24 máj 21, 16:31:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004543 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3330 Dátum: 14 márc 19, 21:58:40 »

Nem írok minden héten, legutóbb pár hónapja írtam, de attól mindig végigolvasom a hozzászólásokat. Úgy gondolom, hogy nem elfogult a fórumozók nagy része. Csupán arról van szó, hogy a többség kikapcsolódásból olvassa a mangát és elég irritáló, hogy minden héten ugyanazokat a kritikákat szajkozzák. Igen, szinte minden fejezetre igaz, hogy alig halad a történet előre, mert Kubo nagyobb képeket rajzol és így rövidre jön ki a fejezet. Az is igaz, hogy lusta dög hátteret rajzolni, ami sokszor idegesítő. Gyakran elég figyelmetlen (lásd amit például pár oldallal ezelőtt írtatok, hogy másféleképpen rajzolta Ichigo ruháját Bankai formába). Sok karakter hasonló mert lusta vagy fél egy kicsit kísérletezni, újítani. És még sorolhatnám. De tényleg elég zavaró, hogy minden héten ez van szajkózva, hát ha még minden héten minden egyes ember leírná ezeket, akkor milyen idegesítő lenne. Szerintem nincs benne semmi elfogultság, hogy a fórumozók nagy részének elege van ezekből a sablon kritikákból. Nem is lehet itt azt olvasni, hogy a Bleach milyen überkirály stb. (bár néha tényleg vannak fanatikus rajongók, akik túlzásba esnek a dícséretekkel, őket megértem amikor helyre rakják. Mosolyog )
A fejezetről: Tényleg nem haladt sokat előre a történet, de kezdem észrevenni Kenpachin a jellemfejlődést/személyiségváltozást apró lépésekbe (főleg az Unohana elleni harc óta), amit pozitívumként fogok fel. Kezd számomra kilépni abból a nagyon primitív és érzéketlen jelleméből, amilyen a legelején volt. Remélem ezt nem rontja el Kubo és tényleg bejön a megérzésem, hogy Kenpachi jelleme jelentősen fog változni.  Mosolyog Jó lenne még látni új Sternrittereket ütős képességekkel mert még mindig van elég munició a Shinigamik oldalán (Grimmjow-ék, Ganju és a fullbringerek) remélem őket nem akarja 1-2 fejezetbe lerendezni.   smirksweat Mosolyog
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3331 Dátum: 14 márc 19, 22:58:22 »

Na jól van, szóval:
Annyira jó lenne, ha a vérpistikék nem hánynák teli a fórumot azzal, hogy mi nem tetszett nekik.
SENKIT NEM ÉRDEKELTEK.

Túl sok TirexiHD-t nézel, menj is inkább oda vissza, mert oda valók az ilyen anyaszomorító nyávogósok, akik nem viselik el a negatív és értelmes kritikát. ahogy már írtam a Fórum nem arra való hogy ömlengjünk a Bleachről hanem arra hogy mindenki elmondja a véleményét róla. Ennyi semmi több. Lehet itt teóriákat kitalálni de minek? Bleachről? Most komolyan? Mégis miről lehetne most épp teóriákat leírni? Semmi se történik hetek óta csak egymásnak esnek a szokásos párosítások és ennyi. Semmi komolyabb dolog nem történik amiről érdemben lehetne beszélni.

Egyébként ha ennyire vérpistike ellenes vagy, bár itt nincs egy sem csak pár elvakult fan. Akkor miért nem mutatod meg milyen okos vagy és érett gondolkodású és a nyávogás helyett (amire max a pszichológus kíváncsi) mond a kis elméleteid. Olvasni mások kommentjeit és azokról mondani véleményt könnyű de lássuk a síráson kívül neked mire futja...

Komolyan nem vágom miért nem lehet felfogni hogy nem mindenkinek tetszhet a manga adott fejezete. De ettől még nem muszáj kussban maradnia, nyugodtan el mondhatja a véleményét amíg az kulturált.

Egyébként meg ne te akard már megmondani mit csináljanak az adminok. Ez nem fasiszta rendszer hogy csak pozitív véleményt lehet alkotni. Ha meg lusta vagy visszaolvasni mi a francnak jársz ide egyáltalán? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 23:00:26 írta Kuro25 » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3332 Dátum: 14 márc 19, 23:06:38 »

Én jót szoktam szórakozni a vitákon.

Lee akkor csak egy FAKE stern ritter volt szóval. Csak egy báb/segéd mint superstarnak a vakond. Lee lekerül a Stern Ritter képről és helyére a kapucnis. Mert ez most nem olyan mint Lloyd-ék. Ilyen erővel előteremthet akkor egy bivaj erős lényt is aki zarakit szórakoztatja és közben valaki más meg a kapucnissal foglalkozhat.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #3333 Dátum: 14 márc 20, 00:42:07 »

Amikor fellestem fórumra és elkezdtem olvasni a kommenteket én is egyet értettem még Kurosakival, de aztán... pf... csak fogtam a fejem az összes kommentől (mindenkiétől, bár természetesen mindegyikben volt olyan, amivel egyet értettem). Ezt miért kell?... De mindegy is, nem érdekelnek a válaszok. Erről a kis vitáról ennyit.
Amikor elolvastam a fejezetet nekem is az volt az első dolog, hogy megkérdeztem magamtól: "Hol a többi oldal? Jaaa, hogy vége a fejezetnek? Ez meg mi volt?...", de aztán újra elolvastam (a streames verzió valóban fura). Tényleg kb. semmi nem történt, én annak viszont örültem, hogy ki lett mondva, hogy Unohana halott, elvégre a Bleachben így hal meg ténylegesen valaki. (vagy pl. teljesen megsemmisül :Đ)
Isane mondatai tényleg nagyon érdekesek, ezek szerint akkor ő tudhatta... csak azt nem értem, hogy miért.
Igen, a rajzolás még mindig jó, de ez sosem volt kérdés. Nyelvesít Egyébként engem ami leginkább megfogott az az volt, hogy amikor Zaraki Unohanáról beszélt, akkor végig háttal volt ábrázolva -> nem mutatta Kubo az arcát, az érzéseit. Ez pedig szerintem egy szép, és elegáns húzás volt, engem ez ragadott meg leginkább, ez a rész teljesen átjött. Más annyira nem, bár más nagyon nem is történt smirksweat. Az utolsó dupla oldal ütős. Mosolyog
Hm... meg az is tetszett, hogy Kenpachi most (főleg) tőmondatokban beszélt. Ez is adott egyfajta hangulatot.
Azt hiszem ennyi, mást nem érdemes megemlíteni. Jövő hétre többet várok.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3334 Dátum: 14 márc 20, 07:21:50 »

Elmegyek aludni és ez fogad reggel itt. Technikai KO

Kezd nagyon elegem lenni, hogy a kritika/vélemény itt és más helyen is abból áll, hogy csupa jót mondunk (néha még indokolatlanul is).Vannak elvárásaim azoknál, amiket szeretek. Most az eheti Bleach fejezet NEKEM nem tetszett. Ezt kultúráltan elmondtam. Kuro is elmondta ezt először normálisan, csak itt néhányan megint nem fogadták el a véleményét és ebből lett a vita.

Szeretem én ezt a mangát annyira, hogy elmondjam a véleményemet egy-egy fejezetről legyen az jó vagy rossz. FF-n is ezt csinálom és eddig nem lett belőle rinyálás (legalábbis nem hülyézett le ott még senki).
Naplózva
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #3335 Dátum: 14 márc 20, 11:07:54 »

Tudjátok mennyire durva, hogy szapuljuk egymást? Akkorákat röhögök, hogy az valami eszméletlen. Igen rövid volt a fejezet, jobban mondva szar, mert nem jutottunk egyről a kettőre, nemcsak most, hanem jó pár fejezet óta. Ül az egész és még azt sem lehet elmondani, hogy né Kubo idétlenkedik. Egyszerűen, ha kimondod a rossz véleményt már fekete bárány vagy... Tudjátok milyen a vélemény? No aki nem tudja az nézze meg google-ben.
 
Szóval ne váltsd fel másnak a szavát. Miért kell kötni a kereket, ha egyszer te is látod, hogy nem ad semmit az a fejezet? Annyira vaksi nem lehet valaki, hogy ne vegye észre. Az, hogy bemagyarázod magadnak és a jó jeleneteivel vagy múltjával védsz egy mangát azzal nem mész semmire. Magadat áltatod. Ennek pedig az lesz a vége, hogy élsz egy álomvilágban. Lehet, hogy a saját életedben is képtelen vagy valamiket elfogadni és megérteni. Azután pedig oda jutsz, hogy amit te nem veszel figyelembe az nem is létezik. (Pff ez már off, de azért csak befejezem) Szóval arra figyelj már amit a másik akart mondani és ne láss bele egyebet. Nem tetszett neki a fejezet és kész. Lapozzunk. Ha fel akarsz nőni és boldogulni, akkor képes vagy realistán látni emberke, ha pedig bólogató jánoska akarsz lenni, hát hajrá!  Ördögi

A manga pedig csak a mi szórakoztatásunkra (közbe-közbe idegesítésünkre) készül. Tehát hagyd, hogy a másik is gondoljon amit csak akar. Sőt, ha kimondja azt is hadd tegye. TE gondolhatsz róla bármit, sőt ki is oktathatod, de változtatni nem tudsz a véleményén. Pont.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3336 Dátum: 14 márc 20, 12:13:34 »

Ennek az oka szerintem nyilvánvaló. Isane nem látta boldognak a kapitányát mióta hozzá tartozott. Igen, az információ szerint ismerte a múltját és főleg a valódi énjét, vágyát. Már több esetben is volt olyan eset amikor utólag kaptunk meg információt valakiről illetve arról, hogy tudtak róla eddig is. Kenpachi elleni Unohana végre a valódi énjét mutathatta és azt csinálhatta amit a legjobban szeretett. Nem kellett visszafognia magát és harcolhatott kedve szerint. Azzal, hogy ezt elnyomta, el is veszítette a számára fontos dolgot. Most, hogy ettől a köteléktől megszabadította, ezt köszönte meg neki Isane. Az teljesen mindegy, hogy ezért az életével fizetett mert boldogan tette amit tett.

Nekem a mangából annyi azért nem jött le, hogy csak Isane lépett le vagy esetleg vitte Yachirut is mert mintha lett volna valami nála mikor lelépett.

Azért azt hozzáteszem, hogy nem az a gond azzal, hogy valaki rosszat is ír róla, sőt. Kell ilyen is. A gond azzal van amikor valaki 10-ből 9x ezt írja. Ráadásul csak kijelenti, hogy szar. Na ez a gáz. És éppen ezért nem értem vagy inkább nem akarom megérteni, hogy ha valaki ennyiszer rossznak találja az miért nem fejezi be az olvasását, esetleg várja meg mikor befejezik teljesen és olvassa el egyszerre. Ha ilyen sokat csalódnék abban amit minden héten elolvasok akkor én már régen dobtam volna a fenébe és majd egy gyenge pillanatomban esetleg elolvasnám. Van olyan manga a nagyok között jelenleg is amellyel most is ezt teszem. Összevárok x részt és egyszerre tolom le.

Mellesleg lehet fannak nevezni mert ezen nőttem fel. De az is megfigyelhető, hogy az olvasok nagy része is általában azt kedveli amellyel legelőször elkezdte. Én ezzel kezdtem de a világa is közelebb áll az én ízlésemhez. Néhányan pedig nem vesznek figyelembe olyan alapvető dolgot, hogy ahogyan a mangaka változik az elmúlt idők alatt, úgy maga az olvasó és annak ízlése is változik. Márpedig a nagy fanbságból így a legnagyobb gyűlölet, utálat jöhet létre és ennek egyik oka a változás. A gyűlölet pedig egyértelműen előítéleteket szül.
Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3337 Dátum: 14 márc 20, 12:29:04 »

Idézet
Nekem a mangából annyi azért nem jött le, hogy csak Isane lépett le vagy esetleg vitte Yachirut is mert mintha lett volna valami nála mikor lelépett.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/573/12

yachiru ha jól látom pont Kenpachi seggénél ül,

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/573/13

először látszódik ahogy a 2 ágy megcsúszik, majd mint ha 2 test zuhanna, sztem a kapitányok után ugrott, ami erős utalás hogy talán mégse hullák...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 12:49:57 írta ozsiruyg » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3338 Dátum: 14 márc 20, 14:03:57 »

Hmm mondjuk én erre számitottam. Kenpachi megjelenik majd a kis illuzionista elkezd pofázni neki,hogy ő a legerősebb a stenritterek között mire Kenpachi megakarja vágni,ami elsőre úgy tönik,hogy nemsikerül neki de aztán mégis megvágja. Ez kb ugy jött le nekem,hogy a stenritter erős,de Kenpachi még erősebb lessz nála és igy fog győzni.  smirksweat ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3339 Dátum: 14 márc 20, 16:15:32 »

Én azt nem tudom, hogy azok akik szerint ennyire szar volt a fejezet mert nem nagyon haladt a cselekmény, azok mire számítottak, mi fog történni? Kenpachi az első 5 oldalon előhívja a Shikait majd a maradék oldalszámban meg élethalál harcot vív az kapucnis sráccal és az utolsó oldalon bekapja a végső csapást? Már múlthéten tudni lehetett, hogy nem lesz nagy haladás. Én a legjobb esetben is csak arra gondoltam, hogy Kenpachi elmondja a kardja nevét, de még nem használja a Shikait. Szóval nektek milyen elvárásaitok voltak ezzel a fejezettel kapcsolatban?

Semmi se történik hetek óta csak egymásnak esnek a szokásos párosítások és ennyi. Semmi komolyabb dolog nem történik amiről érdemben lehetne beszélni.
Nos, ilyen a Shounen műfaj. Meg ennek tetejébe még háború is van. Nevet Most be kell érnünk a szereplők, a harcok, és az erők elemzésével.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3340 Dátum: 14 márc 20, 16:27:57 »

Pont a szereplő/kapcsolat az a rész ami háttérbe szorult smirksweat

Vicces de,arra hogy Isane mióta és miért tudja Unohana (eredeti)nevét még szinte senki sem reagált.Na mind1,pedig ez a múlt is megérne egy kis bemutatást,levezetést.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 16:35:23 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3341 Dátum: 14 márc 20, 16:33:31 »

Az a baj, hogy azt szidják a Bleachben ami minden shonen mangában jelen van ugyanolyan szinten.Ez velük jár, annyi a különbség, hogy itt a Bleachben ezeket emberek keresik is és belekötnek máshol pedig direkt siklanak át felette.
Kuro is elmondta ezt először normálisan

Ezen jót nevettem Nevet

Az, hogy a szereplők hasonlítanak mindenhol jelen van mert minden mangakának saját rajzolási stílusa van.Minden egyes mangában hasonlítanak egymásra szereplők kivétel nélkül.

A háttérben mindenkinek igaza van mivel lusta is megrajzolni, ezt mutatja, hogy a levegőben vannak a harcok viszont az is igaz, hogy karakterközpontú a manga és nem akarja háttérrel elvonni a figyelmet, és ezzel az érzelmeket sokkal jobban ki tudja vetíteni egy karakter arcára.Ezt nem lehet megcáfolni akárhogy is próbáljátok.Valamint amikor a tájat kell megrajzolni akkor is gyönyörű munkát ad ki a keze alól Kubo és átlagban is megrajzolja a kötelezőt.

de ez annyiszor le lett írva.

egyik oldalról az megy, hogy ha tetszett a fejezet akkor elvakult fan vagy a másikról meg ha nem tetszett akkor hater.
semmi értelme.

Következő fejezettől ti mire számítotok? Szerintem a fejezet első felében Kenpachi végleg levágja a rittert esetleg még néhány jó szó yachiruhoz (esetleg letolás?) és mehet a helyszínváltás.Ugorhatnánk mayurihoz és uraharához vagy Kyorakuhoz esetleg Ukitakéhez.SS-en belül ők érdekelnek a legjobban.De azt se bánnám ha gyorsan levágná és egy részletesebb fejezetet kapunk HM-ről.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3342 Dátum: 14 márc 20, 17:12:37 »

Ilyen fejezetek mellett talán 2024-re véget is ér a sorozat.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3343 Dátum: 14 márc 20, 17:22:33 »

Azért ez a fejezet semmivel sem lett rövidebb mint bármelyik 17 oldalas manga. Egyedül a kevés, illetve a sok tőmondatra lehet panaszkodni ami miatt egyébként is sokan panaszkodnak Kubora. Valamilyen szinten jogosan is de ezzel szemben az is igaz, hogy ezt már régen meg kellett volna szokni. Nem éppen bőbeszédű fazon az biztos. Másrészt a rajzai minősége és amit mutatnak is eléggé beszédes szerintem.
Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3344 Dátum: 14 márc 20, 18:57:29 »

Az a baj, hogy azt szidják a Bleachben ami minden shonen mangában jelen van ugyanolyan szinten.Ez velük jár, annyi a különbség, hogy itt a Bleachben ezeket emberek keresik is és belekötnek máshol pedig direkt siklanak át felette.
Kuro is elmondta ezt először normálisan

Ezen jót nevettem Nevet

Az, hogy a szereplők hasonlítanak mindenhol jelen van mert minden mangakának saját rajzolási stílusa van.Minden egyes mangában hasonlítanak egymásra szereplők kivétel nélkül.

A háttérben mindenkinek igaza van mivel lusta is megrajzolni, ezt mutatja, hogy a levegőben vannak a harcok viszont az is igaz, hogy karakterközpontú a manga és nem akarja háttérrel elvonni a figyelmet, és ezzel az érzelmeket sokkal jobban ki tudja vetíteni egy karakter arcára.Ezt nem lehet megcáfolni akárhogy is próbáljátok.Valamint amikor a tájat kell megrajzolni akkor is gyönyörű munkát ad ki a keze alól Kubo és átlagban is megrajzolja a kötelezőt.

de ez annyiszor le lett írva.

egyik oldalról az megy, hogy ha tetszett a fejezet akkor elvakult fan vagy a másikról meg ha nem tetszett akkor hater.
semmi értelme.

Következő fejezettől ti mire számítotok? Szerintem a fejezet első felében Kenpachi végleg levágja a rittert esetleg még néhány jó szó yachiruhoz (esetleg letolás?) és mehet a helyszínváltás.Ugorhatnánk mayurihoz és uraharához vagy Kyorakuhoz esetleg Ukitakéhez.SS-en belül ők érdekelnek a legjobban.De azt se bánnám ha gyorsan levágná és egy részletesebb fejezetet kapunk HM-ről.

Én ennél a setupnál többet várok, mint hogy 10 oldalon le legyen zavarva, ha már kubo duplán elmondatta mekkora imba a gyerek,  nyomott egy terraformálást, bemutatta hogy kenpachi még mindig badass, szóval minden adva van egy jo kis kaszaboláshoz, akár több részen át is. Nem kizárt , hogy kitalál V egy ellenfelet Yachirunak is csak hogy dupla szálon menjen a hentelés. Na meg ugye Yachiru kardját rejtéjesnek állitotta be kubo az elöző részbe, tehát ott lapul valami szerintem  a tarsolyban, amit ha most nem mutat be akkor oda az esély, később ugyse válna el kenpachitol de ki tudja...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!