum: 14 dec 18, 18:10:17 »

Csak ez Ichigon nem működik. Korábban kimondták, hogy felébredt a quincy vére és ezeken nemigazán működnek a az ilyen technikák. Egyszóval nem biztos, hogy képes látni öt a jövőben. Egyébként hiába lát rövid időre előre Bach ha nem lesz képes lépést tartani a sebességgel. Egyszóval nem lesz ideje feldolgozni az adott információt. Másrészt szerintem a shinigamik is tisztában vannak az előrelátással, hiszen ők pedig jóslás mágiát használtak. Szóval ők is tisztában lehetnek sok dologgal, azzal is, hogy Ichibe veszíteni fog.  Továbbá ne felejtsük el, hogy Urahara és Ukitakéék is mesterkednek valamiben. Nem lepne meg ha szétválasztanák az egybeolvadt dimenziót, ahol valószínűleg Bach ereje is megcsappanhat, hiszen az árnyak birodalmának hatása is lecsökken.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5114 Dátum: 14 dec 18, 18:40:59 »

A fenét. Most megmondom, hogy Bach-ot úgy fogják leverni, hogy a jövő nem statikus és, amit a végén ichi ellen látni fog az valami trükközés miatt nem az lesz, ami valójában történni fog. Ez olyan röhelyesen egyértelmű, hogy az már szinte fáj.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!