24 máj 21, 21:29:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004639 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4755 Dátum: 14 okt 06, 22:00:46 »

Asasino pontosan hol is van Askintól ez a kijelentés?

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/582/21

erre gondoltam Mosolyog
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4756 Dátum: 14 okt 06, 22:05:01 »

Ha anno a másodlagos fellövési tervhez is volt "térképe" akkor indokolt hogy az elsőének is meg kell lennie.
Ettől függetlenül lehet családi ereklye is.Elvégre ez egy nagyon fontos feladat és ez a specialitásuk.
Az érték most nem számít sokat,mert vészhelyet van.Persze lehet másolat is.

SzerK.Kösz Assasino.Rémlett,de nem tudtam melyik fejezet.
Nem is tudom,elég kétértelmű.
Mivel a "fellövés" előtt van így utalhat simán a döntésére is,de a képességére is.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 22:07:14 írta K ichigo » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4757 Dátum: 14 okt 07, 02:22:50 »


Fura ez a jelenet. De az sem biztos hogy Askin mondta az utolsó mondatot mert fekete a háttér. És tegyük föl hogy ha Aizen lenne, ez igen csak bizonytalan mondat lenne tőle. Ő azért mindig magabiztosan menetelt előre, még mikor genryusai-al harcolt is. Ez meg igen csak önbizalom hiányos mondat.
Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #4758 Dátum: 14 okt 07, 16:14:56 »

Szerintem Askin mondhatta. A döntés pedig, hogy felmenjen-e a keményebb ellenségek közé vagy maradjon lent. Mikor Mayurival találkozott akkor is tovább állt mondván, hogy túl sok képességet kellene bevetni és nehéz küzdelem lenne vagy vmi ilyesmi. Emiatt a bizonytalanság és a harchoz való hozzá állása miatt kicsit Starkra emlékeztet, de remélem kap vmi jó képességet és egy jó harcot.
Naplózva
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #4759 Dátum: 14 okt 08, 14:21:48 »

Kint van már a 600. rész: http://www.mangareader.net/bleach/600
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #4760 Dátum: 14 okt 08, 14:39:47 »

Ennyi még nem elég Sternritteresek, RÁSZEDTEK TITEKET TI MARHÁK.  ikszdé  Ördögi  Nyelvesít
Juha Bach jobban tenné ha egy kicsit beszálnának többet harcba a kis csirpet-csapatodból, ennyi nem elég 0-ássoknak.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4761 Dátum: 14 okt 08, 15:39:29 »

Ecsém Kubo tuti nyaralni ment vagy nem tudom de ahogy fel fel tűntek egymás után a nullások annál jobb lett a fejezet.
Régen röhögtem Bleach-en most sikerült. Sőt messzebb megyek rég vártam már a következő fejezetet. Végre egy jó öreg Bleach amit ezer éve hiányoltam. No srácok ilyen kommentet is rég láttatok tőlem lehet örvendezni. Nevet  ikszdé

Tudtam én hogy a bigét nem lehet csak úgy fejbe lőni. Elvégre ő a Nulladikos Mayuri. Nevet

El ne ba...d Kubo mert kiheréllek esküszöm. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4762 Dátum: 14 okt 08, 15:50:40 »

Ezt most egész jó volt. Kíváncsi vagyok mit tud a kardkovás csókat kardja, hogy akváriumban kell tartani.
Naplózva

An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #4763 Dátum: 14 okt 08, 18:44:37 »

Néhány pillanatra tényleg elhittem, hogy az író kapkodja a sztorit, és lerendezte már ezt a nulladikost - pedig sokkal több lehetőség és izgalom van a karakterében, mintsem ezt érdemelné. Annál nagyobb volt az ujjongás, mikor a függöny mögül újra színre lépett, s egyenként feltűntek a többiek. Jó látni, hogy összefogva próbálnak harcolni. Valamint szeretem a trükkös harcokat, s ez a kezdés pedig igen jó volt.  Mosolyog
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4764 Dátum: 14 okt 08, 18:52:39 »

Na mehet Kubo a francba! Az elején tényleg elhittem, hogy Senjumaru meghalt, főleg azután, miután a Quincy-k eltakarították "ízlésesen" szegény tetemét. Aztán szerencsére megnyugtatott Kubo, hogy nem véletlenül sz*rnal tőlük a Gotei 13 is.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4765 Dátum: 14 okt 08, 18:57:54 »

Én vagyok vak vagy Kirinji tényleg nem szerepelt ?
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4766 Dátum: 14 okt 08, 19:45:00 »

Matek zh kell, hogy legyen végre egy TÉNYLEG Bleaches rész? Hm,,,,,,,,ez nem egyenértékű csere kérem szépen.

Mellesleg nem tudom eldönteni, hogy nagyon szeretném elhinni vagy valóban az történhetett, hogy a szünet előtt [tudjátok, még tavaly] lehetett pár beszélgetés a kiadó és Kubo közt, minek vége valami olyasmi lehetett, hogy adtak neki -gondolom 2015 végefele- egy időpontot, hogy addigra márpedig be kell, hogy fejezze a mangát. Majd a szünetben gyorsan átgondolta hogyan vagdosson ki és gyorsítson fel, akár írjon át jópár dolgot, hogy a finálé azért mégis megmaradjon. Ami szerintem úgy 3-4 fejezete kezdődhetett el.

Elég vad teória, de Vettel szándékos negyedik helye is annak tűnik.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4767 Dátum: 14 okt 08, 19:53:22 »

Ez valami hatalmas fejezet volt! Ezt bizonyítja az is, hogy még az anti-Kubo team-nek is tetszett!

Komolyan megetetett Kubo, hogy meghalt, pláne amikor húzták a padlón és "eltakarították".

Az is nagyon komoly volt amikor a 4 palotát lelőtte a quincy.

A 0-sok belépője meg valami hatalmas volt a feelingje nagyon átjött. Nevet

Szerintem Thor meghalt a következő részben.Ez csak egy random tipp. tudjátok mindig az hal meg aki a legtöbbet beszél Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4768 Dátum: 14 okt 08, 20:10:21 »

Ez valami hatalmas fejezet volt! Ezt bizonyítja az is, hogy még az anti-Kubo team-nek is tetszett!

Komolyan megetetett Kubo, hogy meghalt, pláne amikor húzták a padlón és "eltakarították".

Az is nagyon komoly volt amikor a 4 palotát lelőtte a quincy.

A 0-sok belépője meg valami hatalmas volt a feelingje nagyon átjött. Nevet

Szerintem Thor meghalt a következő részben.Ez csak egy random tipp. tudjátok mindig az hal meg aki a legtöbbet beszél Nevet

Nincs semmilyen anti-Kubo-Team. Csak vélemény nyilvánító emberek. Attól mert valakinek nem tetszik még nem lesz anti pali. Nevet Amúgy az még mindig nem Thor hanem Hawkman de mindegy amúgy. Nevet

Szerintem meg mind az összes Kvinsike meghal hogy végre Bach is mutasson valamit.

Én vagyok vak vagy Kirinji tényleg nem szerepelt ?

Nem szerepelt de hogy mit csinál az jó kérdés. Lehet elment fürdőzni. Nevet
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4769 Dátum: 14 okt 08, 20:23:55 »

Egyetértek. Évek óta nem mosolyogtam ilyen őszintén a bleachen. Tiszta epic volt, ahogy hülyére vették ezeket a beképzelt fírgeket:D. Sikerült eloszlatnia a One Piece okozta csalódásomat is. Ezt a bleachtől vártam volna a legkevésbé:D
Az afrosamurai kardja pedig epic lehet, ha hűteni kell:D Én is kíváncsian várom a továbbiakat.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!