24 máj 22, 02:29:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004752 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2940 Dátum: 14 feb 08, 19:27:49 »

Ha jol remlik Yama-nal is megvolt a limit de konkretat nem mondott csak hogy ss-el egyutt o is elhamvad.sztem As fog nyerni itt.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2941 Dátum: 14 feb 09, 15:43:38 »

Az azért elég öngól gyanús lenne, ha már rögtön a belépője utáni első harcban veszítene, miután feltápolták ugye. Mondjuk Byakuya belépője, hogy megmentse, az is. Én inkább arra szavazok, szenvedjen meg vele egy kicsit, legyen egy kis adok-kapok, de őt hozzák ki győztesnek. Bankai... As Nodt ellen indokolt lenne mondjuk, ha már ugye a bratyó Bankaiát lenyúló taggal van dolga. Igazából engem az is érdekelne, hogy mennyi idő alatt enged fel, úgymond. Meg akkor ez a technika a testhőmérséklet normalizálódása alatt is működik? Elvileg működnie kéne, szerintem.
A másik meg, amin azzal kapcsolatban gondolkodtam el, hogy majd jujj, Byakuya jön és megmenti. Egyáltalán elstartolt már nii-sama? Erősen kétlem, mert ugyebár arról volt szó, hogy amikor már mindenki a célhoz közel volt, ő akkor méltóztatott előmászni a medencéből. Szóval most gyanúm szerint a szerzetes pofánál nyaralgat. Gyanúm szerint ő lesz az utolsó, aki beesik.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2942 Dátum: 14 feb 09, 17:10:09 »

Én meg úgy gondolom, hogy ez a meccs már eldőlt. Legalábbis a legutolsó kép ezt sugallja, hogy As Nodt nem használt semmit mert teljesen más járt a fejében az adott pillanatban. "Ez lenne a félelem". Gondoljátok, hogy ez mellé beférne az agyában a Blut? Szerintem meg nem.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2943 Dátum: 14 feb 09, 18:15:34 »

Én ezt abból gondolom, hogy általában vert helyzetből majdnem mindig és majdnem mindenki képes konkrétan a seggéből előhúzni egy technikát, amivel visszarángatja magát a nyeregbe, a másik meg, nem tudhatjuk, hogy As Nodtnál a saját félelme hogyan hat rá. Én még mindig ezért mondom, hogy itt még lesz valami. A harmadik, hogy Masc is meddig húzta már, pedig szerintem ő gyengébb volt, mint As Nodt.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2944 Dátum: 14 feb 09, 18:34:16 »

  En tartom azt a nezetemet hioogy itt rukia nem nyer nem tudom miert ikszdé azt meg hogy byakinak kell megmentenie nem ertem megmentonek akar ukitake is johetne vegulis hadnagya vagy ichi bar neki nagy belepoje lesz Nevet
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2945 Dátum: 14 feb 09, 19:05:15 »

A Stern Rittereket nem védi plot páncél, a Vasculin csata pedig nagyon el lett húzva és totálisan érdektelen volt. Kb mint most Nodt. Megmutatta mire képes, minek tovább húzni?
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2946 Dátum: 14 feb 09, 19:14:03 »

  En tartom azt a nezetemet hioogy itt rukia nem nyer nem tudom miert ikszdé azt meg hogy byakinak kell megmentenie nem ertem megmentonek akar ukitake is johetne vegulis hadnagya vagy ichi bar neki nagy belepoje lesz Nevet

épp azt mondjuk hogy nem kell jönnie.

Masculine is csak azért húzta sokáig mert a végén jött Renji Nevet ha vele kezdi akkor nézett volna Nevet

As Nodt ott szopott hogy Rukiát kapta.Mondjuk ez az utolsó oldal 2 féle képp is értelmezhető.Halálában rájött mi is a félelem, vagy a félelem fog neki erőt adni és kitör a jégből (amit én csak vollstandingal tudnék elképzelni)

Tartom magam ahhoz, hogy Rukia csapja le As-t és Bankai nélkül.Felőlem még húzódhat 1-2 fejezetig nem lesz vele bajom ha ez  2 pont marad.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2947 Dátum: 14 feb 09, 21:17:25 »

Pf... ezt nem hiszem el... -.- Miért nem tudják sokat kiverni a fejükből a Byakuya dolgot? Már múlt héten tisztáztunk mindent (tisztáztam szépen levezetve linkelve mindent), erre már nem tudom ki, de megint felhozta. -.-" Byakuya előtt még mindig Ichigo fog megérkezni. >.< Látom, hogy erre végül ti is rájöttetek, de azért na. Hadd akadjak ki egy kicsit. Pirul Előbb Ichigo és aztán Byakuya. Ennyi, nem kell ezt túlgondolni, meg elméleteket gyártani.
Én még mindig melegen ajánlom, hogy As Nodt ennyitől ne nyiffanjon ki. >.<
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2948 Dátum: 14 feb 09, 21:37:33 »

Azért arra ne vegyél mérget, hogy Byakuya mikor fog érkezni.  Nevet Nem tudhatod. Rukiáékat sem láttuk elindulni, hiszen csak arról kaptunk adatot, hogy mit csináljanak megérkezéskor. Honnét tudjuk, hogy Byakuya nem egy órával indult el utánuk? De az is lehet, hogy nem is fogjuk látni az indulását és érkezését, hanem csak megjelenik egy harcnál. Így akár az is előfordulhat, hogy Ichigo startolt utolsónak. Szóval ezt majd Kubo eldönti helyettünk. Ő pontosan akkor fog érkezni amikor kell és szükség lesz az erejére, mint ahogyan Ichigo is.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2949 Dátum: 14 feb 10, 03:49:28 »

As nodt is csak egy csicska akit elől járóban fel lehet áldozni. 6-7 legerősebb harcos még a homályban + Bach. Őszintén szólva nekem nem annyira jött be ez a harc, mást vártam. Csak másokat ismételhetek, animébe majd jó lesz.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2950 Dátum: 14 feb 10, 10:10:19 »

Egy szóval sem mondtam,  hogy tudom mikor érkezik. Én csak azt hangsúlyoztam,  hogy Ichigo után fog. Nevet Ezt pedig a manga alapján állítom. Mondjuk ehhez az is tartozik, hogy úgy gondolom Ichigonak ütős belépője lesz, nem pedig bujkálni fog érkezése után` és bevárja Byakuyát. :Đ
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2951 Dátum: 14 feb 10, 13:02:37 »

Értem én, hogy mire gondolsz de ettől függetlenül ezt lehetetlen megmondani, hogy Kubo hogyan gondolja. Amire te gondolsz az az, hogy Byakuya akkor fejezte be a gyógyítást amikor Rukia és Renji már az utolsó (5.) fázisban volt. Ichigo pedig körülbelül ekkor kapta meg a kardját a 3. állomáson. Csak azt nem tudjuk, hogy ezután milyen gyorsan haladhat a fejlődése Byakuyának. Elvégre ő egy képzett shinigami Ichigohoz viszonyítva. Szóval könnyebben veheti az állomásokat. A kardja megvan, az viszont kérdés, hogy szükséges e annak javítása. (szerintem igen, hiszen Ichigo eltörte bankai állapotban még a történet elején) A 4.-en és 5.-en viszont szerintem gyorsabban haladhat Ichigonál. Szóval nem lehet pontosan tudni. Másrészt Byakuyának legalább olyan hatásos belépő jár mint Renjinek és Rukiának. Ichigonak pedig mint főszereplőnek a legvégén illik érkezni egy nagyon hatásos belépővel. Szóval az időrendiség téged igazol de nem lehet tudni, hogy Kubo hogyan gondolja ezt megoldani.

Amúgy körülbelül a 9 napos támadásból ha jól sejtjük akkor alig több mint fél nap telt el. Közben elveszett 5 kapitány 3 hadnagy és 5 quincy. 2 hadnagy valószínűleg nem vészes sérültek. Ezen kívül még kiesett a csata előtt Unohana, viszont kaptak helyette egy Uraharát.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 10, 13:18:52 írta rini67 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2952 Dátum: 14 feb 10, 18:45:05 »

Mondjuk igen, ha a valós időben nézzük a háborút akkor nagyon gyorsanak zajlanak az események.Pedig így is sok mindent kihagytunk.
Zanpaktouilag Byakuya a legkérdésesebb az egész csapatból.Nem az hogy lesz-e neki hanem maga a folyamat.
"El is törött" -elvileg.Utána ellopták tőle.Visszaszállt.Közben pedig fenn edzett és rendbe jött.Ha mindent belveszünk akkor az egyik legösszetettebb fejlődést lehet kihozni nála. kacsint
Márcsak az a kérdés hogy Senjumaru-hoz hogyan viszonyúl Nyelvesít

Annyi biztos hogy nem nézné el ha gyengébb lenne Kenpachinál. smirksweat
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2953 Dátum: 14 feb 10, 19:03:37 »

Azért egy teljesen új létrehozása összetettebb mint Bya lehetőségei. Bya esetében az alap nem változik az égvilágon kívül semmit. Az ellopás sem változtat ezen, hiszen ugyan azt kapja vissza amit lenyúltak. A kovácsolás szerintem az Ichigo általi törés miatt szükségeltetik, de ott nem a teljes újra kovácsolásról kell beszélni hanem csak javításról vagy helyreállításról. Így is valószínűleg sokkal erősebb lesz mint volt főleg az ott töltött idő miatt. Mondjuk azt nem értettem, hogy ennyi erővel akkor például Ikkakut miért nem vitték fel a fegyvere megjavítása céljából.

Byakuya pedig szerintem ezután nem ér fel Kanpachihoz. Kenpachinál szabadon engedték most az elzárt erejét, plusz megismerte a kardját is. Ez így hatalmas power up a Bleachben Ken-chan részére.
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #2954 Dátum: 14 feb 12, 08:33:50 »

http://www.mangareader.net/bleach/568 jó szórakozást Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!