24 máj 21, 12:51:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004451 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3270 Dátum: 14 márc 15, 17:52:22 »

Cukisima és Giriko , múlt és idő  manipuláló képessége veszélyes lehet Bachra nézve , Ginjo pedig talán BazzB ellen lenne hatásos , bár őt úgy is Rukia kapja majd  Nyelvesít
Naplózva

Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #3271 Dátum: 14 márc 15, 18:01:52 »

Én BazzB-t Grimmjow-val engedném össze, az eddig látottak alapján hasonló személyiségük és a harcstílusuk is.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3272 Dátum: 14 márc 15, 18:12:45 »

Tetszik ez a párosítás Szalonna.Alapból Ichigonak szántam a lehetséges túz elemű képességek miatt,de lehet ez jobb.
Tényleg eléggé hasonlítanak,csak a kinézete Ikkaku-s a Punk korszakából. smirksweat

Amúgy ha Komamura győzelméből indulok ki akkor,Bambika úgyanúgy illett volna Rukiához is. Nyelvesít
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3273 Dátum: 14 márc 15, 18:58:20 »

Én meg megnéznék egy Bach vs Aizen harcot,de egy Bach vs Aizen,Ichigo harcot is. Nevet Bár nem olyan biztos,hogy Aizen-t kiereszti valaki a cellájából,de na ha már Bach besorolta az öt nemkivánatos személy közé akkor neki is legyen valami szerepe nem? Gondolkozik  Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3274 Dátum: 14 márc 15, 19:08:23 »

Zaraki nem Yachiru-nál hagyta a szemkötőjét? Vagy ez új fajta?

Én meg megnéznék egy Bach vs Aizen harcot,de egy Bach vs Aizen,Ichigo harcot is. Nevet Bár nem olyan biztos,hogy Aizen-t kiereszti valaki a cellájából,de na ha már Bach besorolta az öt nemkivánatos személy közé akkor neki is legyen valami szerepe nem? Gondolkozik  Nevet

Aizen már nincs a cellájában az első támadás óta. Bach beakarta szervezni de Aizen megviccelte az időérzékét, utána Bach felrobbantotta az egészet, gondolom ekkor szabadult el.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 15, 19:11:07 írta Szofron » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3275 Dátum: 14 márc 15, 19:26:50 »

Én meg megnéznék egy Bach vs Aizen harcot,de egy Bach vs Aizen,Ichigo harcot is. Nevet Bár nem olyan biztos,hogy Aizen-t kiereszti valaki a cellájából,de na ha már Bach besorolta az öt nemkivánatos személy közé akkor neki is legyen valami szerepe nem? Gondolkozik  Nevet

Nem te vagy az egyedüli. Mosolyog
Főboss ellen(ha ez Bach) legalább egy 3mas csapat passzolna(max 5).
Ichigo,Aizen,Ishida további 2 talon hely kiadható (Isshin,Ryuken,Yoruichi,Grimmjow és Urahara között) Nyelvesít
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #3276 Dátum: 14 márc 15, 19:56:56 »

Én meg megnéznék egy Bach vs Aizen harcot,de egy Bach vs Aizen,Ichigo harcot is. Nevet Bár nem olyan biztos,hogy Aizen-t kiereszti valaki a cellájából,de na ha már Bach besorolta az öt nemkivánatos személy közé akkor neki is legyen valami szerepe nem? Gondolkozik  Nevet

Aizen már nincs a cellájában az első támadás óta. Bach beakarta szervezni de Aizen megviccelte az időérzékét, utána Bach felrobbantotta az egészet, gondolom ekkor szabadult el.
Meg mondjuk egész SS eltűnt (kicserélődött vagy nem tudom mi erre a legjobb szó), vele együtt az összes tárgy is? Köztük szerintem ez: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/423/4 is. Bár az igaz, hogy nem tudjuk hogy is tartották fogságban, de kétlem, hogy ezen enyhítettek volna. (Meg az is igaz, hogy azt sem tudjuk, hogy egy ilyen is eltűnne-e, de mindegy xD) A lényeg, hogy szerintem sincs már a cellájában. Mosolyog
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3277 Dátum: 14 márc 15, 20:10:57 »

Beugrott még az is ha Ichigo átáll.Ezt már részleteztem régebben,aki akarja visszakeresi. smirksweat
Akkor milyen lenne ha Kubo bedobna egy olyan párharcot,hogy Kyoraku és Ukitake vs Ichigo és Ishida? Gondolkozik

Egy kis elgondolkodtató:
http://www.kephost.com/images4/2014/3/15/a1_2014_3_15_2nyuyjj145.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 15, 20:12:30 írta K ichigo » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3278 Dátum: 14 márc 15, 22:25:03 »

Csak azt tudom mondani, illetve írni, hogy túl sokat kombináltok és főleg olyan dolgokról amiről nincs elegendő információnk. Lásd Aizen hollétét vagy mi történt vele azon kívül, hogy nemet mondott és kiröhögte Bach-ot. ikszdé
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3279 Dátum: 14 márc 15, 23:16:19 »

Kíváncsi lennék, mit csinálnának hárman, ha össze lennének zárva „H”, Renji és Grimmjou kacsint
Én maradnék ennél a felállásnál, érdekes lenne: quincy vs shinigami vs hollow  Ördögi
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3280 Dátum: 14 márc 16, 07:16:25 »

 a végső harcot én is azt szeretném ha ichigo nem egyedül tolmács le. isshin ,ichigo ,aizen,urahara, meg talán yoruichi. ezek azok a karakterek akikről a valódi képességeikről alig tudunk valamit(pl bankai).
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3281 Dátum: 14 márc 16, 11:12:02 »

Zaraki nem Yachiru-nál hagyta a szemkötőjét? Vagy ez új fajta?
Ügyes észrevétel! Elvileg nem szabadna rajta lennie. Szerintem nem újfajta, mert a Quincy fővárosban (Quincypolis Gondolkozik) honnan szerezne? Lehet, hogy van neki pár darab tartalékba. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 16, 15:42:10 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3282 Dátum: 14 márc 16, 15:20:56 »

a szemkotokkel kubo bajban van kenpachin rajta van mikor nem kene kyorakurol meg hianyzik mikor ott kene lennieXD
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3283 Dátum: 14 márc 16, 15:52:20 »

Akkor itt a válasz a problémátokra:
Kenpachi beugrott Kyorakuhoz és gyors elkérte a szemkötőjét.
A Stílusra igen is adni kell,ha már megszokta Nevet
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3284 Dátum: 14 márc 16, 16:36:14 »

a Kyoraku szemkötős dolgot nem úgy beszéltük meg, hogy Kubo direkt hangsúlyozta ki valami oknál fogva, hogy nincs rajta szemkötő? azthiszem azt is írtuk, hogy Aizen hipnózisában lehet Hashwald meg ilyenek Nevet ezeket elvetettük?

úgyemlékszem arra jutottunk, hogy az nem baki de ha azóta lemaradtam valamiről akkor bocsi   Gondolkozik

ettől függetlenül tényleg lehet hogy egy baki lesz  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!