24 máj 21, 15:27:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004517 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #3720 Dátum: 14 máj 03, 08:31:14 »

Jó ötlet  ikszdé De szerintem hisagi azért nem szerepel mert a belső világában van vagy ilyesmi bár ki tudja....
eddig a narutosok azt mondták a jók sose patkolnak el a bleachben most itt van egy kira egy yamamoto egy unohana
szóval még kitudja ki fog elpatkolni
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3721 Dátum: 14 máj 03, 10:03:58 »

Az az egy bajom van nekem a Bleach-el, hogy nagyjából minden karaktert bírok. (Egyedül Toshiro-t kevésbé.) Így nekem a legtöbb karakternél a szívem szakadna meg, ha bármi baja lenne. Unohana, meg Yama bá' a semleges kategória volt nálam, de Wizard kapitányoknak örülnék, ha nem lenne semmi bajuk, bár quincy kománk állította, hogy meghótak a kis husok... de remélem, hogy nem így lesz.

Minden esetre most láttunk egy új shikai-t, ami azt jelenti, hogy most már jöhetne egy új bankai. Bár... talán mégse. Mert, ha belegondolunk Rukiácska bankai még nem olyan régen történt... :/ Akkor visszavonom...
Naplózva
xXXperix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #3722 Dátum: 14 máj 03, 11:33:16 »

Ezt a Kenpachi harcot az elején untam, de a végére kikészültem tőle. Miért csak én nem bírom őt??
Szerintem még valami pár oldalas visszaemlékezés jön aztán helyszínt váltunk. Vagy egy egész fejezet megy majd el arra, hogy Gremmy szenved, meg elmeséli rövid karrierje történetét, Zaraki... vele nem tudom mi lesz, és a legvége körül pár oldal HM, vagy Ichigo. Ne legyen igazam. Mindenesetre Vs ne legyen, bankai meg még annyira se.
Nekem A Wizardok közül csak Hiyori meg Shinji voltak úgy különösebben szimpik, Kensei olyan semleges volt. Sokkal érdekesebb lenne, ha a gonosz most az egyszer nem csak a levegőbe beszélt volna, habár így Yachiru után nem sok esély van erre. Ha meghaltak, akkor Orihime visszatér, és megmutatja, mennyit fejlődött.
Naplózva

" A fény gyorsabban terjed a hangnál" - ezért van az, hogy egyes emberek ragyogónak tűnnek, amíg meg nem halljuk őket...
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3723 Dátum: 14 máj 03, 13:20:58 »

Van viszont egy érzésem, hogy most megint Renji jön NaNaNa ellen.
Naplózva
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3724 Dátum: 14 máj 03, 18:11:26 »

De az is lehet, hogy Kenpachi-nál maradunk. Megnézi Yachiru széttördelt karjait, a kapitányokat vagy valami... :O
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3725 Dátum: 14 máj 06, 20:30:32 »

azt olvastam 1 pár helyen hogy kedvenc helyettesünk befut most bár sztem korai még---
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3726 Dátum: 14 máj 06, 21:05:10 »

azt olvastam 1 pár helyen hogy kedvenc helyettesünk befut most bár sztem korai még---

Neki majd valami nagyon nagy káosz közepette kell érkeznie. (örülnék ha nem egyedül tenné).
Ha most belenne hozva annak kellene egy nagyon különleges ok.Ha azért jön, hogy egy Renjit vagy valakit megmentsen mérges leszek. bár Kubo ért a belépők epicre kidolgozásához, úgyhogy emiatt nem félek Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3727 Dátum: 14 máj 06, 21:39:38 »

Miért lennél mérges? Ha a barátságukat vesszük figyelembe akkor pont, hogy ez egy epic érkezés azzal, hogy megmenti a barátját. Inkább azért lehetünk mérgesek ha esetleg Kubo úgy dönt, hogy már meg is érkezett és ott teázik valakivel. Na ez lenne a meglepetés. Mosolyog
Egyébként ha nagy vonalakban utána számolunk akkor Ichigo már jó régóta elindult. Előtte nap 15 környékén startolt és most olyan kora délelőtt lehet. Szóval most már olyan 14-16 órája is lehet. Másrészt Kubonak két választása marad. Vagy csendben besurrantja vagy tervez neki valami komolyabb belépőt. Gondolom komolyabbat tervez mert sokan nagyon kivannak éhezve rá, hogy láthassák.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3728 Dátum: 14 máj 07, 09:46:06 »

Kint van az új fejezet:
http://www.mangareader.net/bleach/579

Már hiányoltam őket,kíváncsi vagyok,mi lett Bambival.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 09:58:30 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3729 Dátum: 14 máj 07, 10:30:11 »

Nem tetszett a fejezet :/

Fejezet fele arról szólt, hogy Gremmy meghalt.

Ettől függetlenül ami tetszett az kenpachi rajzolása volt azért rendesen le lett gallyazva Nevet Valamint érdekes lehet a folytatás, lehet Kubo meglépte, hogy Yachirut elporlasztotta a 4 quincy? Nevet zseniális lenne ha ezt megmerné lépni. Bár volt még benne potencia de láthatnánk egy igazi Kenpachi rage-t  Ördögi Mondjuk kizártnak tartom, hogy ne szúrna le még egy quincyt Yanchiru szóval ez egy veszett ötlet  Neeem

Amire még kíváncsi vagyok, hogy Bambival milett? talán elvették az erejét ? Bachhoz vitték? Mindenesetre ezzel a húzással sikerült meglepnie Kubonak de az első fele teljesen fölösleges volt egy oldallal le lehetett volna rendezni, hogy Kenpachi áll egy hulla fellett és alatta meg, hogy Bleach 579.

Voltak jó húzások de nálam ez egy fekete pont kubonak.  smirksweat
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3730 Dátum: 14 máj 07, 10:34:21 »

Szerintem nagyobb kérdés, hogy mi lett Yachiruval. Gondolom őt is a lányok vitték el.

A fordítások már megint ütik egymást Gremmy utolsó mondataiban...imádom.

Annak meg örültem, hogy Kenpachi azért megsérült, mint láthattuk nem is kicsit.

Amúgy Kenpachi megint új stílusú ellenfel(ekk)el került össze. Van egy olyan érzésem, hogy most jött el a szívásának tetőpontja.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3731 Dátum: 14 máj 07, 12:07:15 »

A végére igazán nem számítottam. Most Yachiru pucérkodik valahol vagy mi lett vele, hogy nincs rajta a ruhája? Talán az egyik csaj képességéhez lenne köze? Remélem, hogy nem csinálták ki Bambit. Nagy pazarlás lenne. Remélem csak elrejtették őt Bach elöl valahová. Annak nagyon tudnák örülni, ha egyik se mondana olyat, hogy ami a halálához kapcsolható.
Szóval Catnip kisasszony a T betűjével valóban a Thunder lesz. Elég valószínű volt. Nevet

Mondjuk Epic lenne, ha Kenpachi könnyedén lenyomná őket és a sérült Bambi meglepné hátulról Kenpachit, hogy hagyja őket békén.

Kenpachi most olyan helyzetben van mint Ichigo volt HM-ben. Épp csak lenyomta Grimmjow-t és máris befut Nnoitra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3732 Dátum: 14 máj 07, 13:28:22 »

A végére igazán nem számítottam. Most Yachiru pucérkodik valahol vagy mi lett vele, hogy nincs rajta a ruhája? Talán az egyik csaj képességéhez lenne köze? Remélem, hogy nem csinálták ki Bambit. Nagy pazarlás lenne. Remélem csak elrejtették őt Bach elöl valahová. Annak nagyon tudnák örülni, ha egyik se mondana olyat, hogy ami a halálához kapcsolható.
Szóval Catnip kisasszony a T betűjével valóban a Thunder lesz. Elég valószínű volt. Nevet

Mondjuk Epic lenne, ha Kenpachi könnyedén lenyomná őket és a sérült Bambi meglepné hátulról Kenpachit, hogy hagyja őket békén.

Kenpachi most olyan helyzetben van mint Ichigo volt HM-ben. Épp csak lenyomta Grimmjow-t és máris befut Nnoitra.

Vajon eljátssza Kubo ugyanazt a jelenetet csak fordítva?  Gondolkozik  Ördögi
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3733 Dátum: 14 máj 07, 14:27:34 »

Az legalább kdierüklt hogy Kenpachi-t is megviselte ez a harc valamennyire.Ennek örülök,ha nem bánja.Ha nánja akkor is. Ördögi

Végre a 11ik osztag katonái is mutattak valamit.Átvágtak a quincyken csak hogy elérjék a kapitányukat. Nevet
Szegény Yachiru remélem előkerül.Lehet hogy Ken-chan átmenne Rage-be az elvesztése miatt,de inkább ne.
Bosszú után már végképp nem lenne kiért küzdenie.

Először azt hittem hogy ez a Gremmy is csak a képzelet szüleménye volt míg az eredeti már nincs ott.Az eltűnése szépen volt megvalósítva.Hatalmas plusszpont.
Ha az agy megamarad akkor már tudjuk is kihez fog kerülni.Igaz Mayuri?

Érdekes a 4 kisasszony belépője,bár kicsit fura is pont oda.Az egyik még tömi is a fejét.
Vajon a villámokkal egyből puszít vagy képes "felszívni" az ellenfelét akár Yachirut is? Gondolkozik

Hol maradsz már Nel,vagy Yoruichi ennyi női ellenfél ellen? kacsint
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3734 Dátum: 14 máj 07, 14:37:49 »

Nem volt rossz. Gremmy halála tényleg jól ki lett vitelezve. Mayurinak új játékszer. Nevet

Yachiru eltűnésére nem számítottam, de tetszik. Kenpachi reakciója különösen tetszett. Tisztára olyan volt mint egy apa, aki Nevet a lányáért aggódik (a maga módján), de ez csak a saját véleményem.

Megjöttek a csajok is. Remélem jó lesz, bár nem Kenpachit képzeltem ellenük. Bamibval mi történt? Ugye nem halt meg. Nem lenne az jó, ha mégegy kidolgozatlan karaktert kapunk (értsétek: olyan karakter, akiről szinte semmit nem tudunk meg).

Ez jobban tetszett, mint az előző fejezetek és érdekel a folytatás.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!