24 máj 21, 13:25:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004469 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #3750 Dátum: 14 máj 07, 21:39:27 »

Hmm elég semmilyen fejezet volt szerintem. Yachiru eltűnése pont nem izgat. Egyetlen megmozdulása volt a sorozatban és az sem volt valami nagy durranás. Unom már Kenpachit is, most-már jöhetne valaki más. Ichigo, vagy Byakuya. Meglehet nem hiszem, hogy Byakuya egymagában lenyomna négy csillagharcost, de ki tudja. Meg Renjit is ki kéne valakinek húzni a csávából. A többi kapitányról se tudunk semmit. Ukitake még mindig törülközik. Urahara is eltűnt valamerre.  Gondolkozik Szóval sok ember van akit esetleg végre megnézhetnénk, hogy mi van vele. Mondjuk a ritteres csajok elég idegesítőek, szóval remélem őket azért még gyorsba lenyomja Ken-chan. Az egyetlen aki közölük érdekes az a Villámos bige, a többi tizenkettő egy tucat.

Amúgy Kenpachit szerintem vagy Haschwald teszi helyre, vagy a Juhász, egy sima ritternek már túl erős.

Off.: Jah, egy lila medvén.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3751 Dátum: 14 máj 07, 21:54:44 »

Inkább Haswaldot kényszeríti a végsőkig és az úgy győzi őt le, ha egyáltalán le lesz győzve mert ugye Aizen ellen se ért oda a buliba.

Az mekkora fail lenni ha juhász megint lenyomná ikszdé
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3752 Dátum: 14 máj 07, 22:53:27 »

Nem lenne akkora fail.Legalább többet tudna kihozni és megmutatni Bach erejéből és "fegyvertárából".
Már az is hatalmas fejlődés.
A lényeg hogy a boss harc nagyrésze több főt számláljon 2nél.
pl mint Yama vs Ukitake,Kyoraku és Unohana.(reigai arc,de zene is passzolna)
A lényeg csak az hogy másokkal kéne behelyettesíteni. Gondolkozik

Szerk:Igaz hogy szeretném ha Orihime fejlődne a harcban,de nem ilyen változatban. smirksweat
http://images6.fanpop.com/image/photos/33100000/ORIHIME-bleach-anime-33165932-500-447.jpg
Alap quincyk elleni zárótűz és pajzs azért kijárna neki a belépő részeként.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 23:13:33 írta K ichigo » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3753 Dátum: 14 máj 07, 23:48:57 »

Nos, ahogy sejtettem és még maradtunk Kenpachinál és megtudhattuk Gremmy esetét. Örültem, hogy Kubo elfogadható magyarázatot talált ki számára. A Yachiru eset viszont érdekes. Nem gondolnám, hogy a lányok csináltak volna vele valamit. Az is igaz, hogy nem jósolok nekik hosszú jövőt ha kiderülne, hogy mégis tettek vele valamit. Azért Kenpachi az erejének még igen csak a kis részét használta Grommy ellen hiszen csak a shikai szintig ment el. Még ott van a szemkötős és szerintem ismeri a bankait is. Jó, nincs rá bizonyíték még de vagy egy ilyen sanda gyanúm. Persze itt lehet azt mondani, hogy még csak x ideje ismerte meg a kardja nevét de ne felejtsük el, hogy az a kard már hosszú ideje vala van. Továbbá az ereje már bőven meg volt hozzá csak éppen a visszafogása miatt nem hallotta soha meg a nevét. Szóval én eltudom képzelni, hogy azt is tudja, legfeljebb nem tudja majd még tökéletesen használni, kisajtolni minden lehetőséget belőle. Mondjuk az is igaz, hogy nem gondolom, hogy erre szüksége lenne a lányok ellen. A magam részéről mondjuk én most Kubo helyében helyszínt váltanék.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3754 Dátum: 14 máj 08, 13:48:16 »

Chad meg Orihime fejlődésének én is örülnék. Chad mondjuk hozhatna egy teljes alakos formát, hogy villantson valami maradandót. Kaphatna kicsit nagyobb szerepet, hisz ő is a főszereplők közé sorolandó.

Hülyeség de mi van, ha Yachiru is csak Gremmy képzeletének a szüleménye és vele együtt eltűnt, mint minden, amit kitalált? Nevet

Azért most mindenki mennyire lebecsüli a lányokat csak mert csoportban vannak. Lehet elsőre úgy tűnik, hogy a Harribel csapat megfelelője de ne felejtsük el, hogy ugyanolyan ranggal rendelkeznek mint a többiek. 4 különböző erejük van, ami  a T-én kívül még teljesen ismeretlen.  Lehet, hogy közösen olyan jól kiegészítik egymást, hogy bárkit képesek lenyomni. Még az is lehet, hogy most legyőzik/megölik Kenpachit, hogy egyensúlyba hozzák a mérleget. Végül is bárkit megölhetnek, hisz van egy Orihiménk. Nevet Jó lenne bemutatónak az új erejéhez.^^
Erről jut eszembe lehet, hogy Orihime is egy a "Nem kívánatos személyek" közül. Hisz nem kis előny, hogy akárkit visszahoz a halálból.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3755 Dátum: 14 máj 08, 14:00:40 »

Akkor azon kevés személy közé tartozom akik nem becsüli le őket.
Csak megfelelő ürügy lenne végre egy női harchozha betoppannának Nel-ék/Yoruichi-ék.

Még bennem van a kis ördög:
Mindenki várja már Ichigo belépőjét,de mégis,mivan ha elakadna útközben mert meglepik páran? Gondolkozik
(Igaz ezt már régebben jobban kifejtettem)

4 női lovagról is van már színes kép: Nevet
http://mangajoy.com/wp-content/manga/14624/17/18.jpg

Chadhoz,és Inouehoz pedig ezek illenének.
Egyikhez az alak másikhoz a stílus.
https://c2.staticflickr.com/6/5064/5779939690_feab45b669_z.jpg
Mindez csak sárga pajszokkal.
http://25.media.tumblr.com/342c9199cae8b26144f77cbea0c20e21/tumblr_mvv7qhxPth1seyem6o4_400.gif
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 08, 14:03:35 írta K ichigo » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3756 Dátum: 14 máj 08, 14:06:42 »

Lebecsülni? Szerintem senki sem becsüli le őket mint ahogyan szerintem nem is szabad ilyet tenni, főleg nem egy mangánan. Igazán addig a potenciáljukat sem lehet ismerni amíg nem kezdenek harcolni, de éppen ezért Kenpachit sem szabad lebecsülni mert jelenleg az övét sem ismerjük. Lesz belőle egy jó kis harc de úgy érzem, hogy a lányok gyengébbek pont Kenpachi valódi, még rejtett potenciálja miatt. Igaz az is, hogy így lehet esetleg könnyen leverni ha egymás után mindenki rámászik. Valamelyiknek csak sikerül. Viszont ez hatalmas veszteséggel is járhat arról nem is beszélve, hogy így magukhoz vonzzák az esetleges Kenpachi támogatókat.

A nemkívánatos személyekből ha jól emlékszem 2 ismert. Kenpachi és Ichigo. Mondjuk véleményem szerint Aizen és Urahara a másik kettő. Kérdés, hogy Aizennel mi van? Túlélte avagy sem. Szerintem túlélte és ennek nyomát láthattuk Kyourakunál. Az ötödik személyre ha tippelnem kellene akkor magát a királyt mondanám, elvégre őt akarja eltakarítani Bach. Na meg minden shinigamit aki él és mozog. Persze ennek ellentmond az Aizen becserkészése akció.

Chadnak valóban jól nézne ki de azért az arca jobb felét másformában képzelem el, hiszen az az oldala az óriásoké és nem démoni származék.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 08, 14:09:22 írta rini67 » Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3757 Dátum: 14 máj 08, 14:36:40 »

azt elképzelhetőnek tartom hogy amikor Gremmy sokszorozta magát nem mindegyik Kenpachit támadta , Yachiru újra süti lett , a törmelék összezúzta és már csak morzsák vannak ... Gondolkozik Nyelvesít
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3758 Dátum: 14 máj 08, 15:07:03 »

Jól néz ki Chadé bár hajaz Ichigo Hollow formájára.

Lehet hülye kérdés de Uraharával kapcsolatban tisztában vannak a quincyk? mert amíg Kapitány volt nem volt annyira "veszélyes" mint most. Bár valószínűnek tartom, hogy az 5 közt van. Aizen azért nem hiszem, hogy ottvan mivel elvileg nem tehet bennük kárt így nem számít nem kívánatos személynek. Mivel ha Bach kiszabadítja velük van de ha ne mfogadja el ottmarad. Ez persze lehet máshogy de Bach szemszögéből így logikus.

Orihime? nem hinném, hogy köztük van mert egy Hashwald szintű simán megtudta volna ölni vagy elrabolni Karakurából. (Uquiorrának sem volt nehéz dolga igaz ő a Gargantában kapta el.)
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3759 Dátum: 14 máj 08, 15:30:39 »

A fejezetről... nem egészen az volt, amit vártam, de pont ezért olvasom. kacsint

Engem mondjuk nem lepett meg, hogy "azért veszített Gremmy, mert Zaraki ereje több volt, mint amit eltudott bírni", viszont az "igazi kiléte" meglepett.

Aztán Yachiru eltűnt... olvastam mindenhol különböző teóriákat, s volt olyan is, hogy Gremmy még halála előtt likvidálhatta, ami mondjuk még logikus is lehetne, mert mi oka lenne meztelenül rohangálni. Esetleg a négy Quincy hölgyemény tehetett vele valamit. Viszont jó volt Zaraki reakcióját látni.

A végén meg a négy Quincy hölgy... normális esetben nem jósolnék nekik szép jövőt, de remélem, hogy valakik oda mennek és átveszik őket.

Viszont ami aggodalomra ad okot, az az, hogy talán sokan nem vették észre, de..... eleredt az eső.... és ez a Bleach-ben nem jelent túl sok jót (lásd Masaki, Yamamoto stb). Remélem, hogy nem Zaraki lesz az "eső áldozata".

In soviet seretei, Ichigo saves Kenpachi!

De viccet félretéve, valóban lassan ideje lenne, ha behoznák a főhőst is végre. Az meg szerintem elég gáz volt, hogy Gremmy egy ilyen agy, de legalább Kubo adott némi magyarázatot rá, hogy mért halt meg.... Mondjuk. De már ez is több, mint, amit vártam.

Szerintem nem fontos, mivel lehet, hogy főhős, de ott vannak még mások is, + meg van neki az az előnye, hogy nem névadója a mangának.

"de legalább Kubo adott némi magyarázatot rá, hogy mért halt meg"

......... Szerintem meg mindenki már akkor rájött, hogy Zaraki erejének a "lemásolásába" halt bele "túl sokat akart a szarka de nem bírta a farka" alapon, amikor groteszké válásakor elkezdett darabokra szakadni, mint akit belülről robbantottak fel. Amúgy ez nem légből kapott ötlet, hasonló volt a helyzet Buffaloman-el a Kinnikuman-ból. De hogy őszinte legyek, soha nem értettem, hogy tudnak a shonen mangákban (nem csak Bleach, Naruto, One Piece, hanem összes) úgy lopni és power up-olni, hogy a testük nem groteszkül el Akira szerűen, illetve hogy lehetséges, hogy valaki egy nála 10-szer erősebb harcos vagy szörny erejét magába "építi" anélkül, hogy felrobbanna. Mert az még oké, hogy először gyenge harcosokat nyelnek el, s úgy adagolva lassan építik föl erejüket annyira, hogy később más hihetőbb lesz, hogy képesek lesznek erősebbeket is elnyelni.

Ichigo szerintem még maradjon a fenekén, majd megkaphatja Ishida-t és Bach-t a végén. kacsint
Naplózva
kurosaki1997090
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #3760 Dátum: 14 máj 08, 16:27:04 »

Hamár ichigo is szóba keűl akkor én úgy is elbírnam képzelni az egész tórténetet hogy megjelein Grimmjow Nel és uraharaék grimjow harcolni akar ichigoval ami nem fog megtőrtönni mert sztem haverok lesznek és be fut bazz b akinek grimmjow tudnám elképzelni ellen felének akit grimmkow elintéz sztem, és jön renji ichigo érzi hogy harba keveredett ésmegy megmenteni utána jöhet a nagy harcok ishidával sztem ugyan az lesz mint a narutoban sasuke hogy csak belópózott az ellenséghez és megérkeznek ichigoék és aki túléltea goteiból no meg persze az espadák és szerintem a végsö har ichigo és aizen fog eldőlni... valahogy így tudom elképzelni
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3761 Dátum: 14 máj 08, 17:11:33 »

Hamár ichigo is szóba keűl akkor én úgy is elbírnam képzelni az egész tórténetet hogy megjelein Grimmjow Nel és uraharaék grimjow harcolni akar ichigoval ami nem fog megtőrtönni mert sztem haverok lesznek és be fut bazz b akinek grimmjow tudnám elképzelni ellen felének akit grimmkow elintéz sztem, és jön renji ichigo érzi hogy harba keveredett ésmegy megmenteni utána jöhet a nagy harcok ishidával sztem ugyan az lesz mint a narutoban sasuke hogy csak belópózott az ellenséghez és megérkeznek ichigoék és aki túléltea goteiból no meg persze az espadák és szerintem a végsö har ichigo és aizen fog eldőlni... valahogy így tudom elképzelni

 Technikai KO

Ezt kifejtenéd érthetőbben?
Naplózva
kurosaki1997090
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #3762 Dátum: 14 máj 08, 18:45:27 »

Úgy ertem hogy ishida hasonló szarepet kap mint narutóbam saskuke csak annyi a különbség hogy ő az anyját szeretné meg bosszúlni nekem ez az elképzelésem rola gondol ezt nem értetted de én irtam rosszul szóbal remélem igy már érted
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3763 Dátum: 14 máj 08, 19:12:40 »

Valahogy még a mostani állás szerint sem hiszem azt, hogy Ishida szerepe ugyanaz lenne itt, mint Sasuke szerepe a Narutoban. Sasuke eddig arra kellett, hogy Narutot valami (a Hokageségen kívül) előrevigye. Ichigo viszont nem akart soha erősebb lenni Ishidánál, kivéve azt a Hollowos akciót, annak is az lett a vége, hogy Menos jön lát, felszabdalják. Valószínűleg Ichigo már akkor is erősebb volt, mint Ishida, lélekenergia szempontjából biztosan, de ahogyan haladt előre a történet, Ichigo mindig megtalálta azt, akinél erősebbé kellett válni. Először Ikkaku, Renji, majd a késöbbiekben Kenpachi, Aizen, most pedig Bach. Ikkaku és Renji esetében azért szerintem még most is élesebben kirajzolódik a rivalizálás, mint Ishida esetében, ha van is egyáltalán. Meg aztán, jelen pillanatban Ichigonak valószínűleg halvány lila segéd fogalma sincs arról, hogy Ishida mit kavar/nem kavar/bosszul meg/nem bosszul meg. Az esetleges összeakadásuk lesz érdekes és eperke számára hidegzuhany.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
kurosaki1997090
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #3764 Dátum: 14 máj 08, 19:16:53 »

Hat lehet igazad van kubo remélem nem hoz csalódast mert eddig nem rossz az arány am ishidát nem tudom elképzelni gonosznak de előbb itób kiderül minden
Naplózva
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!