24 máj 21, 16:57:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004547 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4290 Dátum: 14 júl 02, 16:43:35 »

Nem fontos , mégsem az volt amire gondoltam. Bach kép az utolsó mégis.
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #4291 Dátum: 14 júl 02, 17:38:27 »

Már nem azért - nem a mai mangával kapcsolatos- , de Kenpachinak ennyi volt a  nagy vissza térése? Harcolt egy "szar" ellen, majd jött pár másik "szar" akik meg hülyére csapták méghozzá nem túl nehezen... Ez eddig csalódás.
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4292 Dátum: 14 júl 02, 18:04:57 »

Egyszerre értek egyet Asasinoval Exkirional, ilyen se volt még.

Nincs sok hozzáfűznivalóm, mint úgy hetek óta se. Látta mindenki, nincs sok megbeszélnivaló, várom a jövőhetet.

Bár az kissé lelombozott, hogy Orihiméék mégis most tudták meg, hogy Uryuu nem velük van,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4293 Dátum: 14 júl 02, 18:36:56 »

Bár az kissé lelombozott, hogy Orihiméék mégis most tudták meg, hogy Uryuu nem velük van,,,

Ezt, hogy érted?  Hmm?


Egyébként valakitől valami tipp, hogy Ichigo mit fog csinálni mielőtt leér a lift?

Gondolom nem csak várni fogja ő nem az a fajta.Én örülnék ha a következő Headless Starban ( ikszdé ) repkedne körbe és néhány útjába kerülő quincyt leüt.Persze nem pontosan így de nagyjából + egy kis kreativitás és a fejezet vége, hogy kész a lift.

Vagy lehet, hogy Bachékról fog szólni az egész fejezet ami csak jó lehet és a végén pedig néhány kép ahogy Ichigo éppen készül felmenni és mögötte fekszik legyőzve néhány quincy  Ördögi persze olyanok akik már az erejük nagyját megmutatták és nem lenne pazarlás a kiütésük.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4294 Dátum: 14 júl 02, 19:06:28 »

Majd lenyugtatja egy kicsit az érkező Grimmjow hogy ne őt próbálja levágni,hanem pár quincyt. smirksweat
A maradék időben pedig feltankolnak.Gondolom Mayuri se tétlenkedett,talán tud segíteni.
(Persze nem feltétel nélkül Ördögi)


Az durva lenne ha Ichigo beleszúrna egy quincybe és úgy aktiválna Bankait vagy Getsugat? Bluttal már kibírná az ellenhatást. Ördögi Nyelvesít

Am ha megnézzük ezt az arcot eddig elég sok Shinigami kiesett.(harcképtelen vagy halott) Gondolkozik
Naplózva

Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #4295 Dátum: 14 júl 03, 18:47:04 »

Csak nekem írja ki ezt ha szeretném megnézni a mostani fejezetet? : There is no selected chapter 
 Ha igen mit csináljak, hogy jó legyen?
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 03, 18:48:06 írta Szalonna » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4296 Dátum: 14 júl 03, 19:07:45 »

Úgy értettem, hogy az előző fejezetben nekem úgy tűntek, hogy tisztában vannak a helyzettel. Ergo HM csapat kapott azért infót, így meg ez kilőve.

Azért Ichigo nyugodtsága nem tartott sokáig,,, Nevet

Amúgy kis érdekesség, hogy míg az első arcban Rukiát, másodiban Orihimét, harmadikban főként Ichigot, most pedig majd Uryuut kell megmenteni. Nevet Persze pofátlan ledegradálása a cselekménynek, de egy érdekes kis vonás az egész Bleachben.

Szalonna: Mivel még csak angolul van, így ott a Stream vagy a Panda. Sajnos nem sajnos mára már a pandát mondanám megbízhatóbbnak (ki gondolta, hogy ilyet ír bárki is úgy 2 éve).
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4297 Dátum: 14 júl 03, 19:38:22 »

Nem hiába, változnak az idők,Dasomen.
lehet valami hiba történt mert ált már előbb fenn van angolul is Bleachfan-on. Gondolkozik

Szerintem ez a régebbi kép le is fedi amit mondtál:
http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2013/184/1/1/taskeru_by_hezuneutral-d6burps.jpg

Ichigo megmentés alatt mire gondolsz pontosan?
(részben több helyen is,igaz de mint arc nem rémlik annyira)
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 03, 20:02:21 írta K ichigo » Naplózva

Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #4298 Dátum: 14 júl 03, 19:54:10 »

Kösz DasOmen, megnéztem már angolul. Mosolyog Remélem a lefordított verziót megbírom majd nézni itt.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4299 Dátum: 14 júl 03, 20:09:08 »

Számomra a Fullbring volt, ahol Ichigot kellett megmenteni. Először az erejét, aztán a barátait, majd az egész múltja majdnem kitörlődött a szeretteiből. Hiába ő harcolt végig, akkor harcolt először csakis magáért [ezt javítom, először Grand Fisher ellen], no és a legelhatározottabban (nem olvasok/tam sok shonent, de nem gondolom átlagos, hogy a protagonistában tiszta gyilkolási vágy uralkodik el). Nem is mennék bele jobban, szerintem lejött a lényege (mellesleg a fullbringet tartom Kubo legjobb arcának, és főleg az lenne ha külön mangaként írta volna, a Bleach cím és annak addigi mibenléte teljesen beárnyékolta.)
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 03, 20:22:12 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4300 Dátum: 14 júl 03, 20:24:39 »

már értem így mire gondoltál Nyelvesít

Örülök, hogy nem csak nekem kedvenc a fullbring arc Nyelvesít
Bár kizárólag amiatt amilyen jól átjött az, hogy Ichigo milyen hullámvölgyön ment keresztül.Bár az, hogy ennyire megfogott és átjött, az kizárólag Kubo rajzainak köszönhető mivel tudjuk mennyire zseniálisan tudja ábrázolni egy adott karakter érzelmeit.

Ilyet egyszer láttunk Ichigotól, és valószínűleg nem látunk ilyet újra.Nem lesz benne ekkora kétségbe esés és düh sem mivel a jellemfejlődéssel valamint SS-el a háta mögött nem lesz megint magára utalva ilyen kritikus helyzetben.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/455/19
Nem véletlenül a kedvenc képem a Bleachből.

Bár én szívesen látnám így Juha Bach előtt ha találkoznak.Ha nem is a múltban történt dolgok miatt akkor Ishida miatt.Persze tisztább fejjel mint akkor és jóval nagyobb erővel.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4301 Dátum: 14 júl 03, 20:31:24 »

Lényegében igaz,habár különbözött a másik 3 fajta cselekménytől.
Maga a megtörés nála volt a legerősebb,de a kitartása is hogy tegyen ellen valamit.(ellenébe lépjen)
Abból is látszik hogy mennyire emberi hogy ezek így hatottak rá.Még a gyilkos szándék is előjött.
Az biztos az érzelmi hatások főleg a sok ebben az arcban voltak a legerősebbek.
Anime sokat javított rajta.Nekem is az egyik kedvencem,habár lehet Reigai arc beelőzi. Gondolkozik
Ezért is Ichigo az egyik kedvenc Shounen hősöm,könnyű vele azonosulni.


Az sem ártott annak az arcnak hogy grafikai színvolnala akkor volt a csúcson.Remélem legalább ilyen is marad.

Vajon ez a gyilkos szándék előjön a mostani arc-ban is?

Assasino megelőzött,de akkor hozzáfűzöm.
-Kár hogy azt az elhatározását olyan hamar félbeszakították.

Azért a SS nagy része ,és 1-2fontosabb karakter odaveszne akkor lehet ismét előjönne valami hasonló.
Még ha csak azt hiszi hogy halott.

Off:érdekes nincs netem gép szerint,de azért megy.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 03, 20:34:41 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4302 Dátum: 14 júl 03, 21:54:56 »

Off:érdekes nincs netem gép szerint,de azért megy.

te szerencsés vagy, nekem fordítva szokott lenni ikszdé

Ishida miatt még látok esélyt a gyilkolási vágy előjövetelére.Meg még lehet Bach is mesélni fog a néhány évvel ezelőtti dolgokról és esetleg olyan hangnemben/formában amitől Ichigoba még inkább felmegy a pumpa.Persze ezt a dühöt már tudná kontrollálni a korábban említett fejlődései miatt, és épelméjűen gondolkodna, csupán a gyilkolási vágy ott lenne.
Meg ugye itt nem lenne kétségbe esés, még a harc folyamán se mivel annál kilátástalanabb küzdelme nem lesz mint anno Ulquiorra ellen és ott sem esett kétségbe.Fullbring arcban sem az ellenfél ereje okozta a kétségbe esését.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #4303 Dátum: 14 júl 09, 09:59:41 »

 'reggelt! (már így 11 órakor...jó érzés bleach fejezetre ébredni  Nevet)
http://www.mangareader.net/bleach/588
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 10:01:38 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4304 Dátum: 14 júl 09, 10:22:23 »

Nem értem, miért kellett eddig várni a fordítással, de jobb most, mint soha.

Nekem tetszett, főleg azért, mert:
1.Kirinji villogot egy szépet - úgy nézz ki nem csak gyógyításra tudja használni a vízet.
2.Véééééégre előkerült Bambietta! S tényleg zombi lett belőle!

Ami viszont nem tetszett, s kívánom Kubo-nak, hogy erőszakolja meg néhány börtöntöltelék egy szűk sikátorban, az "ez":

http://www.mangareader.net/bleach/588/17
http://www.mangareader.net/bleach/588/18

Hát.... gratulálok Kubo! Gondolom most sok "Giselle" fanboy-ból eme reakciót váltottad ki:

http://images2.fanpop.com/image/photos/14100000/Family-Guy-family-guy-14168614-513-386.gif

Remélem ez volt a célod... ja, és köszi, hogy ilyen gyorsan lerendeztél 2 shinigami-t! Nem az, ők voltak a legesélyesebbek a kihullásra, de akkor is!

3/5, az ocsmány fordulatért!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!