24 máj 21, 12:49:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004451 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2085 Dátum: 13 nov 15, 14:44:11 »

Hát egy telerajzolt háttérrel valahogy (nekem) ez a kép
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/541/7
nem jött volna úgy át mint a háttér nélkül... Mosolyog

Kuro az oké hogy leírod a véleményedet ha negatív ha nem a fejezetről, egyszer véletlenségből olyat is olvastam hogy nem volt bajod a fejezettel de ha még ilyet is írsz akkor se tudod megállni hogy Kubot fikázd ikszdé
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2086 Dátum: 13 nov 15, 15:27:21 »

Mindenképpen baromi erős lesz Ichigo, kérdés az, hogy valami ésszerűséget visz-e a harcba, vagy randomba kaszabol és ordítja , hogy Getsuga Tenshou.
Hát ezen jót nevettem.  Pojén Lehet, hogy Ichigo nagyon nagyszájú, forrófejű és harcmániás, de azért már 17-18 éves. Szerintem sokat fejlődött és szelídült a jelleme, ami azt illeti nem hiszem hogy fejjel fog menni a falnak. Tervet nem tudom, hogy kieszel majd (az nem rá vall), de csak fog gondolkodni. Mosolyog Értettebb lett, úgyhogy valószínű használja majd az agyát harc közben.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2087 Dátum: 13 nov 15, 15:28:49 »

Természetes hogy ő és a segédei(náluk nagyobb részt) tudnak hátteret rajzolni,de nagyrészt csak akkor ha szükséges.
Ezen a részen szeret spórolni,de nem baj ha túlzásba vinné a végén még elterelné a figyelmet.Ha jól emlékszem ő is ezt mondta anno.
Régebben is rejtett már el a háttérben plusz infót,igaz nem gyakori.

Komamurához pedig remélem meg látja,vagy hallja Kenpachi.
Milyen jó kis edző társat kaphatna tőle a személyében.
Hosszabb ideig is elvagdalózgathatnák az időt. Nevet
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2088 Dátum: 13 nov 17, 17:27:50 »

Egyetértek Kuroval, mindenki szabadon alkothat véleményt, akár pozitív, akár negatív de ez nem is olyan rég volt kitárgyalva a "Ha nem tetszik miért olvasod?" mellet.
Egyet értek Tilonnal (és így részben Kuro25-tel is). Mosolyog Annyit talán megemlítenék a vélemény nyilvánításhoz visszatérve, hogyha nekem nagyon nem tetszik egy adott fejezet, vagy semmi érdemleges nem történik benne akkor nem kommentálok. Egész egyszerűen csak azért, mert most minek? Ha nagyon nem tetszik, akkor olyan szinten semmisnek veszem a részt, hogy annyira se méltatom, hogy leszóljam. Pojén Csak időpazarlásnak tartanám a hozzászólásomat, mint ahogy a fejezet elolvasását is, másik meg, hogy csak leszólni tudnám. Én mindig szeretek írni valami pozitívat is, ha pedig egyáltalán nem tudok, akkor nem kommentelek. Simán nem szeretek, meg amúgy is megteszik ezt helyettem. De ez csak a személyes kis rigolyám. Ha akár egy oldal is van, amiért érdemes írni, akkor írok. ^^ Bocs, ez eléggé offra sikerült. :/
Aki ezzel nem ért egyet az valóban elvakult fan akik általában erre csak azt mondják, hogy ki kell várni nem lehet egy fejezet alatt mindent megtudni. Na ez a másik amit utálok. Nevet
Én ezeken nem akadok fenn. A FT-be már 250(!) fejezet óta nem derült ki, hogy Natsu miért nem tudott átmenni az erőteren. Ehhez képest a Bleachben nincsenek olyan nagy logikátlanságok, csupán apróságok.
Valahogy sosem értettem, hogy miért mondják azt, hogy a Bleach tele van logikátlanságokkal, hirtelen egyet se tudnék mondani, ami olyan eget rengető fölösleges hülyeség lett volt, pedig tudnom kellene, ha tényleg csak úgy "hemzseg tőlük" a manga és olyan nagyok, hogy "majd' kibökik a szemem". Egyébként a Bleach meg egy tipikusan olyan manga, ami élvezhetőbb lenne, ha nem hetente jönne ki, mert sokszor tényleg nem lehet egy fejezet alatt (sok)mindent megtudni Faceg, sok dolognak hosszabb a lefolyása, és heti szinten kifejezetten hosszúnak tűnik, amíg eljutunk az igazsághoz. (pl. Bach miért is hasonlít Zangetsura Nevet jól mulattam, amikor kiderült, hogy miért is, addig pedig mindenki Kubot szidta, hogy nem tud újat kitalálni Be van tépve sok a türelmetlen ember) Persze ez nem mentség arra, ha nem jó egy adott fejezet. Nevet Úgy tényleg idegesítő, ha valaki csak ezzel védi.
A háttér hiányhoz csak annyit, hogy Kubo pont a lustasága miatt viszi fel a harcokat az égbe, hogy ne kelljen hátteret rajzolnia. ikszdé
Ugyan ezt írtam már egyszer én is, de akkor csúnyán le lettem teremtve, hogy Kubo egyáltalán nem lusta, pedig valóban ezen a téren az. De ezt nem fejtegetném, mert ez is off lenne. ^^
DasOmen és Kuro25 a vicces az, hogy mindkettőtöknek igaza van a rajzolás részéről, teljesen felesleges bizonygatni, hogy kinek van nagyobb igaza (van, ahol egyezik is a véleményetek). Ebben a háttér dologban lustaság és tudatosság is van egyben, így valójában a kettőtök véleménye együtt adja ki a valóságot. (+K ichigo gondolata is ide tartozik) Elég csak azt megnézni, hogyha rajzol hátteret, azt hogyan csinálja. (ha kell, én ezt bárkinek kifejtem példákkal, de itt szintén off lenne >.<#)
Komamurához pedig remélem meg látja,vagy hallja Kenpachi.
Milyen jó kis edző társat kaphatna tőle a személyében.
Hosszabb ideig is elvagdalózgathatnák az időt. Nevet
Erre még nem is gondoltam. Nevet Megnéznék egy ilyet is. Mosolyog
Mindenképpen baromi erős lesz Ichigo, kérdés az, hogy valami ésszerűséget visz-e a harcba, vagy randomba kaszabol és ordítja , hogy Getsuga Tenshou.
Lehet, hogy Ichigo nagyon nagyszájú, forrófejű és harcmániás, de azért már 17-18 éves. Szerintem sokat fejlődött és szelídült a jelleme, ami azt illeti nem hiszem hogy fejjel fog menni a falnak. Tervet nem tudom, hogy kieszel majd (az nem rá vall), de csak fog gondolkodni. Mosolyog Értettebb lett, úgyhogy valószínű használja majd az agyát harc közben.
Nagyon remélem, hogy harc terén is megmutatja, hogy benőtt végre a feje lágya. Nevet Nagyon szeretném ezt látni, bár olyan sokat ettől függetlenül nem várok tőle, mindig is az érzelmeire hagyatkozott inkább, ezt pedig nem lehet egyik pillanatról a másikra levetkőzni. Amúgy csak szerintem nem volt Ichigo sosem harcmániás, Valahogy nekem az maradt meg, hogy csak akkor harcolt, ha muszáj, de azt is nagyon utálta.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 17, 17:31:30 írta akym17 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2089 Dátum: 13 nov 18, 15:38:42 »

Tudatosság terén igen, de amint okot kap arra, hogy harcoljon, egy szóval sem ellenkezik. Sőt, amíg nem győz addig nem áll le, ezt Grimm vágta a fejéhez, kicsit máshogyan megfogalmazva, nem is tetszett akkor Ichigonak. Úgy tudnám röviden elmondani, hogy amíg van oka harcolni akkor azt igenis szereti, viszont nem harcmániás, mint Ken, aki öncélúan keresi az erősebbnél erősebb célpontokat. 
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2090 Dátum: 13 nov 20, 07:57:32 »

Kint az új fejezet.

http://www.mangareader.net/bleach/558

Gondoltam szólok. ;P
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2091 Dátum: 13 nov 20, 08:09:23 »

Érdektelen fejezet volt, egyedül az érdekel Bambival mi lesz, mit tervez az a 4 csodabogár.... ^^
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2092 Dátum: 13 nov 20, 08:56:16 »

Jó kis fejezet volt.  Rég voltak már színes oldalak. Mosolyog

Tévedtem azzal kapcsolatba, hogy Bambi robbanással védte magát, ő maga robbant fel xD.
Nagyon jól nézet ki Koma visszaalakulása. Kicsit jobban változott vissza, mint gondoltuk. Az animében biztos nagyon jó jelenet lesz.^^ Az örege megette a szívét?! Az még a kiszedésnél is durvább.
Mi Iba-san terve? Oda viszi a harcképtelen kapitányát, hogy levágják őket? Nevet

Bambi még él de valami nem jó fog vele történni. Kíváncsi vagyok, hogy Gigi mit ért "segítség" alatt. Biztos a képessége van a dologban, aminek a betűje "Z". Lehet, hogy hasonló átalakuláson fog keresztül menni, mint Minerva a Fairy Tailben? Esetleg valami bábút akar belőle csinálni?

Az utolsó oldal ütött. Renjj és Rukia hamarosan megérkeznek, hasonló ruhában, mint Ichigo. Kúl Jól látom, hogy Rukián síszemüveg van? Nevet Ráadásul Rukia átvette a csapatvezető szerepét, mert ő vezeti Renjit.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2093 Dátum: 13 nov 20, 10:46:02 »

Bambit kivégzik a többiek. Ez eléggé nyílvánvalónak tűnik számomra. Komamura meg már majdnem meghatott, de végül jött kotnyeleskedni Iba és összedőlt minden, amiről a fejezet szólt volna. Rukia meg elég spórolósan lett megrajzolva. :'D
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2094 Dátum: 13 nov 20, 10:51:08 »

Valamit nem értek...akkor Csak most indult el rukia és renji vagy még ichigo előtt elindultak?..ha így van akkor hol van byakuya?..egyébként meg hülyeség lenne ichi után elindulni Nevet az lenne a vége mind anno  a bountok ellen..mire megjött szegény kenpachi már nem volt kivel harcolni xD ikszdé
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #2095 Dátum: 13 nov 20, 11:01:32 »

Szerintem jó fejezet ez így ahogy van.
Szeretem az ilyen power-upokat, ahol van tétje a dolognak és nem csak annyi történik, hogy kitolják a szereplő statisztikai értékeit. Illetve szeretem Kubo-t is azért, mert mer ilyeneket használni.  
(Mayuri biztos szívesen segítene Komamurának. Szinte látom ahogy felcsillannak a szemei és kivillannak gyönyörű sárga fogai a hír hallatán.)

Bambi:
Lehet, hogy nem a halál a legrosszabb, ami történhet vele. De az is lehet, hogy még megúszhatja a dolgot, pláne hogy lassan az edzőtáborosok is megérkeznek.

Kenpachival mi lehet? Igaz, hogy én csak mostanában értem ide a mangában, de már türelmetlenül várom őt is, meg a kardját is.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2096 Dátum: 13 nov 20, 11:25:19 »

Szerintem Bambi-t most nem megölik, hanem felhasználják, vagy felhasználja az a Z. Én azon gondolkodtam, hogy hogyan lesz megoldva, hogy legyőzzenek több mint 20 kvinsit mert 26-an vannak ha jól értelmeztem az ABC alapján és kevés a shinigami aki kiütné őket. De mindegy. Szerintem ez a másik 4 meg Bambi egyesülni fog valami bazi nagy szörnnyé és úgy alázzák a shinigamikat. Ez az elképzelésem.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2097 Dátum: 13 nov 20, 11:41:35 »

Szerintem Bambi-t most nem megölik, hanem felhasználják, vagy felhasználja az a Z. Én azon gondolkodtam, hogy hogyan lesz megoldva, hogy legyőzzenek több mint 20 kvinsit mert 26-an vannak ha jól értelmeztem az ABC alapján és kevés a shinigami aki kiütné őket. De mindegy. Szerintem ez a másik 4 meg Bambi egyesülni fog valami bazi nagy szörnnyé és úgy alázzák a shinigamikat. Ez az elképzelésem.

miért van kevés shinigami?...Ichigo,Byakuya,Rukia,Renji,Hisagi,Ukitake,Kyouraku,Nanao,stb..ezek közül legalább 2-3 olyan is kell legyen aki nem csak 1l tud elbánni.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2098 Dátum: 13 nov 20, 14:04:31 »

Kezdő és színes képek kellő hangulatot adtak az már biztos.
Maga a visszaváltozás folyamata szépen le volt vezetve,sőt most még inkább teljes farkas formát öltött.
Kár érte,reméltem tovább húzza az emberi formájában.Tudom így kapott egy kis kárpótlást az áldozatáért,de akkor is.
A kis Bambi már igazi tűzről pattant pipi lett,csak hát balszerencséjére utána szépen vissza is zuhant,odaégett. Nevet
Kíváncsi vagyok az a 4es csoportja mire készül.Lehet végre kiderül mit tud a Z kisasszony,ha ennyire be rezelt tőle Bambietta.(Kicsit Unagyás)Lehet bejön a régebbi tervezés vele kapcsolatban.
Bár lehet más van mögötte,ami más korcsoportot érint majd Ördögi

Úgy látszik a 0ikosok mindegyiküknek adtak egy ehhez hasonló ruhát.
Meglepő hogy Rukiáén van a legkevesebb dekoráció.
Mindenesetre tetszik ez a Télies/karácsonyi verzió rajta remélem megtartja.
Ha már tud egy nagyobb hóvihart is idézni az edzés eredményeként akkor végképp jól jön majd neki.Plusz egy kis síelés se ártana belépőnél Nevet
Azért látszik hogy elég hosszú ez az út.
Vajon Ichigo beéri őket vagy előbb érkeznek le? Gondolkozik
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2099 Dátum: 13 nov 20, 14:46:47 »

elég jó kis fejezet volt... Bambit szerintem kiszipolyozzák és elveszik az erejét vagy valamilyen egyesülés lesz tapasztalható amit Bambi egója nem enged meg magának Nevet Rukiáék meg ezek szerint lépcső nélkül indultak neki a zuhanásnak Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!