24 máj 21, 14:50:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004507 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2115 Dátum: 13 nov 20, 23:01:59 »

Az sem mellékes hogy segítettek Aizen ellen,egy kis kárpótlás.

Rukiahoz írtam is hogy illene hozzá egy hatalmas hóvihar belépőnek ebben a síszemüvegben. Kúl
Egy újabb Tánc a minimum,Bankai már én is jó ideje várok tőle,de 1-2tánc minimum.
Renjit annyira nem néztem de a ruháján lévő palást hasonlít arra amit Bankai módban hord. Gondolkozik

Vizardoknál ha jól emlékszem Aizen sikertelenül kísérletezett a hollowikációval,és fel kellett volna őket emésztenie.
Ez volt a sikertelen kísérleti rész.
Urahara később utolsó reményként használta rajtuk a Hogyokut hogy megszabadítsa őket a hollowtól,de ehelyett tökéletes vizardokká tette őket.
Azt hitte a hogyoku csak a hollow--shinigami lét közti határ eltörléséhez/kísérletképpen pedig annak visszaállításához alkalmas.
Aizen Az ál Karakurában mondta el hogy a hógolyó valódi képessége a használója leghőbb szívbeli vágyának a megértése és teljesítése.
Visszakanyarítva azért lettek tökéletes vizardok,mert Urahara tudat alatt erre vágyott amikor kezelte őket. Gondolkozik

A Z betűs kis csajhoz pedig Zombie/Zeal-Zealot/Zero-kat tartom esélyesnek Gondolkozik
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2116 Dátum: 13 nov 20, 23:12:48 »

Rukia és Renji mehetnének Bazz-bhez is Mosolyog szerintem nagyon jó belépő lenne Rukiának ha Bazz-b mind a 10 ujját befagyasztaná vagy valami ilyesmi.. Nevet
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2117 Dátum: 13 nov 21, 11:33:32 »

Rukia és Renji mehetnének Bazz-bhez is Mosolyog szerintem nagyon jó belépő lenne Rukiának ha Bazz-b mind a 10 ujját befagyasztaná vagy valami ilyesmi.. Nevet

Hát ja bár kétlem hogy ilyesmi lesz egyáltalán..Hyourinmaru a legerősebb jég alapú zanpakuto és vele sem ment túl sokra toshiro..mondjuk igaz hogy bankait nem igen tudott használni de szerintem még ha tudott volna akkor se győzi le..persze lehet Sode no Shirayuki-nak olyan képessége amivel meg tud majd szívatni valakit,bár igazán már egy bankai-t akarok látni tőle és nem új képességet.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2118 Dátum: 13 nov 21, 13:40:35 »

Ez azért így nem állja meg a helyét. Az utolsó néhány mangából azért kiderült, hogy a bankai mint technika vagy képesség nagyon is veszélyes a quincykre nézve. Lásd Soi, Komamura vagy Toshiro esetében. Szóval azért ez igazolást is ad annak, hogy miért is próbálták lenyúlni őket. Ezt tovább erősíti Mayuri kijelentése is, hogy a kapitányok igazán csak a bankait használva képesek harcolni. Ebből pedig szerintem az jön le, hogy a bankai képesség alapvetően legalább olyan erős vagy erősebb mint a quincy erő. Az viszont már egy másik kérdés, hogy ki és mivel kerül párba a harc során. Például a régi Komamura bankainak esélye sem lett volna hiszen a robbanások sebezték volna Komamurát is. Ezzel az új bankai-val pedig immúnis volt a robbanásokra. Tehát olyan erőt tudott felmutatni amely ellen pedig most Bambinak nem volt esélye. De alapvetően Shinjinek is illett volna levágni Bambit már az első pillanatban és nem játszadozni, kérkedni a képességével. Meg volt rá az esélye, csak hát akkor hogyan láthattuk volna Komamura új és valószínűleg az utolsó akcióját.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2119 Dátum: 13 nov 21, 14:07:51 »

Ez azért így nem állja meg a helyét. Az utolsó néhány mangából azért kiderült, hogy a bankai mint technika vagy képesség nagyon is veszélyes a quincykre nézve. Lásd Soi, Komamura vagy Toshiro esetében. Szóval azért ez igazolást is ad annak, hogy miért is próbálták lenyúlni őket. Ezt tovább erősíti Mayuri kijelentése is, hogy a kapitányok igazán csak a bankait használva képesek harcolni. Ebből pedig szerintem az jön le, hogy a bankai képesség alapvetően legalább olyan erős vagy erősebb mint a quincy erő. Az viszont már egy másik kérdés, hogy ki és mivel kerül párba a harc során. Például a régi Komamura bankainak esélye sem lett volna hiszen a robbanások sebezték volna Komamurát is. Ezzel az új bankai-val pedig immúnis volt a robbanásokra. Tehát olyan erőt tudott felmutatni amely ellen pedig most Bambinak nem volt esélye. De alapvetően Shinjinek is illett volna levágni Bambit már az első pillanatban és nem játszadozni, kérkedni a képességével. Meg volt rá az esélye, csak hát akkor hogyan láthattuk volna Komamura új és valószínűleg az utolsó akcióját.

Ez igaz is ÉS pont ezért szeretnék látni egy Bankai-t Rukiatol és nem valami olyasmi képességet ami mondjuk használ is valamit..oké hogy lehet kap egy olyan képességet ami felér egy Bankai-l de az még nem Bankai.. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 21, 14:10:14 írta ZangetsuX » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2120 Dátum: 13 nov 21, 15:01:23 »

Amikor írtam gondoltam rá, hogy még toshironak is sok volt a 2 ujj de nem volt akkor bankaia és ha jól emlékszem az kb. megtízszerezi az erelyüket(azthiszem ezt Yoruichi mondtam ichigonak még amikor a bankait tanulta). Szerintem bármilyen képességet kapna nem érhetne fel a bankaial, és azt a képességet lehet bankaiban is tudná használni csak jóval erősebben már ha kap egyáltalán képességet vagy bankait de gondolom fog Nevet viszont ha Bankait kap akkor még szerintem nagyon kezdetleges lesz hiszen csak pár napja van meg akkor neki és Toshiro is nemrég tökéletesítette, hiszen nem mindenki Ichigo Nevet

Valamint Renji új zanpakutoja érdekel mivel gondolom neki is új van Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 21, 15:30:50 írta Asasino » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2121 Dátum: 13 nov 21, 16:39:10 »

Vagy Urahara. Nevet
Amúgy Ichigo-nak is még kiforratlan volt a Bankaija tehát nagy eséllyel még csak most tökéletesíthette.
Ez ugyanúgy Igaz Renjire is.Még egyikük se Bankai Veterán.Tehát mind a kettőjükre ráfért a fejlődés.
Rukinál meg hasonló szint alakulhat mint nekik az elején.Bár ki tudja lehet beoltja őket hogy neki már hamarabb ment az a szint. Nyelvesít

Erőnöveléshez pedig általában 5-10szeres a használójától függően.
De nem biztos hogy mindenki az átlag körül mozog. kacsint
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2122 Dátum: 13 nov 21, 16:50:22 »

kiforratlannak kiforratlan volt de egy olyan kapitányt lenyomott vele aki már évtizedek óta edzette Nevet csak ezért mondtam hogy nem mindenki Ichigo Nevet viszont Urahara is találó Nevet
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2123 Dátum: 13 nov 21, 17:06:26 »

Ugye  kb. 2 év telt el Ichi erő elvesztése óta, azóta kifejlesztethette Rukia a bankai-t, miért gondoljátok, hogy a 0. osztagosoknál kapta meg...na mindegy, ezek csak találgatások, egyértelmű számomra , h lesz Bankai-a mivel a főbb szereplők közé tartozik és a manga úgy fog lezárulni, hogy mindenki végső ereje be lesz mutatva. Főleg, hogy a kapitányaink hullanak mint a legyek, a kvinsik meg nem igazán.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2124 Dátum: 13 nov 21, 17:43:16 »

Van itt még valami, ami felett sokan elsiklanak - nem közvetlenül a fejezettel kapcsolatos, de...

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/558/5

"Bleach Mails"

Jól sejtem, hogy ez egy Artbook könyv lesz? Mert ha igen, akkor je! Mosolyog Mindenestre egy dátum van (december 4).
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2125 Dátum: 13 nov 21, 18:01:56 »

Az elején képes színes képek résznél ezt is megdicsértem.
Ami az igaz tényleg nem nagyon tértünk ki rá.Inkább csak a képeit nézegettem. smirksweat
Mondjuk jogosan mivel Képeslap gyűjtemény könyv lesz kacsint
Látni is a rajzolásukon.

Rukia bankai azért is írtam ide mert ha már ilyen sokan itt hozzák ki magukból az erőt/szintet akkor nagy eséllyel hozzátartozik.
Am amikor a Bankaiok vissza szálltak a gazdáikhoz akkor Byakuyáé ilyen nagy távot megtesz az edzéséhez/vár vagy már lenne van? Gondolkozik
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2126 Dátum: 13 nov 21, 18:03:43 »

Kint a fordítás de az első színes oldal még angol:

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/558/2
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2127 Dátum: 13 nov 21, 18:12:29 »

Mondjuk Rukia képeslapja nem kicsit adja. Nevet
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/577517_694162400607619_1789465869_n.png

Ha Rukia Bankait kapna, akkor remélem, hogy kaszája lesz. Mint az eredeti Bleach koncepcióban vagy mint a 3-ik filmben. Már van pár elképzelés a kinézetéről a neten.

Byakuya csak később kezdte az edzést, szóval biztos Rukiáék mögött van. Most vagy Ichigo előtt van már, vagy még el sem indult.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2128 Dátum: 13 nov 21, 18:44:02 »

mos komolyan a vén Karak megette Vuk szívét  ikszdé
Byakuya szerintem nem kapott az anti bankai cukorkából és még mindig As nodt birtokolja
azt inkább el tudom képzelni hogy Byakuyanak is új bankaia lesz
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2129 Dátum: 13 nov 21, 19:02:30 »

Akkor furcsa Mert As nodtnál is úgy tűnt a képen mintha kiszállna belőle a Bankai lelke.
Nem hiszem hogy azért mert meg ijedt tőle Nevet

Hát igen Képeslapok közül Rukia-s az egyik legjobb.Karácsonyra elfogadnék egy ilyet kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!