24 máj 21, 23:52:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004685 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2640 Dátum: 14 jan 15, 21:13:14 »

Én nagyon is jóra értékelem ezt a fejezetet. Az okokat is elmondom. Volt benne új bankai és mellette nagyon látványos. Haladt a történet M és Renji között. Kaptunk magyarázatot is és megismertük a 0. osztag egy tagjának a képességét is. Szóval volt benne minden amit tartalmazhat egy fejezet.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2641 Dátum: 14 jan 15, 21:17:10 »

Azért a bankai hikotsu taiho képesség meg marad
 a 0. Osztagos dolgot nem vágom,valaki elmagyarázná?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2642 Dátum: 14 jan 15, 21:33:51 »

Azért a teljes képességét még nem ismertük meg a szerzetesnek.
Ha Kubo ügyesen akarja beosztani akkor mindegyikük harcánál Kapunk egy-egy visszaemlékezést, kis részletet.
Pl Rukia,Ichigo,Byakuya. kacsint

Batai pontosan mire vagy kíváncsi mert így még nem értem teljesen? Gondolkozik
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2643 Dátum: 14 jan 15, 21:35:30 »

A mostani részt. Tehát mi köze van a név adáshoz neki,és mitől ilyen különleges?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2644 Dátum: 14 jan 15, 21:39:18 »

Minden dolognak ő ad nevet SS-ben és ő adja a nevüket az összes kardnak is. Beleértve a shikai és bankai formának is. A Lélek király ezért nevezte el Manako Ushou-nak.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2645 Dátum: 14 jan 15, 21:42:16 »

A névadás még ködös, vagyis még nem tudjuk, hogy hogyan is van. Én valahogy úgy tudnám felvázolni az eddigiek alapján, hogy minden adott kardnak van egy neve. Ezt eddig is tudtuk. Viszont minél jobban ismeri meg a használója saját erejét, annál többet mond el magáról a kard. A legjobb szemléltetés Yumichika, ha nem jól mondod a nevét, akkor tized olyan erős vagy, és még a képességeket sem kapod meg. Viszont, ha már a teljes nevén szólítod, akkor teljes erejével is fog harcolni.

Amolyan pecsétnek tudnám én ezt elképzelni. A kovács összeolvaszt X1000 hollowot egy kardba, de mint azt tudjuk hatalmas erő lenne. A buddha pedig lepecsételi ezt, hogy a használó szintjének megfelelő erő jöjjön csak felszínre. A pecsét feloldása természetesen a kardok lelkeinek a különféle nevei.

Bár lehet jobban jársz, ha nem hallgatsz rám, mostanság semmit nem találtam el. Nevet
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2646 Dátum: 14 jan 15, 21:48:03 »

Ő attól olyan különleges, hogy mindennek képes felfedni a valódi énjét. Amikor Ouetsu kikovácsolja a kardokat ashauchiból, ő már akkor ismeri annak valódi nevét. Tehát még gazdája sincs de már ismeri annak valódi énjét és ezáltal a nevét.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 21:49:40 írta rini67 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2647 Dátum: 14 jan 15, 21:50:37 »

Kubo elég keményen ráfeküdt erre a zp témára,aminek  eléggé örülök
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #2648 Dátum: 14 jan 15, 21:57:12 »

Közben az jutott eszembe, hogy mi van akkor, ha Byakuya kardja (Senbonzakura) akkor alakult ilyenné (cseresznyevirággá) amikor a feleségét eltemette. Vissza olvastam a régebbi fejezeteket és nagyon szembe ötlő volt az, hogy Kubo mennyire kiemelte a cseresznyevirágot, akkor.
Tehát arra gondolok mi van akkor ha Byakuya kardja nem is így nézett ki, csak a lelkében valami nagyon felborult miután elvesztette a feleségét és így a kardja is átalakult? S akkor most Kubo egy tökéletesen új kardot és képességeket mutathatna be.  bow
Teljesen privát felvetésem, ne egyetek meg érte! Mosolyog)
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2649 Dátum: 14 jan 15, 22:07:18 »

De akkor lehet is dobni azt az eddig elfogadott elméletet hogy a zp egy üres váz amit a shinigami tölt meg élettel  vagy van valami látnoki képessége is van
off : eddig úgy tűnik hogy a szerzetes és a kovács is eredeti gotei 13-as a képességeik alapján de akkor Yama miért mondta hogy vele és Bachhal haltak meg
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2650 Dátum: 14 jan 15, 22:30:19 »

Tényleg jó fejezet volt, bár túlzásba nem vitte.
Renji új bankai elég kemény, de persze hogy annak kell lennie, hisz ÚJ Nevet Szép volt nézni, ahogy ownolta maszkot, csak az a baj, hogy sztem mindent megmutatott így már nem lesz olyan hatékony a továbbiakban (amit sajnálok, mert 2. kedvenc karakterem )Szomorú De majd egy teamfight-ban hátha...

A nulladik osztagos Buddhapofa dolog, hogy ő ad mindennek nevet nem kellett volna... Elég random, nem hiszem, hogy Kubo pl.: Aizen pálfordulásánál soul society-ben kigondolta volna már ezt...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2651 Dátum: 14 jan 15, 22:55:30 »

Ő csak azt mondta, hogy SS-ben mindennek ő adta a nevét. Ez nem azt jelenti, hogy a kardoknak is ő adja a nevet. Ő csak azonnal felismeri a valódi énjét és ezáltal a nevét is. Tehát amikor elkészül a kard ő azonnal megismeri annak nevét. Továbbá ettől nyugodtan lehet, hogy tartalommal azt a vázat a kard gazdája tölti meg a saját lelkéből. A fickó csak felismeri annak valódi énjét.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #2652 Dátum: 14 jan 16, 01:32:40 »

Mindamellett hogy jó fejezt volt,  nem is kicsit, felfedeztem valami érdekességet is benne,  méghozzá itt ezen az oldalon: http://img.mangastream.com/cdn/manga/53/2213/08.png
Mégpedig arra lettem figyelmes hogy ott Icihgo mellett Yoruichi miért is lehet kisőtétítve ? o_O
Lehetséges hogy valami köze van ahhoz hogy már igencsak rég szerepelt és Kubo valami miatt jobbnak gondolhatta így.... Gondolkozik
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2653 Dátum: 14 jan 16, 07:47:03 »

Ez nem azt jelenti, hogy a kardoknak is ő adja a nevet.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/564/10
Felülről a 2., bal oldali panelen a jobb oldali szöveg.Ha jól fordítom akkor ez kb. így hangzik: "Én döntöttem el a nevét a shikai és bankai formának is."
Itt kijelenti,hogy Ő adja a neveket a kardoknak.
Az is lehet,hogy rosszul értelmezem,de vannak itt profi angolosok,akik ki tudnak javítani. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 16, 08:00:34 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #2654 Dátum: 14 jan 16, 10:12:20 »

remélem masculinnak vége mert már szeretnék mást is látni mint őt meg james vakondot.Renji bankaija tetszett de ne már hogy majdnem mindenkinek tűz alapu legyen a támadása. Szeretném ha végre Rukiát is látnánk harcolni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!