24 máj 21, 21:33:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004640 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4035 Dátum: 14 máj 31, 19:17:06 »

Egy ilyen rész után ahol minden nagyágyú (1-2t leszámítva) megindul, nem hiszem, hogy egy D fejezet végi 2 mondatos valamire utalása a saját betűjéről lenne egy infómorzsa.
Ha mégis, akkor valami nagy dolog ami még nagyobb dologra készül Nevet

Egyébként tetszik ez a Decision de a működéséről nincs nagyon elképzelésem  smirksweat
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4036 Dátum: 14 máj 31, 19:41:24 »

Pontos szerintem még senkinek sincs,de jó dolog eljátszani az ötlettel.
Nagyon sok lehetőséget rejt főlge hogy angolba sok a hasonló kifejezés ,még szinte valami teljesen másra is utalhatnak. Nyelvesít

Néha a fontos dolgok épp az ilyen részletekben bújnak el.
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4037 Dátum: 14 jún 02, 15:04:56 »

Nagyon remélem, hogy nem valami túlmisztifikált, hanem mint quincy (pusztító) létéhez köthető pusztító képessége lesz. Szerintem az úgy az igazi. Mosolyog Főleg a "nem marad más, csak méreg" és a "te is szörnyeteg vagy" mondatok után én legalábbis nagyon remélem.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #4038 Dátum: 14 jún 04, 07:27:51 »

http://www.mangapanda.com/bleach/583/1

Kint is van! Mosolyog
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4039 Dátum: 14 jún 04, 07:36:39 »

Kint az új fejezet! Megjegyzem, hihetetlenül gyorsan, általában délig ki se szokott jönni.

http://www.mangareader.net/bleach/583/3

A fejezet egyszerre volt humoros és akciós.

A négy női Quincy-n egyszerűen szakadok a röhögéstől! Először mindenki Candice-en landol (persze szándékosan), aztán az előszöri nagy egyetértés után mindenki leszólja Candice-t, majd miután felvázolta Candice, hogy mivel jutalmazhatja meg őket Bach ha kicsinálják Ichigo-t...

http://www.mangareader.net/bleach/583/9

Giselle-től én már komolyan félek... milyen beteg agyú hölgy akar "sötétséget" jutalmul?!? Nevet Nálam Giselle hivatalosan a legbetegebb karakter a Bleach-ben.

Amin meglepődtem, hogy Candice-nek hat kardja van, s viszonylag szépen nyomja Ichigo ellen. Igen, meg se tudja karcolni, de ha nem Ichigo lenne új Zanpakuto-val a 0-ik osztag edzése után, hanem valaki más, akkor már földön feküdne az illető. Úgy nézz ki, hogy nem Bambi volt a legerősebb közülük.

Viszont a csúcspont a vége, mivel Ichigo (vééégre) nyom egy.... de ezt már nem írom le, elég annyi, hogy megérte a duál zanpakuto és nagyon cool-ra sikerült. kacsint

7.5/10

Várom a következő fejezetet.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4040 Dátum: 14 jún 04, 09:23:19 »

Tetszett nekem is, amit alkottak! Mosolyog

Candice tipikusan az a személy, aki elsőként fog meghalni, de nem Ichigo által. Elég lazára veszi a főhősünk a harcot, nem hiszem h megölné bármelyiküket is... Kicsit olyan Kyouraku-s benyomást adott nekem, mint amikor Chadot harcképtelenné tette. Ichigo is hasonlóképp fog cselekedni, sztem. Megsebezi őket annyira, h ne tudjanak harcolni, aztán majd ha odatéved egy erősebb Sternritter, majd az szépen megöli őket a hanyag munkáért.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4041 Dátum: 14 jún 04, 13:10:35 »

Már első fanmade kép is jól indított.
1-2Nyíil formája elég vicces de legalább hajaz a tulajra.
Ketten elég érdekesen érkeztek.Igazi LOl pillanat.
A zombies mire gondolt az álom résznél,vagy az képszakadás?
Na megvolt az első GEtsuga is ebbe az alakba.Örülök.Főleg hogy a kiskarddal intézte ezt.
Remélem eldobva is megy neki.(talán ez volt a végén is)
Capri pedig pont úgy tölt mint anno Ichigo Ginjou ellen.
Lényeg sok jó Harci kép született 1-2poénnal kár hogy hamar vége lett. Nevet


Lehet 1-2oldalról oldara elemzek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 13:11:52 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4042 Dátum: 14 jún 04, 13:49:07 »

ez milyen lájtos' getsuga volt már? ikszdé ikszdé
amikor pedig ugyanúgy húz a kis karddal egy "vonalat" mint az első getsugánál akkor áthúzza a naggyal és kilő egy plusz jelet Nevet
Getsuga Juujisho Nevet

Valamiért ez a második új technika is szerintem a lehető leggyengébb volt amit Ichi lőni tud ikszdé

Nekem ez nagyon úgy jön le, hogy csak tesztelni szeretné az erejét ezért is örült annyira amikor azt hitte, hogy egy 2 kardossal harcolhat, de rocktoryuu-t kapott Nevet

Lányoknak 2 jövőt jósolok.
1. Jön valaki erős és levágja őket, hogy ne szerencsétlenkedjenek.
2. Ichigo veri le őket de ezt én 2 formában képzelem el:
-Rendesen közbeavatkozás nélkül lemegy a 4v1 ahol Ichigo kiüti őket körülbelül annyi erőfeszítéssel mint eddig (tehát semmivel)
-Szintén jön egy erős alak, és Ichigo ezt megérezve gyorsan kiütné a lányokat, hogy az erősebbre koncentrálhasson  Ördögi shit gets real moment lenne Nevet
ez utóbbi lenne szerintem a legütősebb.

Újabb fejezet aminek csupán annyi a hibája, hogy 17 oldal. nagy piros pont!

Még át kell olvasnom párszor, hogy a képeket jobban megértsem Mosolyog
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4043 Dátum: 14 jún 04, 14:05:26 »

Mondtam anno hogy lesz ismét egy próbavágás mint Ginjou ellen.
Ezt még ne hozd fel neki gyengeségnek.
A leggyengébb amit lőni tud?
Nem muszály nagynak lenni elég ha koncentrált.Márészt a lányok visszadobása sztem gyengébb volt. Nevet
Mégis egy kicsit látványosabb.
Látványos és poénos harc lenne ez az Animeben.

A korábbi forgatókönyvem még lemehet.
Addig is nekiállok színes képekre vadászni. kacsint

El is felejtettem megdicsérni az új fajta GEtsugat.Még emlék is Yamáékra nézve. Nevet
Már vártam egy ilyen iker-féle támadást.Majd Animeben/színesben lesz igazán jó.

(yama-t javítottam)
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 14:41:24 írta K ichigo » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4044 Dátum: 14 jún 04, 14:11:39 »

tetszett velóban eléggé a rész, de a végén a dupla getsuga eléggé vérszegény .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4045 Dátum: 14 jún 04, 14:27:02 »

amúgy 2 támadást láttunk.
Az elsőbe leheletnyi erőt sem fektetett Ichi a másodikról meg sajnos nem tudunk véleményt mondani mivel csak a nevét ismerjük meg, hogy ahhoz már mind a 2 kardját használta.Ha lett volna egy 18. oldal a támadás következményeiről már lehetne részletes véleményt alkotni.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4046 Dátum: 14 jún 04, 15:26:47 »

amúgy 2 támadást láttunk.
Az elsőbe leheletnyi erőt sem fektetett Ichi a másodikról meg sajnos nem tudunk véleményt mondani mivel csak a nevét ismerjük meg, hogy ahhoz már mind a 2 kardját használta.Ha lett volna egy 18. oldal a támadás következményeiről már lehetne részletes véleményt alkotni.

Nem akarok flamelni de érdekes mód Naruto topicban sose tudsz olyat írni hogy várjuk ki a végét majd akkor nyilatkozzunk róla. Nevet Ezt nem köcsögségből kérdem mert tényleg fura hogy itt elviseli a többség a kullogást ott nem.

Minden esetre a heti fejezet hozta a szokásos Kubo semmit se csinál csak rajzol adagot. Nem azt mondom hogy szar volt. Mert nem volt az de azért könyörgöm mi a jó Istenért kell ennyit dumálni harc közben, ráadásul a semmiről.  Hmm?

Ki a halált izgat ez a négy hülye csaj de most komolyan. Oké nem rossz karakterek de totál nulla így ez a harc. Kubo betolja a VS-t is de hogy minek azt nem tudom. Ichi meg nyom egy Getsugát??? WHAT???? WHY???? Ilyen kis csírák ellen??? Nem rég még úgy dobálta őket ahogy akarta msot meg nem tud suhanni egyet és nyomni 4 vágást és csókolom mindenki halott. Na jó talán a zombi csaj nem. Mi az Istenért kell minden egyes harcot 10 fejezetig húzni??? Nem mutathatná be a képességeit valami komolyabb ellenfél ellen? Mert ugye a lényege ez lenne hogy lássuk Ichi most már keresztbe is tudja lőni a Getsugát mert két kardja van és akkor már új név is dukál. Nem mellesleg jobb neveket nem tud kitalálni megint semmi értelme a támadásnak. Nevet Legalábbis miután lefordítja az ember.

Persze szép és jó hogy Ichi ilyen kemény legény hogy fél kézzel lővi a getsugát a kis szablyával mintha valami tóban kavarná az állóvizet kb de könyörgöm az eddig ismert legnagyobb támadását használja négy ilyen csitri ellen? Na ezért utálom Kubot. Régen olyan jól oldotta meg amikor Ichi tápot kapott. Jött látott és nem szarozott most meg eljátszik mintha ő lenne a legény a gáton mi meg várjuk ki a Headless Star 200. részét mire kivégzi a nőket.... Hát no comment.

De legalább a négy csaj elviselhető és kreatívabb mint az eddig megalkotott jó pár Kvinsi.

Egyébként innen is látszik mekkora kö..ög Kubo. Előző héten elcseszi a rész végét azzal hogy beteszi Bajuszt hogy na akkor induljunk támadni. Most meg nem történt abból semmi. Mi az megtorpantak vagy mi? Totál felesleges volt. Sokkal nagyobbat ütött volna ha egyszer Bach ott terem és pl legyilkolja a csajokat.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 15:30:01 írta Kuro25 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4047 Dátum: 14 jún 04, 15:33:35 »

A Getsuga erejét egyenlőre, de régen sem lehetett megjósolni, kiszámítani. Mindig az adott helyzet szerint, az Ichigo által a kardjába tolt reatsu mértékétől függött annak ereje. Ha jól emlékszem akkor talán HM-ben tolta a legerősebb Getsugákat ahol mindent beleadhatott. Most viszont nem ismerjük a jelenlegi erejét, így lehet, hogy ez a light-osnak tűnő Getsuga jóval meghaladhatja azoknak az erejét. Másrészt azért nekem Ichigo tekintete, különösen a szeme azért nem azt sugallja, hogy annyira lazára venné a figurát. Nagyon lazán kezdte de most már szerintem komolyabbra váltott. Az a hatkardos támadás és a szárnyak használata módosított valamit a hozzáállásán.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4048 Dátum: 14 jún 04, 15:48:48 »

Legalább nem becsüli le az ellenfeleit.
Szegény végül nem kapott igazi 2 kardos ellenfelet.
A getsuga erejét még nem lehet megállapítani,csak majd utólag.
Mint írtam komolyabb harc előtt nem árt ha teszteli az erejét támadásit.
Kaptunk is egy-két (komolyabb) próbavágást.
Még jobb is így mintha egy komolyabb ellenfél ellen véletlenül balul sülne el. smirksweat
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4049 Dátum: 14 jún 04, 16:08:36 »

Az nagy hiba lenne. Főleg úgy, hogy alapvetően semmit nem tud a képességeikről. Másrészt én még egyik quincynél sem láttam azt hogy gyengék lettek volna. Legalábis ennek jelét még nem láttam egyik esetben sem. Ezt az erejükre értem és nem a mentális állapotukra. Éppen ezért is van az, hogy túlságosan nagyra vannak magukkal. Inkább éppen ők azok akik lenézik az ellenfeleiket.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!