24 máj 21, 17:23:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004556 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4245 Dátum: 14 jún 25, 11:03:18 »

Nem volt rossz fejezet. A téren persze, hogy nagyon sok mozgás volt benne. Bár jobban örültem volna, ha valakik már "komolyan" elkezdenek harcolni a shinigami részről. Például Bazz-B-ék jobban belecsaphattak volna a lecsóba.  smirksweat

Ishida... őt nem tudom hova tenni.  smirksweat Ishidát sosem bírtam annyira, de biztos vagyok benne, hogy tervez valamit csak még nem tudni mit és a későbbi, drámai jeleneteknél meg Juha-t hátba támadja. Kitudja, Ishida mindig lökött volt.  ikszdé

Nem volt rossz ötlet Himét és Chad-ot visszahozni, de egy erősebb karakternek talán jobban örültem volna (Grimmjow). Lehet, hogy most Ichigo leáll beszélgetni a szépdidkós Himénkel...   Neeem

Aminek nagyon örülnék: Hisagi VS Meninas McAllon vagy Liltotto Lamperd‎ Nevet ott lennének poénok az tuti  ikszdé
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4246 Dátum: 14 jún 25, 11:21:44 »

jól számoltam, hogy 16 oldal volt?  Hmm? vagy már az eddigiek is csak 16 oldalból álltak csak én nem vettem észre

Mikor szakadtok már el ettől a hány oldalas a manga? A dupla oldalt kettőnek szokás számolni nem egynek. Mivel a magazinban az kettő csak a fordító oldalak vágják őket egybe.  Pontosan

Minden egyes shounen fight manga max 18 oldal általában ha csak nem tesz hozzá a mangaka pár pluszt valami különleges alkalom miatt vagy nem akkora szadista mint Mashima és egyszerre ad ki hat 30 oldalas fejezetet. Nevet


Egyébként: a heti Bleach szóra sem érdemes. Mintha két nagy oldalt néztem volna. Igazából ezt is vártam Kubotól. Nem tud normális történetet csinálni és most beképzeli magának hogy beveszem a battle royalt. Annyira evidens hogy mi lesz most. Mivel Ichi itt maradt és Rinyahime és Chad visszatért meg vannak a párosítások. Hime valszeg úgyse harcol de elvileg neki is marad valaki majd. Bambi elvileg még él és remélem jól el is picsázza majd.

Bár Hime tuti azért jött hogy minden "halott" shinigamit feltámasszon.

Ami viszont röhej hogy HM-ből csak a két barom jött de miért? Kisuke és Grimmi miért nem jött? Komolyan fel nem fogom mit akar már Kubo. Totál összevisszaság az egész manga egy helyben toporzékol mindenki. Ráadásul úgy van tálalva mintha akkora nagy harcok lennének várhatóak.

Konkrétan a shinigamik megszámolása is elvett egy fél oldalt.  Biztos hülyének nézi az olvasókat mert azt hiszi nem tudnak számolni. >.<# Vagy megint nekem lesz igazam és azért nyögte be B@zi B hogy nincs meg az 1 vs 1 mert az fog most következni. Nem mintha ennek kikövetkeztetéséhez diploma kéne.

Na mindegy. Egy újabb pocsék fejezetet láttunk hölgyeim is uraim.

Egyébként a poénoknak beállított baromságok egyáltalán nem viccesek. Legalábbis nekem ezek már kb a 100. fejezet óta nem poénosak.

Bleach mára tipikusan az a manga lett amit 2 évig hanyagolni kell és utána kell elolvasni a egyszerre a végéig.
Bár hülyeség mert ilyen tempóval 10 év múlva sem lesz vége.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 25, 11:50:10 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4247 Dátum: 14 jún 25, 11:28:35 »

Bár a régi vágyam még beteljesülhet miszerint inoue az erejével veszi le mindenkiről Bach nyomát és állítja vissza a dolgokat bár már sántít mivel az entrance-nak ütött volna.

És milett vele megint arrancar stylistja van? Nevet
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4248 Dátum: 14 jún 25, 11:30:08 »

Kisuke ??
Ő már pár tucat fejezet óta SS-ben van. Nyelvesít
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4249 Dátum: 14 jún 25, 11:35:23 »

Szerintem így volt jó Himéék "belépője". Nem kell mindenkinek pózörködnie, és ebbe a helyzetbe máshogy nem is tudtak megérkezni, de nem igazán tűntek meglepettnek.

Ichigo tekintete is tökéletes volt, egyszerre volt dühödt és mégis összezavarodott.

Uryuun már most látszott, hogy kapott nem kis erősítést, és pont annyit mondott amivel senkinek sem tisztázta le a szándékait, azon kívül hogy meg van győződve arról, hogy vagy ő vagy Ichigoék fognak meghalni, esetleg csak nem találkozik velük többé (na persze..).

Quincyk vs Shinigamik nem vitték el felesleges 1v...0,8ba a harcokat, de hogy itt most Grimmnek KELL Bazzal harcolnia az szentírás. Valamit a nyilpuska is hangulatos volt.

Az egyetlen "hibának" azt mondanám, hogy Orihimére sikerült megint valami szégyentelenül kivágott ruhát adni, hátha valaki elfelejtette, hogy milyen lehetetlen méretű mellei vannak... Mosolyog

Azt meg továbbra sem vagyok hajlandó hibának felróni, hogy lassú az egész...fájdalmas de nagyon, mint az éhes embernek egy falat, ami beindítja a nyáltermelését és utána nem kap semmit és így nagyobb marad csak az étvágya,,,viszont ez úgy 5 év múlva már nem lesz probléma, sőt...nagy kidolgozottság csakis előny egy már befejezett műnek. Gantznál is majd megőrültem, hogy utolsó részek abból álltak, hogy Kurono 1-et suhintott a kardjával, de így egyben olvasva félelmetetsen részletgazdagok lettek.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4250 Dátum: 14 jún 25, 11:40:01 »

Kisuke ??
Ő már pár tucat fejezet óta SS-ben van. Nyelvesít
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/552/12
Pontosan 8hónapja és 2hete  Nevet
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #4251 Dátum: 14 jún 25, 11:48:56 »

Eggyetértek kuroval ez egy nagy sz@r volt. Kurónak sokszor igaza van nem tetszenek amiket irni szokott de tudom hogy igaza szokott lenni. Általában túllépek rajtuk és várom hogy jó fejezet jöjjön.Nem szoktam leszólni a mangát de már hetek óta csalódást okoz és már én is meguntam és lehangolt vagyok hogy hetente nagy nullát kapunk.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 25, 11:53:04 írta trojakeva » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4252 Dátum: 14 jún 25, 11:59:03 »

Így utólag gondoltam leírom szerintem hogy lesz a párosítás évek alatti tapasztalataim alapján.

Bazz B - Renji
Najahkoop - Ikkaku vagy Chad
Pepe - Ikkaku vagy Chad
Giselle - Rukia
Meninas (Hime klón) - Yumichika
Liltotto - Hisagi
Candice - Ichigo
Az öreg akinek még nem tudni a nevét asszem - Byakuya feőlg mivel az öreg tiszta öregapja Bya-nak.

És Hime mint írtam megy gyógyítani.

Ha csak nem lesz battle royal amit nagyon kétlek akkor ezek lesznek kb a párosítások.

Az egyetlen "hibának" azt mondanám, hogy Orihimére sikerült megint valami szégyentelenül kivágott ruhát adni, hátha valaki elfelejtette, hogy milyen lehetetlen méretű mellei vannak... Mosolyog

Ez miért lep meg? Fanservice mindig is jelen volt a mangában még ha nem is az alkotta a manga 90%-át majdnem mint a FT-nél.
Egyébként meg Rangikunak kb 2x ekkorák vannak. Nézz több ecchit ha szerinted ezek a mellek lehetetlen méretűek. Nevet Bár igaz most olyat javasoltam amiből már én is kinőttem jó pár éve.  Bár az is igaz hogy mg nézek 1-2-t kötelességből hogy befejezzem a szériákat. No mindegy. smirksweat

Azt meg továbbra sem vagyok hajlandó hibának felróni, hogy lassú az egész...fájdalmas de nagyon, mint az éhes embernek egy falat, ami beindítja a nyáltermelését és utána nem kap semmit és így nagyobb marad csak az étvágya,,,viszont ez úgy 5 év múlva már nem lesz probléma, sőt...nagy kidolgozottság csakis előny egy már befejezett műnek. Gantznál is majd megőrültem, hogy utolsó részek abból álltak, hogy Kurono 1-et suhintott a kardjával, de így egyben olvasva félelmetetsen részletgazdagok lettek.

Ja hát ennyi erővel akkor a Barátok Közt is jó sorozat lehetne ha az ember egyszerre nézi meg a több ezer részt? Nevet
Ilyen alapon az ember ne olvasson mangát vagy épp ne csináljon ha ennyi csak az elvárása hogy 10-30 év múlva ha egyben elolvassa akkor lesz értelme meg élvezhetőbb lesz. Ez baromság.

Gantz-al összehasonlítani a Bleach-et meg kész Isten káromlás már megbocsáss. A két manga Ég és Föld.

Egyébként is jó példa a One Piece hogy nem kell 5 évet várni egy mangára hogy kidolgozott legyen. Na ha valami akkor az ki van dolgozva. Bár néha a rovására is megy mert túl tömör. De Bleach ellen akármelyik shounen mangát fel lehetne hozni hogy nem kell évekig várni amíg egybe olvasva már jobban tetszik. Mert ez csak Bleachre igaz.

Bár ember legyen a talpán aki egybe elolvassa majd újra...
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4253 Dátum: 14 jún 25, 13:36:06 »

Szóval nem mondtam, hogy meglepődtem. Sajnos túlságosan ismerem japán ezen förtelem oldalát, de attól még feltűnik. Nevet

Amúgy nemhiszem, hogy baromság az egybenolvasás. Én futó mangát már csak a Bleachet olvasom (narutot már nem emelem olvasási szintre), minden létező keresésnél én jelölöm, hogy már befejezett legyen.  Szóval igen, szerintem tényleg nem kéne futó mangát olvasni, mintha egy könyvből kapnál pár oldalt hetente...legalábbis én így fogom fel.

Azt szintén nem hívnám istenkáromlásnak, hogy pont egy közös pontot emeltem ki a 2 manga között, ami utóbbinál mint írtam szinte kizárólag az utolsó fejezetekre volt igaz.

Ja hát ennyi erővel akkor a Barátok Közt is jó sorozat lehetne ha az ember egyszerre nézi meg a több ezer részt? Nevet

Dehogyis, de...most komolyan ezt vetted le belőle? Szerintem én is offolom magam jövőhétig.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 25, 13:38:02 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4254 Dátum: 14 jún 25, 14:26:20 »

A nagy kavarodásba el is felejettem hogy ma szerda van és manga nap. smirksweat

Ideje elolvasnom hogy tetszik-e. bow

Véleményeket még nem olvastam el.Csak valami barátok közt meg párosításokat szűrtem ki.

Ahogy látom csapatképekben most elég erős Kubo.
Nem tökölnek az biztos.
Mindenkinek elég sietős a dolga.

Ami viszont a lényeg hogy meglett a nagy "találka" is.
DE még a hazahívás is.
(Ide lehet illene a részeges mém is.)
Érdekes tehát Ishida többet tudhat Ichigoról,mint ő maga. Gondolkozik

Tényleg minden bejön amire gondoltunk.
Kis összecsapás,pont oda jön a HM csapat stb.
Érdekes lehet tényleg fejlődött végre ORihime is.Nem csak az új ruhája jön be Nyelvesít,hanem egy új íjjas Light to Regent is képes volt kivédeni.
Le a kalappal.Ezt már elvártam tőle. bow
Ilyen tényleg kéne az Anime.

Összsségében tetszett ez a rész,főleg hogy bejöttek a kigondolt jeleneteim is. Nevet
(Kár hogy megint rövid)  Szomorú

Ui:Most már tudjuk hol van a VAnderich,csak át kell nézni Narutoba. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 25, 15:04:47 írta K ichigo » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4255 Dátum: 14 jún 25, 15:06:40 »

http://www.mangareader.net/bleach/586/13

GO home, Kurosaki
You're drunk. Nevet

Ez a szöveg volt az első ami bevillant mikor olvastam.  Pojén
Lassan talán végre beindul valami, lesz most egy nagy csata, Bach-ék is megmozdultak, HM csapat is érkezik lassan. Csak piszok hamar végetért ez a fejezet. Kb egy fél fejezetnek érződött.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4256 Dátum: 14 jún 25, 15:10:17 »

Köszönöm, pont erre gondoltam ott Szofron.
1-2nap és szerintem lesz is már ilyen kép. smirksweat
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4257 Dátum: 14 jún 25, 17:10:00 »

Nem mondtam, hogy rossz lett volna a belépőjük, jó volt csak én mást vártam ennyi.Ez ellen sem lesz semmi kifogásom ha ezután nem az lesz, hogy megjöttek csodálkozni és ha megvolt akkor kispad.Azért is akartam a "nagyobb belépőt", mivel akkor valami igen nagy dolgot vitt(ek) volna véghez, ami után talán nem lenne a puszta léte leszólva Inouénak.

Igen ezt is bírom még, hogy teljesen mindegy mert Orihime felhealel mindenkit.Fel is tudna elvileg egy porszemből is de soroljuk már fel eddig ebben az arcban hány embert hozott vissza a halálból? Nevet Attól, hogy van egy karakter aki képes ilyesmire, még nem kell rámondani az egész mangára, hogy nincs súlya egy halálnak.Érdekes, hogy máshol, ahol még magdianyus is feltámadt ott ez nem baj  smirksweat (Ha már úgy is volt valami barátok köztről szó)

Ja és azt meg se említettem, hogy az a kis shinigami csapatmunka ha hívhatom így is adta.Fos lenne ha megint tolnák a harcot párokban.

Az a mondat nagyon tetszett, hogy csak gázoljunk át rajtuk a vollstandingünkel Nevet

3 emberhez van még elvárásom:
Ikkaku:Remélem emlékszik arra ahogy Iba kioktatta, és nem lesz az inkább meghalok minthogy lássák a Bankaiom szarság.Legalább kis mértékű jellemfejlődés lenne nála is.
Yumichika:Tudja rendesen kimondani a shikai-a nevét.
Grimmjow:Az epic entrance után ami nyílván lesz ne az legyen, hogy 1 embert elintéz és megy a levesbe.

Mit adna már, hogy hónapok óta beszélünk Grimmjowról és az eddigi "jelenetei" ellenére mégse ő lenne? ikszdé
Kubo: Faceg
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4258 Dátum: 14 jún 25, 17:36:54 »

Nem az a fontos hogy hogyan érkeztek meg Chadék , hanem az hogy hova . Kb. a torony magasságában érkeztek meg és nem zuhantak le a mélybe hanem egy helyben álltak , ez azt jelenti hogy teljesen kifejlődött a fullbringerük .  Kúl
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4259 Dátum: 14 jún 25, 18:05:06 »

Ezt észre sem vettem és a pajzsa is elég erős lett mivel Ishida támadását hárítani tudta.

Kis hasonlóság? Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/178/10 Ez a fejezet
és
http://www.mangapanda.com/bleach/586/17 utolsó képkocka.

Második olvasás után hirtelen ez ugrott be Nevet

egyébként ha már a reakciók milyenségéről van szó nekem Chad-é tetszett a legjobban ikszdé
http://www.mangapanda.com/bleach/586/16
ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!