24 máj 22, 01:45:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004736 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1995 Dátum: 13 nov 06, 16:09:20 »

Elég unottan kezdtem el olvasni a fejezetet. Már a legelejétől féltem, hogy a Bambietta elleni harcból nem hoz ki semmi érdekeset (a másik 4 lány harcától még jobban félek, az a 4 karakter az arc legnagyobb hibája, ütősebb ellenfeleket találhatott volna ki helyettük). Azt hittem rossz fejezet lesz amíg Komamura emberré nem változott. Ez nagyon király húzás volt Kubotól, ilyenre még nem is gondoltam volna.  Mosolyog A flashback is tetszett, majd utánna az új bankai mindent vitt. Nagyon epic lett. Komamurát most nagyon megkedveltem, és szerintem jobb így, hogy maradtak rajta állati jegyek, mert így sokkal menőbb.  Nevet Pozitívan csalodtam ebben a fejezetben. Az egyetlen hiba amit lehetene mondani az az, hogy Shinji kifeküdt pihenni. Remélem összekapja magát és mutat nekünk végre ő is valamit.  Mosolyog
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1996 Dátum: 13 nov 06, 16:16:51 »

 Shinji akkor fog visszatérni mikor már nem birja tovább rokabarátunk)
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1997 Dátum: 13 nov 06, 16:21:19 »

Meg is van a Halloweeni Bleach karakter.A vérfarkas Komamura.
Kíváncsi vagyok milyen alapokat hozott át ebből a klánból,formából.
Háború után vigyázni kéne vele ha a vérszomja véletlenül feltámad.
Harcban viszont jól jön.Egy higgadt de vérszomjas ellenfél érdekes felállás,Bankai is erre utal.
Pokol úgyis hanyagolva volt egy kis említés beleférne róla.
Észrevettem hogy már a rituálé (vége) előtt is sokkal vékonyabb volt mint általában.Tehát már akkor is jó úton haladhatott.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/556/16
Itt a második képkoca vajon az áldozatát jellemzi vagy a vérszomját,mert sebzést nem láttam. Gondolkozik
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1998 Dátum: 13 nov 06, 16:31:20 »

Köszönöm, végre valami jó! Nevet Soha nem gondoltam volna hogy akár egy olyan Komamurás fejezet is lesz ahol nem alszok be, erre ez még tetszik is.

Viszont az röhej hogy Shinjit ennyivel lerendezték, még ha Bambietta 'egyszerűbb csak mindent felrobbantani a p*csába' beszólás jogos is, Shinji nem egy oylan kaliber aki ellen ennek elégnek kéne lennie. Mondjuk olyan gyökérnek se kéne lennie hogy fűnek-fának elmodnja a képességét de ez átlagos Blícs- és shounenbetegség.
Ja, és Kubo még mindig nem tud nomrális női karaktereket, egy, max két kivétellel vagy ribancok vagy fogyatékosok.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #1999 Dátum: 13 nov 06, 16:36:10 »

Shinji szerintem majd akkor fog feltűnni ha Komamura legyőzné Bambit és jönne még egy quincy akivel már fáradtan (lehet amúgy se) bírna Komamura és Shinji egy maszkal/Bankaial az ellen a quincy ellen ugrana be Nyelvesít Azért írtam hogy legyőzné Bambit mivel ezek után valahogy nem tudom elképzelni hogy veszít  Mosolyog bár azt se hogy Bambi ilyen hamar megmurdel..  Gondolkozik
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2000 Dátum: 13 nov 06, 16:37:11 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/556/16
Itt a második képkoca vajon az áldozatát jellemzi vagy a vérszomját,mert sebzést nem láttam. Gondolkozik

Ez kérlek Komamura vére, ami kifröccsent a kitépett szíve helyéről. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 06, 16:41:29 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2001 Dátum: 13 nov 06, 16:44:34 »

Bambeta biztos hogy nem fog veszíteni mert akár el is nyelheti a lélek részeket....
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2002 Dátum: 13 nov 06, 16:45:06 »

Ez a fejezet jobb volt egy kicsit, mint az előző. Komamurának jót tett a karakterdesign, Bankaiának nem. Milyen bajsza van már? X'D
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2003 Dátum: 13 nov 06, 16:46:25 »

Köszi a választ bár szerintem egyben mind a kettő.
Van is már 1-2pofás színezés.Kicsit kéjencebb Lett  a bankai feje ikszdé
Elég durva Avatar lehetne belőle.
http://fc02.deviantart.net/fs71/i/2013/310/3/d/bleach_556___komamura_bankai_by_hikarinogiri-d6t8h7f.png
http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2013/310/5/7/komamura_sajin_evolution___bleach_ch556_by_aconst-d6t8v7b.jpg
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #2004 Dátum: 13 nov 06, 16:59:00 »

Király volt ez a fejezet! Nevet

Egyáltalán nem számítottam erre, és nagyon tetszett. Komamura vérfarkas alakja kissé fura volt nekem első képen, de aztán jobban megnézve nagyon szimpi. Mutasd meg nekünk, hogy mire vagy képes az új bankaioddal, vérfarkas Komamura!

Bambietta tényleg érdekesen nézett több helyen is, de azért remélem nem csak ennyire képes. Shinji meg remélem nem feküdt ki most ettől. Szeretném látni őt rendesen harcolni.

Addig is, hajrá Komamura!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2005 Dátum: 13 nov 06, 19:16:08 »

Meg kell mondjam nem hittem hogy a sok szar fejezet után mondok még pozitív véleményt Bleachről. Eddig kb minden rész pocsék volt mióta elkezdődött az új ARC, kivéve persze az ARC elején levő 10 fejezetet kb. De a mai hát meglepett na. Kb 3 éve volt utoljára hogy a Bleach megtudott lepni és olyannal jött elő Kubo amire nem gondoltam volna. Koma sokkal elfogadhatóbban néz ki így. Bár nincs túl nagy reményem hozzá szerintem nem fogja sokáig húzni ő sem. Nevet A Bankai-ja egyébként már annyira borzalmas hogy jó.  ikszdé Mint valami fogatlan pedofil. Nevet

Shinji meg szánalmas, tudtam én hogy bekapta az a robbanást. Kell neki állandóan játszani a nagymenőt. Most legalább jól picsán rúgták. Őszintén szólva Komamura sose volt kedvencem sőt és bár most sem a kedvencem de azt kell mondjam mintha az új külseje nem hajazna annyira senkire. Talán egy kicsit Kensei-ra csak hosszú hajjal és sokkal szőrösebb kivitelben. Nevet Kíváncsi vagyok hogy vajon Kubo meddig marad szabadságon mert ezt tuti nem ő csinálta az fix. Vagy végre kijózanodott nem tudom de eddig mintha félálomban fél szemmel csinálta volna csak a mangát.


EGYÉBKÉNT VETTEM A CÉLZÁSOKAT EGYES DELIKVENSEK A KOMMENTELŐK KÖZÜL. REMÉLEM MEGLEPTEM A NAGYÉRDEMŰT HOGY A HÉTEN NEM FIKÁZTAM AZ IMÁDOTT MANGÁTOK.  bow smirksweat ikszdé
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2006 Dátum: 13 nov 06, 20:04:45 »

Kuro: komolyan vártam már a hozzászólásod, egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy most nem is írsz hozzá mert jó lett a rész  smirksweat ez megér egy screenshotot mert ki tudja mikor lesz ilyen legközelebb Nevet
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2007 Dátum: 13 nov 06, 20:57:28 »

Rossz kutya  Nevet Tetszett a fejezet felépítése. Shinji kicsit gáz, de ez van.
Komamura bankai alakja elég betyáros lett  Kúl
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2008 Dátum: 13 nov 06, 21:06:14 »

Komamura új alakja meglepett egy kicsit, nem ismertem volna rá a kép alapján; viszont harcstílusból sajnos igen. Azonnal bankai? Nem úgy volt, hogy bankai nélkül is megpróbálnak harcolni a kapitányok? Vagy ő végig azt tervezte, hogy a csatatértől jó messze megvárja, amíg visszakapja a bankai-át? Kicsit csalódott vagyok, hogy nem láttuk őt bankai nélkül harcolni, még úgy is, hogy most kíváncsian várom az új bankai-ának erejét.
Bambietta meg remélem nem purcan meg. Jelen pillanatban ő az egyetlen Sternritter akit nem feltrancsírozott darálthús állapotban szeretnék viszontlátni Nevet
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2009 Dátum: 13 nov 06, 21:18:43 »

Nemértem a problémád,láttuk hogy Shinjit is fél perc alatt hazavágták shikai-al,itt nem lehet lacafacázni. Nevet

Am nem meglepő ez a stílusváltás,nem sokan szerették a karaktert(nyilván elég nehéz is azonosulni egy békeszerető,3 méteres kutyával),remélem most mutat valamit talajon úgy igazán,bár túl korainak érzem,hogy kapásból elbukjon a kiscsaj,sztem fog még valaki beszállni a harcba.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!