24 máj 21, 23:16:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004670 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4710 Dátum: 14 szep 26, 20:45:16 »

Ágyú fellövős,és egyéb részekkel azért próbálkozik egy újabb restrattal.Remélem sikerülni fog az a szint is.

Szerintem már mind Aizent várjuk.Na jó talán Hinamori még nem. Nyelvesít -Toshiro meg nem tud beleszólni.

Tényleg most jut eszembe vajon mi a fene lehet Ukitakeval?
Az még rémlik hogy elment fürödni,de azóta semmi.
Mi az csak nem bealudt a forróvizes forrásban? ikszdé
-Ha olyan gyógyító hatású mint a vér/csont pokol akkor nem bánom,de akkor jöjjön is rendbe legalább a végső harcra.
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4711 Dátum: 14 szep 26, 21:23:43 »

Már alig maradt ép kéz láb stern ritter, kb Haschwalth, Askin meg még 2 ismeretlen, a többiek vagy halottak vagy már kiütőtték őket, szóval nem túl erősek. Ha már az a szemüveges is kiütve, akkor itt már nem igen lesz bármiféle komolyabb harc. Shinigami oldalon meg kb majdnem összes főbb még harcképes így vagy úgy, és ott vannak még a fulbringerek, arrancarok is és a teljes 0. osztag. És ezek mind majd Bach ellenfognak harcolni, 30 vs 1 be? Az úgy elég hülyén nézne ki. Mi van ha Bachnak van még egy kis elit serege, pl igazi erős Quincy-k. Mert ezek a stern ritterek csak ilyen eléggé ágyú töltelékek voltak, akiket nyugodtan bedarálhatnak, és csak úgy botcsinálta az összes, Bach szétosztogatott képességeiből.
Naplózva
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #4712 Dátum: 14 szep 26, 21:34:24 »

Nem mindegy hány shinigami , + segitő van még ? Hát n em ez volt Aizen nél is ?

Végére ketten maradtak Ginnel és mégis besolozta mindet magába Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4713 Dátum: 14 szep 26, 23:38:32 »

Majd jön Gigi az új zombiseregével, amit akkor kreált mikor otthagyták mert "halott": Kenpachi, Yachiru, Hirako, Soifon, Omeada, Hinamori, Isane  + a halott Quincykkel. Nevet Akkor megint lenne levágni való ellenfél a majdan érkezőknek is.

Meglepődtem, hogy Ganjou elérte a Királyhoz tartó buszt. Azt hittem, hogy Kukkakuéval megy majd a Bringerekkel. Most ez is olyan, mint amikor Orihiméék jöttek. Ahogy ők az  Arrancarokat hagyták hátra ő a fullbringereket. Viszont az is fontos, hogy Ganjou kívülről jött be SS-be. Ez alapján a fürdőző cukros bácsi vagyis Ukitake is bármikor megjelenhet. xD Persze nagyítóval kellene keresni a megmaradt ellenfelet.  Van 3 aktív Quincy. Abból Lilli szerintem már befejezte a harcot. Nem hiszem, hogy most kimenne Mayuriék elé  "Ki az első?" kérdéssel. Egyedül nem nagyon van esélye. Bazz-B-t elszórakoztatja Rukia és Renji velük úgyse nem lesz baj és marad Naklevar, akit eddig nem is csinált semmit.

Szerintem Shutara most végzet Niazolal. Az jobban tetszene, ha Bach elvesztené a védelmét és Haschwald venné át ezt a szerepet.

Elvileg pedig az lesz, hogy Bach egyedül mindenki ellen. Ha visszakapja az összes képességét, akkor über brutál lesz. pedig már alapból erős. + Nála van Yamabá Bankaija is. És mivel ő a Quincyk ősatyja tuti látunk tőle majd  Vollstandiget. Én ilyen 3 pár szárnyas formát képzelek el neki, jó hosszú méteres szárnyakkal. Ilyesmit: http://i.ytimg.com/vi/fCEjoHQl5BA/0.jpg
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4714 Dátum: 14 szep 27, 08:05:58 »

Majd jön Gigi az új zombiseregével, amit akkor kreált mikor otthagyták mert "halott": Kenpachi, Yachiru, Hirako, Soifon, Omeada, Hinamori, Isane  + a halott Quincykkel. Nevet Akkor megint lenne levágni való ellenfél a majdan érkezőknek is.

Meglepődtem, hogy Ganjou elérte a Királyhoz tartó buszt. Azt hittem, hogy Kukkakuéval megy majd a Bringerekkel. Most ez is olyan, mint amikor Orihiméék jöttek. Ahogy ők az  Arrancarokat hagyták hátra ő a fullbringereket. Viszont az is fontos, hogy Ganjou kívülről jött be SS-be. Ez alapján a fürdőző cukros bácsi vagyis Ukitake is bármikor megjelenhet. xD Persze nagyítóval kellene keresni a megmaradt ellenfelet.  Van 3 aktív Quincy. Abból Lilli szerintem már befejezte a harcot. Nem hiszem, hogy most kimenne Mayuriék elé  "Ki az első?" kérdéssel. Egyedül nem nagyon van esélye. Bazz-B-t elszórakoztatja Rukia és Renji velük úgyse nem lesz baj és marad Naklevar, akit eddig nem is csinált semmit.

Szerintem Shutara most végzet Niazolal. Az jobban tetszene, ha Bach elvesztené a védelmét és Haschwald venné át ezt a szerepet.

Elvileg pedig az lesz, hogy Bach egyedül mindenki ellen. Ha visszakapja az összes képességét, akkor über brutál lesz. pedig már alapból erős. + Nála van Yamabá Bankaija is. És mivel ő a Quincyk ősatyja tuti látunk tőle majd  Vollstandiget. Én ilyen 3 pár szárnyas formát képzelek el neki, jó hosszú méteres szárnyakkal. Ilyesmit: http://i.ytimg.com/vi/fCEjoHQl5BA/0.jpg

Vagy meg jön a csavar és kiderül, hogy Ichigo valójában Bach-nak megy segíteni. ;P

Végső formával kapcsolatban ne feled, hogy az előző 2 főgonoszt is valamilyen bogárról mintázta (Aizen lepke, Ginjo szitakötő), így valószínű, hogy Bach végső alakja is valamilyen bogárra fog hasonlítani, s ha rangjából indulunk ki, akkor valamilyen "darázs/méh királynő" szerű alakja lesz angyal szárnyakkal.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4715 Dátum: 14 szep 27, 13:52:51 »

Szerintem lesz összefüggés a Kyoraku gyorsan helyreállt szeme, hirtelen teaimádata és Askin között.
Ez az összefüggés szerintem Aizen.Erre vagyok jelenleg a leginkább kíváncsi Nevet
Ez nekem is eszembe jutott de akkor hogy tudta megtéveszteni  Haschit  ? Úgy hogy egyesült ő is a kardja képességével elmondása szerint amit bizonyíthat Juhász idővesztése is , de ez azt is jelentené hogy már nincs gyengepontja a képességek , eddig látni kellet a shikait előhívás közben hogy hasson az illúzió . Túl tápos lenne .
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4716 Dátum: 14 szep 27, 14:47:58 »

Még az is bejöhetne amire régebben gondoltam.
Egy betűhöz nem csak 1 quincy tartozhat.Több a lehetőség és ezek csak az SS-t támadó részleg voltak.


Még mindig megnéznék egy quincy oldalon harcoló Ichigo-t.Nem örökre,de időszakosan mindenképp.

"A vér ereje nagyobb mint gondolnád.A vér kötelez!"-Egy kisutalás,a még nem tudom mire. Nyelvesít

Gondoljatok csak arra mennyien kerültek kapcsolatba.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4717 Dátum: 14 szep 27, 20:00:31 »

Nem tudom Aizen mindig is OP volt de mindig volt és van is Uraharánk Nevet Faceg

Annak nagyon örülnék én is ha a semmiből a Sternritterek helyett előlépnének még régről megmaradt "igazi" quincyk.Mondjuk ez egy olyan jelenet lenne, hogy levágnák a Sternrittereket, hogy rájuk nincs szükségük többé.Bár előtte a maradék Sternrittert is elkéne juttatni a képességének határáig, hogy lássunk is valamit.Bár néhányan már a Sternritterekkel is alig bírtak nem, hogy ha még náluk is erősebbek jönnek.Bár akkor lenne hova hozni Isshint  Ryukent a Bringereket és a többi arrancárt.Már ha nem csak Grimmjow van.Szerintem sokkal jobb lenne mint egy 30 vs 1.

Meg azt is remélem, hogy Ichigo még elszakad Bachtól és a 8v1-hez hasonló csatája még lesz másokkal.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4718 Dátum: 14 szep 27, 20:11:39 »

Igazi quincy ?
Mayurinál biztos van elspájzolva egy - két darab .  ikszdé  Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4719 Dátum: 14 szep 30, 22:22:06 »

Ahogyan anno Mayuri említette az állapotukat,akkor már rég megromlottak.
Persze 1-2még meglehet,akát trófeaként is.
Mondjuk most még van rá lehetősége is hogy megújítsa a kollekcióját.

OFF:tegnap dobtam össze a Shinigamik jenelegi állapotát.Kb pontos,csak kár hogy nem olyan nagy mint a gépemen.
http://ancientstaff.deviantart.com/art/Bleach-Ichigo-And-Gotei-13-members-last-apperance-485449265
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4720 Dátum: 14 szep 30, 22:44:00 »

Kicsit kicsi de menő lett. Nevet

Ichigohoz elfelejteted a státuszt,
Nanaónál a meglepődik  ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4721 Dátum: 14 szep 30, 22:46:18 »

Most délutános vagyok és utána csináltam.
Egy-két hiba elnézhető  a fáradtság miatt. Nyelvesít

Ichigonál ez félig igaz.Elvégre cserébe adtam neki szövegbuborékot.
Elég egyértelmű a célja,nem? Hümm-hümm

Kattintásra nagyobb,de még úgysem az igaz.Sec felteszem máshova is.Talán úgy láthatóbb.
http://www.kephost.com/images/2014/09/30/BleachLastapperancefull.png

Ui:Eddig nem vettem észre,de alsó képen olyan lett Komamura mint egy foltos jaguár.Nem is rossz. smirksweat
(talán leopárd)

SzerK:2 dolog jutott eszembe amire szívsen várom az észrevételeket.

1.Kenpachi-Ki lett ütve,és a további harcok alatt még a törmelék ia valószínűleg betemette.Plusz még rajta volt a szemfedő is.
Arra gondoltam milyen lenne ha 2ik mozi toronyfélbevágós részéhez hasonlóan szabadulna ki?
Persze annyit mondana hogy.Na itt vagyok ki lesz a következő?-Erre már vagy alig maradt valaki,vagy már el is tűntek. ikszdé

2.Yachiru-Remélem hogy nincs semmi köze hozzá,de az eltűnése nagyon emlékezetet a 100-110 évvel ezelőttiekre.
Amikor Kenseiék üres Shinigami egyenrúhákat találtak.Eléggé hasonló,és lehetséges megoldás,de remélem most mellényúltam. smirksweat

2ik egyben utolsó utóirat:Ha lefele nézi az ember,akkor olyan mintha Nanao,Kyoraku kijelentésén lepődne meg.
Szép fordulat lenne,ha ráeszmél egy cserére.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 23:26:02 írta K ichigo » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4722 Dátum: 14 okt 01, 14:22:29 »

Szörnyű,hogy ennyit kell várni a fordításra......

Nem a fordításra kell ennyit várni. Még kinn sincs a manga. Egyébként tudom hogy az angol fordításra érted. Holnap vagy Pénteken jelenik meg a manga. Igazán megszokhattátok volna ennyi hét után. Már nem úgy jönnek ahogy régen szoktak.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4723 Dátum: 14 okt 01, 18:53:18 »

Mondjuk én azon tűnődök, hogy Rangiku meg Hitsugaya talán újra "normálisak" lesznek, de Kensei és Rojuro még a Zombie feloldása után is halottak maradnak. Amikre alapozom:
1.Kensei és Rojuro semmilyen személyiségi jelet nem mutattak Hitsugaya-val ellentétben.
2.Amíg Hitsugaya és Rangiku szemei normálisak, addig Kensei és Rojuro szemei full fehérek, ami általában a halál egyik jele.
3.Gremmy támadásai továbbra is megmaradtak Zaraki-n annak ellenére, hogy kipurcant, szóval nem hiszem, hogy Kensei és Rojuro feltámadtak volna (Yachiru más, őt "átváltoztatta", ami más, mintha megölte volna).

Illetve kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogja folytatni most Kubo. Mert most ezek a lehetőségek maradtak:
1.Folytatódik a Senjumaru és Nianzol szál.
2.Vissza SS-be felmérni a károkat/összepofozni a remélhetőleg csak szundizó 3 Stern Ritter-t/behozni a maradék 2 ismeretlen Stern Ritter-t/behozni a Fullbringer-eket vagy Grimmjow-t.

Ugyanis biztos, hogy Ichigo-ék még 3-4 fejezetig nem fognak megérkezni.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4724 Dátum: 14 okt 01, 19:25:31 »

Burkolt reklám is reklám. Egyébként meg írj a fordítónak pü-t biztos szívesen válaszol.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!