24 máj 22, 02:42:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004755 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1920 Dátum: 13 okt 25, 15:36:35 »

Ha van a fejfedőjén légszérű vagy csak egyszerűen nem lélegezte be a Kutyus akkor nincs baja.
Sakanade hipnózia egy fajta pollen/gázra alapul amit az ellenfél figyelmetlenül belélegez.
Ez jobban használna nagyot aratna egy rajtaütésen. Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1921 Dátum: 13 okt 25, 18:14:33 »

Ha jobban belegondolsz akkor most már annak a kis csaj quincynek rég halottnak kellene lenni Shinji keze által. Erre azt mutogatja, hogy mit tud a kardja képessége. Ez számomra idegesítő. Persze, az is az lett volna ha semmi perc alatt levágta volna.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1922 Dátum: 13 okt 25, 20:05:45 »

Azt még betrollkodhatja hogy az eddig mutatottak csak része volt a shikai képességének.
Komolyabb hatást az váltana ki ha az ellenfél már a saját részeit(végtag stb) is megcserélődöttnek érezné tőle kacsint
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1923 Dátum: 13 okt 27, 04:43:19 »

Szóval Bach előre tudta hogy vissza szerzik a bankaiokat. Az nagy lenne, ha kómába esnének a kapitányok akik vissza szerezték, és ezek után a shinigamik ellen harcolnának, mert valami Quincy zombultató cuccot adtak hozzá. Így már is lenne értelme a bankai lopásnak. Illetve nem is az a baj hogy értelmetlen, mert az elején volt értelme, mert céllal lopták el a Quincyk csak Kubo nagyon bénán vitelezte ki ezt az egészet. Túl hamar szerezték vissza, az ellenség nem is használta a bankaiokat csak egyszer, nem volt elég ideig kiszolgáltatottság érzés, és még gyengültek is a quincyk a lopás után. Nem lett eléggé kihasználva ez a helyzet. Jöttek a quincyk, ellopták, kicsire rá hopp rögtön visszaszerezték. Egyedül jama bankaijának ellopása volt teljesen rendben. Vagy nem bírt volna el vele Bach, vagy terve volt a bankaijával (lehet hogy a bankaija tartalmazza magában a király dimenzióba való bejutás kulcsát), vagy csak simán megalázásból, a kettőjük múltját még nem ismerjük. A többieknél viszont nem működik ugyan ez mert túl hamar visszaszerezték. És inkább csak egy hatalmas öngólt lőttek maguknak ezzel az egésszel a quincyk. Rögtön kettőt is. Mert blokkolta a végső alakjukat, és ösztönözték a kapitányokat hogy még erősebbek legyenek non-bankai technikák terén és csapatjátékban. Azt hittem kicsit jobb lesz az utolsó 9 nap eleje. Kicsit mintha összecsapott lenne, és a harcok is lehettnének kicsit pörgősebbek. Nem pedig ez az alap klisé hogy felváltva rúgdossák egymást seggbe, egyszer az egyik van fölénybe a másik meg halálán, aztán megfordul az egész, majd újra. És itt lenne lassan az ideje egy kapitány halálnak is ha már háború és végső arc van.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1924 Dátum: 13 okt 27, 08:40:45 »

Én meg örülök hogy kapitányok használhatják a Bankait , mert nagyon várom már hogy az uj fökapitány használja sajátját. Még Starknál sem használta mert nem voltak egyedül.... Vajon mit tudhat.  Nem beszélve Ukitakérol.  Ráadásul csak nekik van páros Zanpakto, most már Icsinek is van elvileg szóval ez nagy szó.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1925 Dátum: 13 okt 27, 09:54:38 »

Szerintem pont azért rejtegették a Bankaiukat, hogy ne tudódjon ki az erejük. A Quincyk már így is egy  csomó infót szereztek a kapitányokról. Pl BG9-re valószínűleg nem hat Soifon Shikaija, vagy Toshirora Bazz-B ment rá, aki könnyen megolvasztotta a jegét. Sokkal több esélyük van azoknak a kapitányoknak, akik rejtegetik az erejüket, mert így a Quincyk sem tudnak rá készülni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1926 Dátum: 13 okt 27, 12:28:24 »

Azért az mekkora hülyeség, hogy a quincyk magukat gyengítették le azzal, hogy ellopták a kapitányok bankaiát. Nem tudom megérteni, hogy miért gondolják ezt néhányan. Csak annyi történt, hogy lecserélte a saját erejét egy másik, feltételezem hatalmas erőre. Szóval nem gyengült semmit csak megváltozott az ereje. Akitől viszont ellopta a egyértelműen gyengébb lett. Hol van itt az, hogy magukkal csesztek ki? Sehol. Megpróbáltak valamit ami nem tartott sokáig de például ezzel el is érték azt, hogy 2 kapitányt leselejteztek és nem kellet komoly harcot vívniuk velük. Másrészt a nagy erejű quincyk létszámbeli fölénye tudatában meg is tehetik, hogy ennyi áldozat árán kiütöttek 2 kapitányt és egy hadnagyot. Ez az arány ennek hatására csak még jobban megnövekedett, hiszen a 2 bankai használó kapitány kiesett a további harcokból. Szóval nem volt az a lopás hülyeség hiszen lehet, hogy a 2 bankaios kapitány a bankaial az oldalán veszteség nélkül is lehozhatta volna a meccset. Ekkor pedig inkább csökkent volna a létszámok közötti arány.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1927 Dátum: 13 okt 29, 09:37:35 »

Ki is jött az új fejezet. Lehet nem kellett volna ennyire sietni vele, néhol elég szemcsés, lehet később javítják.

Sok minden nem történt, pár minimális infót tudhattunk meg. Az mondjuk tetszetős, hogy mindenkinek másképp kinéző végső alakja lesz quincyknél, és ahogy elnézem a képességeik is megmaradnak, nem csak az originálok.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 09:39:59 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1928 Dátum: 13 okt 29, 09:42:27 »

És Son Goku megkezdte hosszú útját a csiga lépcsőn. Csak ne fejezeteken át tartson.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #1929 Dátum: 13 okt 29, 09:58:02 »

Unalmas.
Nem volt semmi új csak ichigo smirksweat
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1930 Dátum: 13 okt 29, 10:10:29 »

LOL mi ez a uj ruha?  Ördögi Nem is tudom most hogy nézki drága barátunk...
Nem hiszem hogy meghalt sinji elég fail lenne.....
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1931 Dátum: 13 okt 29, 10:13:00 »

Ha Shinji meghal, az igen csak fail lenne, jól mondod! Mivel én Hirakotól ebben az arc-ban nagy húzást vártam/várok tőle, és ez , hogy ilyen kaliberű tagot kapott ki ellenfélnek, bemutathatna egy bankai + maszk kombót!
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 10:13:59 írta RoB » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #1932 Dátum: 13 okt 29, 10:28:52 »

Nekem tetszett a fejezet Mosolyog jövőhéten szerintem esélyes néhány visszaemlékezés ichiről meg a többi nulladikosról.de leginkább az érdekel hogy Kubo miért küldi le ichit ilyen hamar?  Gondolkozik vajon mennek majd utána a többiek is?Renji,Rukia,Byakuya ?
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1933 Dátum: 13 okt 29, 10:38:41 »

Vagy ők már lehet , hogy elindultak!!
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1934 Dátum: 13 okt 29, 10:43:25 »

Ismét egy értékelhetetlen fejezet, sajnáltam azt a ~20 kattintást amit rááldoztam... Nem hiszem el hogy Kubo komolyan gondolta ezt a pofátlan időhúzást ami itt volt. A DB utalás tetszett, de túlzás nélkül az égvilágon semmi nem történt a fejezetben... Meg komolyan, a "hősnek" muszáj már most megérkeznie? Szerintem mindenki elviselné ha még nem látnánk Ichigot Soul Society-ben egy 10 fejezetig. Inkább nézném az edzését mint azt hogy most megérkezik és veret egy Kenpachit.
Shinjinek meg úgysincs semmi komoly baja, ő túl nagy ütőkártya ahhoz hogy már most lesérüljön. Legalábbis nagyon remélem.

És múlt hét után újra meg kell kérdeznem. Háború van, amiben még Urahara is részt vesz. Mi a franc van Yoruichivel? Nagyon remélem hogy jó magyarázatot talál ki rá Kubo.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!