24 máj 21, 19:40:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004605 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4275 Dátum: 14 júl 02, 08:50:36 »

Elment egy rakás semmire a fejezet, az utolsó képkockán volt egyedül valami értelmes... zseniális.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #4276 Dátum: 14 júl 02, 09:24:53 »

Lassan megmutathatják,hogy mit tudnak a 0.osztagosok.
Ökörködés már régen volt benne,szerintem ez még belefér...^^
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4277 Dátum: 14 júl 02, 11:07:27 »

Aki eddig nem vette volna észre Hime ruháját annyira annak biztos felhívja a figyelmét az első színeskép. smirksweat
Érdekes próbálkozás.
Ami viszont érdekes ha jól látom 3 ilyen csat van rajta.
1 a ruhán,2 a hajában.Vajon ez a fejlődésre utal? Gondolkozik

Urahara Service is befutott még időben.
A fejezet első fele a humorra próbált fókuszálni több kevesebb sikerrel.Pont Chad oktatja ki?
Nem hittem volna hogy a divatérzék/vita váltja ki a burning finger 4et. :smirksweat:Mint egy kard.

Bachék pedig gyorsan meg is érkeztek.Ha nem volt skip akkor elég ügyesek voltak.

Őszintén nem tudom ezt a fejezet komolyan venni,de annyira humorosnak sem.
Volt 1-2jobb jelenet kép(Azok ténylég jók,színes is),de sokat nem kaptunk. Majd legközelebb.

Addig is röviden a részhez ami Ichigo célja,remélem túlkomplikálás nélkül.
http://images6.fanpop.com/image/photos/32800000/Ury-Ichigo-uryu-ishida-32892261-1280-720.png
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4278 Dátum: 14 júl 02, 13:12:53 »

5/3.5.

Orihime ruhája borzalmas.

Nem volt nagy durranás a fejezet de nagyjából minden jelenete tetszett.

ami különösképp tetszett az az, hogy Kubo rajzolt ilyen fejeket:
http://www.mangapanda.com/bleach/587/9
http://www.mangapanda.com/bleach/587/14

Ilyesmi már régen volt.

Poénok nekem bejöttek és az is, hogy Chad oktatta ki.
Renjiék jelenetei is jók voltak bár ez a shock wave nekem nem nagyon jött át.Pedig ilyen monumentális dolgok ábrázolása nagyon jól megy Kubonak.Lehet csak nekem, de nem volt annyira átérezhető.

Szóval tetszett de jövőhéten jóval magasabban lesz a mérce.


Egyébként egy ponton reménykedtem, amikor visszatértünk Bazz-ékhoz az első képkockánál, hogy majd amíg Urahara előkészíti a liftet addig ő visszamegy rendet rakni és mégis meglesz a 8v1.Bár az meg hülyén jött volna ki miután 2 oldal el lett lőve az útonállókat ábrázoló csoportképre. Na mindegy ez a fejezet kb ennyi szót ért lehet ennyit se.

Akkor jövőhét Nyelvesít
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4279 Dátum: 14 júl 02, 14:28:02 »

Kubo nem aprózta el Orihime kebleit a színes oldalon.Még szembe is fordítja, hogy még nagyobbnak tűnjön.
Lehet, hogy nem is kevesett fejlődött Hime mert a hajcsatjai hatalmasak lettek. Kisebbre emlékszem.

A Kon-os képen hírtelen azt hittem, hogy Matsumotón kapitányi Haorivan.
Kon az ágyú töltelék. xD

Szépen megegyezett mindenki, hogy Ishidát seggbe kell rúgni.

Renji volt a fejezet csúcspontja ikszdé Most komolyan belepirult? Nevet Biztos ez volt az első, hogy valaki megdicsérte a szemöldökét. Ha Bazz-B nem fog meghalni, akkor tutira összehaverkodnak. xD
Azért érdekes, hogy náluk már nem esett az eső.

Ha már a negyedik Burner Finger ilyen menő, akkor milyen lehet az ötödik? Mikor már azt fogjuk hinni, hogy megfogják , majd előkapja a másik kezét és akkor Burner Finger 10! Kúl

Nagyon hiányolom az ígéretet még múlthétről, hogy megtudjuk Bach célját. (Nyilván kinyírni a Lélek Kiráyt de mindegy)
http://readms.com/r/bleach/586/2422/18

Vajon meddig megy még a Fejetlen Csillag?  Lehet, hogy az egész kötet csak abból fog állni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4280 Dátum: 14 júl 02, 14:46:37 »

Kubo nem aprózta el Orihime kebleit a színes oldalon.Még szembe is fordítja, hogy még nagyobbnak tűnjön.
Lehet, hogy nem is kevesett fejlődött Hime mert a hajcsatjai hatalmasak lettek. Kisebbre emlékszem.

A Kon-os képen hírtelen azt hittem, hogy Matsumotón kapitányi Haorivan.
Kon az ágyú töltelék. xD

Szépen megegyezett mindenki, hogy Ishidát seggbe kell rúgni.

Renji volt a fejezet csúcspontja ikszdé Most komolyan belepirult? Nevet Biztos ez volt az első, hogy valaki megdicsérte a szemöldökét. Ha Bazz-B nem fog meghalni, akkor tutira összehaverkodnak. xD
Azért érdekes, hogy náluk már nem esett az eső.

Ha már a negyedik Burner Finger ilyen menő, akkor milyen lehet az ötödik? Mikor már azt fogjuk hinni, hogy megfogják , majd előkapja a másik kezét és akkor Burner Finger 10! Kúl

Vajon meddig megy még a Fejetlen Csillag?  Lehet, hogy az egész kötet csak abból fog állni.

Hime ha fejlődött is az mind didkóra ment mert már Matsumoto is pironkodhat mellette. Kubo tuti valami hentait nézett mert ez már nagyon gáz. Szerintem a csatja nem lett nagyobb csak annak tűnik. Olyan erős nem lehetett ha Ishida egyetlen lövése atomjaira bontotta a santen kesshun-t. Az a 3. medál meg sztem csak dísz.

Ezek a poénkodások rohadtul nem állnak már jól a Bleachnek. Így csak azt éri el Kubo hogy még egy kicsit sem lehet komolyan venni a harcokat. Nem mintha eddig izgultam volna bármelyiken is de így.... ^^'
Ezek a torz fejek se hiányoztak egyáltalán.

Amúgy milyen eső? Az Hime pajzsa ahogy szétbomlik ezért nem látszik máshol. Nevet

BazzB és Renji hát inkább nem is mondok semmit. Remélem megmurdelt Renji és mehetünk tovább bár kétlem.

Tudtam én hogy nem lesz itt Battle Royal.

Egy kötet általában 6-7 fejezetet tartalmaz shounen mangáknál max 9-et ha olyan rövid a fejezet. De szerintem Kubo most arra játszik hogy megdöntse az Isten Gyilkost. Elég szánalmas hogy nem tud rendes címet sem kitalálni. Egyáltalán nem erőlteti meg magát.

Urahara megint megmenti mindenki seggét. 9 év alatt egyszer sem láttam komolyan harcolni mindig csak alkot valami mentsvárat. És megint ez a 16 perc mire indulhat Ichi a palotába hát jó.... ^^'

Lassan megmutathatják,hogy mit tudnak a 0.osztagosok.
Ökörködés már régen volt benne,szerintem ez még belefér...^^

Hát azért nem vagyok ebben olyan biztos hogy megtudjuk. Ha ilyen könnyen bejutottak akkor szerintem 2 fejezet alatt el is intézik a 0. osztagot.

Egyébként egyáltalán nem fér bele szerintem. Beleférne ha közben történne valami érdemleges de élet halál harcokat vívnak elvileg és egy ezer éves háborút vívnak mégis ráérnek ilyen baromságokra. Hát okéé....

Megint több időt szántam komment írásra mint Kubo a story kidolgozására. Na segáz.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 14:49:08 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4281 Dátum: 14 júl 02, 15:07:00 »

Az nem 16, hanem 60 perc.^^

Azért Ishida kedves volt, hogy adott még egy búcsú nyilacskát a skacoknak.

Már jó pár kötet óta 10-ével kerülnek be a fejezetek a kötetekbe.

A Bleach mindig ilyen volt. Egy-egy harc közé mindig be van szúrva pár poén. Mondjuk az már kérdés, hogy mennyire jók ezek a poénok.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 15:08:15 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4282 Dátum: 14 júl 02, 15:08:21 »

Érdekes lesz a Nullások és Bachék küzdelme mert Bachék megint rá vannak kényszerítve a villámháború , míg a Nullásoknak elég az időhúzásra játszani . Kérdés hogy Bach mennyi időt tud megint eltölteni a Schatten Bereichen kívül és leáll harcolni vagy egyből megy a Királyhoz . Milyen fiziológiai hatásai lehetnek ha lejár az idő ?Viszont a Hasi-Ishida kettős nem bír el 5 emberrel . Gondolkozik
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4283 Dátum: 14 júl 02, 15:09:58 »

pedig megfogadtam, hogy ebbe a topicban néhány hsz-t többé nem olvasok ikszdé

Amúgy ezt a headless star címet én nem nagyon értem.Ha Ichigo jobban odab*szott volna akkor talán érteném Nevet

http://www.mangapanda.com/bleach/587/6
Itt meg ezután pedig az eső esik a Santen Kessun ott van épen és egészségesen Inoue alatt.

Ichigo komoly szintre fejlesztette azt a képességét, hogy ha össze van zavarodva zuhog az eső.
Amit még el tudtam volna képzelni róla az az, hogy az a fentről jövő reiatsu volt.Ulquiorra hatalmas reiatsuja jutott eszembe róla elsőnek amikor úgy zúdult le mint az eső.

Ezt meg úgy nem értem, hogy minek poénkodnak a véres háborúba...feszültséget az olvasók között is csökkenteni kell.
Az amúgy nembaj ha a világ utolsó reményeiként egy isten ellen playboy magazinná változunk, de ez igen ikszdé

http://www.mangapanda.com/bleach/587/17
Ez a 3 az 5+1 ellen? akiknek egyesített ereje meghaladja a Gotei 13-t? (Amit yamástól még mindig kétlek)
Szerintem úgy kikapnak ellenük rendes harcba mint a .... Bachnak tuti van egy terve mert ő bármennyire is táp meg erős a másik 2 is velük tuti nem bír el.Ha igen akkor Ichigo a Dangai-ba menjen ne Juha Bachoz.

Valamint ott vannak a nullások emberei is.Valamennyit ők is érnek és gondolom nem csak nézni fogják ahogy leverik a főnöküket.

Vagy talán jó íjászhoz híven kilövik a kapuból a lélek királyt? ikszdé

a poénok milyensége a válasz pedig mindenkinél más.
feszkó csökkentésre jók, mondjuk tényleg fölöslegesek ha úgy olvas valaki mangát, hogy csak megnézi a képeket ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4284 Dátum: 14 júl 02, 15:10:15 »

Ez most egész jó fejezet volt. Megvolt az a régi jó Bleach feelingje a sok hülyeséggel.
Különösen a csirke, meg a szemöldök vicc tetszett.

Sok minden mondjuk nem történt, de kivételesen volt az a kellemes kis Bleach hangulata, ami már nagyon hiányzott egy ideje a sorozatból.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4285 Dátum: 14 júl 02, 16:04:51 »

Ó először fel se tűnt hogy dicsérte volna Renjit. Nevet
Tilon azt se feledd hogy talán a lábujj is számít akkor már 20. Nevet

Csak én vettem észre hogy Hime csatjainak száma megnőtt? ,-és nem csak a domborulataira figyeltem.
(Ahogy látom azért később Kuro is meglátta,de remélem nincs igaza.Legyen valódi! bow
Az nem baj ha fejlődik sőt örülnék neki,de inkább képességek terén.
Erre ad sanszot a változó szám.

Úgy tűnik Chados kiigazításánl kihagytam az utalásot jelet.Nem gyakori hogy ilyen beszédes lenne. Nevet

Ez a rész inkább Animebe lenne igazán hatásos.Főleg hangszín váltásokkal.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 16:07:08 írta K ichigo » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4286 Dátum: 14 júl 02, 16:09:09 »

Van még egy új oldal ami lemaradt.: de nem linkelhetem be mert konkurens oldalon van.
Kínnyíl portál és Icsi menne be.



Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4287 Dátum: 14 júl 02, 16:15:18 »

Angol forrás nincs meg? Mert sokunkat érdekelne. Hümm-hümm
Vagy csak magyar fanmade?
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 16:18:07 írta K ichigo » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4288 Dátum: 14 júl 02, 16:27:01 »

Fanmade lesz mert sehol sem látom angolul Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4289 Dátum: 14 júl 02, 16:34:44 »

Mind1 küld el privátba és meglátom mit tudok kezdeni vele.
Vagy csak másold be képként,úgy talán nem gond,kivéve ha levédett.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!