24 máj 21, 16:46:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004545 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3975 Dátum: 14 máj 26, 16:31:40 »

Azok a képességek nem hozzá tartoznak, mármint Bachoz. Ő csak az erőt adta át és csak ez az erő tér vissza hozzá. A képesség mindegyik quincy sajátja. A Bach által átadott erő szabadította fel mindegyik eddig látott quincyben a saját egyedi képességét. Erre pont jó példa As Nodt esete. Ő félt, rettegett és ezt a képességet Bach által adott erő felturbozta, de ettől függetlenül a félelem As sajátja.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3976 Dátum: 14 máj 26, 16:53:40 »

Hm, hát akkor...

Szofron, téged választalak!

Ez a legeslegrosszabb esetben is minimum 10 sternrittert jelent, és még Bach. Az előbbieket tekintve úgy 5 kapitánnyal tudunk számolni, pár hadnagy és a fullbringerek, meg persze Ichigo. Közel egyenlőnek érzem.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3977 Dátum: 14 máj 26, 16:59:27 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/565/15
e oldal alapján úgy gondolom hogy övé volt az összes képesség eredetileg
bár lehet hogy tévedek  smirksweat
Naplózva

vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #3978 Dátum: 14 máj 26, 17:49:28 »

Hát nem szerintem mert itt csak azt írja hogy átadja a lelkének egy erősebb darabját ezzel fel ébreszti az erejüket nem?
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3979 Dátum: 14 máj 26, 18:39:01 »

"belevési a szétosztani kívánt erő kezdőbetűjét a célpont lelkébe"

Ez még nem jelenti azt, hogy a képesség is az övé, csupán az erő és azt már leírtam, hogy (az én véleményem szerint) ennek az erőnek, pontosabban darabkának, bármilyen képességet adhat.A célpont halálával a képesség elvész, az erő visszatér.

Meg Bach alapból b*szott erős, így ha még van olyan képessége mint mondjuk bambinak, hogy mindent felrobbant, irányítani is tud másokat mint jaz domino és gigi, "befosat" mindenkit mint As Nodt és a többi még ezeknél erősebb képességet ne is említsük.

Ennek így nem sok értelme lenne meg az olvasónak is unalmas lenne ugyanazokat látni csak más embertől.
(és a bankai lopás az teljesen más mielőtt valaki mondaná)
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3980 Dátum: 14 máj 26, 20:25:05 »

Asasino lehet felfedtél egy új rittertXD Sternritter C:Controll Jaz Domino  bow   ikszdé
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3981 Dátum: 14 máj 26, 20:31:16 »

Domino arccal levett egy getsugat szóval neki valószínüleg meszeltek Nyelvesít
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3982 Dátum: 14 máj 26, 21:08:43 »

Azért ha Ichigo lenyomja Liltotto, Meninas, Candice, Giselle  leányzókat akkor igencsak megcsappan a quincyk száma. Márpedig erre komoly esély van. Két másik van még jelenleg képben. Nanana (U) és Renji valamint Bazz-B Kúl és Shinji. Ha ezek a quincyk elvesznek akkor már csak 9-en maradnak Sternritterek és ebbe már Bach és Ishida is benne van. Mondjuk nem sokkal több a shingami sem. Nevet Szóval itt már időszerű lesz megint kiírni 1-2 shinigamit megint. Ezért nem csodálkoznék ha Shinji és Renji kapitulálna.

« Utoljára szerkesztve: 14 máj 26, 21:25:30 írta rini67 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3983 Dátum: 14 máj 26, 22:06:24 »

Asasino lehet felfedtél egy új rittertXD Sternritter C:Controll Jaz Domino  bow   ikszdé

 Ohh My God esküszöm nem volt szándékos  ikszdé egyébként elképzelhető bár neki sose gondoltam volna ilyen "magas" rangot.
Inkább a postást aki Kyorakuval harcolt azt képzeltem el C-nek de így valószínűbb Nevet

Bár inkább te fedted fel mert ilyen meg se fordult a fejemben  bow nembaj osztozzunk ikszdé

Még nagyon sok Shinigamit kellene kiírni mivel az SS-ben lévő erőket nézve is a shinigamik felé billen a mérleg, és még vannak HM-ék,fullbringerek + shibáék, Yoruichi (  Hümm-hümm ) Isshin (!) és még Uraharát is ide sorolnám mert kitudja azóta hol van ikszdé
Valamint Ryukenünk is van aki a legnagyobb kérdőjel a mangában.
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3984 Dátum: 14 máj 27, 13:40:41 »

én is bajuszt mondanám C-nek de itt a betűk között nincs különbség erő szinten A és B(sztem) kivételével lásd gremmy.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #3985 Dátum: 14 máj 27, 17:15:48 »

Ez kicsit Off lesz, de eszembe jutott ma valami. (bár lehet, hogy erről ár volt szó) Mégpedig a Shibákkal kapcsolatban... Nem fura, hogy Kukkaku lőtte vissza a 0. osztagosokat, amikor ő csak valami lecsúszott nemesi család tagja, és nem is része a Gotei 13-nak? A Shibák jele egy örvény ami az égből tör alá (legalábbis az animében mintha ez lett volna)... Szóval lehet, hogy a Shiba család eredetileg a Királyi Városban lakott, vagy talán még valamilyen rokonságban is álltak a Királlyal, de amikor valamilyen okból kirekesztettekké váltak, az lett a feladatuk, hogy a "kaput" őrizzék, és a közlekedést biztosítsák. A végén még kiderül, hogy tényleg Ichi a Lelkek Világának Hercege  Nyelvesít
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3986 Dátum: 14 máj 27, 21:23:05 »

Így közeledve a kövi részhez kuboból kinézek egy helyszín váltást Faceg ikszdé
De remélem nem meri meglépni Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3987 Dátum: 14 máj 27, 21:46:09 »

Tudod ez úgy működik, hogy valaki szeretne helyszínváltást és van aki nem. Szeretne karaktert váltani és van aki nem. Én azt gondolom, hogy ha már Ichigo lejött akkor szerintem addig nincs értelme váltani míg legalább valamicskét be nem mutat azon kívül amelyet eddig láttunk. Nem kell nagy dologra gondolni. A magam részéről 1 fejezet alatt lerendezném a dolgokat. A 4 csaj dühösen rátámad Ichigora aki egy kicsit elszórakozik velük. Előkerülne Bambi is majd csak annyit rajzolnék, hogy fennakad a szemük a lányoknak. Nem kell halál vagy ilyesmi. Bach úgyis elrendezi a sorsukat. Közbe befut egy segítő aki gondjaiba veszi Kenpachit. A végén váltás máshova valahova. Én Bachékat mutatnám hiszen nekik is érezniük kellet Ichigo érkezését.

Másrészt úgy is az lesz sok olvasó reakciója, hogy vagy tetszik neki és kimondja ezt, míg a másik fele lerántja ezerrel. Erre két lehetőségük is van. Elkezdik mondani, hogy "én megmondtam". "Kubo semmi újat nem tud mutatni, nagyon kiszámítható és ilyenek. Ha Kubo mégis helyszínt váltana akkor jöhet a "másik" verzió. "Én megmondtam" Kubo semmi újat nem tud mutatni, nagyon kiszámítható és ilyenek.  Szóval teljesen mindegy mit csinál, mindig ez történik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 27, 21:55:11 írta rini67 » Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #3988 Dátum: 14 máj 28, 07:32:16 »

http://www.mangapanda.com/bleach/582
Lehet olvasgatni! Mosolyog

szerk: hát azt kell, hogy mondjam, hogy nekem nagyon tetszett. Nevet
Rini neked meg majdnem teljesen igazad lett, csak kicsit keveset kaptunk Bach-ból, de engem volt ami kárpótolt, mégpedig a nyilak. Hogy vártam már őket és most végre használják.
Ichigo kinézete meg hihetetlenül tetszik. ezt le is kell rajzolnom, meg ki is kell szineznem úgyérzem Nevet
Bár a fejezet szokás szerint rövid volt, de már megszoktam hogy jó nagy kockákban vannak rajzolva az emberek Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 07:40:40 írta balint002 » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3989 Dátum: 14 máj 28, 08:15:25 »

Újabb fejezet, aminek csak azt tudom felhozni, hogy miért nem 60 oldal,,,,

Ichigon látszott, hogy nem akar ölni, még amikor "komolyan" vette sem. Az új kinézet szerintem négyzetesen badass, főleg azután a köpeny után,,, És újra íjak és nyilak! Kimondottan örültem, hogy a lányok elővették, bár ők amúgy sem voltak idiótának beállítva (mondjuk melyik ritter igen, Starnak is megvolt a magához való esze).

Bachéknak örültem, hogy még most fejezeten belül reagáltak és kezdenek el "valamit". Vicces lenne valamilyen abszolút abszorbáció mindenre, ami nincs azon a tornyon.

Askin szerepére leszek még kíváncsi, hogy volt-e bármilyen különlégessége annak, hogy most őt láttuk (bár eléggé úgy érződött, hogy csak kell valaki, aki felveti annak a "valaminek" az egyoldalúságát, ami történni fog.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!