24 máj 21, 13:27:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004470 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3885 Dátum: 14 máj 16, 20:06:43 »

ok ketten biztos nem fognak veszteni egykönnyen és nagyon jó harcaik lesznek. nekem második támadás top harca eddig Koma vs Bambi volt. sztem tökéletesen volt végigvezetve jo volt a kezdett a harc nem volt elnyújtott de túl rövid se a Komamura 'vége' pedig szép volt Bambira meg pár fejezet múlva választ kapunk..


ami legjobban nem tetszett eddig az BG és Cang Du ily módon történő kiirasa....
Naplózva
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3886 Dátum: 14 máj 16, 20:17:59 »

Kyoraku és Ukitake biztos rendesen belefog csapni a lecsóba, ha kell!! Ebben biztos vagyok. Lényegében mind a ketten Yama bá'-nak a tanítványai voltak, egyedi karjaik vannak, így biztos vagyok benne, hogy kitesznek egyenként két-három Yamamoto volt főkapitányt is. Biztos nagyon nagy erejük van, szerintem nem lesz velük semmilyen pofára esés, mint mondjuk Byakuyánál a quincy invázió kezdetekor, hogy 'jajnagyonerősvagyok" és tök hamar lezúzták. Azon vagyok, hogyha ők szabadjára engedik az erejüket, azt nem csak SS-be fogja mindenki érezni, hanem az embörök világában és HM-ben is, az tuti!  >.<#
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3887 Dátum: 14 máj 16, 20:30:51 »

Kyoraku és Ukitake biztos rendesen belefog csapni a lecsóba, ha kell!! Ebben biztos vagyok. Lényegében mind a ketten Yama bá'-nak a tanítványai voltak, egyedi karjaik vannak, így biztos vagyok benne, hogy kitesznek egyenként két-három Yamamoto volt főkapitányt is. Biztos nagyon nagy erejük van, szerintem nem lesz velük semmilyen pofára esés, mint mondjuk Byakuyánál a quincy invázió kezdetekor, hogy 'jajnagyonerősvagyok" és tök hamar lezúzták. Azon vagyok, hogyha ők szabadjára engedik az erejüket, azt nem csak SS-be fogja mindenki érezni, hanem az embörök világában és HM-ben is, az tuti!  >.<#

Azért ne túlozzunk. Yamánál soha nem is volt és soha nem is lesz erősebb. Mehetnének ellene teljes erejükből akkorse tudnák legyőzni.Egyszerűen túl OP a zp-je.Az már más, hogy 3/2-szer kikapott mert mindig kibasztak vele.

Szóval nemhogy az, hogy 2-3x erősebb túlzás, de még az is óriási túlzás, hogy erősebbek nála.

Egyszerűen nincs az az erő ami a több millió holttal elbír kikerüli a katana hegyéből áramló mérhetetlen lángokat valamint túléli a North-t.

Ja meg még megérinteni se tudják.

Na de ez nem ennek a topicja csak ez nagyon szúrta a szemem tehát OFF vége  smirksweat
Naplózva
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3888 Dátum: 14 máj 16, 20:53:18 »

Igazad van részben. Lehet, hogy a kétszer-háromszor túlzás, de akkor is erősebbek nála.

Szerintem azért, mert:
- ikerkardjaik vannak
- fiatalabbak, nem rozsdásodtak be, mint Yama bá'
- a klasszikus érv: a mestert túl kell szárnyalni
- kyoraku-nak láttuk a shikai-át, ami nem volt rossz, de a bankai-ját még nem, ami erős lehet
- ukitake... semmilyen erejéről nem tudunk, nem láttuk mire képes, aztán lehet olyan, mint a hidrogén bomba

Szerintem (szóismétlés ^^") meg az nem túl nagy mérvadó dolog, hogy Yama bá'-nak van/volt a legerősebb zanpakutou-ja, hiszen Toshiro-nak meg a legerősebb jégtípusúja van. Na jó... ő viszont még fiatal, "kifejletlen"... de minden esetre csak arra akarok kilyukadni, hogy ezek ketten (Kyoraku és Ukitake) vannak a legrégebb óta kapitányok. Kubo biztos kitalál nekik valamit, ami miatt majd a lélegzetünk is elál. Mosolyog

Jah igen - és most már tényleg OFF Nevet Nem akarok veszekedést uszítani meg semmi ilyesmi  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 20:54:06 írta Dai-kun » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3889 Dátum: 14 máj 16, 21:16:57 »

Ukitakének ismerjük a Shikaiját. Az energia alapú támadásokat képes visszairányítani az ellenfélre és annak a sebességét és az erejét befolyásolni, mármint az elnyelt támadásét.
Ukitake biztos jól harcol, már mikor nem köhögi fel a tüdejét. xD

A Koma vs Bambi tényleg jó volt csak Koma bevágta a God módot és sebezhetetlen lett xD.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3890 Dátum: 14 máj 16, 21:42:56 »

Ukitake és Kyouraku nyomába sem érhetett az öregnek, még ketten együtt sem.

Szerintem azért van ott más is Ukitakénál az energia elnyelésen és visszaküldésen kívül. Ez így édeskevés lenne szerintem. Ez inkább csak a shikaijának egyik képességeként tudnám aposztrofálni.

Én Komamura harcainál mindegyiket nagyon szerettem. Bármikor harcolt az mindig jól volt látni. Jó, nem a legerősebb de mindig látványos volt amikor harcba keveredett. Egyébként nálam talán a legjobb harc is hozzá kötődik amikor SS-ben leverte a bálnát. Öröm volt nézni, hogy milyen jól nézet ki a bankai megidézése és maga annak kinézete. Mondjuk én úgy emlékszem, hogy nem lett sebezhetetlen a szó szoros értelmében, hanem a szellemi erő alapú támadásokra lett immúnis. Ha fizikai fegyverrel tudták volna támadni akkor felszeletelhették volna őkelmét.

A másik számomra nagyon jó harc talán szintén SS archoz köthető és Hisagi követte el. Nekem ezek a harcok tűntek a legjobbnak eddig.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 21:48:46 írta rini67 » Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #3891 Dátum: 14 máj 16, 22:07:08 »

Szerintem is jók a Komamura fightok főleg animében. Ukitake meg vmi oylan szöveggel hívja elő a shikait, hogy az összes víz legyen a pajzsa és az összes villám a kardja(nem pontosan de hasonló szöveg), remélem van köze a képességeihez, mert ezt a kettőt keverve elég raj dolgokat csinálhatna Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3892 Dátum: 14 máj 16, 22:19:10 »

Nem hiába az a speciálja a játékokban.
Ez a kép mindig is az egyik kedvencem volt.
http://bleach89.b.l.pic.centerblog.net/o/062fc370.jpg
Nem ártana egy (élő) erős víz/vihar-villám alapú Zanpaktou sem Bleachbe.
Kaien és Sasakibe már halottak,sajnos.

Remélem a harc előtti,speciális fürdője segített neki.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 22:20:08 írta K ichigo » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3893 Dátum: 14 máj 17, 09:29:32 »

Egy kérdés: én láttam úgy, hogy Giselle majdnem akkora, mint az, aki megvágta? Pedig a nulladik osztagban nem törpék vannak. Milyen magasak lehetnek akkor Giselle, Meninas és Candice?
Naplózva
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3894 Dátum: 14 máj 17, 13:08:37 »

Yama bá' mellett tényleg ott van az, hogy piszkosul látványosak a harcai. Amit a tűzzel kavar az valami rohadt jó. Ha eljön az anime ideje remélem méltó képpen adják majd vissza a mangát, a bankai-ja nagy durranás lehet Nevet

Már látom előre, hogy Yama bá' mondja: BANKAI
erre meg: folytatjuk...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3895 Dátum: 14 máj 17, 15:09:40 »

Kíváncsi vagyok a lányok Vollstandingére. Azt tudjuk, hogy Candynek és Giginek van. Candynek már láttuk is.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/555/19
Giginek nem tudom, hogy miképp lehet fokozni az erejét. Az ő ereje fordítottja Tsukishimáénak. Tsukishimának meg kell vágnia az ellenfelét az aktiváláshoz, Giginek meg be kell kapnia egy találatot, vagy legalábbis meg kell sérülnie. Viszont nála még az az érdekes, hogy bekapott egy halálos sérülést de nem lett semmi baja. Igazából kicsit olyan, mint egy vérmágus. Nevet Kellene neki egy vízipisztoly és abból lövöldözhetné a vérét. Ha elkapna vele egy erős Shinigamit, akkor máris jobban állnának számokban.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3896 Dátum: 14 máj 17, 15:39:46 »

Az biztos, hogy érdekes lesz ha egymással kerülnek szembe. Tulajdonképpen mindketten uralhatják a másikat és akár a többiek ellen is fordíthatják azokat. Az egyik a múltján keresztül befolyásolhatja a jelenét, míg a másik pedig a jelenét uralhatja ha vér kerül rá. Azért itt a vér rákerülés fontos tényező. Tsukishima viszont annyiban előnyben lehet, hogy a képessége nem csak élő személyre van hatással hanem tárgyakra is. Továbbá mindent megtudhat a múltjáról egy vágás után és ezt felhasználhatja ellene. Az biztos, hogy a ők kerülnek partiba az érdekes lesz.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3897 Dátum: 14 máj 17, 15:54:50 »

Most jutott eszembe, hogy mikor Tsukishima használja a képességét, akkor nem sebzi meg az ellenfelét. Akkor ez a meccs már a zsebében is van.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3898 Dátum: 14 máj 17, 18:53:46 »

Mindenképp város csata lesz.Addig is nem ártana egy viszonylag erősebb tagot is az uralma alá vonni.
Azért Tsukshima képessége sem teljes hatású.Byakuyát is befolyásolta,és mégis megölte őt.
Vajon egy már alapból "őrültre" hogyan hatna?
Képességek és gyengepontok megismerésére viszont nagyon is jól alkalmazhatja.

Kár hogy már nem hallhatjuk az eredeti hang tulajdonosától Yama Rage módját,és a BANKAI-t. Szomorú

Vagy A shinigami törpe vagy a többiek amazonok.
Magasság különbségre nem is figyeltem.

Volsstandingekre majd fény derül.ha betoppan egy-két kemény ellenfél. Kúl
Naplózva

Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3899 Dátum: 14 máj 17, 19:29:15 »

A legutóbbi fejezetnél haverom megjegyezte, hogy az utolsó oldalon levő robbanásnak kicsit olyan alakja van, mint Ichigo helyettes halálisten jelvényének. Szerintetek van ebben valami, vagy csak véletlen?  Gondolkozik smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!