24 máj 21, 13:19:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004464 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2790 Dátum: 14 jan 24, 15:00:07 »

Most látom hogy véletlenül az idézetbe írtam az egyik hozzáfűzésemet smirksweat

Lélek királyról nem változott a megítélésem csak hogy az érem két oldala.
Se Bachot,sem pedig a lélekkirályt nem tartom jófiúnak,bár az arányuk változhat.
Tényleg nem lenne szerencsés ha mindenkit magával vinne akár Shinigamiktól akár a Sternritterektől.
Lehet egy kiéheztettés segítene neki.

Miért ne szórakozhatna Tousen maradványaival? Yammy túl nagy volt így beérte vele továbbá meg is vizsgálhatta a Hogyoku hatásait.Ha viszont ebből akarta megoldani a pecsétes kérdést akkor beelőzték smirksweat
Mindenestre ha többet meg tud a hollowizációról akkor azt még kamatoztathatja. kacsint
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2791 Dátum: 14 jan 24, 15:10:47 »

én máig úgyvagyok vele, hogy az tosen.

Ha csak makogás hallatszott volna ki mert rossz a vétel nemhiszem, hogy ez lett volna abba a buborékba  Gondolkozik
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2792 Dátum: 14 jan 24, 15:51:47 »

Véletlenül nem azért hiszitek Tosennek,mert az volt a szövegbubiban hogy ka...na..ne?Nézzük meg egy kicsit jobban:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/539/5
Itt azt mondja hogy Ka...na...ne.
Tosen keresztneve pedig Kaname!
Az angolban is így van,hogy ka...na...ne:
http://mangafox.me/manga/bleach/v60/c539/7.html
Elírás lenne?Nézzünk meg egy másik csapatot:
http://www.mangareader.net/bleach/539/6
Ugyanaz.
Ezek valószínűleg csak szótagok lehetnek,a kipontozott rész pedig gondolom a beszélgetés azon része amit nem értettek.A másik:Tosen-t kiásta volna Mayuri?Tudom hogy képes lenne rá,de azért Ő sem hülye,ha Komamura észreveszi...
Csak úgy zárójelben megjegyzem:
Ha jól emlékszem volt valami akkor is amikor Mayuri segített Ishidáéknak Szayel ellen.Amikor legyőzte,akkor találtak valamit:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/306/17
Ennek esetleg nem lehet köze hozzá?
Vagy lehet már kiderült kik azok,csak én nem figyeltem smirksweat
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2793 Dátum: 14 jan 24, 16:41:41 »

Érdekes dolgokra találtam egy "wikia" oldalon Bach-val kapcsolatban.

http://villains.wikia.com/wiki/Yhwach

Egész érdekes "trivia"-kat írnak róla. Viszont hozzá teszem, sok más fórumon is kb ilyeneket írnak, de nem hinném, hogy szándékosan merítene Kubo a vallásokból ötleteket.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2794 Dátum: 14 jan 25, 13:20:53 »

Igen részben ez a tagolás is félrevezető,de ettől függetlenül is számításba vettem Tousent.
Hm-ből pedig biztos hasznosított valamit.
Jó hogy mondtad mert eszembe jutott valami.
Anno Mayuri azt mondta a Szayel elleni harcnál hogy Ishidaba bejuttatott baktériumokkal figyelte meg az eddigieket.
Szerintetek ezek még aktívak lehetnek? Gondolkozik
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2795 Dátum: 14 jan 25, 13:51:37 »

Szerintem azt nem fogja kétszer ellőni Kubo, de még ha így is lenne akkor Mayurinak a baktériumain keresztül tudnia kéne, hogy Ishida beállt Bachhoz.

És ez nagyjából akkor ment végbe amikor Ichigoval társalgott az első támadás után és ha tudta volna biztos, hogy elmondta volna neki.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2796 Dátum: 14 jan 25, 14:01:37 »

Senki sem mondta azt hogy ne tudná hogy beállt.
Alapból is megvannak a maga titkai,egyelőre fölösleges lett volna elárulnia ezt Ichigonak.
Többet ártott volna mint amennyit használ,hosszú magyarázatot nem is tekintve.
Igaz Ikkaku Bankaiát elég figyelmetléenül említette meg,de az a másik véglet.Nem is saját titka,és nem is ártott smirksweat
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2797 Dátum: 14 jan 25, 14:11:19 »

Ki mondta, hogy nem tudnak hozzáérni? Egyszerűen el kell kerülni, hogy a lelkének a darabját a tiédbe juttassa és úgy támadni rá. A védekezés szintén egy jó módszer, kivárod amíg elhasználja az erejét és egyre harcképtelenebb lesz, akár amíg vissza nem alakul. Ezt tudtuk meg most. Uryuuról nem is beszélve, maga Bach mondta, hogy olyan rejtett ereje van, ami felülírja az övéét.

Ja és amíg ezt elérik ami ugye nem 5 perc alatt történik elvégre több éve gyűjtögeti az erőt és még mindig alig néz ki 50-nek, addig Bach-sama csak néz és vár ugye? Nevet Ezt te se gondolhatod komolyan. Egyébként nem mondták hány féle mód van arra hogy a lelkének egy darabját átadja másnak. Arról tudunk hogy a Kvinsik ittak a véréből és hogy jelenleg egész SS kapott a darabkáiból. És kétlem hogy ez alól bárki is kivétel lenne ha csak nem azok akik elmentek edzeni rehabilitálódni a 0-sokhoz. Ráadásul mint mondtam Yama sem bírt vele hiába írod hogy Yama gyenge volt mert egyáltalán nem volt az, Yamát is csak egy csellel tudta lenyomni mégpedig úgy hogy felhasználta a minionjait és amikor Yama legyengült kivégezte. Most akkor ezek után hogy várhatod el SS többi tagjától akik vélhetően negyed akkora erővel sem rendelkeznek hogy CSAK VÉDEKEZZENEK ellene amíg kis bébi nem lesz belőle újra. Arról nem beszélve hogy halál izgalmas csata lenne belőle a Mangában. Nevet Egyébként egyértelmű hoyg a végén lenyomják vagy megtérítik vagy bármi más megoldás lesz aminek a vége az hogy nem ő nyer elvégre nem ő a főhős.


Tévedsz, nem akkor kapja vissza amikor kell, akkor kapja vissza amikor a páciens meghal. Ha a halálán lenne és pont kellene neki erő, akkor hiába lenne valakiben benne a lelkéből, nem sokra menne vele. Nem kapná meg csak úgy, és szépen menne vissza csecsemőbe, vagy halottba.

Tudom hogy mikor kapja vissza nem így értettem. Egyébként mindent ő irányít szóval előre ki van az számolva hogy ki mikor hal meg és mikor kapja vissza az erejét. Szóval kétlem hogy mostanában látni fogjuk fiatalon vagy legalábbis nagyon fiatalon és gyengén mert msot hogy itt van Renji és Rukia és hamarosan Ichi is hullani fognak a Kvinsik mint a legyek aztán ha mindenkivel feltörölték a padlót jön Bach mint egy Isten és feltörli mindenkivel a parkettát.


Maga a quincy abszorbálás pedig már a történet eleje óta létezik, nem értem hogy miért pont most lett probléma a létezése. Esetleg mert van egy legerősebb quincy aki értelemszerűen a legmagasabb szinten műveli? És ennek a nagyon alapja hasonlít Cellre? Mert mindkettőben elszívást láthatunk?

Ki mondta hogy probléma? Nekem azzal van gondom hogy nem tudod elfogadni hogy ez nem újdonság. Elvégre te írtad, idézem: "Kubonak megint sikerült valami eddig -számomra- shonenben sehol ilyet látott dolgot behoznia, erre megint le van szólva, hogy Aizenkopi meg szupertáp..." Akkor most újdonság vagy sem? Nevet

Yamára gondolsz? Aki valószínűleg majdnem égő parázzsá tette egyenlővé őt 1000 éve (valószínűleg)? Vagy az elpuhult bankai nélküli Yamára? Vagy az épphogy talpon álló Ichigora az eddigi (szintén valószínűleg) legeffektívebb edzése előtt?  

Fentebb már leírtam kire értem elvégre az 1000 évvel ezelőtti dolgokról máig alig tudunk valami PONTOSAT!

Remélem ez volt a te nagyon rossz vicced.

Ez miért lenne vicc? Megitták Bach vérét maga Hashwald mondta. Akkor nem olyanok mint a vámpírok? DE! Akkor erről ennyit. Vagy én nem értem hogy mit véltél a mondandómban poénnak. Mosolyog

Szerinted ez is logikátlan volt? (Szimpla kérdés volt, igen, elolvastam az itteni 2. mondatodat.)

Jogos minek is keresek egy SF mangában logikát, főleg egy olyanban amit Kubo csinál.

Ha minden szaron azt érted, hogy a teljesen az archoz illő magyarázatok, akkor egyetértek.

Azt értem kérlek szépen, hogy csomó olyan magyarázatot kaptunk eddig amit jóval előbb is megmondhatott volna. Nekem senki ne mondja hogy Kubo már az SS ARC óta tudja hogy Bach lesz majd a végén a Fő Boss aki minden rossz forrása és Ichigo anyjának halálának okozója is. Itt az a lényeg hogy minden fontosabb momentumot elhúzott a végére kezdve Ichi származástól, egészen Isshin történetszáláig. Ráadásul ezek a magyarázatok kimerültek kb 4-5 mondatban és pár képkockában. Ichi anyjáról pl alig fél fejezet alatt megtudtunk mindent és ennyi, meztelenkedett kicsit és ennyi, kiderült hogy Kvinsi csak hogy legyen értelme annak hogy Ichi miért ilyen mutáns. Nem azért magyarázta meg az anyja halálát mert annyira fontos karakter lett volna hanem hogy a főhős létezésének legyen értelme. Ezáltal azt érte el hogy csak a főhős számít. Ezt nem tudom ennél jobban elmagyarázni és ez igaz majdnem minden magyarázatára. Hisz a legtöbb magyarázat kibúvója slusszpoénja Ichi. Na ezért logikátlan mert egyetlen szereplő jut mindenre. Oké ő a főhős de muszáj mindennek a központjában neki állnia? Itt egy egész klánról beszélünk Bach mégis azt mondta neki hogy visszajön érte mintha ő lenne a valaki. Pedig elvileg nem rokona neki csak egy klánba tartoznak. Arról nem beszélve hogy Aizen is ezért cisnált mindent hogy Ichit tesztelje. Egyszerűen minden egyes történés ami végbe megy a Bleachben Ichinél köt ki és nem annyiban merül ki hogy ő nyomja le a főellent hanem szó szerint minden út hozzá vezet. Na ezért szar mert minden más szereplő storyja telibe van szarva. Tökéletes példa erre Kenpachi vagy ha már itt tartunk Unohana. Egész Bleachben volt talán 5 mondata? Most meg csinált belőle egy hardcore badass karaktert csak hogy megölhesse és Kenpachi kaphasson bankai-t és ezzel Kubo kivégezte a Bleahc 2, talán legjobb karakterét. Írjam még mert napestig tudnám írni.  bow

Legalább elismered, hogy mindig meglepően hozza az új fejezeteket. Tetszen ez a többségnek, vagy nem.

Így van elismerem hogy mindig az van amire nem számítok, persze nem mindig de általában így van. CSAKHOGY ez nem bók volt, épp ellenkezőleg. A meglepetés nem mindig sül el jól és nála általában, hogy egy hasonlattal éljek a tortából nem egy bomba nő ugrik ki hanem csak szimpla bomba ami agyhalált okoz. De ez jó hiszen nem lehet mindenkinek megfelelni és láthatóan az olvasók 90%-a kb már agyhalált kapott hisz láthatóan mindegy mit csinál Kubo nekik bejön és nem látják a hibákat.

Egyébként amint jön egy ilyen rész, máris mindenki egymásnak esik...Ez a szememben pont azt tükrözi, hogy nagyon is hatott ez a fejezet, vagyis a célját bőven elérte. Figyelmet kapott és mindenkiből váltott ki valamilyen hatást.

Ja az Alkonyat is elérte ezt a célt, ahogy Justin Bieber és sok más hozzájuk hasonló produkció de ettől még nem teszi jóvá egyiket sem. Hitlerről is sokan vitatkoznak mai napig is de ettől még nem teszi semmissé amit művelt és főleg nem teszi jóvá. Ez a nem mindegy. kacsint

Azt hiszem kiveséztünk mindent. Jó részletesen. Nem akartam írni már mert nem nagyon szoktam de ha már ennyit fáradtál hogy idézgess akkor válaszolok.

Egyébként azt hol láttátok hogy Ishidára nincs hatással Bach ereje??? Mintha valaki ezt írta volna. Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 14:12:28 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2798 Dátum: 14 jan 25, 14:40:06 »

" Ichi anyjáról pl alig fél fejezet alatt megtudtunk mindent"

azt egy képkockában megtudtad róla, hogy quincy, de "mindent" csak az everything but the rain fejezetekből tudtál meg ami azthiszem 9 fejezet volt.Nem emlékszek pontosan.

Mit hagyott a végére? hogy a most nemrég megjelent főboss jelöltet csak most mutatta be? Szerintem az egyik legnagyobb "dolog" az Uraharáék múltjának a bemutatása mit már pár száz fejezettel ezelőtt bemutatott és még sok dologra adott anno magyarázatot.Az meg, hogy a jelenleg aktuális dolgokat most mutatja be nem baj.

Azt pedig kifejtenéd, hogy miért mindennek Ichi a közepe? mert ezt végképp nemértem.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2799 Dátum: 14 jan 25, 15:08:46 »

Idézet
Egyébként azt hol láttátok hogy Ishidára nincs hatással Bach ereje??? Mintha valaki ezt írta volna.
a szent kiválasztást csak ő élte túl és Bach sem tudja hogy miért
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/544/7
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/544/8
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2800 Dátum: 14 jan 25, 16:14:24 »

Pont ezt kerestem én is. Jó, hogy megtaláltad. Szóval egyértelmű volt, hogy nem hatott rá, mint ahogy most már valószínű, hogy hat rá Bach ereje de még most sem biztos. Amúgy jól átvágták ezzel a palánkon Ishidát és nem is csodálkoznék, ha még jobban berágna miatta. Szerintem meg is teszi. Másrészt ebből a szempontból Ichigoról is lehet szó mert ő is ebben a kenuban utazott illetve még utazik is, hiszen Bach lélektöredéke vele van most is. Mégis túlélte ő is az esetet. Az pedig szerintem nem ilyen egyszerű, hogy Bach a lelke darabkáival csak úgy mindenkit megérint. Ennek akkor működnie kellet volna már régen, például Yamánál is. Vagy akár az 1000 évvel ezelőtti incidens idejében is. Mégis őket alázták a porba és kényszerítették menekülésre. Szóval a shinigamik is tisztába lehetnek valamilyen szinten Bach erejével és valamilyen módon azt képesek kiiktatni. Ichigo esetében lehet, hogy a hollowsága vagy a shinigamisága húzta ki a gödörből de Ishida esetében erről semmit nem lehet tudni. Ha viszont Ichigot a shinigamiság mentette meg akkor valószínűleg a többi shinigami is így lehet. Szóval rendelkezhetnek valami ellenállással. Esetleg a gyengébbek így járhatnak de az erősebbek biztos nem.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 16:32:13 írta rini67 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2801 Dátum: 14 jan 25, 16:42:47 »

Vagy akár az 1000 évvel ezelőtti incidens idejében is. Mégis őket alázták a porba és kényszerítették menekülésre. Szóval a shinigamik is tisztába lehetnek valamilyen szinten Bach erejével és valamilyen módon azt képesek kiiktatni.

De ha tisztában vannak vele akkor mi a fenének ölik a Kvinsiket? Nevet Ezzel csak Bachnak kedveznek. Persze csak ah azt feltételezzük hogy tudják miben áll Bach ereje.

" Ichi anyjáról pl alig fél fejezet alatt megtudtunk mindent"

azt egy képkockában megtudtad róla, hogy quincy, de "mindent" csak az everything but the rain fejezetekből tudtál meg ami azthiszem 9 fejezet volt.Nem emlékszek pontosan.

Mit hagyott a végére? hogy a most nemrég megjelent főboss jelöltet csak most mutatta be? Szerintem az egyik legnagyobb "dolog" az Uraharáék múltjának a bemutatása mit már pár száz fejezettel ezelőtt bemutatott és még sok dologra adott anno magyarázatot.Az meg, hogy a jelenleg aktuális dolgokat most mutatja be nem baj.

Azt pedig kifejtenéd, hogy miért mindennek Ichi a közepe? mert ezt végképp nemértem.

Egyrészt az a 9 fejezet nem csak Ichi anyjáról szólt hanem főleg az egész Kvinsi családról. Róla megtudtuk hogy egy tiszta vérű ráadásul eléggé erős is, ezenkívül belenyomott Kubo egy Aizen által kreált hollow izét ami elvileg megfertőzte anyut így Ichi is elkapta a kórt ezért van hollow énje is na meg kvinsi is plusz apai ágon shinigami sőt még ember is. Na erre értettem hogy minden szál Ichihez fut be mivel ugye az egész Bleach azzal kezdődött hogy a shinigamik meg akarják ölni mert Rukia átadta az erejét, ezért kapott sajátot. Ez még oké elvégre mégiscsak kell neki valami erő. Aztán jöttek az Arrancarok és kapott hollow erőt is. Majd jöttek a bringások és azt az erőt is megkapta. Aztán jött Bach és lám megint kapott egy új erőt.  Mióta megjöttek az arrancarok azóta egyszer sem győzött a saját erejéből mindig kapott valami új erőt. Ami még rendben is lenne ha saját erejét fejlesztené de ehelyett mindig az adott ellenség erejét kapta meg mert Kubo nem olyan kreatív hogy a sima shinigami erejét fejlessze. Persze eleinte tök élveztem mikor jött a hollow formája főleg az Ulqi-s harcnál de aztán jöttek a bringások majd a kvinsik és elegem is lett. Ráadásul ha megnézed a harcokat mindig ő volt a lényeg, minden egyes ellenfél őt akarta a többiek meg kaptak ilyen tök no name ellenfeleket. Oké ő a főhős és nem azzal van bajom hogy ő nyomja le a fő ellenséget hanem az hogy minden főellenség tőle akar valamit mert mindig van valami izé a múltjában vagy mert különlegesnek hiszik. Persze a legtöbb shounenben ugyan ez van csak nem ilyen idegesítő módon.

Remélem most már érted.


Egyébként én ezzel azt akartam mondani hogy Kubo nem szereti kifejteni a dolgokat. Ichi anyját és apját egy fejezet alatt lerendezte. DE a múltjukba nem kaptunk túl nagy betekintést pedig örömmel olvastam volna egy rövidebb ARC-ot ami nem 2-3 fejezet max. Egyértelműen arra játszik hogy most minden kiderüljön és ez ne kerüljön túl sok időbe. Ezért írtam annyiszor hogy logikátlan és nincs értelme az egésznek mert csak kapkodás az egész hogy a végén azt mondhassa hogy igen is van értelme a story-nak mert minden infót megtudtunk.

Csak hogy ezt az nem veszi be aki figyeli rendesen a mangát és nem a fan szemüveggel nézi.
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2802 Dátum: 14 jan 25, 17:46:35 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/565/7
Az alsó képre először azt hittem hogy haja van, de csak árnyék. Nem úgy néz ki mint egy hitler haj? Nevet Már csak egy bajusz kéne és még németek is a quincyk.

Az is érdekes hogy Bach Jamest mondott Superstar helyett, mintha a kis vakarcs lett volna a "fő".
Bár lehet tényleg hisz ott volt a halhatatlanság képessége amíg Superstar biztonságban volt.

Ha Ishida lelkébe is belevéste Bach, akkor ő is fog kapni egy spéci új képességet mint a Stern Ritterek és "A" kezdőbetűs.

Azt nem értem hogy ha a harc élteti Bach-ot és szüksége van rá akkor miért utálja a harcot? Ahogy még az elején mondta. Ha egyszer lételemem az étel akkor miért utálnám?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 18:25:26 írta Szofron » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2803 Dátum: 14 jan 25, 20:00:57 »

Értem mire gondolsz de nem minden magyarázkodás körülötte forog.Az everything but the rainben Ichigonak meg kellett ismernie a családja múltját emiatt küldték vissza a 0.-tól, jóhogy róla szólt de mint mondtam az Uraharáék megmagyarázásában például benne se volt ichi.

Meg még az egy kicsit pontatlan, hogy jöttek arrancarok lett hollow ereje stb.

Mivel már az SS arcban kiderült, hogy van Hollow ereje, sőt még elő is tört belőle.
Valamint a quincy ereje is megvolt, lásd áll Zangetsu bár ebbe bele lehet kötni mert akkor is kitalálhatta Kubo amikor először megrajzolta Bachot amit viszont nemhiszek de még az SS arcban a Bankaia keresztvasa egy horogkereszt volt.Azthiszem van egy ugyanilyen németektől független jel japánban de a keresztforma mindig megvolt neki ami a quincykkel is lehet kapcsolat.Az viszont igaz, hogy a blut akkor tört elő amikor Bach rátámadt.

Amiben igazad van az a Fullbring.Azt tényleg Ginjounak köszönhetően sajátította el.

De ez nem más ereje volt. Mind a sajátja egytől egyig.Sőt a jelen állás szerint a shinigami erejét tökéletesítette utoljára. Nevet

Én személy szerint nem szeretnék quincy technikákat látni Ichigotol max a blutot.Inkább kapjon jó sok új shinigami erőt mind a Shikaia mind a Bankaia.Valamint tartom magam ahhoz, hogy még mindig a Getsuga lesz a legerősebb támadása.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2804 Dátum: 14 jan 25, 20:05:10 »

Az már kiderült hogy a quincyknek a gyengéjük,egy fajta fertőzés a hollow "vére".Erejét nem mondok mert kirgenél is lehetett látni hogy ha ő maga nyeli el a vollstangba(n) akkor nem árt neki.Mintha csak magára öltené,míg Urahara mostani  kísérleténél beléjük is hatolt a Bankaial.A testük ki is lökte magából.
Ichigora kellő magyarázat lenne a hollow is csak egymagában.
Ez remény lehetne a vizardoknak is ha már így leszerepeltek. smirksweat
Ishidara még nem tudom a kellő magyarázatot.Az biztos hogy egy hollow énen kiakadna Nevet
Annyi biztos hogy több mint szerencse.Valószínűleg van egy "társ" a belső világában aki csillapítja.
Hacsak nem a "belső Bach" óvta meg az Igazival szemben,amiről ő nem tud. Gondolkozik

Bach úgy fest a reggli fénynél mintha őszült volna.Bár inkább csak olyan mint a fején árnyék kiskorában.

Isshintől már hallottuk a múlt egy részét,de Ryukentől még nem.Itt is lehet még valami titok ami fényt deríthet a mostanikara.Csak bukkana már fel kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!