24 máj 21, 16:01:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004533 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4230 Dátum: 14 jún 21, 22:58:02 »

Nem éppen erre gondoltam, hogy átmosták Ichigo agyát. Senki nem tett ilyet. Minden oldal a maga igazságát próbálja számára megmagyarázni de eddigi élete folyamán a shinigamik voltak hozzá a legközelebb és velük találkozott a legtöbbet. Ezért egyértelműen az ő nézeteiket tartja helyesnek. Olyat senki nem állított még a mangában sem, hogy a shinigamiék a helyes út. Sőt, Aizen és Urahara beszélgetése is megkérdőjelezi azt. Viszont azt sem jelenti, hogy helytelen lenne. Urahara végül is egy olyannal zárta le a dolgot, hogy ez így működik. Ha nem lenne király akkor shinigamik sem léteznének. És ezért törvényszerű, hogy a saját érdekükben fenntartják ezt a rendszer és eszerint élnek tovább. Ichigo alapjában velük ismerkedett meg elsősorban és a rokoni száll is hozzájuk köti az apja révén. Így még jó, hogy őket támogatja és az ő magyarázatukat jobban elfogadja mint mondjuk Bach-ét. Hogy kinek lesz igaza azt majd a végén fogjuk megtudni mert előre láthatólag komoly változások lesznek itt is mint ahogy Ichigo hatással volt SS-re is. Így nem maradhat ki a lelkek királyának dimenziója sem. A győzelmet így is, úgy is ők szerzik meg csak az ára lesz kérdéses és az ami utána következik. Egyébként nem gondolnám, hogy a Lélek király gonosz lenne de az is biztos, hogy szent se. Ő is védelmezni és irányítani próbálja a maga is királyságát. Hol helyesen és hol helytelenül. Bach-ék pont ezt a helytelenül oldalát próbálják bemutatni és ezért akarnak vele szembeszállni. Véleményem szerint ő nem akar király lenni csak le akarja zárni ezt az ügyet véglegesen és helyretenni a dolgokat.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4231 Dátum: 14 jún 22, 02:52:59 »

Próbáltam az idézőjelekkel is kihangsúlyozni de úgy látszik este már nem sikerült eléggé. smirksweat
Nem gondoltam szószerinti agymosásra.
Mind1 legalább leírtad a lényegét.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4232 Dátum: 14 jún 22, 10:38:26 »

Ichigo nézőpontjától függetlenül, annak lesz igaza, aki nyer Nyelvesít ez egy arany szabály Nevet

"A győztesek írják a történelmet"-Doflamingo  Nevet

Az viszont nem elvetendő dolog, hogy Aizen szemszögéből is lesz egy visszaemlékezés/magyarázat.  Gondolkozik
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4233 Dátum: 14 jún 22, 12:44:03 »

ha legegyszerűbben nézzük akkor tényleg Bach a gonosz , a shinigamik és a hollowok között kialakult rendszerben több ezer éven keresztül egyensúlyban volt a lelkek körforgása amíg harmadik félként Bach és a quincyk fel nem tűntek és elkezdték legyilkolni a hollowkat
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4234 Dátum: 14 jún 22, 17:18:31 »

Viszont nem tudhatjuk, hogy hogyan lehetne máshogyan is. Csak annyit, hogy máshogyan kellene működnie. Így nem kellene harcolni egymás ellen és mégis működnének a világok. Másrészt ha belegondolunk akkor abszolút gonosz szinte egyik ilyen jellegű mangában sincsen. Mindig volt valami magyarázat, vagy történet, hogy hogyan vált ilyenné az adott karakter.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4235 Dátum: 14 jún 22, 19:20:11 »

Jelenlegi ismereteink szerint igen de ez valószínűleg még bővülni fog mert van még néhány kérdőjel.Meg ha már mindent tudunk is mindenki saját magának dönti el, hogy szerinte melyik a jó oldal.Ha nem így lenne akkor nem lenne harc Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4236 Dátum: 14 jún 23, 10:44:24 »

Eszembe jutott egy olyan ötlet miszerint Yachiru nem egy külső hatás miatt tűnt el hátrahagyva a ruháit, hanem a Shikaija egyik képességét használta. Arra gondolok, hogy a szörnyeivel együtt ő is láthatatlaná tud válni a kardjával egyùt, csak a ruhái látszódnának, ezért levette őket. Mekkora húzás lenne Kubotól, ha titokban hozzácsapódna Ichihez. Nevet Vagy mikor, már valamelyik Shinigamit épp lecsapná az egyik Ritter ő megvédené.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #4237 Dátum: 14 jún 25, 08:48:03 »

Új fejezet:
http://www.mangapanda.com/bleach/586
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4238 Dátum: 14 jún 25, 08:54:04 »

Na most komolyan Kubo a fszmtmr vegyél fel 3-4 asszisztenst és két hetente és ne hónaponta adjál ki egy kötetet,,,,szép és jó lenne, de ehj mint halottnak a csók ilyen darabolással. :/
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #4239 Dátum: 14 jún 25, 09:27:32 »

Pontosan...ez így nagyon kevés.

Summázva:HM team megérkezett,Ishidáék leléptek.
Nem hiszem,hogy Ishida Bach oldalán fog maradni,de az átállásának okáról nem tudunk valami sokat,meg azt sem,hogy mi a valós tervük egymással.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4240 Dátum: 14 jún 25, 09:45:41 »

Na akkor nézzük.

1.Bazz-B tesz egy megjegyzést (még annyian sincsenek, hogy rendesen kijöjjön néhány 1-vs-1 harc) és elővette az "íját" (nyíl puskáját).
2.Rukia és Ikkaku lefegyverzik.
3.A Quincy-k átmennek Vollstanding-be, majd egyszerre nekimennek a Shinigami-knak.
4.Ichigo-t Ishida megállítja, majd miután megérkezett a HM csapat, Bach, Uryuu és Hacshwalth lelépnek.

Ennyi s nem több. Várom a következő részt, s kíváncsi vagyok, mi lesz a Battle Royale-ból, illetve, hogy Ichigo most mit fog lépni (Bach után megy némi segítséggel, vagy visszamegy segíteni a barátainak a Quincy-k ellen).
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4241 Dátum: 14 jún 25, 10:00:54 »

Súlytalan volt. Ishida egy totál érdektelen support karakter szintjére süllyedt, és ez fogja lehúzni az arc-ot.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4242 Dátum: 14 jún 25, 10:08:08 »

Ismét rövid volt...talán nem kellene XXXL-es karaktereket rajzolni!? Hmm...
(mondjuk nálam a 8.oldalnál vége volt) Ördögi
Annak viszont örültem volna, ha a harcnál maradunk kezdett érdekes lenni és ha Grimmjow is megérkezne, akkor már
7v8 +valamelyik kapitány.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4243 Dátum: 14 jún 25, 10:15:52 »

Ez a rész sehol semmi nem volt. Pár oldalba el lehetett volna ezt mondani.Várjuk a kövi részt
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4244 Dátum: 14 jún 25, 10:22:36 »

jól számoltam, hogy 16 oldal volt?  Hmm? vagy már az eddigiek is csak 16 oldalból álltak csak én nem vettem észre?

Voltak benne nagyon jó dolgok, és voltak kevésbé jó dolgok.

Orihime megvédte Ichigot, de mi volt ez a belépő?Még ha csak 2en is értek ide, vagy a többi is ittvan csak nem léptek ki a gargantából, akkor is valami normálisabb belépőt kaphattak volna, ehelyett jöttek Ichigo mellé csodálkozni.

Ichigotól pedig egy feldühödött kiáltást vártam egy teljes oldalon megrajzolva, és nem 3 oldalas érthetetlen bámulást.

Ezek nem tetszettek de amik tetszettek:
a 8 quincy nem szarozik, bár csak 7 volt a képen és abból a hátsóból bazz b és G között nem tudom kivenni, hogy kicsoda.
http://www.mangapanda.com/bleach/586/8
tuti nem gigi, akkor pepe?VS és még semmit se tudunk róla? érdekes Nevet
Bazz-B íj!!!!
Shinigamik se szaroznak.
Ikkaku poén jelenete valahogy bejött  smirksweat
Hime bevédte Ichit.
ISHIDA HARCOLT! még ha kicsit is, akkor is.

Ezek úgy bejöttek.

Bár az első 2 dolog nagyon lehúzza úgyhogy ez egy közepes fejezet számomra, mondjuk azokból a jobbik fajta.

Amit szerintem elkönyvelhetünk így, hogy a top 3 lelépett az az, hogy Kyoraku és Ukitake biztosan nem fog harcolni a Sternritter ellen, tehát sanszos, hogy mégis a fentiek lesznek a végén a "gonoszak".
Naplózva
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!