24 máj 21, 23:16:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004670 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #4005 Dátum: 14 máj 28, 16:26:48 »

Jót derültem az írásodon Kuro. Nevet
Ichigo elég badass lett, mondjuk kicsit meg is lepődtem, mivel eddig csak az alkarja villant ki a köpeny alól ami fehér volt és ezért azt hittem, hogy fehér cuccban lesz majd mint az espadak vagy a quincyk, de végül jött a meglepi smirksweat
Sokan nem szimpatizáltak az arab fazonnal de azért túlzásnak érzem, hogy kb az első támadásra "lerohad" róla... Hmm? Persze valahogy le kellett "vetkőztetni" csak miért pont ezek cheerleaderek. Renji és Ichigo után mostmár a Nulladikos szabász kisasszony munkája és a minősége megkérdőjelezhető... A kinézete nekem am elég DB-s a vállvértekkel és a Brolly-s szoknyaköpennyel Hümm-hümm A két kard előkapva büntet  Kúl Én is remélem, hogy csak önvédelemből kapta elő a bicskákat és nem villog majd a képességekkel.
Gyanús nekem, hogy Juhászbá már a második nap elején beveti magát, akkor még mi várható a következő egy hétben? Gondolkozik
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4006 Dátum: 14 máj 28, 16:27:22 »

Én azt mondom ez shikai. ha mégse és így nyer na az lesz a durva.
Ha mégis shikai, akkor bankaiban lesz 1 fegyvere.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4007 Dátum: 14 máj 28, 17:05:07 »

Nem hiszem, hogy tényleg két kardja lenne. Illetve így biztos nem lesz kettő, ha szabadon engedi vagy bankaiban esetleg, de addig semmiképp se hiszem. Az a két kardos dolog szimbolika akart lenni. Hogy két erő eggyé válik. A hollow erejét most direkt nem írtam ide, mert az a shinigami erejének részét képezi vagy épp a quincyjét. Szóval mindenképp egy fegyverre számítok tőle, de az valami új lesz. Egy ordas nagy kasza faint lennexD
----szerkeszt----

Azért se módosítom, amit írtam:D Jó nagy hülyeség lett. Szóval arra gondoltam, hogy bankaiban/shikaiban nem lesz két fegyvere. Az ott az oldalán csak szimbolika és a bankai/shikai az lesz, hogy a két erő egyesül. Fáradt vagyok:(

Itt az alsó résznél kajakra először azt hittem Ichimaru az:D
http://www.mangapanda.com/bleach/582/16

Hát nem tudom szerintem itt szimbolika nincs az tuti. Ahhoz Kubonak sokkal jobban kéne használnia az agytekervényeit. Nevet Szerintem a két féle ereje ketté oszlott. Az egyik Kvinsi erő a másik Shinigami. Hollow énjével nem tudom mi lesz még de remélem azért nem tűnik el.

Egyébként az Ichimarus dolog betalált. egy az egyben Ichimaru. Sőt még a beállása is pont olyan. Jaj Kubo. Nevet
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4008 Dátum: 14 máj 28, 18:15:40 »

WTF? a hollow ereje az igazi shinigami ereje Nevet

Kuro, DasOmen.

Ott eleve a másik kardjára gondoltam mint penge, csak kicsit érthetetlenül fogalmaztam  smirksweat ikszdé dafuq

ott nekem nagyon egy összeillesztő mozdulatnak tűnik.


Amúgy már korábban írtam is, hogy lehet a Shikaia "igazi" ereje is csak akkor tör elő ha összeilleszti a két kardot.
Ezt azért is tartom valószínűnek mert mint ahogy írtam ha ezenkívül van neki bankai az csak 1 aduász. lehetnek még technikái is de ez akkor is csak 1 lépcső neki. Eddig volt kettő bankai és maszk.

Ezért gondolom, hogy az első "lépcsőfok" lehet amikor összeilleszti és még shikaiban marad de ez olyan lesz mint más shinigamiknál a feloldás csak itt nincs eleve lepecsételve.

2. lépcsőfok meg persze a bankai.

amúgy a kis penge simán szolgálhatna keresztvasnak.

Azzal meg nem értem mi a baj ha valami hajaz az apjára.

a beállással sincs feltétlen gond mondjuk így fejre tényleg Gin Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 18:17:40 írta Asasino » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4009 Dátum: 14 máj 28, 18:22:38 »

Írtam is hogy szerintem a msotani még az Innaktív Shikai mód.
Összeillesztés is elképzelhető,sőt sanszos,de az is hogy harctól függően csak az egyikre koncentrál.Ad bele nagyobb erőt.
Remélem hogy a nagyobb kard/vagy összeillesztett Tűz elemű lesz. bow

Nem lenne rossz ha ezt Bankainál is el tduná játszani.Alap és teljes szint akár Mugetsuhoz hasonló alakig. Gondolkozik
Jó pár porfi Shinigaminál így van:Yama,Ichimaru,Byakuya.
Shikra jó példa Urahara.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #4010 Dátum: 14 máj 28, 19:10:46 »

Ez király rész volt!!! Nevet

Ichigo új kinézete? EPIC és BADDASS!

Valahogy az első kinézete ugrott be nekem, de nagyon jól néz ki.

Íjak és nyilak újra használatban! Végre!

Vége Bach-hal nem volt érdekes, de az az utolsó oldal azzal a quincyvel érdekes lett. Csak nem áruló van köztük? Vagy talán... kizárt.

Nekem tetszett ez a fejezet, de a helyszínváltással vártam volna még egy kicsit.

Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4011 Dátum: 14 máj 29, 07:26:43 »

Viszont hiányolom kicsit azt az érzést, ami Ichigo érkezését és első harcait körüllengte mindig. Egyszerűen nem érzem most so coolnak.

Lehet, hogy csak azért, mert nők ellen harcol most. Pedig szerintem nem lesz gond belőle, hiszen:
1.A Bleach női karakterei picikét erősebbek, mint a legtöbb shonen fight manga hölgyeményei.
2.Nők ide vagy oda, mégis csak Stern Ritter-ek, akik már bizonyították, hogy kapitány szint (nem papír alapú, hanem erőszintileg) alatti személyeknek nem igen volt esélyük ellenük, de volt, hogy még kapitányoknak sem ment.

Nem hiszem, hogy tényleg két kardja lenne. Illetve így biztos nem lesz kettő, ha szabadon engedi vagy bankaiban esetleg, de addig semmiképp se hiszem. Az a két kardos dolog szimbolika akart lenni. Hogy két erő eggyé válik. A hollow erejét most direkt nem írtam ide, mert az a shinigami erejének részét képezi vagy épp a quincyjét. Szóval mindenképp egy fegyverre számítok tőle, de az valami új lesz. Egy ordas nagy kasza faint lennexD

Na igen, a gond pont az, hogy nem tudjuk, hogy az a két kard (a nagy meg a kicsi, ami azért kicsi, hogy a nagy még nagyobbnak látszódjon) most shikai-e vagy még az sem.

Jó amúgy, hogy említed Ichigo fegyvereit, mert most összehasonlítottam Kyoraku fegyvereivel, és ott is az van, mint Ichigo-nál, neki is pont egy kis kardból és egy nagy kardból áll össze és csak akkor lesznek egyformák, ha shikai-ba megy.
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #4012 Dátum: 14 máj 29, 13:11:39 »

Kyorakunak shikaiban is nagyobb az egyik a másiknál persze nem sokkal de le van irva vhol csak általában nem ábrázoljak jól animeben ahogy ginnek is csomószor wakizashi helyett katana volt.

A fejezet jó volt a íjak végre..ichitol nem vártam kevesebbett vagy inkább a csajok leptek meg nem tudom ikszdé kivancsi vagyok ki küldi újra kispadra ujra
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4013 Dátum: 14 máj 29, 14:33:28 »

Eddig fel se tűnt, hogy mindegyik lánynak van szív alakú öve. Csak Bambinál tűnt fel.

Ameddig nem említettétek Gint fel se tűnt a hasonlóság. xD

Candy és Ichigo beszédéből már most látszik, hogy poén harc lesz. Legalábbis Ichigo részéről. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4014 Dátum: 14 máj 29, 14:58:06 »

Ebből is látszik hogy ők Cupido hírnökei. smirksweat

Bambi feltüzel,Candicetől szikrázó/Feltöltött hangulatba kerülsz,A zombies "megbabonáz",a Poweres összetör szó szerint(nem csak a szívedet)A kiscsaj elfogyaszt mint egy édességet. Nevet


Jobb is ment volna de az agyamra megy a szi9nkron porszívók zaja. >.<#

Legalább Gin nem veszett el örökre még ha így is marad meg.
Végülis Ichigora a az (erősebb) ellenefelei komoly hatást tettek.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4015 Dátum: 14 máj 29, 15:10:21 »

Ichigonak nem kellene gondot okozzon a legyőzésük ha már a lányok észre se vették hogy mögéjük shunpozott és hajigálta őket is. Amúgy a jó oldalon szerintem túl erő van, szerintem lesz itt még valami csavar, mert számítok egy ishin harcra is, többi vaizard, stb stb. uraharáék is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4016 Dátum: 14 máj 29, 15:28:22 »

na akkor számoljunk , mostani felállás 4csaj vs Ichi , ha Bachék odaérnek még a csata előtt akkor 7vs1 , ha Kenpachiba sikerül életet lehelni akkor 7vs2 , ha csatlakozik Rukia és Bya akkor 7 vs 4 lenne ... hát ez elég kevés így is
most lehet a legvalószínűbb a HM Team vagy Ganjuék felbukkanása , egy Chad vs Power erőfitogtatást szívesen megnéznék
Arra még nem gondolt senki hogy az utolsó képen Askin lehet hogy nem is Askin hanem egy bizonyos személy aki képes a teljes hipnózisra ? Gondolkozik Nyelvesít
 
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #4017 Dátum: 14 máj 29, 15:33:06 »

Énn gondoltam már arra, Blanco, de nem szeretném a beteljesülését. Az már kicsit sok lenne.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4018 Dátum: 14 máj 29, 17:19:53 »

én először azthittem, hogy az Aizen ikszdé

Bár ha az bejön, hogy Aizen tartotta fel Hashwaltot Kyoraku személyében akkor mit csinált Kyoraku?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4019 Dátum: 14 máj 29, 17:21:12 »

Mivel nem tudjuk, hogy Bach milyen tervet gondolt ki Ichigo megérkezésére, így semmi sem biztos egyenlőre. Ha ők Ichigohoz tartanak akkor valószínűleg oda fog érkezni több shinigami és őket támogató személy is. Szóval ez nem lesz ilyen egyszerű. A 4 leányzó láthatóan nem ellenfél neki, még mindig csak játszik velük a szövege ellenére is. Másrészt Kubo kénytelen legalább valamennyit megmutatni Ichigoból ha már lehozta és megmutatta. A shikai szabadon engedéséig mindenféleképpen engedném. Ehhez még technikát sem kell használnia de mégis erőnövekedésben lenne része. Egyébként sem hiszem, hogy olyan sok technikája lenne a Getsugát kivéve. Ahhoz kicsit kevés volt a felkészülési idő. Ichigo jelenleg egy nagyon gyors és nagyon erős karakter. Szóval ebből kell építkeznie az eljövendőkben.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!