24 máj 21, 15:46:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004530 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3990 Dátum: 14 máj 28, 09:39:42 »

Na akkor a lássuk a fejezetet...

1.Candice-on jót mosolyogtam, plusz ahogyan Giselle és Liltotto kommentálták.

2.Nagyon kellemesen csalódtam, hogy Kubo nem játszotta el, hogy egyetlen ütéssel leveri őket aztán megy dolgára, hanem most meg is kell dolgoznia Ichigo-nak azért, hogy továbbmehessen. Ráadásul ami még nagyon örömteli, hogy a hölgyeknek eszük ágában sincs lemondaniuk a csapatmunkáról, s egyszerre támadják, ahogyan az elvárható.

3.Visszatértek az íjak és a nyilak is. Most már csak a Ginto-knak és a támadó jellegű Kido-knak kell visszatérniük.

4.Ichigo új ruhája nagyon jóra sikerült.

5.A végén Bach megjelent és Askin szavaiból úgy tűnik, mintha direkt várt volna Ichigo-ra. Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.

Ami nem tetszett viszont:

1.Bambi-ról még mindig semmi hír, pedig ha könyörgött Giselle-nek, hogy "ne tegye", akkor biztos, hogy még itt kellene kószálnia.

2.Yachiru, Kensei, Rojuro dettó.

Mindenesetre 7/10. Várom a következőt.

Megjegyzés: Vajon lesznek-e annyira szemetek, hogy még Vollstanding után is együtt harcoljanak egyszerre. Jó, eddig ami biztos, hogy Giselle-nek meg Candice-nek van, de lehet, hogy a másik kettőnek nincs.

Ami lehetséges lesz:
1.Ichigo harcol egyet majd jön 4 másik karakter akik átveszik a hölgyeket.
2.Visszavonulnak a hölgyek de elkülönülnek mint anno Bambi és külön-külön rájuk támadnak.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3991 Dátum: 14 máj 28, 10:03:54 »

 Ohh My God Ohh My God Ohh My God
Hát ez valami hatalmas fejezet volt!!!
Nálam is az íjak felhozatala tette fel az i-re a pontot Nevet
Kidot megpróbálhatna tolni Ichi és felrobbanna úgy mint anno Renji az akadémián ikszdé
Már várom a fan made-ket  Ördögi Ördögi

Ahogy rátámadtak azért egy nagyon nagy piros pont.
Valamint ahogy eldobta őket az valami epic volt. Like a Boss  Kúl

Megtudtuk azt is, hogy Ichigo az 1. a nem kívánatos személyek között !

http://www.mangapanda.com/bleach/582/16
Ichigon látszik, hogy komolyan veszi és ez tetszik mivel egyébként akármennyire erős is könnyen úgy járhat mint Hirako.
http://www.mangapanda.com/bleach/582/17
Itt nem olyan mintha 2 penge lenne nála?

Kicsit a szemében én egy visszafogottabb Kenpachit láttam Nevet nagyon tetszett Nevet

Technikákat Ichitől tuti nem fogunk ezek ellen látni.Elkardozgat majd Nevet
Bár szerintem a heiling pheileket kézzel is hárítaná de ha olyan hanyag módon harcolna akkor nagyon sokat kivenne belőle.

Lányok kommentárja egymásnak nagyon tetszett Nevet

Na és Ichigo ruhája  Hmm? BADASS  Ördögi Ördögi Ördögi eszméletlen jó lett Nevet

Nakk le varra először azthittem Aizen  Nyelvesít

tehát Bachék megindulnak.

Lányoknak 2 jövőt jósolok:
1. vollstandingre ugranak majd jönnek Bachék és levágják őket. Ebben az esetben akár befuthat a HM team is.
Mekkora lenne ha a nagyágyúk rátámadnának Ichigora és mondjuk Orihime hárítaná a támadást és megvédené Ichigot. Nekem nagyon tetszene.
2. itt a vollstanding mindegy mikor jön, Ichigo még szórakozik velük de utána jönnek a fullbringerek bár ezt valószínűtlennek tartom.

Esetleg Ichigo ellen küzdenek a kövi fejezetben és utolsó reményként behozzák Bambit.
Majd a fejezet végén kapunk egy infómorzsát Bachék tervéről.

Egy szó mint száz számomra ez a fejezet kövezzetek meg de 10ből 11!

Egyetlen hibája volt mégpedig, hogy csak 17 oldal volt.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3992 Dátum: 14 máj 28, 10:05:03 »

Nekem is tetszett a rész úgy általánosságban. Viszont hiányolom kicsit azt az érzést, ami Ichigo érkezését és első harcait körüllengte mindig. Egyszerűen nem érzem most so coolnak. A végén, pedig az a váltás korai volt a harc végén elég lett volna mutatni, hogy eközben Bachék nyomulnak.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3993 Dátum: 14 máj 28, 10:48:50 »

Egy kicsit rövid volt kár érte.
Ezeke ellnére tetszett a rész.
El se hiszem végre kaptunk Íjjakat,ÍJJAKAT! Nyelvesít
Végre követik a quincy vonalat.
Ichigo elég jól kezel őket,de egy kicsit időhúzás szaga van.
Az új ruhája mindenképp meglesz színesben is.Nagyon bejött.
Távolról olyan mint egy kapitány.
Ő a harc potenciálja de Candice nem izgatja.Átment Rage módba,de milyen "alapos" indokkal. Hümm-hümm
Liltotto Lamperd Meg fölöslegsen kapott be valamit.De szöverg buborék szerint egy 10es.

Végre Ishidaák is mozgásba lendültek.Nem is coda elvégre megjött Ichigo. Gondolkozik
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3994 Dátum: 14 máj 28, 11:19:05 »

Nekem az az Ichigo megérkezés általi érzés azért nem hiányzott mert alapjában véve az érkezése két fejezetre oszlott. Így láthattuk az előző fejezetben a társai majd ebben a részben az ellenfél reakcióját. Így pedig nem is lehetett igazán olyan érzést kelteni mintha egy részbe belesűrítették volna. Ha Kubo tökös legény lett volna akkor ezt a két fejezettet egyben adták volna ki. A helyébe megbeszéltem volna a kiadóval, hogy előző héten ne legyen manga és most két rész jött volna egyszerre. Akkor sokkal ütősebb lett volna a belépője. Annak örültem és is, hogy előkerültek az íjak és még Kubo arra is figyelt, hogy mindegyik formája jelezze a használója képességét. Bach megindulása nem lepett meg, hiszen szerintem ő is tudja, hogy jelenleg Ichigohoz nem mérhető egyik ritter sem. Csak elvesztegetné őket ha összeakadnának vele.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #3995 Dátum: 14 máj 28, 12:09:34 »

Ohh már Ichgo ruháján is ott fityeg valami kapitány köpenyhez hasonló dolog... Nagyon laza lett.
A csajok nyomatják a csapatmunkát, ami szuper, nem kezdnek el arcoskodni, hogy egy-egy ellen lenyomják. És végre előkapták az íjat és a nyilat is! Puszi a pocidra Kubo.  Amit sajnálok, az Thunderbolt hisztije. Ezzel a Bambis megmozdulással eléggé leírta magát nálam. Kár érte.

A nagy Juhász... Az a baj, hogy pont nem izgat. A legvégén a csillagharcos (A Juhászén kívül csak As Nod nevét jegyeztem meg...) sokkal érdekesebb, hogy vajon miben sántikál? Csak nem egy áruló lesz a quinci seregben?
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3996 Dátum: 14 máj 28, 12:32:17 »

az nekem is valahogy úgy jött le, hogy nem tudja melyik oldalt válassza.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3997 Dátum: 14 máj 28, 13:01:29 »

Könnyen elképzelhető áruló vagy csak a saját érdekét tartja előbbre.
Elvégre nem csak birkák.
Azt hiszem az ilyen képesséegknél mint a villám és a robbanás bőven belefér a rage mód.Még ha értelmetlen okból is. smirksweat

Íjakért még mindig pluszpont.Candice-jé mintha villámos lett volna. Hümm-hümm
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3998 Dátum: 14 máj 28, 13:39:08 »

Ichigo egyre kevésbé hasonlít Shinigamira Nevet
Még 3-4 ruhaváltás és valami ehhez hasonlóban fog rohangálni
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120513015540/elderscrolls/images/a/a1/Glass_Armor_Male.png

http://readms.com/r/bleach/582/2392/20
Ez amúgy szerintem csak annyi, hogy a csóka utál harcolni, és inkább lustulna és reméli, hogy nem kell harcolnia, de lehet, hogy igen.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3999 Dátum: 14 máj 28, 14:06:54 »

Ez a rész valami eszméletlen volt! ichigo ruhája , elsőre furcsa, de nagyon menő!! majdnem olyan a ruhája mint egy kapitánynak. (bár hoozá teszem hogy egy tényleges haori jobb lett volna, de gondolom a bankai miatt nem azt kapott) És elég laza! nagyon remélem a következő fejezet mutat majd valamit a harcukból!
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 14:13:58 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4000 Dátum: 14 máj 28, 14:37:33 »

http://www.mangapanda.com/bleach/582/17
Itt nem olyan mintha 2 penge lenne nála?

Mire gondolsz? Fenti linkelt oldalad elsőjén látszik is, hogy mind a két kardot előkapja. Ha másra gondolsz, akkor kíváncsivá tettél.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4001 Dátum: 14 máj 28, 15:28:38 »

Nekem is tetszett a rész úgy általánosságban. Viszont hiányolom kicsit azt az érzést, ami Ichigo érkezését és első harcait körüllengte mindig. Egyszerűen nem érzem most so coolnak. A végén, pedig az a váltás korai volt a harc végén elég lett volna mutatni, hogy eközben Bachék nyomulnak.

Detto. Igen jöhetnek a meglepett kommentek. Kuro bácsinak tetszett a heti Bleach. És nem nem Ichigo miatt. Hanem azért mert... csak. NEm tudom egyszerűen kaptunk végre egy normális részt. Ichi mondjuk meglepett azt hittem simán lenyomja a bigéket egy fejezet alatt e-miatt azért csalódott vagyok mert ha ellenük be kell vetnie bármilyen technikát akkor semmi esélye nincs Bach ellen. És hát már elővette mindkét kardját. Pedig láthatóan kézzel is jól boldogul. Szóval reménykedem hogy csak azért ilyen mert megfontoltabb lett és nem pocsékol erőt. Bár ha technikát használ akkor pocsékol szóval ja. Ellentmondás rulez. Nevet A gúnyája nem lett rossz kíváncsi vagyok hogy van is-e szerepük vagy csak ruha. Látom kapitányi haorit is vagy legalábbis hasonlót. Ami egyébként az apjáéra hajaz kissé ha jól rémlik. Jaaj Kubo...  smirksweat

Bachékat tartalékolhatta volna jövőhétre a csajokat meg most lerendezhette volna Kubcsi de hát ennyi pocsék fejezet után nem várhatok csodát. Nevet

http://www.mangapanda.com/bleach/582/17
Itt nem olyan mintha 2 penge lenne nála?

Szerintem az a két kardja amit elővett. Lehet összeilleszteni készül őket??? Érdekes. Lehet hogy pajzsként szolgálna a két kard összeeresztése. Viszont ha bankait akar nyomni kirohanok a világból az tuti....  bye bye

Egyébként ahol Ichi az új cuccban van van ott most villámok cikáznak körülötte vagy csak az Arab telivérek ruhája mentette meg és porladt is darabjaira? Viszont ha a ruha védte meg akkor már félhetünk is hogy nem is olyan erős mint hittük. Ha pár nyilacska elég volt a ruhához. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 15:34:59 írta Kuro25 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4002 Dátum: 14 máj 28, 16:09:59 »

Nem meglepődni kell inkább örülni.Minél több rpétegnek tetszik annál jobb a fejezet.

A 2 kardos mozdulathoz simán lehet egy próba ikervágás is.
Olyan mint Ginjou ellen csak kettővel x/fullbringer alakban.A kardtartó "övek" is arra hajaznak.

Vajon Ishidaék érne oda előbb mielőtt Ichigo elintézné őket,vagy Hm csapat toppan be?
Mindenestre ha nem siet még a nyakára hozhatja a bajt.Lehet ez még az "inaktív" Shikai és be kell izzítania.
Akkor is ha véletlenül egy társa kerül Zombie irányítása alá. Gondolkozik
Naplózva

Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4003 Dátum: 14 máj 28, 16:17:26 »

http://www.mangapanda.com/bleach/582/6

Ichigo nézése: LOL. "Hm... asszem megtámadtak"  Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4004 Dátum: 14 máj 28, 16:19:20 »

Nem hiszem, hogy tényleg két kardja lenne. Illetve így biztos nem lesz kettő, ha szabadon engedi vagy bankaiban esetleg, de addig semmiképp se hiszem. Az a két kardos dolog szimbolika akart lenni. Hogy két erő eggyé válik. A hollow erejét most direkt nem írtam ide, mert az a shinigami erejének részét képezi vagy épp a quincyjét. Szóval mindenképp egy fegyverre számítok tőle, de az valami új lesz. Egy ordas nagy kasza faint lennexD
----szerkeszt----

Azért se módosítom, amit írtam:D Jó nagy hülyeség lett. Szóval arra gondoltam, hogy bankaiban/shikaiban nem lesz két fegyvere. Az ott az oldalán csak szimbolika és a bankai/shikai az lesz, hogy a két erő egyesül. Fáradt vagyok:(

Itt az alsó résznél kajakra először azt hittem Ichimaru az:D
http://www.mangapanda.com/bleach/582/16
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 16:25:37 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!