24 máj 21, 20:58:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004631 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1905 Dátum: 13 okt 24, 16:25:30 »

Ott van még az is hogy bármit magukba tudnak olvasztani mint Kirge ophe. De már a legvégső  eset lesz.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1906 Dátum: 13 okt 24, 16:33:44 »

3. sort légy szíves olvasd el, hamár idézgetsz. Köszi.  bye bye
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1907 Dátum: 13 okt 24, 16:38:57 »

Nem hozták magukat cikis helyzetbe. Ha megnézed akkor a létszámuk jelentősen nagyobb. Ha ellopják x kapitány bankaiát akkor az egy másik quincy ellen nagyon esélytelen, még ha az adott quincy nem is képes a teljes képességét használni. Másrészt azért számára akkor is ott marad a kapitány bankaia, tehát nem lesz gyengébb vagy védtelenebb. Szóval bőven volt értelme azokat ellopni. Az pedig nem tudható még mindig, hogy a fullpower elég erős a bankaihoz képest. A bankainak az erőemelésen kívül vannak más tulajdonságai is bőven. Inkább az egyes személyek speciális képességeit hordozza magában ráadásul nem egységes a dolog mert mindenkinek más ez a speciális képessége.

Szóval nem volt ez rossz lépés vagy terv. A gond inkább ott van, hogy szerintem nem számított Bach arra, hogy ilyen gyorsan megoldhatják a shinigamik ezt a problémát. Másrészt mint látható volt az némelyik quincyt is kellemetlenül érintette ez a dolog. Legalább most meglátjuk, hogy az adott quincy power mit is ér egy bankaival szemben. Kirge alapvetően tehetetlen volt Ichigo ellen amikor az bankait használt, másrészt pont ott hangzott el, hogy problémás váltogatni a védelem és támadás között. Ezt például Urahara tudja, így lehet rá számítani, hogy nemsokára minden shinigami is tudni fogja.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 24, 16:46:44 írta rini67 » Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1908 Dátum: 13 okt 24, 17:43:08 »

pontosan ahogy rini írja a quincyk nem tudják egyszerre használni a blut vene-t és a blut arterie-t , szóval vagy támadnak vagy védekeznek , amikor Royd harcolt Yama ellen folyamatosan  kellett használnia a vene-t vagy elporladt volna a lángok miatt és láttuk hogy mit is produkált támadás gyanánt
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1909 Dátum: 13 okt 24, 17:48:25 »

Nagyon kíváncsi vagyok végre ichigora a kardokra főleg.Na jó meg a kinézetére is  ikszdé
A kutyuli kapirány tuti edzett mondta hogy kapta a sisakot, remélem végre kiderül hogy miért is néz ki úgy-
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1910 Dátum: 13 okt 24, 18:42:33 »

Amugy meg lehet nem is Ichigo fog jönni hanem Isshin erősítésként.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1911 Dátum: 13 okt 24, 19:07:35 »

Jó látni hogy Bankai magyarázatos helyzet a fórumon értelmesen rendezve lett,számomra biztosan Mosolyog

Isshinhez szólva jöhet de akkor legalább Yoruichi-t is hozza magával.Ki tudja mivel ütötték el az időt Urahara nélkül Nevet

Remélem Haschwald képessége B mint Blut lesz,ahogy a megjelenésekor is írtam.
Érdekelne egy olyan quincy aki magasabb szinten képes alkalmazni,akár egyszerre is kacsint
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1912 Dátum: 13 okt 24, 20:59:22 »

Van egy colt-od, nagyon menő vagy vele, de ha elveszik és kapsz helyette egy airsoftot, akkor megköszönöd a részvételi lehetőséget a harcban.

De jelen esetben még az is a helyzethez tartozik, hogy ha elveszem a coltod és emiatt nem tudom használni a bazookámat, akkor csak saját magammal csesztem ki.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1913 Dátum: 13 okt 24, 21:02:03 »

Ne mond már hogy nem logikátlan. Nevet A Kvinsik saját magukat hozták ciki helyzetbe ezzel a lopással mert saját maguk gyengültek el tőle. Ezért nyomta le Zümi meg Jég herceg is az ellenfélt. Mert lenyomták őket miután visszakapták a bankai-t. Erre most aktiválják a full powert, mikor alapból használhatták volna és akkor vszeg simán legyakják a shinigamikat. Nevet
Oké, tegyük fel, hogy van egy géppisztolyod meg egy lézerágyúd, az ellenfelednek meg van egy pisztolya meg egy kisbicskája. Ha az lenne a feltétle annak, hogy az ellefened eltegye a piszolyát, hogy te meg leteszed a lézárúgyút, miért en tennél így? A gépfegyverrel mgé így is simán legyakod a kisbicskás embert, legfejjebb tovább húzza.
Logikus, csak hülyeség.

Amúgy a fejezet meg rossz volt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1914 Dátum: 13 okt 25, 00:10:19 »

Csak itt nem bicskáról meg lézerágyú különbségről van szó. Itt két ultimét fegyvert hasonlítsatok össze amely mindkettő halálos a másikra. Szóval ha ellopod a másik fegyverét (bankai) de még a tied is megmarad, még ha nem is tudod használni. Akkor is erősebb leszel hiszen a másik legyengül a fegyvere nélkül. Ráadásul nincs tisztázva még az sem, hogy a shinigamik bankaia vagy a quincyk képessége az erősebb. Mondjuk szerintem egyik sem erősebb talán a másiknál hanem ez inkább olyan kié hasznosabb vagy ki tudja jobban használni a saját lépességét kérdés lesz.

Szóval a következő fejezetekben remélem ezekre a kérdésekre kapunk valami utalást vagy választ, ha máshogyan nem is de egyénenként lebontva.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 25, 00:12:25 írta rini67 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1915 Dátum: 13 okt 25, 00:30:43 »

Van egy colt-od, nagyon menő vagy vele, de ha elveszik és kapsz helyette egy airsoftot, akkor megköszönöd a részvételi lehetőséget a harcban.

De jelen esetben még az is a helyzethez tartozik, hogy ha elveszem a coltod és emiatt nem tudom használni a bazookámat, akkor csak saját magammal csesztem ki.
Nem tudod használni a bazookád? Jaj te szegény, azért remélem egy skorpióval lelövöd az airsoftost! Hitsugaya amíg nem kapta meg a Senzu babot , addig elkönyvelte a vereséget. Ergo akkor mi is történt? Quincík gyengítették magukat a bankai lopással, de a Shinigamikat sokkal nagyobb mértékben gyengítették. Nem tudom milyen példákat kellene még mondanom, hogy megértsétek amit mondok. 1 kézzel még mindig jobb esélyeid vannak egy box meccsen, mint az ellenfelednek, akinek levágták mindkét kezét. :'D
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1916 Dátum: 13 okt 25, 09:03:47 »

Nagyon kíváncsi vagyok végre ichigora a kardokra főleg.Na jó meg a kinézetére is  ikszdé
A kutyuli kapirány tuti edzett mondta hogy kapta a sisakot, remélem végre kiderül hogy miért is néz ki úgy-
Megtippelem neked miért van abban a hacukában, Shinji már shikaiban mutatkozott meg, és szerintem az a cucc direkt ez ellen véd. Gondolj csak bele, 2v1ben rámentek egy ellenfélre, miközben van a fegyvertárban egy minden érzékre kiható és ha jól tudom szövetségest is megzavaró képesség. Ergo a csapattárs is el fogja szenvedni a zavarást nem csak az ellenfél, így azért már nem nagyon van értelme odamenni 2v1-ben Nevet
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1917 Dátum: 13 okt 25, 13:53:35 »

vajon ki lehet az a 7 quincy aki vollstandingot használ  Gondolkozik
Bambi , BG 9 és Cang du biztos , rajta kívül eddig még Hasi ,Bazz b és Askin szerepelt meg egy pillanatra As nodt , de ők nem hiszem hogy harcolnának
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1918 Dátum: 13 okt 25, 14:31:29 »

Nem feltétlenül csak az a 7 aktiválta ezt az erőt. Kubo inkább csak ezt/ennyit mutatott meg jelenleg. De az is lehetséges, hogy csak ők 7-en képesek ezt a fajta erőt használni. Mondjuk érdekes, hogy mindegyikük egyszerre aktiválta mint anno az espadaknál is ez történt Harribel, Barragan és Starrk esetében. Lehet, hogy ehhez mind köze van Bachnak is. Csak akkor tudják használni ha ő engedélyezi? Remélem nem így van.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1919 Dátum: 13 okt 25, 14:43:49 »

Nagyon kíváncsi vagyok végre ichigora a kardokra főleg.Na jó meg a kinézetére is  ikszdé
A kutyuli kapirány tuti edzett mondta hogy kapta a sisakot, remélem végre kiderül hogy miért is néz ki úgy-
Megtippelem neked miért van abban a hacukában, Shinji már shikaiban mutatkozott meg, és szerintem az a cucc direkt ez ellen véd. Gondolj csak bele, 2v1ben rámentek egy ellenfélre, miközben van a fegyvertárban egy minden érzékre kiható és ha jól tudom szövetségest is megzavaró képesség. Ergo a csapattárs is el fogja szenvedni a zavarást nem csak az ellenfél, így azért már nem nagyon van értelme odamenni 2v1-ben Nevet
Aizen ellen nem volt senkin ilyen védő cucc.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!