24 máj 21, 21:29:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004639 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3000 Dátum: 14 feb 13, 14:52:43 »

Na igen. Az ész működik az erővel szemben. Viszont csak bizonyos határok között lehet opció annak használata. Ha túl nagy az erőkülönbség akkor felesleges. Ördögi
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3001 Dátum: 14 feb 13, 15:08:11 »

Annyit korrigálnék, hogy a reiatsuk harca shinigamikra vonatkozik.Soi Fon technikája is csak azért nem hatott Aizenre, mert Aizen reiatsuja "összezúzta" Soiét.

Valamint ezt a Kenpachi darálja Byakuya dolgot honnan vettétek?

Kenpachi ezelőtt sem volt erősebb mint Byakuya.
SS arcban Ichigo döntetlent nyomott Kenpachival (szemkötő nélkül) shikai szinten majd gyakorlatilag veszített Byakuya ellen Bankaiban.

1 szemernyit lehet erősebb Kenpachi, de Byakuya azt a shunpojával és az eszével bőven pótolja.És igen ez is csak bizonyos határok között igaz de Kenpachinak bankaial sem lesz annyival nagyobb reiatsuja byakuyáétól mint anno Aizennek a többiekhez képest.

Egyébként ha kenpachi technikákat fog használni elsírom magam.

És az Ichigo érkezéséről annyit, hogy ha 60 perc múlva fut be akkor még előtte 1 óra alatt megjön Yoruichi Ryuken (ő akár a hattárben utána is megjelenhet) Isshinék(ő még esetleg jöhet ichi után) HM team és Fullbringer ganju kuukaku team?
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3002 Dátum: 14 feb 13, 15:19:54 »

hát igen Ken-chan nálam is nagy kérdés , bankaia biztos nem lesz mert ha egy olyan zseninek mint Toshiro 20+ év kellett az elsajátításához alap szinten akkor egy ilyen retardáltnak évszázadok  kellenek , a 3 napos edzést meg biztos nem lövi el újra Kubo
a másik dolog hogy eddig használt egy technikát , mégpedig a Kendo-t
a kardja képessége viszont szerintem defenzív vagy inkább healing lesz  Nyelvesít
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #3003 Dátum: 14 feb 13, 15:24:16 »

Azt viszont még nem tudjuk, hogy valójában mekkora erőkülönbségről is beszélhetünk. kacsint Biztosan lesznek még meglepetések.
Mindig is hasonló szintű volt az erejük, ráadásul most is szinte egyidejűleg erősödtek. Azt mondjuk én is aláírom, hogy puszta fizikai erőben Zaraki verni fogja, de Bya meg nem féleszű, ahogy mondtátok. Én még mindig tartom magam ahhoz, hogy a különbség kettejük kötött most sem lesz valami nagy. Egyszer igazán egymásnak eshetnének, érdekelne egy ilyen csata, ha már úgy is annyira egymásra találtak. Hehe Muris, ahogy a rég eltemetett forrófejű kölyök Byakuya Zaraki hatására elő látszik tűnni. Pojén Hm.. ebből a szempontból még érdekes lehet Bya kardja...
Az jó kérdés, hogy miért pont őket vitték fel... jobb magyarázatra van szükségem annál, hogy csak mert ők a főbb szereplők közé tartoznak. Ichigot mondjuk ha más nem, legalább ez motiválta, hogy ő is felmenjen... ennél jobb nem jutott az eszembe. >.<
Kétlem, hogy Byakuya rászorulna Yoruichi segítségére. Nevet
Egyébként ha kenpachi technikákat fog használni elsírom magam.
Nem vagy egyedül. Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 15:27:45 írta akym17 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3004 Dátum: 14 feb 13, 15:27:28 »

Most hogy szóba hoztad:
Vajon Kenpachi tud majd távolsági támadásokat?Nem nagyon illik hozzá...de ezzel valami halálos kombót alkotna. Nevet
Ez is jó elképzelés:
http://th05.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/310/2/1/hb____zaraki__s_shikai___butcher__yachiru_by_alliriyan-d4fb5l2.png

Meg fogsz lepődni, és szerintem a legtöbbötök is. De ez nem fanart, hanem crossover. Méghozzá Kubo első mangájának főhősétől, Grimmjowtól Gammától.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 15:29:02 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3005 Dátum: 14 feb 13, 15:43:39 »

A képzettség Byaki oldalán van, de erőben sehol sincs Kenny-hez mérten. Még a tanács is beszart mikor K edzése került szóba.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3006 Dátum: 14 feb 13, 15:54:09 »

A tanács? A tanács csak egy dolog. Yama rémült meg a legjobban a manga szerint. ikszdé

Arra kíváncsi leszek, hogy melyik quincyt, netán quincyket küldték ki levadászni őkelmét?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 15:59:12 írta rini67 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3007 Dátum: 14 feb 13, 16:31:08 »


Egyébként ha kenpachi technikákat fog használni elsírom magam.

Én viszont nem,márha főleg kardforgatói technikákról lesz szó.

Byakuya vs Kenpachi-s még utoljára többet ésszel mint erővel,de majd meglátjuk.

"Ennyierővel felvihették volna az összes kapitányt meg hadnagyot és mindenkit végig nomni a kiképzéseken akik bírják, és már is lenne egy giga szuper hadsereg amivel 5 perc alatt elvernék a quincyket "

Tudom hogy ironizálsz Szofron,de gondolj bele.Ha minden erősebb Shinigami fönt van,akkor a quincyk mit csinálnának?
SS és Rukongai instant az övék lenne és mire visszatérnének arra már őket megkerülve nyertek is volna. smirksweat

Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3008 Dátum: 14 feb 13, 16:41:20 »

Szerintem ennél egyszerűbb a válasz. Én maradok annál a verziónál, hogy ők a főszereplők és fontos szerepük van a történetben. Byakuya meg szerintem egyértelmű, hiszen megmurdelt volna itt lent. Szóval én ez mellett állok. Ha nem történt volna Bakuyával az ami történt, szerintem ő sem ment volna fel.

Kenpachival kapcsolatban nekem még mindig az a véleményem, hogy ő Bachal fog küzdeni a végén. Szerintem ezt a képet már Kubo meg is rajzolta előrejelzésként amikor Unohanával harcolt.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 16:58:42 írta rini67 » Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3009 Dátum: 14 feb 13, 17:08:03 »

Idézet
Arra kíváncsi leszek, hogy melyik quincyt, netán quincyket küldték ki levadászni őkelmét?
szerintem távolsági fegyvert használót fog kapni ellenfélként , azt aki megvakította Kyorakut
vagy Haschit ,bár ő valószínűleg még Ken-channak is nagy falat lenne  Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3010 Dátum: 14 feb 13, 19:13:35 »

Én legalább azt gondolom, hogy most már az alap ereje elérheti szemkötővel az addigi szemkötő nélküli állapotát.
Nem hinném, hogy vissza fogja venni a szemkötőt, hisz az is hatalmas hátráltató tényező. Nem azért állította/ták vissza az eredeti erejét, amit elfojtott, hogy újra visszavegyen belőle.

Meg fogsz lepődni, és szerintem a legtöbbötök is. De ez nem fanart, hanem crossover. Méghozzá Kubo első mangájának főhősétől, Grimmjowtól Gammától.
Mármint Grimmjowtól. xD A főszereplő, mintha Grimmjow és Ichigo lenne egybegyúrva.

Byakuya vs Kenpachi-s még utoljára többet ésszel mint erővel,de majd meglátjuk.
Azért Byakuya sem olyan nagy taktikus. Az egyetlen harc ahol másképp kellet harcolnia, mint szokott az Tsukishima ellen volt. Kenpachi is gondolkodott már harc közben, Nnoitra ellen. Nevet

Azért az nagy húzás lenne, ha Kubo most öletné meg Byakuyát. Még az is lehet, hogy megbánta már, hogy akkor engedett a nyomásnak és éltben tartotta a kapitányt. Persze erre nem látok most sok esélyt. Hisz ereje teljében van és már ismeri az ellenfele képességét. Olyat viszont el tudok képzelni, hogy legyőzik As-t és a következő oldalon egy hátulról jövő támadás halálos sebet ejt a rehabilitálódott Kuchikin és egy új Sternritter lépne a reflektor fénybe. Nem lenne meglepő, hisz gondolom a csata nem maradna észrevétlen és ugye háború van, most mindent szabad.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3011 Dátum: 14 feb 13, 20:08:22 »

Szerintem viszont használni fogja egy ideig az a szemkötőt, ha másért nem is de megszokásból. Nevet Viszont a kardja képességéhez szinte biztos, hogy nem nyúl egy jó darabig, amíg olyan ellenfélre nem bukkan.

Abban nem hiszek, hogy akármelyik quincy is ilyet cselekedne, hogy hátba támadná Byakuyát vagy bármelyik shinigamit. Ahogy Bach is mondta. "A quincyk legnagyobb gyengéje a túlzott naivságuk." Ez pedig nem összeegyeztethető a hátbatámadás fogalmával. Ezt Bach arra értette, hogy mindegyik quincy úgy hiszi, hogy könnyedén legyőzheti a shinigamikat. Ez pedig tükröződik is a lenéző beszédükből, viselkedésükből. Ezért tartom kizártnak az ilyen viselkedést, hiszen akkor az ilyet már régen megtehették volna.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3012 Dátum: 14 feb 13, 20:22:42 »

Khmm Kira... Khmm Masculine kétszer is Khmm.  Hümm-hümm  Yamára is ráugrottak hátulról hárman. Szóval volt már jó pár hátbatámadás.

Kenpachi amúgy furcsán nézne ki a szemkötő nélkül, de otthagyta Yachirunál, vagy azért mert már nem kell neki, vagy megőrzés céljából. Szóval ha csak nem ment vissza hozzá, akkor nélküle fog felbukkanni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3013 Dátum: 14 feb 13, 20:33:25 »

Kira teljesen más. Őt szemből szedték le, ráadásul ő rendelte el a támadást.

Yama helyzetét én máshogyan látom. Nem is csodálkozom rajta, hogy ezt tették, hiszen ott féltették Bachot. De azt is gondolom, hogy Yama esetében teljesen rendben valónak találom ezt megcselekedni. Alapban érezhetik az esélytelenség érzését ha szemből nekimennek. A többieknél viszont ez nem áll fenn. Ott ők érzik azt, hogy esélyesebbek a harcban.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3014 Dátum: 14 feb 14, 00:55:23 »

Nem tudom pontosan de As Nodth ellen most nagyon megnézném Hisagit akár a Bankaiával.
Félelemről jól el tudnának diskuárlni. kacsint
Ki tudja talán az is működne ha egy dologra koncentrálsz amitől a legjobban félsz,és elfogadod. Gondolkozik
Lehet a tudatos félelemmel még el is lehetne bizonytalanítani.

-Kéne már egy Hisagi Rape Face.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!