24 máj 21, 16:05:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004536 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2010 Dátum: 13 nov 06, 21:32:43 »

Jó kis fejezetet kaptunk.

Kellemesen csalódtam Komában. Nem gondoltam, hogy így megfog lepni minket. Végre meglett magyarázva, hogy miért van kutya/farkas/róka alakja. A Betyár Bankai, így sokkal jobban néz ki, mint páncélban. Ha jól látom nagyon határozott mert csak úgy lángol a tekintete. Hümm-hümm

Jó látni, hogy Bambit mindenki szereti. Nevet Szerintem (remélem) ő azon Quincyk között lesz, aki túlélik a háborút. Kicsit szomorú voltam az  elején, hogy az E Explosion lett és nem Emotional vagy Ecstasy, de így is elég veszélyesre csinálta Kubo. Gambit/Mágus képességére emlékeztet az X-menből, csak Bambié menőbb és távolsági.

Ahhoz képest, hogy milyen erősnek van beállítva Hirako, eddig az összes csatáját elvesztette. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2011 Dátum: 13 nov 06, 22:02:24 »

Ahhoz képest, hogy milyen erősnek van beállítva Hirako, eddig az összes csatáját elvesztette. ikszdé

Trükkösnek mondanám inkább, és mivel azt hiszi, hogy a képessége abszolút, így nem igazán törődik az ellenfelével és bele se gondol abba, hogy messze nem kivédhetetlen Sakande. Még mindig nem hiszem el, hogy abba a vámpíros kopiban főellenség volt,,,,

Amúgy nem tudja valaki, hogy kb mikor jön új kötet? Elég rég volt már az utolsó kiadása (Csak esőt ne-Masaki), nem igazán tudom, hogy a szünetek miatt, mikorra kéne várni.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #2012 Dátum: 13 nov 06, 22:29:12 »

Én mindig kedveltem Komamurát. Az egyik kedvenc karakterem, pont azért, mert különbözik a többiektől. A mostani átváltozása nagyon meglepett, de tetszik. Jól néz ki így is. Viszont nekem a régi Bankai jobban tetszik, de ez rossz, bár Kubo igazán lefelejthette volna azt a bajuszt. Mosolyog
(Nekem különösebben semmi gondom nincs a dolgok és emberek kinézetével a Bleachben, kivéve Mayuri bankaiát, még a frász is kiráz tőle, főleg, amikor az animében jön elő hangeffektekkel. Brr... )
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2013 Dátum: 13 nov 06, 22:51:47 »

Ez azért nagyon komoly hogyha még a fejezet jó is, egyeseknek Kubo akkor is szar marad ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 07, 15:39:25 írta Asasino » Naplózva
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #2014 Dátum: 13 nov 06, 23:05:01 »

Nem szar, csak nem tud mindenkinek a kedvére tenni. Lehetetlen. Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2015 Dátum: 13 nov 06, 23:06:25 »

Az ilyen magas reptű hozzászólásokat hanyagoljuk. Az rendben, ha nem tetszik , de indokold is meg lehetőleg értelmesen.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2016 Dátum: 13 nov 07, 07:25:44 »

556:
Én fel sem ismertem Hinamori-t,csak amikor mondta Komamura.
Shinji elég hamar kifeküdt.Az az átváltozás végképp meglepett,jobban tetszett amikor róka volt,de megpróbálok megbarátkozni ezzel a formával is.Most akkor -ha jól vettem ki- nem lesz örökre ilyen?
Az a bankai pedig Szamuráj páncél nélkül tényleg fura,a bajuszról pedig Makarov ugrott be az FT-ből Nevet

gt12:Mivel Bambietta Volstandig-et használ,így Komamurának esélye sem lenne a shikai-jal.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2017 Dátum: 13 nov 07, 08:24:48 »

Nem tudom láttátok e a mellén a vas lemezt komamurának. 100% hogy valóban ki tépte a szivét. Abban is biztos vagyok hogy meg van ennek is az ára , lévén hogy nincs szive. Nagyon badass igy . Abban is biztos vagyok hogy kubo bem hagy titkokat a mangába már.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2018 Dátum: 13 nov 07, 12:36:11 »

Természetesen meg van az ára és most már azt is tudjuk, hogy micsoda. Nem tud véglegesen meghalni. Mindig visszakerül SS-be "halála" után. Ez az átok sújtja a fajtájukat a korábban elkövetett bűnökért. Rövid időre irtozatos erőt kapnak ha használják ezt a technikát. Kérdés, hogy mennyi az a rövid idő?

A magam meglátása alapján Shinji kifekvésével szerintem Bambietának vége van. Eddig ki volt ütve 2 shinigami és két quincy. Shinjivel háromra emelkedett ez a szám. Szerintem egyenlítés követi és most a quincyn a sor kifekvésben. Alapban is többen vannak erősek, tehát megteheti Kubo. Ráadásul most be kell mutatni Komamura új képességeit és ez máshogyan nem működik.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2019 Dátum: 13 nov 09, 08:08:25 »

Most akkor a manga alapján jól értem hogy ez a forma nem végleges komamuránál? Ha igen akkor sajnálom, mert rettentő badass így !
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2020 Dátum: 13 nov 09, 10:42:31 »

Nem gondoltam volna, hogy Komamurából ki lehet még hozni valamit is. A leg gyengusabb kapitány volt mindvégig a 13 között. Most meg ő menti meg a helyzetet. Legalább is úgy tűnik, aztán remélem sikerül is neki legalább 1 quincit a padlóra küldeni, ha már kitépte a shinigamikért a szívét.
De, hogy az előző fejezetben Ichigo milyen rohadt szépen meg volt rajzolva... Ez az ami viszi a Bleach-t.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #2021 Dátum: 13 nov 09, 11:08:13 »

Hát lehet,hogy Komamura-nak nem ez a végleges formája,s idővel majd teljesen eltünnek a fülei és a többi.
Bár én azt sajnálnám,hogyha eltünnének a fülei,mert szerintem rohadt jól áll ez igy neki smirksweat
És a bankaia sem rossz igy ahogy van,valyon azis változni fog még? Gondolkozik
Azért remélem,hogy szegény Shinjit nem nyirták még ki,és láthatunk még tőle is valamit.
Ám énish azért szeretem a Bleach-et,mert rohadtúl jól megvan rajzolva,és néha-néha elék kiszámithatatlan forulatok vannak benne:D
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2022 Dátum: 13 nov 09, 12:45:50 »

Mondjuk én szerintem ez még nem teljes alakja Komamurának mivel azt gondolom, hogy minél emberibbé válna annál erősebbé lesz. Amíg ezek az állati jelek mint a szőr vagy fül rajta van, addig nem képes teljesen felszabadítani az igazi erejét. Mondjuk ezek után most kíváncsi lettem, hogy akkor Mayuri ki vagy valójában micsoda. Érdekes lenne róla is megtudni valamit.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2023 Dátum: 13 nov 09, 17:58:25 »

Ha jól emlékszem,volt egy rész az Ishida vs Mayuri harc után,amikor láthattuk a "jelmeze" nélkül,akkor nem volt festett az arca.Ő is ember,csak éppen fura szokásai vannak smirksweat
De talán az Ő múltjáról tudunk a legkevesebbet,ha a kapitányokat nézzük.

batai15:Én is úgy vettem ki a mangából,hogy nem végleges.Nekem azért jobban tetszett,amikor kutya/róka volt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 10, 08:00:51 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #2024 Dátum: 13 nov 09, 18:13:57 »

Ha jól emlékszem,volt egy rész az Ishida vs Mayuri harc után,amikor láthattuk a "jelmeze" nélkül,akkor nem volt kék.Ő is ember,csak éppen fura szokásai vannak smirksweat
De talán az Ő múltjáról tudunk a legkevesebbet,ha a kapitányokat nézzük.

Anime: http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20081116151408/bleach/en/images/4/4b/Mayuri_without_a_mask_by_Painaholic.jpg
Manga színesben: http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2012/115/a/4/unmasked_by_aerial_and_brain-d4xif7v.png
Manga oldalak: http://www.bleachfan.hu/manga/mangas/Bleach%20manga/172A/Bleach-ch172-13.JPG
http://www.bleachfan.hu/manga/mangas/Bleach%20manga/172A/Bleach-ch172-14.JPG
Naplózva
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!