24 máj 21, 12:32:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004432 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #4305 Dátum: 14 júl 09, 10:43:48 »

A mangapandás srácoknak is közbejöhetett valami,ez a 2-3 óra késés semmi,elvégre ők is csak rajongók (ha jól tudom).

"you are a man"

Tyűha,még a haterek is biztosan meglepődtek. Nevet

Hmmm....The Headless Star 7,szerintetek elmegy 10-ig?
Lehetett volna az is,hogy a "0.osztag vendégszeretete".
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4306 Dátum: 14 júl 09, 11:36:09 »

Ez még semmi ha az istengyilkos szálat nézzük.
Legyen 12,az a szerencse számom. Nevet

Headless star most lehet Ichigo,eléggé fejét vesztett,vagy az eddig fejüket vesztett quincyk előtt tiszteleg. smirksweat

Na ideje elolvasni.

Oh tehát a fegyvere csillgott,és nem haja vagy a repülő quincyk.
Tényleg a quincy katonáknak nem volt sok értelme,legfeljebb bemutatásra.Igaz legalább tesztelhetik vele az ellenfelet.Valamennyire.
A kopasz meg úgy űlt mint Yama.
Mind1 is,na nézzük meg mire képes az elsőtiszt forró vendégszerete.


Yumichika tényleg okos.Szegény kiscsaj pasi,jó ez még elmegy.
De amit Bambival tett az megbocsáthatlan.Remélem vissza tudják hozni.

Mit is mondjak a mostani fejezetekbe elég erős a fejetlenség.Jó és rossz értelemben is. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 11:42:35 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4307 Dátum: 14 júl 09, 11:43:37 »

Egy újabb fejezet ami miért csak 17 oldal?  Neeem Neeem Neeem

Nagyon jó volt bár Kirinjinél 2x is azt hittem, hogy insta kill lesz mivel sokat dumált de ez már amiatt is sántított, hogy akkor semmit sem mutat az erejéből bár mindenki nagyot nézett volna rajta.Bár nem hiszem, hogy sokáig húzza egyedül Nevet

Mindenesetre Badass karakter Nevet

A soldat hívását nem értem bár rombolni az tudnak de nagyon érvényesülni nem.

Giselle eleve nem nagyon érdekelt szóval az a néhány oldal számomra semleges Nevet nem is izgatott annyira de rossznak se nevezném.

Végül is bejött amire sokan gondoltatok és Bambi tényleg halott.Na de gondolom zombisítva elveszítette a személyiségét így már nem lesz a kedvenceim közt Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4308 Dátum: 14 júl 09, 11:58:49 »

Assasino valamivel tesztelni az ellenfelet és időhúzásnak,elterlésnek se utolsók.
Plusz elég nehéz pont a 3 Badass karakteren szemléltetni csalódás nélkül.

Kirinji már elkellett a Bleachbe mint erős vízhasználó.Olyan ritka mint a fehér holló. Nevet
Tüzes karakterek előnybe vannak,voltak.

Mondtam hogy elég nagy a fejetelenség,Assasino.(Headless Star) Nyelvesít

Tényleg nem tudom megjegyezni egy két karakter nevét,Nem alkottak maradandót.Habár ezért a mocskos tettért lehet megjegyzem. Sír (lehet ez a smyile túlzás,de más nem passzolt annyira)
Azért még nem temetem el Bambit.Nem lenne rossz ha kitörne harc közben és Gisellevel együtt elintézne jó pár embert.

Szerk Nem szó kimaradt először.Furcsán hatna hogy: azért még temetem el. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 12:18:42 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4309 Dátum: 14 júl 09, 12:09:56 »

A bambis ötleted tetszik remélem bejön.

Elterelésnek jók lennének de nem olyan ellenfél ellen aki 1 másodperc alatt kivégzi mindet.Bár sokat számíthat az az egy másodperc is.Szerintem inkább az terelné el a figyelmét ahogy magát fényezi miközben leveri a soldat-ot ikszdé azért van ego a királyi palotában.

Tehát végül is tényleg lehet hasznuk Nevet

tudom ezt sokszor mondjuk de ez a megérkezés a palotába és amikor a nullások felfigyelnek animében egy jó kis zenével nagyon ütne. Nevet
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #4310 Dátum: 14 júl 09, 12:42:51 »

Én nem tudom, de ez a Giselle rész kicsit úgy hatott rám kb. mint "WHAT THE?!" .Most akkor nem tudom mit gondoljak, főleg Yumichikáról, akinek bizonyos szagok úgy tűnik elég könnyen felismerhetőek Technikai KO Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4311 Dátum: 14 júl 09, 13:10:00 »

Végülis ez is egy csavar,Chob.
Most már azt se mondhatjuk a közös képre hogy 4 csaj van rajta.
Legalább Ichigo egyenlően bánt velük.Ez is jelenthet valami az egyenlőség nevében. Nyelvesít

Eddig nem is gondoltam rá így,de akkor most Giselle férfiként meglovagolja Bambit? ikszdé
Már meg is van az eheti összefogalaló kombó.

Yumichika szaglásához nem tudom mit szóljak.Ilyen téren biztos van a tapasztala hiszen a 11ik osztag nagyrészt férfi.
De ezt hagyjuk.
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4312 Dátum: 14 júl 09, 13:13:37 »

Nekem nem tetszett ez a fejezet  smirksweat
Kirinji minek megy oda egyedül akciózni amikor ő inkább egy support karakter , a többi Nullásnak ezen a szinten kb. pár másodperc alatt oda kellett volna shunpoznia , ha Kubo egyesével akarja megküzdetni őket Juhásszak akkor összeakasztjuk a bajszunkat , össznépi harcot akarok .
Hashi meg nehogy már csak így oda tudja idézni a Soldatokat a Királyi dimenzióba , ennyi erővel a többi Sternrittert is egy mozdulattal át tudná vinni ha akarja. >.<#
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4313 Dátum: 14 júl 09, 14:09:14 »

Kirinji már elkellett a Bleachbe mint erős vízhasználó.Olyan ritka mint a fehér holló. Nevet
Vagy mint a fehér galamb. xD

Vajon Bach-ék mennyi idő alatt értek fel? Lehet, hogy már rég vége van az épp folyó harcoknak.

Szeritem 9 fejezetet fog számlálni a Headless Star. Akkor lesz a kötet vége.

Van egy jó párosítás a harc topicba. Kirinji vs Harribel. Mindkettőnek ugyanaz a képessége.^^ Mondjuk én úgy gondolom, hogy egyedül Kirinjinek esélye sem lenne Yama ellen vagy most épp Bach ellen.
A fejezet második fele elégé lehangolt.
Yumichika mióta olyan okos, hogy egyből rájön Gigi képességének mikéntjére? Aztán, hogy nem is csaj Gigi?! És az utolsó oldal... Bambi neee!!! Bárkit csak őt ne! Kubo ne nyírd ki végleg a kedvenc Ritteremet!!Hogy marad fent a tiszta vérvonal, ha nem maradnak csajok a Quincyk soraiban?

Mondjuk az, hogy Gigi sperma szagú az nem feltétlen jelenti azt, hogy lány... Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4314 Dátum: 14 júl 09, 14:19:30 »

Nyugi én is megakarom menteni Bambit,nem is akárhogy csak vissza kell olvasnod. Nyelvesít
Mielőtt valaki félreértené a régebbi ötletem.A Gisellevel együtt intézné el rész az hogy pár karakter mellett Gigi-t is elintézné Bambi és nem team.

Ha Gigi tényleg férfi akkor eddig ő került hozzá a legközelebb.


Arra azért kíváncsi vagyok Yama hogy reagálna ha bedobnák gey tengerbe,óceánba. smirksweat
Tényleg "ajándékot" láttad a funpic topikban?
Ui:Én már több fehér galambot is láttam.
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4315 Dátum: 14 júl 09, 14:32:00 »

 A nullások sem kivételek ha a szervezettség komplett hiányát kell megemlíteni. Ezek még jobban el vannak telve attól, hogy különlegesnek számítanak. Sajnálom a királyt, hogy ennyi idióta próbálja megöletni védelmezni.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #4316 Dátum: 14 júl 09, 14:39:59 »

Azért jegyezzük meg, hogy Kirinji valószínűleg a leggyorsabb a nullások között. Ő volt régen a villámléptű, ha emlékeztek. És ha egy behatoló betör valahova, alap, hogy minél előbb próbálják megállítani vagy lelassítani. Ez a feladatuk.
Ezenkívül nem hiszem, hogy olyan gyenge lenne, hogy egy csapásba belehalna. Fel tudja őket tartani amíg megjönnek a többiek.
A rész nekem az előzőkkel ellentétben tetszett, érdekes volt Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4317 Dátum: 14 júl 09, 14:43:06 »

Azt hittem ,hogy azt viccből írtad. xD Azért akadt  pár vízhasználó. Kaien, Harribel, Rose, Greemy...Ichigo  ikszdé Mondjuk, ha tényleg csak az erőseket írtad, akkor csak Harribel marad...meg Ichigo. Nevet

Gigi azt mondta, hogy a halottakból tud zombit csinálni. A halálból nem nagyon lehet kitörni. Azokat a szemeket elnézve, nincs is tudatánál de n legyen igazam.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4318 Dátum: 14 júl 09, 14:47:33 »

Igen az erősebbekre gondoltam.
Ichigo pont hogy elpárologtatta a vízet a forron kovácsolt kardjával,nem pedig felhasználta. Nyelvesít
Na jó mégis ha úgy vesszük mert azzal hűttötték le,de érted hogy értem. Nevet
Plusz a családi vonal se kutya.

Zombies rész jogos de csak akkor hiszek neki ha a saját szemmel látom.
Plusz kitudja mire képes Hime az új erejével. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 14:48:40 írta K ichigo » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4319 Dátum: 14 júl 09, 14:49:23 »

Szegény Bambi... na maradt 2 "értelmes" nő a sorozatban, ebből az egyik Bachnál kikötözve mint trófea. x) A másik meg ki tudja hol van. ikszdé
Csóri Ikkaku, a csöves nullások felvihették volna őt is, ráfért volna 1 javított Bankai.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!