24 máj 21, 11:46:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004410 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3345 Dátum: 14 márc 21, 22:18:31 »

Unohana hagyott egy levelet Isanenak sztem abban irta le a dolgokat a gyerek meg hadoval ossze vissza mivel nyilvan Hasi es Ishida a top ritter de azert jo kaszabolast varok enis Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3346 Dátum: 14 márc 21, 22:27:15 »

Jogos a levél ki is ment a fejemből.Ettől függetlenül még sok a kihagyott szál a múltból.
A gyerekhez pedig elég nagyképű,de van is mire annak lennie.
Ebben az esetben is jobban hatott volna a másik fordításból kiindulni a magyarnál.
"Úgy gondolom/képzelem hgy én vagyok a legerősebb a Stern ritterek közül" Nevet
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3347 Dátum: 14 márc 22, 08:37:59 »

De ezt nem értem.  Miért nem képzeli el hogy Ken meghal? Akkor mi van?  Ez képeség tul furcsa. Vagy még jobb: minden snigami meghal...
Vagy ez nem igy müködik?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3348 Dátum: 14 márc 22, 08:55:04 »

A Fairy Tailben is volt egy hasonló képességgel rendelkező ellen. Ő azt mondta, hogy sok szabály és megkötés mellet lehet csak használni az erejét.

Én örülnék olyannak, ha mondjuk annak is valósággá válna a képzelete akin használja és akkor Yachiru a saját erejével győzhetné le. Hisz a gyermeki kreativitás a legnagyobb. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3349 Dátum: 14 márc 22, 11:08:01 »

Ha valakinek ilyen hatalmas erőt adna akkor a másik oldalon is meg kellene jelenni egy ugyan ilyen hatalmas erőnek. Például Inoue ereje is ilyen hatalmas lehetne, de mégis megkapta a maga korlátozását amely csak egy kicsi területre korlátozta le. De még további korlátot is szabtak számára azzal, hogy amennyiben olyan erejű volt a sebzés akkor azt ő képtelen volt helyrehozni mert a saját ereje eltörpült a sebzés ereje mellett. Mondjuk a legutóbbi beszéde után ez valamilyen szinten változott, hiszen az ereje és tudása is nőhetet az elmúlt időszak alatt, de biztosan élnek nála most is megkötések. Szóval biztosan itt is vannak megkötések, hogy hogyan, mikor, kiken, milyen feltételekkel, mekkora területen teljesülhet be az adott képzelet. Például ha jól értelmeztem Bach szövegét Kirge Jail képességével kapcsolatban akkor például nem tudja használni vagy nem lenne komolyabb hatása közvetlenül a quincyken. Szóval mindig vannak valamilyen megkötések, amelyekről nem érdemes nagyon beszélnie mert porul járhat. Így is valószínűleg, sőt biztosan többet mondott a kelleténél. Azt ráadásul megfigyelhettük, hogy akik sokat beszélnek az önmaguk nagyszerűségéről, az mind elbukott.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 11:10:53 írta rini67 » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3350 Dátum: 14 márc 22, 11:32:48 »

Korlátok szinte mindenkinél vannak, akiknek elég nagy az erejük. Ha nem így lenne, akkor egyfolytában istenek harcát látnánk mindenhol. Ha rá nem lenne korlát, akkor nem is lett volna háború. Elképzeli, hogy nyernek és kész. Nincs probléma, de eléggé uncsi lenne a manga.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3351 Dátum: 14 márc 22, 15:43:06 »

Ha Yachiru képzelete tényleg működne a harcban akkor elég nagy veszélyben lenne mindenki. ikszdé
Az eddigiket megismereve,főleg Ikkaku ha felhúzná itt.

Képességének gondolom olyan határa is van amit az adott személy is el tudna képzelni.
Saját halált felfogni és adott időben elképzelni az már eléggé isten szint lenne ha ezt megvalósítaná.
Pont Kenpachi az aki ebbe még bele se gondolna hogy meghal csak úgy.
Másrászt viszont ellenfelet könnyszerűen alkothatna neki.
Csak Unohanat ne másolja le,mert akkor egyből vége. smirksweat

Tényleg az embereket irányító quincy hol lehet? Gondolkozik
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3352 Dátum: 14 márc 22, 17:32:05 »

Lehet hogy a lélekerő mennyiségtől függ hogy mit valósíthat meg a fantáziájával. Zarakinak meg tuti nagyobb, ezért már is megtudta vágni a testét. Spontán halál okozáshoz biztos kevés a lélekereje, de két kómás kapitányhoz nem, vagy csontok sütivé változtatásához.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3353 Dátum: 14 márc 22, 17:54:17 »

Így belegondolva ennél a gyereknél lenne igazán találó:
"Hogy még a vasszöget is megeszi." ikszdé Mindössze el kéne hitetnie(elképzelni) a többiekkel és már kész is.
Azért kellemetlen meglepetést még okozhat.
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3354 Dátum: 14 márc 26, 11:09:22 »

Tessék, lássék, olvassék!  Mosolyog http://readms.com/r/bleach/574/2308/1
Hát, az előző fejezetnél az biztos, hogy jobb volt. Van egy olyan érzésem, hogy Zaraki csak kóstolgatja. A végén meg mintha kiderülne a gyerek achilles-pontja Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 11:50:56 írta -Dante- » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3355 Dátum: 14 márc 26, 14:07:41 »

Van egy olyan érzésem, hogy Zaraki csak kóstolgatja.
Pontosan.Eddig még nem nagyon erőltette meg magát^^
http://readms.com/r/bleach/574/2308/14
(Középső kép)
http://readms.com/r/bleach/574/2308/19
(Itt pedig az alsó)
Először azt hittem,hogy Zarakinak nincs lába smirksweat,de gondolom ezt be lehet tudni a testhelyzetének.
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3356 Dátum: 14 márc 26, 14:34:23 »

jó rész volt:)

kenpachi kezd felpörögni, ami jó. remélem még sokáig harcolnak, mert élvezet nézni. a "jachiru ügy" most már meg van oldva, szerintem most már nem kell féltenie yachirut és kenpachi lazán darabolhat kedvére:D
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3357 Dátum: 14 márc 26, 14:53:54 »

Maga a fejezet nem lett volna rossz de mivel előtte olvastam az eheti Naruto részt ami igencsak részletes és hosszú volt így sajnos a Bleach nagyon rövidnek érződött ami máskor nemszokott zavarni, de most zavart.

Kövi fejezetben a quincy meghal.

közepes fejezet volt.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3358 Dátum: 14 márc 26, 15:21:01 »

Végre van 1 kis dolog, amin lehet agyalni. Miért nem érezték Kenpachi reiatsuját korábban? Igaz, hogy mikor feljött a fal, akkor még nem nagyon csinált semmit. Milyen agyhalál lenne, ha a srác csak odaképzelte volna Kenpachit, hogy ne unatkozzon. Na jó ez hülyeség. ikszdé

Következő fejezetben most hogy már ismerik a képességét és Yachiru is jól van igazán visszaadhatná Yachurunak a harcot. Hisz Kubo sugallta, hogy valami furcsaság van a Shikaijával.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3359 Dátum: 14 márc 26, 15:27:44 »

azért ez a fejezet animében iszonyat ütős lesz majd... rohadt jól nézett ki már mangában is a vízkockába zárt kenpachi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!