24 máj 21, 20:10:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004607 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4125 Dátum: 14 jún 11, 15:48:29 »

1. picit feltűnt.
Szerintem Bach most próbálna felmenni, hogy Ichigo lejött.

Bach terve szerintem is, hogy Ichigo lejött, most menjünk fel Nevet

2.ha kicsit sem tartana Ichigotol, az azért lenne mert tudja, hogy simán leveri és ebben az esetben leszarná, hogy holvan Ichi, de nem így tesz, ez mutatja, hogy tart tőle kacsint

3.Nem a nevére gondoltam hanem az első képre:
http://www.mangapanda.com/bleach/584/9

újabb értelmes hsz  smirksweat

Rini hsz-e felett elsiklottam nagy ügy.... ^^'

Egyébként áruld már el nekem miből gondolod hogy Ichi négy felé vágta az eget? Azért röhejesek ne legyünk könyörgöm. Nevet

Látom nem fogtad fel amit írtam. Nem Ichigo miatt lép le mert fosik tőle. Aizen is előre kitervelt mindent és amíg nem jött el Ichi ideje le se szarta kb. Itt is ez a helyzet. Igen Bach tudja hogy Ichi erős de jelenleg kicsit sem hatja meg mert nagyobb terv lebeg a szeme előtt. Nem Ichit akarja legyőzni te észlény hanem az egész SS-t. Nem gáz hogy ezt el is mondta. Már pedig ahhoz hogy SS a porba hulljon végleg ahhoz ki kell nyírnia a Lélek Királyt. Párdon. Mosolyog

Egyébként nem tudom mit kell játszanod az agyad mikor egy rossz szavam se volt hozzád okostojás.

Azt írtad "ÉGMETSZŐ" alap hogy nevére mondtad vagy pedig nem tudom honnan szedted egyáltalán hogy égmetsző. De mindegy is. Ezen a héten nem pocsékolok el megint felesleges időt hülye vitákra. Nem érsz ennyit te sem és a Bleach sem.

Leírtam a véleményem és mentem is....
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4126 Dátum: 14 jún 11, 16:01:32 »

Senkisem mondta, hogy azért megy fel mert fosik Ichigotol, azt mondtuk, hogy azért megy fel mert Ichigo nincs ott ikszdé
nem mindegy ikszdé

Getsuga Tenshou jelentése az égmetsző holdagyar.Ez gyakorlatban is látszott a bringer arc végén.

Ha megmagyarázod nekem máshogy azt a képet akkor le a kalappal de az én olvasatomban az egy vágás az égen.Erre írtam, hogy égmetsző.

Valamint Aizent tényleg nem érdekelte Ichigo, de Bach már a legelső találkozásuknál meg akarta ölni (mondta, hogy majd a vandereichben felélesztik) és a saját oldalára akarta állítani.Az más dolog, hogy nem sikerült.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4127 Dátum: 14 jún 11, 16:23:07 »

Az a kép két támadás együttes "robbanása". Majdnem olyan mint egy fönix csak a fej hiányzik.
Ahelyett hogy kivédte volna Candice inkább rátámadt(rátámadott helyett) Ichigo Getusugajara(Holdagyar). kacsint

Nem mellékesen fenn van a védőburok tehát azt is eltalálhatta (volna)főleg ha neki nyomja.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 16:31:58 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4128 Dátum: 14 jún 11, 16:30:47 »

Az a kép két támadás együttes "robbanása". Majdnem olyan mint egy fönix csak a fej hiányzik.
Ahelyett hogy kivédte volna Candice inkább rátmadott Ichigo Getusugajara(Holdagyar). kacsint

Nem mellékesen fenn van a védőburok tehát azt is eltalálhatta (volna)főleg ha neki nyomja.

le a kalappal Nevet érdekes bár ez animébe látszódna rendesen  Ördögi

Ichigo egyébként szinte semmi erőt nem adott a támadásba, de így is figyelmeztette, hogy térjen ki.
Candice full poweren próbálta hárítani a támadást és egy karjába került.

Valószínűleg Kubo azért veszi komolyra a harcot Ichigo részéről, mert akkor fél oldal lenne a harc  ikszdé

Uryura leszek még kíváncsi, hogy igazából miért is állt át, mert a mai fejezetben sem nagyon örült Bach mondatának.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4129 Dátum: 14 jún 11, 16:33:12 »

Azért azt hozzátenném, hogy minden bizonnyal tart Ichigotól. Ezt igazolja Ichigo helyezése is a leverendők  ranglistáján. Másrészt itt is megvárta mig leérkezik, tehát ha ott maradt volna akkor az utjában lenne. Az pedig, hogy tart tőle az nem azt jelenti, hogy Ichigo erősebb lenne nála, viszont olyan erőbedobásra kényszeríthetné a vele való harc, hogy nem tudna teljes erővel harcolni a maradék ellenfelek ellen. Ezért is uszította Ichigora a tagokat, hogy itt tarthassa addig amíg odafent teszi a dolgát. Szóval előre tervezett, de nem lepne meg ha erre a Bach lépésre odafent is számítanának. Sejtésük biztosan van róla hiszen tudják, hogy mi Bach célja. Így erre is számítaniuk kell, hogy Bach fel akar menni.

A 8 ellenfél valójában nem lesz 8 az 1 ellen. Ők hozzák maguk a shinigamikat is mint Shinji. Egyébként én azt gondolom Bach szövegéről, hogy letett a tagokról és úgy gondolja, hogy amikor meghalnak a quincyk akkor visszatér hozzá az erejük.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4130 Dátum: 14 jún 11, 16:36:45 »

Bach lehet úgy van vele, hogy felmennek 3an, leverik a királyi dimenziót, a lenthagyott katonák mind meghalnak csatában ezzel megritkítva igen komolyan az ellent és ő még erősödik is ezáltal, aztán amikor lejönnek a legallyazott ellent kellesz majd csak leverniük.

Egyébként ez egy nagyon jól összerakott terv de még sok a be nem csatlakozott szereplő.
Valamint Aizen Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4131 Dátum: 14 jún 11, 16:39:36 »

Szerintetek mi lesz előbb:
HElyszínváltás vagy megérkezés és utána visszaemlékezés?

A másik két kérdés:

Gondolhat még az érintkezett Shinigamikra és az eddig elkapottakra is.
Plusz a feloldott pecsét is valamilyen titkot nyerhet?

EZ csak egy plusz kérdés de érdekelne:
VAjon BAch képes kioldani a megölt Quincyket/a másukat,erejüket Yama Bankaijából?
Tudom abszúrd,de miért ne? Ördögi


Fény és a Sötétség hercegeinek a találkozása már csak idő kérdése. kacsint

Szerk:most látom hogy a pecsétes kérdés egy kicsit fura lett.Lényeg a szerepe.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 16:41:31 írta K ichigo » Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4132 Dátum: 14 jún 11, 16:40:18 »

ha a királyi dimenzióban lenne harc Juhász és a Zérók között az kétes kimenetelű lenne , egyrészt a zérók élvezik a hazai pálya előnyét és a képességeik is valószínűleg kiegészítik egymást , másrészt viszont az ott lévő nagyon erős reishi miatt Juhász ereje is megsokszorozódhat  Gondolkozik
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4133 Dátum: 14 jún 11, 16:44:04 »

Ha jól értettem a korábbiakat akkor nem sokszorozódna meg az ereje csak gyorsabban töltődne fel maximumra. Gyorsabban nyelné el a szellemi részecskéket. Viszont ez igaz a shinigamikra is de náluk ez lassabb folyamat. Kicsit ahhoz hasonló az eset mint a Bountos fillerekben volt. Egyébként nem bánnám ha nem Ichigo és Bach hanem a Lélek király és Bach csépelné egymást. Én jobban várnék egy Ishida és Ichigo összecsapást.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 16:45:30 írta rini67 » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4134 Dátum: 14 jún 11, 17:52:46 »

Ha Ishida ki tud állni ellene, akkor nem olyan erős mint mikor kijött a dangaiból.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4135 Dátum: 14 jún 11, 18:05:53 »

Ha Ishida ki tud állni ellene, akkor nem olyan erős mint mikor kijött a dangaiból.

Ez teljesen igaz. Azért nekem kicsit irreálisnak tűnne az az erőnövekedés.A fullbringer arc vége volt az amikor Ishidától utoljára láttunk valamit igaz hátba lett szúrva de Ginjou szinte egy legyintéssel kivédte a nyilát.

Na azóta egy kis idő is eltelt abban erősödhetett akár még sokat is.

De, hogy felérjen Ichigohoz csak amiatt amit Bachtól kapott kicsit sántít :/

vagy kiderül, hogy Ishida meg Kaguya reinkarnációja  Ördögi
úgy értelmet nyerhetne a power up.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4136 Dátum: 14 jún 11, 21:19:19 »

Azért ebben nem lennék olyan biztos, hogy Ishida nem lett übertáp attól amit kapott Bach-tól. Nézd meg ezeket az alapjában noname quincyket akiket a halálos ágyukból szedett össze. Mekkora erőt kaptak. Ezzel szemben Ishida rendelkezik örökséggel és még quincyként is nevelkedett. Most ő erre kapta a power up-ot Bach-tól. Nagyon valószínűsítem azt, hogy jóval meghaladja azt a 8-at akik ott maradtak Ichigoval birkózni.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4137 Dátum: 14 jún 11, 21:25:08 »

Szerintem is könnyen Ichigoval egy súlycsoportban lehet.
Kösz hogy válaszoltál helyettem is.
A történtekutána ez már igazán kijárna neki.
Anno még emlegettük is hogy milyen veszélyes ellenfél lenne ha a taktikai képességei mellé még hatalmas erőt is kapna.

A végén valószínűleg úgyis összefog a fény és sötétség fia(i).
Márcsak a 3ik gyógyító személy szerepe kérdéses Yama és 3kapitány harc/egyensúly példáján.
Hime ilyen téren Pro,de kérdéses meg tudná e védeni magát.
Remélem legalább egy nagyobb quincy katona csapatt már eltud intézni full erő nélkül is.

Ui:A Kérdéseimre van tipp? Érdekelne a véleményed.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4138 Dátum: 14 jún 11, 22:03:52 »

Nem hinném, hogy most azonnal helyszínváltás lesz. Egyenlőre két középpont van a történetben. Ichigo és a megindult Bach. Bach-ék ha meg is indulnak azért idő kell, hogy felérjenek, már ha oda indultak. Szóval egy ideig nem játszanak. Ichigo pedig egyenlőre nem tud mozdulni a nyolc tag miatt. Szerintem itt egy nagy volumenű csata veszi kezdetét. Bach-ékkal majd később találkozunk hosszabb időre. Esetleg akkor kapunk képet róluk amikor elesik egy-egy quincy. A fő attrakció minden bizonnyal Ichigo és a segítségére siető shinigamik lesznek.

Nem mellékesen mindenki mennyire megfeledkezett Kenpachiról pedig éppen itt lábadozik valahol. Teljesen kiment minden quincy fejéből. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4139 Dátum: 14 jún 11, 22:45:35 »

Tényleg ő hova lett? Befedte a törmelék?
Az szívás lenne ráfröccsenne Gigi vére. smirksweat

Értem akkor a második lehetőséget tartod valőszínűbbnek.Jó lenne.

Ui:a többi kérdés is érdekelne mint Fikció Pecsét és yama bankai.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!