24 máj 21, 11:11:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004392 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3180 Dátum: 14 márc 07, 12:02:38 »

Isshin meg shikai nélkül verte le Aizent , mégse jelent semmit ...
a Stark elleni harcot meg nem rendezném le ilyen könnyen mert ott volt amikor három meg négy kapitány szintű shinigami ellen harcolt egyszerre , Kyoraku azzal a támadással legyőzte volna az összes espadat mert kihasználta a gyengeségét kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3181 Dátum: 14 márc 07, 12:18:38 »

Pontosabban nem a gyengeségét használta ki hanem nem pofázta el az ellenfelének, hogy az én technikáim így meg úgy működnek. Lásd Shinjit aki ezt megtette Aizen és Bambietta ellen is. Ha nem teszi akkor simán darabolhatta volna őket mire rájönnek mi is a trükkje. Kyouraku is így végzett Starrkal. Nem járt a szája feleslegesen és inkább használta mint dumált róla.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3182 Dátum: 14 márc 07, 13:21:29 »

Azért az túlzás, hogy Isshin leverte Aizent. Nyelvesít Csak Shikai nélkül nyomta.
Starrk egyszerre harcolt 4 kapitány ellen, szóval azért nem volt olyan könnyű dolga a jelenlegi főtájcsónak. (és nem húzta alá a helyesírás ellenőrző xD) Egyedül hamar a Bankaihoz kellet volna nyúlnia.

Az elején ki gondolta volna, hogy Masaki Quincy vagy Isshin Shinigami? Azért Kubo elég jól megoldotta a Ryuken-Isshin kapcsolatot,
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3183 Dátum: 14 márc 07, 14:06:06 »

Pontosabban nem a gyengeségét használta ki hanem nem pofázta el az ellenfelének, hogy az én technikáim így meg úgy működnek. Lásd Shinjit aki ezt megtette Aizen és Bambietta ellen is. Ha nem teszi akkor simán darabolhatta volna őket mire rájönnek mi is a trükkje. Kyouraku is így végzett Starrkal. Nem járt a szája feleslegesen és inkább használta mint dumált róla.

és ez jó így ahogy van. Akkor lett volna rossz ha ezek után még Shinji nyer is.Logikátlan volt, hogy elmondta de logikus, hogy beszopta Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3184 Dátum: 14 márc 07, 14:15:16 »

Igen.Sokan a túlzott ego,és nagyképűségük miatt kapnak ki idejekorán. smirksweat
egyet érünk ULTRA:)

nagyon durva bankaija lesz neki... a shikaija elég meredek... rengeteg féle támadása van.

akit vele egy szintre tennék az urahara... ő is shikaial tolta eddig és igen komoly eredményeket ért el harcokban erős ellenfelek ellen:)

Urahara azért sok mindent köszönhet az elemzőképességének,eszének meghogy kiszámíthatlan lépésekre is képes ami meglepi az ellenfelet is.Ennek ellenére tényleg erős Shinigami,de nem a fő erénye.

Kyoraki Bankai-al pedig vigyázni kell.Nagy eséllyel elég kiterjedt hatáskörű lenne,mint akár Yamaé is.
A legegyszerűbb régi felvetés hogy a Shikai gyerekjátékokra alapoz,addig a Bankai a "Felnőtt játékokra" Ördögi
Jelenleg nehéz elképzelni milyen is lehet.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3185 Dátum: 14 márc 07, 15:01:01 »

Hát Shinji meg az a másik kapitány-aki harcolt Masculine ellen,tényleg rosszúl jártak azzal,hogy elkotyogták még idő előtt,hogy mire is képes a kardjuk. smirksweat
Ja és Stark csak a második legerősebb volt Yami után ugye. Hisz Yami is mondta,hogy ha feloldja a kardja erejét,akkor ő lessz a 0-adik Espada szóval erősebb kellett,hogy legyen Stark-nál.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3186 Dátum: 14 márc 07, 15:10:21 »

Mondhatjuk így is de azt is tudjuk, hogy az erő nem minden. Például Yammi hiába olyan brutálisan erős ha mellette olyan lomha Starkhoz képest. Vagy például képtelen lenne megérinteni Barragant mert elporladna. Szóval erőben (szellemi erőben) lehet a legerősebb de az erő nem minden. Egyszerűen nem elég hatékony abban a formában. Mondjuk ilyen szempontból és nem is szeretem az erő megfogalmazást. A hatékonyság jobban mutatja ezt a fogalmat mert beletartozik az intelligencia, ravaszság, sebesség, erő, ügyesség, stb. is. Az erő viszont csak egy dologra koncentrál. Ez például tipikusan az eddig látott Kenpachi, Yama jellemző. A hatékonyság pedig inkább Urahara, Kyoraku jellemzője. Hozzá kell tenni, hogy a hatékonyságnak is van egy bizonyos határa az erővel szemben. Ha túl nagy a kettő között a szakadék akkor a hatékonyság sem ér semmit. Erre talán a legjobb példa a mostani Madara és shinigami szövetség.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 15:22:35 írta rini67 » Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3187 Dátum: 14 márc 07, 16:28:15 »

Kyoraku shikaia elég veszélyes rá nézve is , az eddig látott 4 képessége közül 3 rá is hatással van , ha egy magas intelligenciájú egyén ellen küzdene aki rájön a képességekre nehéz dolga lenne , az Urahara-Aizen-Mayuri hármast csak nagy nehézségek árán tudná legyőzni
Idézet
A legegyszerűbb régi felvetés hogy a Shikai gyerekjátékokra alapoz,addig a Bankai a "Felnőtt játékokra"
egy ivós játék befigyelhetne ... ikszdé
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3188 Dátum: 14 márc 07, 18:19:11 »

Yammi hiába volt nullás, Byakuya és Kenpachi nem nagyon izzadtak meg benne.
Igaz, hogy Kyoraku meglepte Starkot, de Stark is előtte csak úgy tudta lelőni Kyorakut, hogy jött még egy espada és arra kellett támadnia.
Szerintem az erő sorrend az espadák között nagyjából helytálló.
Abba kötnék bele hogy Yammit én olyan 5. helyre tenném.a top 4ből talán Harribel ellen lenne esélye a támadások alapján.Valamint én messze Ulqit tartom a legerősebbnek a Segunda Etapaba.
de ez már off Mosolyog
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3189 Dátum: 14 márc 07, 19:01:35 »

Az erő mind nézőpont kérdése.
Yammy tényleg nem volt nagy szám,legfeljeb méretileg.
Mindenesetre azért nem alaptalan a 0ás száma.A dühéből kiindulva elvileg a végtelenségig is fejlődhetett volna.
Nem mellékesen nála lehetett a legnagyobb reiasu tartalék is,de hiába ha nem tudja kihaszálni.
Akik tudnak regenrálódni azok előnyben vannak kacsint

UI:Assasino: Arrancar,jött és nem Espada annál a harcnál. smirksweat

Idézet
Idézet
A legegyszerűbb régi felvetés hogy a Shikai gyerekjátékokra alapoz,addig a Bankai a "Felnőtt játékokra"
egy ivós játék befigyelhetne ... ikszdé

Ez sem rossz ötlet.Elég veszélyes ha tényleg nagyobb környezetben kihat barátra és ellenségre is ikszdé

OFF:Pl hiába nem Barragan a legerősebb,mégis tőle tartanék a leginkább.

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 20:34:14 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3190 Dátum: 14 márc 07, 19:47:55 »


UI:Assasino Arrancar,jött nem Espada annál a harcnál. smirksweat


hopp elfelejtettem, hogy wonderweiss nem volt espada  >.<#
Yammira visszatérve szerintetek lesz még szerepe? egyike a 3 túlélő espadának és 3/2-nek már volt/van.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3191 Dátum: 14 márc 07, 20:07:54 »

Szerintem Yamit már nem fogju látni,mert ugye Kenpachi meg Byakuya szépen helyben hagyta,nameg utánna Mayuri is csinált vele valamit, smirksweat ha jól emlékszem.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
xXXperix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #3192 Dátum: 14 márc 07, 20:15:11 »

Yammi él és ( fogjuk rá, hogy) virul, de nem hinném, hogy szerepelni fog.
Naplózva

" A fény gyorsabban terjed a hangnál" - ezért van az, hogy egyes emberek ragyogónak tűnnek, amíg meg nem halljuk őket...
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3193 Dátum: 14 márc 07, 20:26:46 »

azért ne feledkezzünk meg a 10/0. espada-ról Yammy-ról se /bár lehet hogy ő is halott ? Gondolkozik/
Nem, ő még életben van http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/422/8
De nem hinném hogy csatlakozna hozzájuk, elvan a kutyájával Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3194 Dátum: 14 márc 07, 20:39:53 »

Yammi halálát megerősítették a  Nestle to night novellában.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!