24 máj 21, 15:39:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004526 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2520 Dátum: 13 dec 23, 16:30:47 »

Nem hinném, hogy pont kidout fogunk Ichigotól látni, mert mindig arról volt szó, hogy csak úgy szivárog belőle a reiatsu, attól még, mert itt edzettek, kicsi esélyt látok rá. Ő inkább az a zúzós fajta, mint Kenpachi. Kiábrándító lenne tőle a kidou.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2521 Dátum: 13 dec 23, 17:09:02 »

Szerintem biztos, hogy kidout nem fog mutatni. Egyáltalán mikor is tanult volna ilyesmit? Ebben a néhány napban? Kétlem. Szerintem egész idő alatt edzett és meditált a kardjával. Másrészt azért azt ne felejtsük, hogy ő semmilyen képzést nem kapott a reatsu kezelésére. Így nem is csoda, hogy szivárgott belőle és nem tudja úgy kezelni, visszafogni mint mások. Pedig akkor lenne igazán ütős ha elsajátította volna azokat a fogásokat is és nem csak az erő dominálna nála.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2522 Dátum: 13 dec 23, 20:41:33 »

Igazatok van de azért egy olyan jelenetet megnéznék mint animés visszaemlékezésbe amikor a Sokatsuval Renji felrobbantotta magát  Ördögi Csak éppen az új teljes shinigami ichigotol Nevet persze mind ezt az epic belépő után mivel azt nem szeretnénk vele elrontani Nyelvesít vagy lehet dobna rajta? Nevet

Ha már a belépőjénél vagyunk nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz megrajzolva.Egy egész oldalt biztosan kap, de ha már a mostani megmutatásánál is ilyen rohadtul szépen volt megrajzolva (2x is) akkor majd ott hogy lesz  >.<# Ohh My God .
És ez Bleaches rajzoláshoz mérten volt ilyen nagyon szépen megrajzolva  Figyelmeztetés  bow

de azért valami technikát csak mutat a getsugán kívül, mert ha nem az kicsit kiábrándító lesz.

Mondjuk jó darabig nem fogunk látni tőle a megjelenése után se Getsugát szerintem mivel azzal shikaiban is legyalulná fél Seireteit ikszdé

akkor is ütne ha előbb mutatna a zp-jével ilyen Rukiásan lépkedve, új technikákat először mondjuk 2 gyengébbet majd 3.-nak egy Getsuga  Gondolkozik az biztos, hogy ütne bár ebben az erőszintjében Kubo lehet ellő egy fejezetet az első Getsuga Tensho kidolgozására  smirksweat ikszdé
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #2523 Dátum: 13 dec 23, 22:32:10 »

Így nem is csoda, hogy szivárgott belőle és nem tudja úgy kezelni, visszafogni mint mások.

Én arra gondoltam, hogy azért kaptak ilyen különleges ruhát, mert, az megtartja a királyrészecskéket így tovább tudnak a jelenlegi erőszintűkön maradni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2524 Dátum: 13 dec 23, 22:39:49 »

A rucinak biztos, hogy van valami fontos jelentősége, hiszen a kutató csajszitól kapták. Amúgy egyáltalán nem zárható ki, hogy Ichigo technikái is lépésekre alapulnának mint Rukia vagy Yama kardja. Ezt láthattuk már Aizen ellen a végső csatában, mielőtt felvette volna a Végső Getsuga alakot. Ha jól emlékszem valami "villanás" volt a neve de nem biztos, hogy jól emlékszem a nevére. Ezzel vágta meg Aizent a Fekete Koporsó kidoujának összetörése után.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2525 Dátum: 13 dec 23, 22:43:24 »

Erről jut eszembe Kyoraku mondata:
"Az ő egyesített erejük meghaladja a Gotei 13-ét"

Az biztos, hogy nagyon bikák a nullások de részben ez amiatt is lehet, hogy folyamatosan tápolódnak (párszáz éve) azokkal a lélek részecskékkel?

Valamint gondolom ki is segítik egymást ha kell mint kis faluba, hogy ha egyiknek kovácsolni kell ottvan Nimajiya (bocs ha rosszul írom) ha ruhát készíteni akkor Sutara stb...és még fürödni meg zabálniuk is van hol Nevet
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2526 Dátum: 13 dec 23, 23:16:48 »

Van egy gyanúm, hogy ezek nem bratyiznak ilyen dolgokban, hanem mindenki elzárkózik a kis zugába, amit magára robbanthat/gyújthat és miegyéb, új dolgokat agyalnak ki, néha meglesik valahogy, mi folyik SS-ben és ennyi. Végülis a lélekkirályig eljutni... volt már olyan? Szerintem nem.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2527 Dátum: 13 dec 24, 00:16:31 »

Hát erre én is gondoltam amikor írtam, hogy nem engednek a büszkeségükből annyit, hogy a másiktól kérjenek segítséget de eddig igen poén arcnak voltak beállítva úgyhogy lehetséges.... habár nemhiszem hogy szükségük van rá...
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2528 Dátum: 13 dec 24, 00:28:02 »

Rini szerintem a Mugetsu-ra gondolsz.Amikor vágott egyet a karjával.
Ha jól emlékszem azt jelenti hogy a holdtalan ég.
Tetszene ha ezt tudná másféleképpen használni pl elsötéteni az egete és az egész területet de még sebzés nélkül.
Jobb Reiatsu kontrollal és most az igazi kard megismeréssel és edzéssel biztos látunk majd 1-2új technikát.
Kidou tényleg még korai és sok lenne tőle kivéve ha véletlenül berobban ikszdé
Remélem a Bankaija olyasmi lesz mint a végső Getsuga csak már stabilan nem félkészen hogy erőt veszít vele. kacsint
Bár az elején még legyen időlimites. kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2529 Dátum: 13 dec 24, 00:49:19 »

Nem a Mugetsura gondolok. Az a technika már a Végső Getsuga forma támadása. Amúgy igen, azt jelenti.
A 418-as mangában szerepel. Valahogy így volt, hogy első támadás  - "Flash"
 
Csak ezután vette fel a végső formát és használta a Mugetsut miután Aizen is formát váltott a sebesülése után.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2530 Dátum: 13 dec 24, 01:27:50 »

Tudom melyik jelenetet mondod ahol a Kurositsugit szétverte kézzel majd elmagyarázta Aizennek, hogy az ő kardja repítette el a hegyet de utána csak simán odashunpozott és megvágta nem? ezután akadt ki Aizen is evolveolta a Hogyoku tovább majd ezt követően ment fel Ichigo Final getsuga formába.

Egyébként még a végső getsuga előtti formában ahol nem eybeolvadva volt a zp-jével hanem csak a keze volt egybeolvadva a markolattal, ott még tudott volna Getsugát használni nem? mármint a simát? ha azt a technikát nem lövi el akkor olyan erős maradt volna nem? mondjuk az már más, hogy akkor hiába volt erősebb Aizennél mivel tovább evolvolta volna a Hogyoku és egy idő után lenyomta volna, de mivel a Mugetsu elég nagy erejű volt, hogy Urahara Kiduoja működésbe léphessen ezért használta.(ezt persze ő nem tudta csak le akarta zárni az ügyet és ezért használta.)
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2531 Dátum: 13 dec 24, 02:23:44 »

Már elege is volt Aizenből,jobb volt minél hamarabb lezárni az egészet.
Az is igaz hogy nem akart kockáztatni,de vágyott is arra hogy elveszítse az erejét és normális legyen.
Ez is közre játszhatott benne.Csak később jött rá hogy ez hiba volt. smirksweat

Rájöttem mire gondolsz Rini.Azt legfeljebb egy egyszerű kardforgatási technikának gondolom.
Ginjou ellen is volt egy olyan támadása amit Getsuganak hitt pedig csak egy speciális suhintás volt.
Amúgy meg inkább arra utal hogy Ichigo vitte be az első támadást(kárt).Olyan gyors volt mint egy villanás így Aizennek reagálni sem volt ideje. Gondolkozik
http://www.mangapanda.com/94-57111-21/bleach/chapter-418.html
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 24, 02:25:45 írta K ichigo » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2532 Dátum: 13 dec 24, 11:50:17 »

Kenpachi és Byakuya fejlődése is megér majd egy összehasonlítást. Egész eddig közel azonos szinten voltak, mármint ha az egymáshoz mért erőt nézzük. Most ugye Ken-chan már tudni fogja használni a Shikai képességét, míg Byakuya jelenlegi ereje is nagy kérdőjel. As Nodttól visszatért hozzá a Bankaija de vajon a régit kapja vissza, vagy az is megújul?

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #2533 Dátum: 13 dec 25, 09:00:26 »

Mangára számíthatunk?  Gondolkozik
Amúgy, ha már Kenpachi: mikorra számíthatjuk az érkezését? Én még három hónapot jósolnék neki, de kérlek javítsatok ki, ha tovább is elhúzodik.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2534 Dátum: 13 dec 25, 11:54:31 »

Spoilerek már kint vannak, még ma lesz manga! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!