24 máj 21, 11:21:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004400 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2130 Dátum: 13 nov 21, 19:10:42 »

Ez alapján elvileg kapott belőle:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/552/17

De egyébként miért lenne új bankai-a?Mert az a 0. osztagos javította meg?Így mondjuk elképzelhető,hogy valami más formát fog ölteni,de úgy gondolom hogy Byakuya és Renji örülhet ha visszakapja az eredeti formáját Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 21, 19:11:32 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2131 Dátum: 13 nov 21, 19:29:04 »

Talán mert a gyártó(kardkovács) benne a névjegyét. Nevet
Biztos változtak valamennyit a Bankaiuk kialakulása óta.Jellemileg is.
Byakuyáé lopva (volt),Renjié még nem teljesen kifejlett és megsérült Bankai volt alapból.
Elég nagy eséllyel változnak/változtak. kacsint
Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2132 Dátum: 13 nov 21, 19:33:45 »

Byakuya vérre szomjazik,biztos vagyok benne,hogy 2*nem fog majd rajta ugyan azon technika,valszeg minden eshetőségre felkészül,biztos hogy visszakapta/ja a bankai-át és új erőre is szert tett.

Már látom is az egyik jövőbeli manga epic utolsó képét ahogy betoppan As elé,valami brutál lenéző arckifejezéssel. Nevet

Am szerintem Rukiáék után és Ken vagy Ichigo előtt fog megjelenni,és rendet tenni.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 21, 19:37:27 írta Fed » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2133 Dátum: 13 nov 21, 20:38:06 »

Alapvetően ezek a technikák folyamatos változáson mennek keresztül ahogy a gazda is változik. Szerintem ezt jól szemlélteti Komamura bankaiának változása is. Bya-é nem hiszem hogy változna de, hogy erősebb lesz az biztos. Renjié már eleve erősebb lesz hiszen az övé sérült volt de szerintem nála várhatunk komolyabb változást is a külső jegyekben. Szerintem Rukia még nincs bankai szinten és nem is várom tőle, hogy ilyet mutasson. Új technikát viszont én is várok töle azon a három ismerten kívül. Amire még kíváncsi vagyok az Hisagi. Mindig is szerettem azokat a részeket amikor ő harcolt. Sajnos Kira lenne a másik de ő vagy megmurdelt vagy ki tudja mi van vele. Galád egy képessége lenne ha kardozásra kerülne a sor vele.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2134 Dátum: 13 nov 21, 21:25:26 »

Lassan szinte mindenkiről kapunk valamit hogy mit csinál de Kenpachi már rohad*ul hiányzik..róla akarok látni már pár képkockát  Gondolkozik
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2135 Dátum: 13 nov 21, 21:56:12 »

Engem érdekelne hogy kensei is mit csinál plusz ugye hisagi. ja és komamura hadnagya is villantson shikait. Nem hiszem hogy annyi a képessége hogy meg változik...
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2136 Dátum: 13 nov 22, 01:25:27 »

Azért érdekes hogy eddig csak egyetlen egy kapitányt öltek meg a quincyk, Jamát. Másik kettő meg saját magát ütötte ki. Komamura a technikával, Unohana meg gyakorlatilag öngyilkos lett. Idejelle belehúzni Quincyk. Nálluk meg már csomó halott.
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #2137 Dátum: 13 nov 22, 09:57:19 »

én sajnálom szegény komamurát mindig is szerettem mégha nem is volt erős.a nagyapja egy ro...ék sztem koma az egyetlen egy aki nem érdemelte meg az átkot.érdekelt volna hova lett a többi klántag,és hogy miért szerette genryusait annyira.(talán befogadta kis vukk korába xd) jó lenne ha nem halna meg és a végén emberi alakban élhetne.jól mutatna kenpachi mellett sztem. Ha már byaku meguszta a halált akkor már koma is maradjon meg.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2138 Dátum: 13 nov 22, 12:44:26 »

Komamura erős volt eddig is. Csak a bankaia volt olyan esetlen, de ettől független erős volt. Kevésbé volt hasznos vagy inkább használható a többiekéhez viszonyítva. Viszont volt olyan dolog amiben valószínűleg jobban teljesíthetett mint a többieké. Nagy, erős és lassú ellenfelek ellen szerintem az ö bankaia hasznosabb volt. Másrészt mert visszaváltozott farkassá attól nem halt még meg. Szerintem éppen a felzabált szíve miatt nem következett be a halála és lehet, hogy éppen ezért így képes volt megszabadulni a fajtáját ért átoktól. Legalábbis én ezt gondolom, ezért volt büszke rá az öregje mert talán ő volt az egyetlen aki ezt megtette. Yama nem csinált semmi különlegeset Komamurával csak egyszerűen kiállt mellette és elfogadta olyannak amilyen. Ezért ragaszkodott Yamához Komamura. Olyan lehetett számára Yama mint ha a nagyapja lett volna.

Gyakorlatilag 2 kapitány halt meg Yama és Unohana személyében. 3 kapitány hosszabb időre kifeküdt + Shinji valószínűleg egy rövidebb ideig harcképtelen lett. Tehát legjobb esetben is csak 7 kapitány maradt talpon. Ahogy néztük a hadnagyok nem sok vizet zavarnak a quincykkel szebben. Ezen valószínűleg nem ártana Kubonak változtatni mert nagyon lehúzta őket. Nem is az a baj, hogy veszítenek hanem egy nyikkanásra sincs idejük.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2139 Dátum: 13 nov 22, 14:38:35 »

De gondolom komamura ezután max majd orihime segítségével lehet ember.
Azt is esélyesnek tartom hogy ténylegesen állati szintre fog leaalcsonyodni, tehát beszélni sem fog tudni.
Innentől a zp-je pedig használhatatlan lesz.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2140 Dátum: 13 nov 22, 16:09:12 »

Furcsa egy fejezet volt, de tetszett. Komamura teljesen állattá fog válni, szerintem ez az esélyesebb lehetőség. (azt meg nem értem, hogy egyesek honnan vették, hogy meg fog halni. o.O) Hirtelen jött, de szép lezárást kapott, nekem tetszett, jó ez így, elveszne a varázsa, ha újra olyan lehetne, mint régen. Azzal pedig semmi bajom nincs, hogy Iba megjelent. Valahogy kellett oda az a jelenet. Mosolyog
Nagypapi hogy befalta már a szívét. o.O Ezen a ponton csak lestem, igazán tetszett. Nevet
Ó, színes oldalak, ez nagyon jól esett. :3
Azért érdekes hogy eddig csak egyetlen egy kapitányt öltek meg a quincyk, Jamát. Másik kettő meg saját magát ütötte ki. Komamura a technikával, Unohana meg gyakorlatilag öngyilkos lett. Idejelle belehúzni Quincyk. Nálluk meg már csomó halott.
Mintha a shinigamiknál nem lenne sok halott... a quincyk közül is a legtöbb elhullottat nem is láttuk rendesen, így nézhetjük az a sok "no name" katonát is szerintem nyugodtan. A többi kihullott jelentősebb shinigamit pedig már leírták előttem, igaz nem mind halott, de így is vannak páran. Eléggé kiegyenlített az állás szerintem (addig, amíg a potyázók és Ken meg nem érkeznek)
Renji bankaija tutira változott, úgy rémlik, hogy két év elteltével is módosult egy kicsit a kinézete (lehet ez hülyeség, most nem keresek vissza), most pedig szintén változnia kell egy picurit. Persze erő szinten is elvárom. Nevet Én nem örülnék, ha Rukia bankait kapna. >.< Sosem néztem ki belőle, hogy képes lenne rá, holott erősnek tartom, de egyszerűen nem. Ő is mindig szerette volna tartani a lépést a többiekkel, de messze nincs benne annyi akarás, mint Renjiben vagy Hisagiban. Ők igazán megérdemelten kaptak bankait. Stb, stb... Persze most én is azt mondom, hogy nagy valószínűséggel kapott. Biztos jól fog mutatni. Mosolyog Tilon én is örülnék a kaszának, de mivel Sode no Hirayuki-t tartják a legszebb jég típusú zanpakutounak, így kétlem, hogy azt kapnak. Egy kaszáról nem a szépség jutna az eszembe. Pojén
Byakuya Ichigo után fog érkezni, elvégre azután tért csak magához, hogy Ichi megkapta az új zanpakutouját. Azt nem tudom, hogy fog-e új bankait kapni, az viszont biztos, hogy teljesen új kardja lesz, hiszen az övé a halál közeli állapottól teljesen széthullott. Erőben ő is változni fog, ahogy mindenki, aki visszatér a király dimenzióból.
Szerk:
Idézet
Például a régi Komamura bankainak esélye sem lett volna hiszen a robbanások sebezték volna Komamurát is. Ezzel az új bankai-val pedig immúnis volt a robbanásokra.
Nem, nem volt immúnis, most is sérült, amikor a bankaija is, csak most éppenséggel halhatatlan volt a teste. Mosolyog Itt: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/557/12 és itt: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/557/15 vagy itt: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/557/18 jól látszódik.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 22, 16:24:55 írta akym17 » Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #2141 Dátum: 13 nov 22, 20:05:17 »

Sajnálom szegény Komamurát,hogy igy kellet végeznie.
De mint tudjuk a nagy erőnek, nagy ára  van.
De azért Bambi-t szépen kiütötte,kiváncis vagyok mit terveznek vele a lányok,de Bambi rekciójából itélve semmi jót.  smirksweat
Rukia meg Renji vannak most a legközelezz most akkor?Byakuyaval mi a helyzer ő merre lödörög?  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2142 Dátum: 13 nov 22, 22:27:29 »

Épp távozhaz az extra wellnesz részlegből ami csak neki volt fenn tartva.
Lényeg ő veszi legkomolyabban a felkészülést.

Komamura pedig nem végezte be Farkassá vált kb teljesen de még nem veszett ügy.
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2143 Dátum: 13 nov 26, 13:19:13 »

De jó lenne ha Ichigo amikor megérkezik nem fogná vissza magát és becsapódna mint vmi atombomba smirksweat animében mégjobban adná az egyszer biztos Ördögi
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2144 Dátum: 13 nov 26, 17:45:29 »

engem leginkább két kérdés foglalkoztat Ichigoval kapcsolatban
1, mekkora erőt ad neki Kubo , mert abban biztos vagyok hogy a mostani nem a végleges nagysága lesz , én olyan Haschwald szintet képzelek el neki most
2, ki lesz az ellenfele , Bachnak biztos nem fog nekimenni egyből , Haschwald Kyorakuval évődik , talán Ishida vagy valamelyik betűt még kapó quincy lesz az  Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!