24 máj 21, 14:25:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004491 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3825 Dátum: 14 máj 14, 11:08:56 »

Itt csak találgatni lehet, hogy ki az aki érkezik. Így inkább csak ötletelni lehet ezzel kapcsolatban, ráadásul sok személy is lehet de akár maga Kenpachi is. Egy bankai kimondásához nem kell mozogni. Bár a rajz alapján erre kevés az esély. Egyébként nekem tetszett a fejezet mert jó pörgős volt. Ezért is tűnik megint nagyon kevésnek. Azt tényleg tudnám értékelni ha Ichigo érkezne és most ő szólna vissza Kenpachinak, sőt néhányat bele is rúghatna. Viszont ő is csak egy lehetőség.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #3826 Dátum: 14 máj 14, 11:12:34 »

Szerintem adja magát hogy ichi az..az a koponya alak kb mind ichi jelvénye..de kitudja.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #3827 Dátum: 14 máj 14, 11:18:37 »

Az utolsó oldalon,a bajban,megérkezik valaki,fentről,a Quincyk összeállnak félni...ez bizony Ichigo lesz,és szétszab mindenkit a közelben Shikai-al,de még az sem biztos,hogy kelleni fog. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3828 Dátum: 14 máj 14, 11:32:41 »

Candice megette a villámgyümölcsöt és villámnővé vált mert villámmá alakult és úgy jutott Kenpachi mögé.

Liltottonak (Gluttonynak) akkora a szája, mint a bécsi kapu. Nevet

Mennias csak egy pár száz tonnát képes megemelni egy kézzel. Kicsit sem erős.^^

Giselle csak zombi lett. Így mondjuk ijesztőbb. Viszont ez egy jó hír mert így Bambi tuti életben van. Nevet Legalábbis nőt az esélye.

Nekem Chad La Muertéje jutott az eszembe utolsó oldalról.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #3829 Dátum: 14 máj 14, 12:08:34 »

Én meg remélem, hogy Yachiru jött vissza és szétkapja ezeket.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3830 Dátum: 14 máj 14, 12:11:09 »

Re a hosszú sétából  smirksweat kacsint

Mennias hasznos lehet a pakolásban.Mint anno Komammura Bankai-a a szekrénnyel. Nevet

Bambi esélye ilyen értelemben nőtt.Jobb mint ha megették volna.MIndezek ellenére remélem egyben marad viszonylag normálisan.

Az esélyek száma még mindig nagy.Csak ne húzza el Kubo úgy mint a kardos jelenetet.
Ha a jelvényből indulunk akkor Ginjou is lehet,mert neki is van.
Elsőre valóban Ichi/Hm csapat jutott az eszembe.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3831 Dátum: 14 máj 14, 12:22:57 »

Na mi van Kubo megint szünetet vett ki vagy mi a frász? Nevet

Végre egy fejezet ami pörgős volt és normálisnak nevezhető. Bejött a csajok képessége. Az a Loli csaj tudom is én mi a neve jó nagyot harapott az almából.  ikszdé Meg kell mondjam Kubo nem spórol ha brutalitásról van szó.

Viszont ahogy látom ő is követi az Area D mangát mert ott egy csajnak volt ilyen képessége mint itt 3-nak. Zombi volt, bazi erős mondjuk zabálni nem tudott. Nevet

Egyébként először Ken-chanra gondoltam hogy ő csinált valamit mert hasonlít az ő koponya fejére is. De ha most jön Ichigo akkor felpörögnek az események már pedig az ő maszkjára is hajaz a dolog. Meg már rég nem hallottuk a nyervákolását. Bocs olvastuk.  smirksweat Amúgy is kíváncsi vagyok mire képes bár ezek ellen a csajok ellen, hiába ilyen durvák és kemények nem kell megerőltetnie magát. Mondjuk Kenpachinak se kéne ha előtte az a nyomi nem szívja el minden erejét. mondjuk ez a szemkötős bankai dolog érdekes mert egyiket se használta el szóval lehet hogy mozgás nélkül is tud aktiválódni a bankai? Mi van ha tényleg Yachiru a kardja szelleme? Ez már bleach elején is felvetődött bennem.

Mindenesetre rég volt már olyen fejezet amin nem aludtam be. Nevet
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3832 Dátum: 14 máj 14, 13:20:12 »

Bankait sem tudnak aktiválni ha le vannak amortizálva.

Amikor Aizen megvágta Isshint a visszaemlékezésben ő is mondta, hogy "ezzel a sebbel nem leszek képes Bankait használni".Bár Kenpachin vágás nincs de más akad rajta.

A csapatmunka nagyon tetszett. óriási piros pont. ez nekem nagyon új volt, hogy ilyen aranyosan néznek kedvesen beszélnek és közben egy horrorfilmbe illően mészárolnak ikszdé a mester kitett magáért  bow

A robbanástól nagyon megijedtem mert azthittem Ichigo fog jönni. nagyon remélem, hogy nem.

Epic lenne ahogy Kenpachi seggét megmenti odébbrugdalja és utána puszta kézzel kiütné a 4 csajt de én még nem most várom. minden másnak örülnék.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3833 Dátum: 14 máj 14, 14:17:08 »

ez nem teljesen igaz , Isshinnél azt mondta Aizen hogy ilyen sebesülés mellett nem tudta kontrollálni a bankai-a erejét ezért összeroppanna a teste a reiautsuja alatt
viszont Renji is képes volt bankaira Byakuya ellen és már eléggé le volt sebesülve
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3834 Dátum: 14 máj 14, 14:36:05 »

Szerintem adja magát hogy ichi az..az a koponya alak kb mind ichi jelvénye..de kitudja.
Pont ezt akartam mondani! szegény kenpachi most sült be a szemembe egyébként. Nyom egy shikait, elvileg sokkal erősebb és kikap. ha a főboss leveri azt mondom ok, de az hogy tucat kapitányá avanzsált , gyenge .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3835 Dátum: 14 máj 14, 15:28:07 »

Komolyan mondom ez az egyetlen fejezett 100-szor jobban bejött mint az elmúlt 5-6 egybe. Pedig nem túl szimpatikusak ezek a csajok és képességekből is láttunk már jobbakat, főleg annál az elnyelésnél. Az szörnyű ahogy kinyúlik a szája. Nevet De pörgős volt, harc volt, csapások voltak, megtudtunk új infókat, noname katonák is szerepeltek, végén meglepetés is volt, az az izé az égen. Végre vissza tért a kedvem a Bleachez. Eléggé hasonlít egy lidércc fejre és a csajok is meglepődtek, lehet jönnek az arrancarok? vagy Bambinetta szabadult el miután csináltak vele valamit. Mondjuk érdekes képességek, zombi, villám, erő és elnyelés. Ezekkel már lehetne frankeinstein szörnyet csinálni. Nevet De remélem hogy végre valamelyik Wizard használja a lidérc erejét és miatta van az az égen.
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3836 Dátum: 14 máj 14, 17:07:57 »

ez tényleg jó rész volt ez kellett volna ken-nel is...
Mintha a kapitányok olyan tucat katonák lennenek XDXDXD nem csoda hogy kicsapták kent kapott rendesen  gremmytol is és a csajok se finomkodtak ugymondXDXDnem volt nehéz dolguk.
Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #3837 Dátum: 14 máj 14, 17:10:04 »

Legjobb lenne ha Ryuken jönne és az a fény ott egy nyílzápor  lenne(bár az alakja miatt nem túl valószínű). Ha ennyire megf....stak akk tuti Ichigo.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 14, 17:10:35 írta Szalonna » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3838 Dátum: 14 máj 14, 17:28:30 »

Kenpachi megmentette Ichigot és Grimmjowt egyszer, szóval ideje törleszteni kettő közül lesz valamelyik szerintem. Byakuya lenne a másik tippem, de ezek az ellenfelek nem igazán passzolnak hozzá. Mondjuk Ken-channak ez lenne a nagyobb fricska.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #3839 Dátum: 14 máj 14, 17:44:27 »

Jövőhetibe kapunk színes oldalt is, szóval valószínű itt maradunk, és nem most megyünk másik térfélre, de Kubo trollságából kitelik, hogyha még maradunk is, akkor se az érkező személy/ek kapnak szint!  ikszdé

A mostani fejezet meg olyan szürreális volt vagy nem is tom, nem szokott egy fejezetbe így pörögni a dolgok, furcsa volt ilyen sok mindent látni egy Bleach fejezetbe, mert az előzőkbe ugye csak egy harc ment végig Kenpachi előtt is. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!