24 máj 21, 14:34:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004506 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4830 Dátum: 14 okt 29, 14:08:42 »

Igaz hogy Robi megmurdelt de az a rebirth amit askin mondott remelem hogy mindenkire igaz akit elkapott a feny es Bach mellett szuletnek ujja. Nem tul valoszinu de ennek orulnek a legjobban.
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4831 Dátum: 14 okt 29, 14:28:37 »

Akkor Bazz-B-től is elbúcsúzhatunk? Nos, legalább egyszer se vesztett. Ez kicsit olyan volt, mint mikor Aizen levágta Harribelt.

Azért nem egészen, van egyetlen, de elég nagy különbség a 2 esett között: Aizen-nek NEM VOLT OKA levágni Harribel-t + semmilyen haszna nem származott belőle, Bach- viszont a lenti "selejttel" hozatta vissza az "Eliteket" + power up-oltatta magát. Vagyis Bach duplán jól járt a parasztok beáldozásával.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4832 Dátum: 14 okt 29, 14:38:39 »

Nem tudom, ti, hogy vagytok vele de engem ez a fejezet most nagyon felidegesített. Már az előző fejezetről is írni akartam mert már ott is voltak kételyeim, valami ilyesmitől tartottam ami a mostani fejezetbe volt.

Most egyáltalán nem értem Kubo gondolatmenetét, de itt néhány emberét sem. (Nem rossz szándékból írtam, mielőtt valaki félreértené.) Itt az előző fejezetre gondolok amikor írták sokan, hogy időhúzás. Az mióta időhúzás, hogy végre bemutatja valakinek a képességét? Én személy szerint nagyon örültem, mert szerintem egész ötletes harc volt, tetszett, hogy végre (még ha kicsit is) de összedolgozott Ouetsu és Kirinji és nem annyiból állt a harc mint az azelőtti fejezetben, hogy "nyissz-nyassz".

Na de amik a mai fejezetben történtek azt tényleg nem értem:

1. Miért kell egyből megölni azt akitől még semmit sem láttunk és miért kell orvérzésig mutatni azt, akitől már mindent láttunk és már legyőzték többször is?
Gigi meg Bambi már rég lerágott csont, mint az a kis szőke kis csaj. (Annyira megfogott, hogy még a neve se jut eszembe). Amikor végre megláttam, hogy Robert életben van akkor azt gondoltam jól van Gigiéket ezért elnézem neked. És igen már írtam többször is, hoy Byakuya nem győzte le.  Nevet De amikor kinyíratta akkor már majdnem abbahagytam a fejezetet. Mondom ennél rosszabb már nem lehet. Tovább olvastam és rájöttem, hogy mégis.

2. Miért kell egyből kinyíratni valakit, ha egy logikus lépéssel megmagyarázhatnád miért van életben és ehelyett egy légből kapott marhasággal feléleszteni?
Itt Askinékra gondolok. Simán beadhatta volna, hogy nem haltak bele abba az egy vágásba. Miért? Olyan hihetetlen lenne? Mert szerintem nem. Vagy ha mégis ráfoghatta volna Gerard képességére, hogy ő csinált valamit, mert szerintem a "Csoda" képességből sokat kilehetett volna hozni. Mégis logikusabb lépés lett volna mint feláldozni azokat akiktől még semmit sem láttunk.

Megértem, hogy Bach jól járt a beáldozással, de akkor azokat kellett volna beáldozni akik már kikaptak.

Csak nekem hiányoznak azok a harcok amik nem abból állnak, hogy egy vágás és kész?

Az előző fejezetek magas színvonala után ez nagyon elkeserítő volt. Nem tudom ennyire nehéz volna összehozni jó harcokat vagy mi? A fejezetben egyetlen dolog volt ami tetszett, az pedig az volt, hogy Bach nagyon kerüli a harcot. Nagyon tetszik, hogy tartalékolnia kell az erejét a Lélek Király ellen. Kicsit olyan érzés mintha azt hozná ki belőle Kubo, hogy Bach nem mindenható mint annó Aizen és nem tud mindenki egyszerre lezúzni, főleg, hogy még ott van a Lélek Király és Ichigo. De lehet, hogy ezt csak én látom bele. ^^"

A What The Hell címmel nem értek egyet. Erre a fejezetre inkább az illett volna, hogy Fuck Logic. Kíváncsi leszek mit hoz ki a következő fejezetben illetve kiket hagy életben és mit alkotnak akkor Askinék. Most ha már feltámasztotta őket akkor legyen normális harcuk, ne az, hogy azonnal levágják őket.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #4833 Dátum: 14 okt 29, 15:28:56 »

ettol feltem  Neeem nyirjuk ki a jo karaktereket.......kezdtuk cang duval meg BG vel most bazz b is meg robert is... de persze pepek  meg  gigik komplett fejezeteket kapnak....
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4834 Dátum: 14 okt 29, 16:04:42 »

Gigire kár volt pocsékolni az időt,bár legalább láttuk a szárnyát.Az legalább nem rossz,ilyen démon csontvázas.

A bajszos csávó végre rendesen szerepelt,nem is halt meg..eddig.Mind1 legalább megkapta a betűjét.Amikor "megőrült" akkor olyan lett mint az a órás fullbringer,csak öregebben. Gondolkozik
Az igaz hogy Bach okosan irányította át az "erőit",de azért Bazz-b-ért kár.
Nem ártana egy olyan quincy sem aki ellen tudna állni,akár kis ideig is fénynek.
Az elit 4es kapott egy reboot-ot.Van esély a vollstandingre és csuklyás képére a haláluk előtt.
Bach nagyon szeret hátradőlni és élőben mozizni.
LEgalább Otetsut sem veszik félvállról.Most már valamennyire kiismerhették.Ezért már shikai kell,vagy több. Nyelvesít

Látom Tilon már reagált a Bambis részre,így már késő figyelmeztetnem. smirksweat
Mondjuk a fene sem tudja hogy az mennyivel lett volna jobb ha a shinigamikat eszi/szívja.


Off:Egy plusz kérdés(közben net elment) vajon ha a kiscsaj megenne 1-2 shinigamit akiket gigig vére irányít,akkor az hogyan hatna rá?
Tudom élő quincykre a közvetlen érintkezés nem hat,de belső hatás?
Mondjuk ha ez működne akkor inkább tegye meg Mayuri.Lenne egy falánk kis Lolyja. ikszdé
Igazán hasznis kis takarító lenne,főleg egy ilyen "tudósnál".
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4835 Dátum: 14 okt 29, 16:26:14 »

*Sóhaj*

Már a múltheti fejezetnél is kiakadtam, de ez most kiverte nálam a biztosítékot.

Kezdjük az egészet az úgynevezett "Juhász különleges osztaggal". Nem érdekel, hogy kinek milyen erőt kell képviselnie, szeretnék végre egy kiéletezett, izgalmas harcot látni ebben a történetszálban, de úgy látszik, hogy Kubo-nak csak az alázás megy oda-vissza. Lehet, hogy én vagyok az egyedüli, de bírtam Askin-t. A harcok során végig lazult a csatatéren, amit a gyengékből nem nézek ki, ezért szerintem joggal vártam, hogy ne intézzék el könnyedén. Erre mit tesz Kubo?! Lerendezi 1 fejezet alatt a lehető legidegesítőbb módon(tisztán és érthetően kifejti az a képességeit az ellenfél előtt), bezzeg a Pepe szintű karakterek megérdemeltek 2 fejezetet. >.<

Kubo-nak ez még nem volt elég. Annyira nehezére esett képességet kitalálnia BG9-nek, Robert-nek és NaNaNaNaNaNa Batman-nek, hogy szépen, csendben kinyírta őket. Ezt érdemelte a quincy, aki kilőtte Kyouraku szemét. Sőt, Bazz-B is megkapta a szeretetcsomagot, aki szintén az értelmesebb quincyk közé tartozott. Közben Gigi tovább gusztustalankodhat. Fantasztikus mondhatom.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4836 Dátum: 14 okt 29, 19:18:19 »

Bach nem kezdett el öregedni? A bajsza, az egész arca is olyan más.

Kubo most a lovak közé csapott, amibe a lovak is majdnem beledöglöttek. A kemény harcok hiányoznak, most talán ráeszmélt.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #4837 Dátum: 14 okt 29, 20:02:07 »

Juha Bach benyom egy speckott, feláldozza övéit. Gigit kinyirom már megint Bambit kínoza, és undorkokid. Az biztos Ichigoék előbb érnek oda, de Bach is hamar oda ér ,ha a 0-sok birnak még velle. Szétverték a Wonderweiss másolatott és a Négy testőrt.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4838 Dátum: 14 okt 29, 20:24:56 »

felülírnám az előző hsz-emet.

Mielőtt írtam egyszer olvastam el a fejezetet telóról.

http://www.mangapanda.com/bleach/603/17
Nem láttam az első képen a hátteret ahogy felállnak.(Vollstandingben)

És ennek nagyon nem örülök.Ahogy írtam a kiütéseknél ha vissza lesznek hozva az megölné Oetsu darálását.Így is lett.fekete pont.

Sokkal jobban örültem volna ha csak annyit történt volna, hogy a vágásba Askin mégsem halt bele a képessége miatt és Bach azokat élesztette volna fent újjá akiket a fénycsóvájával megölt lent.Instant teleport.Liliék meg ezt nem tudva, csak annyit láttak volna, hogy Bach meg akarja ölni őket és ezért ellenszegülnének Bachnak.

Ha annyi ellen lett volna fent a soul palace-ban akkor már jobb lett volna ha megérkeznek Ichigoék és nem az űbertáp nullásokal együtt harcoló Yoruichi és maxon lévő Ichigo valamint 2 3 support karakter menne 3 ellennek.Igen 3 ellennek mivel Oetsu kinyírta mind a 4 embert a Bachféle Zero divisionból, annyi, hogy most toltak egy vollstandingot, és?Oetsu tol egy Shikait és megint mennek a levesbe.Valamint ha fel is kerülnének Bazzb-ék akkor Ichigo érkeztekor megejthette volna azt az 8vs1-t (vagy valami ahhoz hasonlót) amit lent félbehagyott.

Minnie meghalt, lili megölte.-1 ritter.

Én örültem a Gigi jelenet elejének. Azt vártam, hogy Bambi szarrá robbantsa Gigi egész lényét ! erre? ló*****  Lehánylak

Bazz-B potenciállal rendelkező karaktereket random kinyírni?HATALMAS FORDULAT! csak hogy egy rohadt nagy facepalm és ostobaság ezzel egy időben.

Akkor is mérges leszek ha Oetsut legyőzi ez a négy akit olyan könnyedséggel vágott le ahogy az a nagykönyvben meg van írva.

Még megbocsájtom ezt a húzást, hogy ha valamilyen úton módon Bazz-B meg NaNaNa megmenekül.

Ichigo meg csapjon szét valakit még Bachék előtt ha már azt a 8-t átengedte annak a 6 majomnak.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4839 Dátum: 14 okt 29, 20:36:56 »

Annyira vártam már egy ilyen fejezetet. Nálam ütötte az előző négyet, még úgy is, hogy csak a második felét tudtam élvezni. Olyan rég dobott be Kubo ilyen fricskát, hogy igazából közel sem látjuk át a történéseket, hiába gondoltuk úgy az előzőekben. Mivel azok csak látványos és pörgősek voltak, viszont kiszámíthatók.

Szerk: Nem értem, hogy miért gond, hogy vissza lettek hozva. Ezzel pont Oetsu zúzása betonozódott be, megölte őket. Nem hullának tettették magukat, nem álltak fel mondván ez csak egy karcolás. Kubo végre újított egy keveset ezzel. Főleg, hogy nem a bölcsek kövéből támasztott Bach, hanem elég igazságos alkímiát alkalmazott. Ez amúgy sem árt, jó lenne még jobban érzékeltetni, hogy Juha valóban egy valódi isten, legalábbis isteni ereje van, mindössze elviekben sebezhető.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 29, 20:42:21 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4840 Dátum: 14 okt 29, 21:10:34 »

Nem lesz gond, ha Oetsu megint lecsapja őket, de ha egyikük vagy akár együtt is le tudják nyomni VS ide vagy oda akkor fog szarul kijönni a dolog.

Azért a snipernek kicsit örülök, az érdekes.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4841 Dátum: 14 okt 29, 21:17:32 »

Inkább az az érdekes hogy miért kellett feláldozni őket . Bőven meghalt annyi Ritter hogy Juhász azokból "adakozzon" . Viszont lehet hogy őket még nem nyelte el és nem tudja "újrahasznosítani".  smirksweat Gondolkozik
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4842 Dátum: 14 okt 29, 21:41:59 »

Ez most egy egyértelmű gyors erőátcsoportosítás volt. Ideális helyzetben egy egész éjszakát átaludt volna, hogy visszaszívjon mindent (továbbra is várom, hogy elporlassza a shinigamikat is), most adott erre, ha fél percet úgy, hogy tovább is dobta az erőt. Nekem ez az egész arra hajaz viszont, hogy nem tartalékolja az erejét, hanem nem akarja a képességeit felfedni, ha Oetsu nem tud róla szinte semmit, akkor kötve hiszem, hogy a Lélekkirály tudna.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #4843 Dátum: 14 okt 29, 22:21:25 »

Az előző fejezet(ek)hez gyorsban: Egyszerűen imádom, ahogy ebben háborúban a küzdő tagok egymás után fejtik ki a képességeiket a másiknak, akár több oldalon keresztül. Szinte kérik a másiktól a halált. Ezenkívül amúgy Oetsu elég laza volt.

A maihoz: Ez a fejezet meg bőven jöhetett volna később is, például azután hogy a most feláldozott még ismeretlen quincyk kaptak egy normálisnak nevezhető harcot és egy kis személyiséget. Nem mintha azok akik többet szerepeltek egy kicsit is értek volna valamit ilyen téren, de mint mondtam legalább porondon voltak egy keveset.

Én Bastion véleménye mellett vagyok, Kubo szimplán csak nem akart/tudott karaktert és képességet írni nekik, így mehettek mind Bachnak és a Turbo csapatnak reggelire.

Mellesleg ha Gigi túlélte a lejövő fényt, akkor már maradjon is életben a manga végéig!
Ennek a csávónak/csajnak/mosómedvének a jelenetei lassan annyira szórakoztatóan nevetségesek, hogy szinte már fájna ha csak úgy hirtelen eltűnne : D.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 29, 22:24:26 írta mateee-kun » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4844 Dátum: 14 okt 29, 22:22:24 »

Ez bizar fejezet volt.
De ha előbb 2 másodperc alatt levágták őket, akkor mit fognak most megint érni? Úgyan úgy levágja őket megint.
Nekem tetszett mikor kiborult az öreg, hogy Bach hátra hagyta őket stb stb. Örültem hogy még él, erre pff kinyírták és még a képességét se tudtuk meg. Így elpazarolni egy jólkinéző karaktert....... Csomó jó karakter el lett pazarolva, ilyen hülye picsák meg csomó szerepet kaptak meg mindenféle kretén alak.
Bach még az arc elején mondta hogy utálja a harcot, gondolom ezért is kerüli ennyire. Még Yama ellen se állt ki gyakorlatilag csak mással fárasztotta meg gyorsan ellopta a bankaiját és kivégezte.
Shaz Dominot nem vágom ki a franc lehet. Vagy nem is Stern Ritter? Vagy csak rohadtul elfelejtette Kubo hogy ő is van. Nos, nincs több betű és kizártnak tartom hogy osztozkodna egy másikkal. Csak 2 szer volt ilyen de abból az egyik csak egy fake ritter volt aki csak a képesség része, a másik meg egy iker pár akik kb egymás klónjai.
Miért érzem úgy hogy Ukitakét soha az életben nem fogjuk már harcolni látni? .....

Nem 100%-os az angolom, tehát akkor most Robert meghalt, de pl Bazz-B-t nem láttuk csontvázzá válni, most akkor meg halt vagy csak az erejét vesztette el? Candice meghal Byakuya által, az oké. Nanana-val mi van? Zombi csaj meg Lilitoto él, csak a képességét vesztette el. Bár igazság szerint a zombi csaj ( illetve valójában férfi nem? Nevet ..... ) férfit se láttuk hogy elkapta e a sugár és él vagy hal e. És a "P" csajról se tudunk semmit.

Ez tényleg egy "mi a fa**" fejezet.  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!