24 máj 21, 14:08:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004482 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1935 Dátum: 13 okt 29, 10:58:33 »

Egyetértek Mistich-kel. Túl korai volt még Ichigot leküldeni. Öszintén azért én még megnéztem volna pár harcot, mert eddig csak Hitsugaya és Soi Fong csatája volt levezetve részletesen. Remélem azért ezt a Bambietta vs Komamura és Shinji harcot levezeti rendesen Kubo. Az meg alap számomra, hogy Shinji Bankai-at megkell mutatnia. Utalhatott volna még arra, hogy most mi van Renjiékkel, mert szerintem még nem indultak el. Az, hogy nem volt ott Nimaiya én csak arra birok következtetni, hogy még csak most hozza rendbe Byakuya kardját és Rukiáék még megvárják. Ezután a fejezet után még nehezebb lesz kivárni a jövőhét szerdát.. Szomorú smirksweat
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1936 Dátum: 13 okt 29, 11:06:20 »

Amikor Ichi HM-ben volt , és mutatták, h elindul segíteni Aizen ellen, kb 20 rész alatt ér oda. ( bár remélem, hogy most több lesz, itt az alkalom, hogy az összes kapitány mutasson valamit!)
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1937 Dátum: 13 okt 29, 11:16:18 »

Lehet hogy Ichigo elindult, de miért hiszitek hogy nem tart esetleg 10 vagy 20 fejezetbe is, amíg megérkezik?  Nevet.
Ugyan ez volt Aizenék ellen, amikor Unohanával ment az élők világába segíteni, ott is több fejezeten át kocogott.
Valószínűleg majd csak miután minden rosszra fordul, akkor fog újra megjelenni. Bőven láthatunk még csatákat addig.

Még akár olyan is lehet amiben lesz kreativitás  Ohh My God. Például a mostani harcnál Shinji alkothatna valamit Komamurával karöltve (kimondani is vicces, de hátha). Kubo adott neki egy érdekes képességet, de annyira nem lett még kihasználva hogy az valami fájdalom. Hátha most majd Bambietatta ellen.

 
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 11:19:25 írta mateee-kun » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1938 Dátum: 13 okt 29, 11:50:17 »

Ichigo kalocsai viseletben elindul a csodarizzsel a zsebében! Frenetikus! Remélem érkezése előtt lesz még 3-4 harc SS-ben. Hirako halála meglepő lenne számomra. Valami Yamahoz hasonló dolgot várok, hogy ha meg is hal, akkor az ütőkártyáit lássuk előtte.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1939 Dátum: 13 okt 29, 11:57:04 »

Komolyan vannak akik azt hiszik, hogy ichigo a következő pár fejezetben már oda is ér? Nevet

3 órája támadtak a Quincyk ezalatt lement 8 fejezet. Ichigo fél nap alatt fog odaérni, ami 12 óra. Ha ugyanilyen tempóban folytatódik a cselekmény, akkor 32 fejezet mire megérkezik. Persze nem valószínű, hogy ugyanígy megy majd az idő, de fél nap alatt rengeteg mindenre van idő. Szerintem majd találkozik lefelé menet Rukiával és Renjivel.

Bambira kíváncsi vagyok, most a többi csaj nagyon felkonferálta, így sokat várok tőle. Talán képes lesz kihozni Shinji teljes erejét. Úgy tűnik, hogy mozgás nélkül képes robbanásokat csinálni. Ahogy látom még repül is.

Ichi új ruháját Shutara készítette? Jó látni őt valami új öltözetben, nem csak az egyenruhájában.

Azért kell egy kis poén is a sok harc között.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1940 Dátum: 13 okt 29, 12:53:54 »

Bambietta újfent üde színfolt volt a sok semmiség között. Illetve... Csak ő volt értékelhető nekem ma. Kíváncsi vagyok a technikája határaira, korlátaira.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1941 Dátum: 13 okt 29, 13:24:17 »

látva Ichigo virágos gúnyáját biztos hogy Kyoraku köpenyét is Shutara készítette
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1942 Dátum: 13 okt 29, 14:03:36 »

Én meg úgy vagyok vele, mármint ezzel a résszel, hogy kellet egy kicsit lazább, humorosabb rész is az előző harcos részek után. A ruhát biztos, hogy a nő készítette és szerintem az is kivehető, hogy szellemi erő elszívó vagy elnyomó öltözet. Hasonló lehet mint Kenpachi szemkötője. Amint levette a sapkát menten irtózatosan felgyorsult. Mi lesz ha leveti a teljes ruházatot? Másrészt abban nem értek egyet sokakkal akik a végére várták Ichigo visszatérését, inkább az lepett meg, hogy még nem volt ott. Másrészt ebből a részből arra lehet következtetni, hogy Bya, Rukia és Renji sincs már fent, tehát lent fogunk velük már találkozni. Shinjit azért nem féltem. Szerintem a következő kép amit kapunk róla, hogy ott áll talpig maszkban Bambietta előtt sértetlenül annak ellenére, hogy váratlanul érte a lövés.

Másrészt még mind megdöbben az, hogy a karakterek mennyire ledöbbennek amikor egy ilyet látnak mint Bambietta átalakulása. Már régen tudniuk illett volna erről.
Naplózva
Tomo96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #1943 Dátum: 13 okt 29, 14:05:51 »

Ha Shinji meghal, az igen csak fail lenne, jól mondod! Mivel én Hirakotól ebben az arc-ban nagy húzást vártam/várok tőle, és ez , hogy ilyen kaliberű tagot kapott ki ellenfélnek, bemutathatna egy bankai + maszk kombót!
Mondjuk az szerintem még mindig kivitelezhető lenne, hogy Shinji röhög a csajon, mert még mindig a képessége hatása alatt áll és valójában semmit nem csinált  Ördögi Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1944 Dátum: 13 okt 29, 14:13:59 »

Na látod Zita nem is kellett sokat várni egy ilyen ruha típusra.
Csak Rukia Helyett Ichigo Kapta meg Nevet
Lépcsős módszer kis szívatás de legalább nem ér egyből oda,így még van idő kibontakoznia a helyzetnek.
Instant formát még persze hogy nem kapta meg,jobb is így.
Az ideges feje se semmi,de már egész jól kezeli a dolgokat.Tényleg sokat fejlődhetett.
Yoruichi ezt repeső szívvel hallgatná:Ami normál Shunpoval 1hét az neki fél nap ha igazán siet Nyelvesít
Trollból pedig van egypár.Az se semmi hogy Bambi követőijénél akaratlanul is megjelentek a szárnyak pedig nem is hívták Nevet
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1945 Dátum: 13 okt 29, 14:16:51 »

A ruhát biztos, hogy a nő készítette és szerintem az is kivehető, hogy szellemi erő elszívó vagy elnyomó öltözet. Hasonló lehet mint Kenpachi szemkötője. Amint levette a sapkát menten irtózatosan felgyorsult. Mi lesz ha leveti a teljes ruházatot?

Szerintem meg semmi befolyása nincs a ruhának. Én inkább úgy veszem ki, hogy megfogta a sapkáját, hogy ne repüljön le, amikor begyorsít. A levétel máshogy nézett volna ki.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1946 Dátum: 13 okt 29, 14:25:29 »

Még egy fontos dolog elhangzott a kis csajok szájából. "Te tudsz szárnyakat használni?" Ebből pedig szerintem az következik, hogy nem minden quincy képes ezt használni. Vagy azért mert nem elég erős még hozzá vagy azért mert más, egyedi képessége fejlődött ki amely kizárja ennek használatát.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1947 Dátum: 13 okt 29, 14:30:19 »

Ez mi? ichigo öltözete? komolyan mondom egy vicc . Oké kell változás de fehér ruha és az a fejfedő? nagyon remélem hogy direkt van rajta és nem ez lesz a ruhája ezután-
Illetve nem látom hogy rajta van a fullbring páncél, na már most akkor elég fail a ruházáta, legalábbis a shinigami forma úgy változik ahogy a lélek, tehát a fullbring miatt állandó rajta a full bring jelek, ha most nem lesz akkor az úgy fura.
Illetve nem jönnek a 0. osztagosok? remélem kiderül mindeki mit tud közüllük és egy kis harcot is mutatnak .
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 14:44:07 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1948 Dátum: 13 okt 29, 14:33:43 »

Lehet hogy a Rezonancia elvem is megvalósul(t) hogy a vollstandigok(szárnyak) képesek egymást felkelteni és akár együttműködni,erősíteni egymást.
Egyedi képességek pedig kíváncsi vagyok továbbra is főleg,ha szárnyak helyett vannak.
Amúgy a Z rangú csajnál mekkora trollság lenne beírni hogy Z mint ZERO,kivéve ha jól valósítja meg a "semmit". Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1949 Dátum: 13 okt 29, 14:39:30 »

Igazad volt, K ichigo. Jól is állt neki ez, de még várok Rukiánál is egy ruhacserélést. Nevet

Igazából csak egy könnyebb rész volt. én örültem, hogy megint láttuk Ichigót, igaz én is kíváncsi vagyok az edzésre, de reméljük Kubo azt is megmutatja.

Szerintem lehetséges ez, mert annak a csajnak is a többire jött elő.

Én eltudom hinni, hogy az a képessége, de lehetne olyan is, hogy megszünteti mások képességét, ergo lenullázza azokat.

Shinji nem hal meg. Minimum egy bankait mutatnia kell neki és epic fail lenne, ha ő most meghalna.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!