24 máj 21, 20:42:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004625 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #4725 Dátum: 14 okt 02, 12:13:07 »

http://www.mangareader.net/bleach/599

És íme, valaki fején találta a szöget benne  Kúl
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4726 Dátum: 14 okt 02, 13:42:01 »

Érdekes volt a fejezet, csak az zavar, h Bach mindig a katonái mögé bújik, ugyanezt teszi a Lelkek Királya is a 0. osztagosokkal, de ők csak védelmezik, vagy azért, mert gyenge mint a harmat, vmilyen okból kifolyólag, vagy azért mert Juha-hoz hasonlóan nem akarja bepiszkolni a kezeit... A 4 elit nagyon király, ennyire erősek legyenek, pedig alig kezdődött el a harc, máris elintézték az egyik 0. -ost. A megmaradt tagok arra jók lesznek, h feltartsák addig az elitet, ameddig Ichigo-ék megérkeznek. Utána majd Chad-ék kezelésbe veszik őket. Ichigo meg mehet a lelkek királyához meg Bach-hoz.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4727 Dátum: 14 okt 02, 13:46:01 »

Várjunk csak, valami nem stimmel, egynek így nem jut betű.
Gerard egy Thor 2.0. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 13:48:28 írta Szofron » Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4728 Dátum: 14 okt 02, 13:57:45 »

Azt gondoltam hogy Askin tápos de elit legyen az egy kicsit meglepő . C pedig nem a bajszos pisztolyos lett .
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4729 Dátum: 14 okt 02, 14:06:06 »

Yay mégtöbb új karakter. Már hiányomtam az új karakterek hiányát.

Heló Quincy Thor, Quincy Aizen, Quincy Kensei és Quincy fekete izé.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 14:11:29 írta Exkirion » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4730 Dátum: 14 okt 02, 14:07:55 »

Gondoltam hogy nem legerősebb fehér lovagok támadták meg a lelkek birodalmát . Megjött az elit osztag is .
Azért nyelves csávó nem húzta sokáig  Ördögi
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #4731 Dátum: 14 okt 02, 14:27:11 »

szoval betelt minden betu ezzel? de bajszos joe meg shaz domino mit kaptak mondatvegi irasjelet? Nevet:D
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #4732 Dátum: 14 okt 02, 14:36:08 »

Juha bemutatta kis Elit 4-esét. -Thor utánzat. ikszdé
                                                 - Ördögűző. Ördögi
                                                 -Kapucnis. Gondolkozik
                                                 -Aizen frizus. Faceg
Senjumaru jól kapott egy találatot. Azért jól birta 1v4 ellen.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4733 Dátum: 14 okt 02, 15:25:27 »

Yay mégtöbb új karakter. Már hiányomtam az új karakterek hiányát.

Heló Quincy Thor, Quincy Aizen, Quincy Kensei és Quincy fekete izé.

Kensei, nem inkább Tousen? Nevet Az a fekete izé meg olyan mint a Jawák a Star Wars-ban. Nevet

Azt meg pláne nem értem miért jön mindenki itt Thor-al. Egyértelműen inkább Hawkman-re hasonlít a csóka.

Thor: http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120314220713/marveldatabase/images/1/1a/Thor_comic_gal-thumb-400x441-10602.jpg

DC képregényekből pedig Sólyom ember: http://static.comicvine.com/uploads/original/9/97377/2065837-buzz_hawkman_hawkgirl_1sm.jpg

Bleach-es csóka: http://img.mangastream.com/cdn/manga/53/2559/10.png

Egyébként a rész csak a szokásos. Kezdem azt érezni hogy Bach és a Lélek király rokonok mert egyik se csinál semmit. Nevet
Ezek a katonák meg egyre röhejesebbek. Képtelenség komolyan venni őket.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4734 Dátum: 14 okt 02, 18:50:08 »


Azt meg pláne nem értem miért jön mindenki itt Thor-al. Egyértelműen inkább Hawkman-re hasonlít a csóka.

Thor: http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120314220713/marveldatabase/images/1/1a/Thor_comic_gal-thumb-400x441-10602.jpg

DC képregényekből pedig Sólyom ember: http://static.comicvine.com/uploads/original/9/97377/2065837-buzz_hawkman_hawkgirl_1sm.jpg

Bleach-es csóka: http://img.mangastream.com/cdn/manga/53/2559/10.png

Egyébként a rész csak a szokásos. Kezdem azt érezni hogy Bach és a Lélek király rokonok mert egyik se csinál semmit. Nevet
Ezek a katonák meg egyre röhejesebbek. Képtelenség komolyan venni őket.

Vééégre valaki, aki szerint is inkább Hawkman-re hasonlít, mintsem Thor-ra. Igen, németes neve van, de a sisak inkább a DV univezum szárnyas harcosaira hasonlít.

Mondjuk én szerintem viszont logikus, hogy Bach nem megy át Yakushi Kabuto-ba és bocsátkozik feleslegesen harcokba, amikor ott vannak neki még a Stern Ritter-ek, akiknek ráadásul a haláluk után még erősebb is lesz, szóval dupla haszon neki, mert se nem fárasztja ki magát, de még csak nem is megy kárba a serege (mivel az erejüket megkapja). Aizen-t pont azért rüheltem, mert totál feleslegesen levágta Harribel-t, nem csak egy ellenséget teremtve magának, de több ellenfelet felaszabadított maga ellen.

Hogy mennyire nevetségesek a mostani Stern Ritter-ek arról kár volna vitatkozni, mert mindenkinek más antagonist jön be. Mondjuk akiket totál feleslegesnek éreztem eddig, az Nianzol, Meninas, Liltotto és NaNaNa, mert ők tényleg nem csináltak semmit, illetve semmit nem mutattak fel! Még a nevenincs Quincy felügyelő is többet tett a lantba, mint ők (lásd első Invázió). Akik tökre bejöttek eddig, azok As Nodt, Bazz-B, Mask De Masculine, Candice Catnipp és Giselle Gewelle, bár az is tetszett, amikor BG9 földhöz vágta Sui-Fong-ot. Guaneal Lee-t nem számolom, mert ő nem volt "igazi".

Akik most pánikba estek, hogy "úristen, még van 2 Quincy, akiknek nincs betűjük, de már csak 1 betű szabad", azoknak csak szólok, hogy nem egy Quincy osztozkodott már egy másikkal egy betűn (lásd Lloyd fivérek).
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4735 Dátum: 14 okt 02, 18:57:12 »

Emberek komolyan ... nézzétek meg a nevét , ő egy férfi valkűr . Skandináv mitológia .  Nyelvesít
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #4736 Dátum: 14 okt 02, 19:35:21 »

Most átlett lőve a feje vagy az ott füst?  Mindegyik 0. ostól elvárok azért 1 bankait-t....
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #4737 Dátum: 14 okt 02, 20:00:29 »

hat a csajt fejbe lotte a ficko de sztem nem halt meg bar kitudja de legalabb megvannak az ellenfelek ukitakenek kyorakunak meg grimmnek
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4738 Dátum: 14 okt 02, 22:31:54 »

Na végre ezek már tökös quincyk.(Ha a C rangú esetleg lány lenne,akkor se értse félre) ikszdé
Mai nap után ez már kellett.
Kicsit furcsának tűbik,de valamiért elkezdtem a quincyknek szurkolni.Legalábbis a msotani harcok alatt.
Nem rossz egy vágssáa,és Headshottal kezdeni.

A képességük nevei sem rossz.Askin is meglett.
Aki leginkább egy Aizen alapú szépfiú.(igaz kicsit kacsás)
Aztán vagy egy Thor(Amerika kapitány kombónk),egy "Sebzett"-Ishbali,és egy rejtélyes alak.
Kb olyan mint Unohana Zanpaktouja anno a Muramasas fillerből,egykis Yachiru shikai-os beütéssel.


Lényeg most ez:Hajrá elit quincyk!Használjátok ki azt az időt ami még megadatott! Nyelvesít-Ichi

Ui:Mivel nem váltottunk így nekem nincs melóm.Szofronnak viszont annál inkább.
Bajszosnak/szemüvegesnek se maradt sok hely.Így legalább kevésbé kínos hogy kikapott,ha tényleg átlagban 1betű egyenlő 1 emberrel.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 22:34:05 írta K ichigo » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4739 Dátum: 14 okt 03, 18:42:15 »

Fel se tűnt hogy már is az 599-nél járunk!!! Következő hét 600! Egy újabb százas, és fogadjunk hogy megint nem lesz semmi extra. Mint ahogy 500, 400, 300 nál se.

Azért remélem Shutara nem halt meg, ő az egyik legérdekesebb az 5 közül, ne hogy már pont tőle ne lássunk semmit kb...
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 18:43:17 írta Szofron » Naplózva
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!