24 máj 21, 23:07:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004667 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4695 Dátum: 14 szep 25, 17:53:52 »


Kár, hogy Nianzol nem mondott semmit a Bumm! után. Annyira kínálja magát a Na pasztmek oda. A gondolatának mindenesetre elmenne. ikszdé



Ezt adom ikszdé

Ennek a fejezetnek mi értelme volt? Nevet
Valahol elégedetlenkedni is kell néhány embernek.Anélkül kitudja mi történne velük.

Kíváncsi lennék egyébként Nianzol majdani szinkronszínészére ikszdé
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #4696 Dátum: 14 szep 25, 18:04:05 »

Sikerült bepótolnom a lemaradásomat és eléggé tetszett. Persze Orihime ruháját rühellem, de szerintem így együtt nem volt rossz.
Igazából so minden tetszett. A volt arrancarok felbukkanása, a zombis csaták (Hitsugayát szépen elverték) és hogy most már a 0.osztagosok is elkezdtek harcolni. Humort néha furának találtam és nem is igazán éreztem néhol hasznát, de azért jó pár tetszett.

Ami nem tetszett:
- fekete kupidó (csak a poén kedvéért volt ott és a képessége sem volt valami jó szerintem. Meg miért is támadta meg a társait? Egyszerűen csak feleslegesnek éreztem és inkább idegesített)
- az arrancarok lehülyézése (ha így fogják visszahozni a többit is, akkor én köszönöm szépen nem kérek belőle.Simán tudtak volna rendesebben is harcolni.)

Mai fejezet nekem eléggé bejött. Tetszett a steinritter W képessége és ahogy a elintézték. A többi inkább csak beszélgetés volt, hogy miként működik az ereje meg hasonlók.


Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4697 Dátum: 14 szep 25, 18:13:48 »

Azért a 3 visszahozott Arrancar nem volt rossz.1-2Varrásnyomot leszámítva kb ugyanazaok mint voltak.
Azt leszámítva hogy erősebbek.
2 kapitány és 1 Ritter lenyomása nem rossz.
Annak még most is örülök hogy Charlotte elvérzett. Nyelvesít

Lehet megcsinálom azt a shihnigami állapot táblát.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #4698 Dátum: 14 szep 25, 18:25:53 »

Nem 4-et hoztak vissza? Mindegy, azért nekem tetszett, hogy újra itt vannak, csak mutathattak volna többet is.

Amúgy, helló újra K ichigo! Hiányoztál.  bye bye

Azon gondolkozom, hogy Mayuri képes lenne-e visszaváltoztatni a zombikat normálissá. Gondolkozik
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4699 Dátum: 14 szep 25, 18:46:03 »

Na látod Charlottet már nem is számolom. Nyelvesít

Üdv neked is.

Toshirot szerintem vissza tudná változtatni,kis eséllyel Matsumotot is.-Kubo egyik kedvenc karaktere,tehát illene neki.
2 Vizard kapitány viszont valószínűleg a szolgája marad,amíg porrá nem lesznek,vagy ő pedig ő maga engedi el őket.

Természetesen az esély még mindenre megvan.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #4700 Dátum: 14 szep 25, 19:00:17 »

Én a vaizardokat is szívesen látnám újra normálisan. Azért ők nem voltak rosszak.

Hueco Mondóiakkal mi van? Uraharáék már itt vannak, de az arrancarok sehol (kivéve Mayuritól). Kubo elfelejtette őket vagy csak egy nagy belépőt akar nekik adni?
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #4701 Dátum: 14 szep 25, 19:11:22 »

nem volt rossz  resz de... Nevet miutan majd gigi meghal visszafognak valtozni normalissa. Nem fog a jo oldalrol megolni senkeit se kubo legfokepp hitsugayat..
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 25, 19:12:28 írta lordsesshisama » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4702 Dátum: 14 szep 25, 19:20:13 »

Erről már volt jó pár találgatás.
Viccebb fajta is hogy csak utólag beköszönnek. stb

Az arc címe Ezeréves véres háború.
Igaz hogy vért már folyt bőven,de egy-két jók közüli halál még simán belefér.

Viazrdok(ez a kettő) nem volt rossz,de majdnem azt is mondhatom hogy megérdemelték.
Így zombiként sokkal ütőképesebbnek tűnnek.Nincs felesleges leleplező duma sem. Nyelvesít
-Érdekes hogy anno előbb ábároltam őkent zombiként,mint Kubo.Egyedül Toshiron filóztm hogy legyen-e. Hümm-hümm

Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4703 Dátum: 14 szep 25, 21:06:51 »

Charlotte visszahozása nekem azért az egy sokkolós jelenetért megérte ikszdé azon szakadtam ikszdé
Naplózva
Westside
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #4704 Dátum: 14 szep 26, 06:54:17 »

Nem értem miért kell erőltetni ezt a barátom átáll  a rossz oldalra de majd én megmentem dolgot.Erre ott van a Naruto.Persze ha egyáltalán átállt,ebben nem vagyok olyan biztos.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4705 Dátum: 14 szep 26, 11:07:52 »

Az elején Ishida biztos, hogy nem állt át. Erre bizonyíték is volt a mangában. Most sem ott áll mert nem jó szándékból megy velük, hanem azért mert kénytelen menni mert megvezették. Ishidának egyenlőre idő kell, hogy egy megfelelő lehetőséget találjon a szembefordulásra. Szóval itt nem arról van szó mint N-ben. N-ben a saját döntése volt a szembefordulás oka.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #4706 Dátum: 14 szep 26, 11:45:04 »

Hát eléggé semmilyen ez a fejezet. Mondjuk kétnyelvű barátunk csak nem hal meg ennyitől, ha már elő lett véve. De legalább a sokkarú barátnőnk is megmutatta a tudásának egy kis részét.

Amúgy csak én érzem szörnyen kapkodósnak a mangát? Mióta Kenpachi meccse lement, kb. egy harcot sem láttunk rendesen. mindegyikbe úgy bele pillantottunk, vagy még azt sem, csak a végeredményt láttuk, aztán ugrottunk máshova. Elég idegesítő, egy shonen mangától.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4707 Dátum: 14 szep 26, 15:45:13 »

Megmondtam hogy nem lesz hosszú életű ez a Nianzol. Annyira éreztem abból hogy egyből megkaptuk a nevét és a képességét is. Nevet
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4708 Dátum: 14 szep 26, 15:53:03 »

Sóhaj.

Oké, aki még mindig azt hiszi, hogy Kubo és Kishimoto nem dolgoznak együtt vagy nem a feljebbvalójuk (editorok, SWJ stb) utasításai szerint írják a mangáikat, azok magyarázzák meg nekem, hogy tud 2, egymástól "független" mangaka úgy írni ugyanazon a héten egy fejezetet, hogy mindekttőben hirtelen nosztaliga támad?

Nem az, nagyon tetszett, hogy itt van Ganju, egyik kedvenc karakterem, meg nem volt fanart fanservice szagú sem ez a "nosztalgia", de hogy mindkettő manga lassan ugyan arról szóljon, csak más tálalásban.... jaj.

Nianzol szerintem még fog nyomni egy Vollstanding-et, de ha nem, ő neki még mindig ott van a "de engem legalább egy Nulladik Osztagos ütött ki" szöveg, nem úgy, mint Pepe-nél vagy Giselle-nél. Bár tény, ha most visszaváltunk SS-be, akkor még lehetséges, hogy fog nyomni egy Vollstanding-et Giselle, elvégre csak azért nem vette elő, mert nem szereti (illetve mert "fárasztó"). Valamint még mindig remélem, hogy Candice, NaNaNa és Gordon Felügyelő csak tetetik a halottat, mert tényleg ciki lenne, ha így lennének kiírva. Bazz-B, Liltotto meg Askin vannak még hivatalosan aktívak SS-ben, már pedig ha beakarja hozni Grimmjow-t, a Fullbringer-eket + Hisagi bankai-ját (amit már látni akarok), akkor muszáj lesz minimum Candice-t életben tartania.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4709 Dátum: 14 szep 26, 19:47:11 »

Szerintem lesz összefüggés a Kyoraku gyorsan helyreállt szeme, hirtelen teaimádata és Askin között.
Ez az összefüggés szerintem Aizen.Erre vagyok jelenleg a leginkább kíváncsi Nevet

Ha a mangakákat akarjuk védeni akkor én is a kiadóra fognám a dolgokat..Legalábbis Byakuya visszahozásában 100%-ig biztos vagyok, hogy a kiadó keze volt, meg, hogy a (saját vélemény!) Naruto kb. 200 fejezettel ezelőtti kisiklásában is szerepe volt.Nem hiszem, hogy egy olyan jó mangát egy ember magába el tud rontani.

Pedig az első invázió olyan tökéletes volt, hogy el sem lehet mondani, vagyis nem, mivel Byakuya nem halt meg.

Remélem hamarosan Kubo felhúzza a Bleachet olyan színvonalra mint amilyen az első támadásnál volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!