24 máj 21, 16:06:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004536 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #2100 Dátum: 13 nov 20, 15:34:13 »

Kicsit szomorú pillanatok voltak, de kelletek Komamura "végéhez"… viszont Bambit örömmel néztem, hogy ott döglik a földbe  Mosolyog
Csak nekem tűnt úgy hogy a nagykutya azért akarta, hogy Koma kitépje a szívét, mert ha ő azt megeszi, akkor visszaváltozik ”emberibb” alakba? Gondolkozik
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2101 Dátum: 13 nov 20, 15:38:13 »

Nem volt rossz fejezet Mosolyog

ami nekem nagyon nem tetszett az az óriás kutyuli rajzolása volt, valahogy nem jött be.

Szerintem Rukiáék már régen elindultak mivel már SStől csak egy köpésnyire vannak Mosolyog

Komamurának azok a képkockái ahol egyből indult volna Juha Bach ellen nagyon tetszettek Nevet

Ha Iba nem veszi a hátára fel se tűnik hogy átlagos róka méretei lettek nem az mint régen Mosolyog

Nekem Bambi igen kivégzésgyanús  smirksweat bár így mindenki arra számít leginkább úgyhogy Kubo szerintem biztos valami mást talál ki  Gondolkozik

valamint Ichigo szerintem biztos hogy a legutolsó lesz aki megjön Mosolyog esetleg még Kenpachi lehet utána jönne de még rajtuk kívül egy csomóan hiányoznak a képből...Ukitake, Hiyoriék Chadék stb..
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2102 Dátum: 13 nov 20, 15:42:41 »

Nem lett volna ez rossz ha Iba nem jelenik meg. Először meg kellett volna várni míg Koma meghal aztán jöhetett volna eltemetni. DE így meg ki tudja mi lesz vele.

A robbantós bige is lehet túléli vagy magába olvasszák a többiek. Szal ez megint tök értelmetlen halál lesz van egy olyan sejtésem. Már ha egyáltalán Koma meghal. Kubonál sose tudni.

És a végére megérkeztek az Iszlám kapitányok. Nevet
Komolyan 0. osztagosok aztán tudnak öltözködni. Egyébként tuti hogy Ichigo előtt jönnek máskülönben semmi értelme nem lenne. Bár amilyen sebességgel jön a másik őrült lehet utol is éri őket. Bya meg lehet nem is jön még mert még erősebb akar lenni. Kinézem belőle amilyen egoista farok.  smirksweat

Amúgy meg pfejj megették Koma szívét. Remélem lesz más következménye is mint bendő megtömése. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 20, 15:43:44 írta Kuro25 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2103 Dátum: 13 nov 20, 15:52:40 »

Jó fejezet volt, Bleaches lezárása egy karakternek. Komamura tényleg mindent megmutatott, amit csak tudott. Szép halált kapott, nekem inkább tetszett, hogy Iba odajött hozzá és tényleg mint kapitány halt meg, és nem mint egy szívtelen bestia.

Bambi meg...legalább tényleg veszített, kíváncsian várom mi lesz vele. És hogy hogyan tartják maguk mellett a quincy csajok továbbra is.

Rukiáék meg...inkább néztem volna egy másik quincyt. Nevet De remélem, hogy van valami tervük, és nem szimpla erősítésnek ugranak be agyontápoltan.

Az animében biztos nagyon jó jelenet lesz.

Nehéz lenne ebből rossz adaptálást csinálni. Tökéletes anime anyag.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2104 Dátum: 13 nov 20, 16:02:48 »

A "varázs" nagyobbik részét mindig is az anime adta,ahogyan kivitelezték a forgatókönyvet.
Mivel Sok Manga fejezet elég tömör volt,így majd animeben bőven ki lehet majd tölteni.
Könnyen elképzelhető az 1-1.5Fejezet/rész is anélkül hogy vontatott lenne;)
Bárcsak már ott lennénk hogy újra kezdik.

Mangareadernél az egyik bónusz kép olyan mintha ha Ichigo-ék Quincy sírokból kelnének ki Nyelvesít
Naplózva

An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #2105 Dátum: 13 nov 20, 16:39:13 »

Bambi eléggé kétségbeesett, hogy hogyan is akarják a gondját viselni. Gigi "Z" betűjéből ezek után a Zombie lehet a legnyilvánvalóbb.  Gondolkozik
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2106 Dátum: 13 nov 20, 16:48:54 »

Komamura, Hitsugaya, Soi Fon , Hirako( de ő még visszatér) ezek közül 3 kb. kiesett, mivel harcképtelenek. Ideje bemutatni azokat a kapitányokat, amelyektől még alig láttunk valamit!!
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2107 Dátum: 13 nov 20, 16:55:26 »

Komamura, Hitsugaya, Soi Fon , Hirako( de ő még visszatér) ezek közül 3 kb. kiesett, mivel harcképtelenek. Ideje bemutatni azokat a kapitányokat, amelyektől még alig láttunk valamit!!

ideje volna már látni kyourakut,ukitaket,hisagi-t meg a többieket..remélem ez fog következni és nem az hogy épp mit csinálnak bambival mert az hidegen hagy.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2108 Dátum: 13 nov 20, 19:55:02 »

Lehet hogy elszívják ahogy Kirge tette. És a megmaradt erejét meg a bomba képességet magukba olvasszák. Ez valószínüleg Bambi halálát jelentené.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2109 Dátum: 13 nov 20, 20:19:24 »

558:
Bambi szépen kikapott.Nem hiszem hogy kivégzik,akkor nem mondta volna azt (alulról a 2.):
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/558/20
Mellesleg a Zombie jó elképzelés.Én olyasmire tippelek,hogy valamiféle nagy,rohadt erős -nem éppen IQ bajnok- "szörnyeteg" lesz,pont olyan Kenpachi-nak való Nevet
Iba még hogy akar tovább harcolni,hisz Komamura a halálán van (egyébként ez a része nagyon tetszett):
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/558/18
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2110 Dátum: 13 nov 20, 20:54:44 »

Ekég jó rész volt. Mondjuk eléggé meg lepett hogy rókává vált sajin. Akkor most végülis egy beszélni nem tudó állat fog majd maradni?
Más: most olvasgattam a mangát, a pendulum fejezeteket. Nem tiszta most sem hogy mitől lettek a kapitányok vaizardok. Harc közbe shinji is stb. Tehát ott nem látni hogy kaptak valamit.. na értitek.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2111 Dátum: 13 nov 20, 21:14:57 »

Nem hiszem, hogy Koma meghalna. A nagyapja nem úgy fogalmazott, mintha meghalna, inkább, hogy most már farkas alakban marad. Azért a Zanpakutoja megmarad.

a Zombie tényleg esélyes. De van egy olyan érzésem, hogyha zombi is lesz belőle a személyisége megmarad, csak Gigi minden parancsát teljesíti, ilyen Edo Zombi szerűen. Vagy csak fekete humor lenne, hogy nem pezseg az élet, mikor nincs a közelben? Nevet  Azért jó lenne, ha nem csak a saját társaiból csinálna zombit, hanem 1-2 "neve is van Shinigamiból" csak a dráma kedvéért.

A síszemüveg vajon a képessége miatt van Rukián? Hisz neki hó/jég alapú a kardja. Talán még nem tudja teljesen kontrollálni az új erejét. Vagy csak, hogy védje a szemét a széltől.

Nem tiszta most sem hogy mitől lettek a kapitányok vaizardok. Harc közbe shinji is stb. Tehát ott nem látni hogy kaptak valamit.. na értitek.
Aizen hollofikálta őket, hogy hogyan zajlott le a folyamat nem tudom pontosan.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2112 Dátum: 13 nov 20, 21:16:25 »

Pont erre lettem volna kíváncsi. Hogy hogy????  Gondolkozik Gondolkozik
Amugy  szerintem rukia min. egy bankai-al gazdagotott, de remélem renji  kardja is megváltozott,
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #2113 Dátum: 13 nov 20, 21:27:27 »

Iba ezt most miért kellett így? Szerintem is z mint zombi lesz a képesség.
A vaizardok egy része már kapitány  vagy hadnagy korábban esetleg a démoncsel alakulat tehetséges tagjai....
Ha meg azt kérdezed hogy miért lettek kapitányok és hadnagyok ismét.  Akkor az egyértelmű néhány indok a sok közül: -  már uralják a bennük lévő holowot
- amikor kiestek akkor a korábbi  első pár tisztek vették át helyüket akik lehet hogy tehetségessel voltak de nem bírtak
  akkora erővel és tapasztalattal mint a kiesettek nézd vissza a tessais részt a pendellumban
-  soul city "megbocsátott nekik" visszakapták a jogaikat
- .....
ui :közben lett pár válasz de már nem fogom módosítani amit leírtam
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2114 Dátum: 13 nov 20, 21:44:25 »

Pont erre lettem volna kíváncsi. Hogy hogy????  Gondolkozik Gondolkozik
Amugy  szerintem rukia min. egy bankai-al gazdagotott, de remélem renji  kardja is megváltozott,
Talán a Zanpakutouban lévő Holloe magot erősítette fel és mivel a kard lelke kapcsolatban van a Shinigamival így reagált rá a teste.
Én már 1-2 új táncnak is örülnék. Igazából már a Time Skip óta várok tőle egy új táncot. Nevet

Az újbóli kinevezés okai szerintem: Létszámhiány a kapitányok közt, rájöttek, hogy képesek irányítani a bennük lévő Hollow-t, hálából mert megmentették a kapitányok seggét az Espadatól.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!