24 máj 21, 22:08:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004655 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1785 Dátum: 13 okt 10, 18:46:24 »

Komamura ne erőt kapjon, hanem egy lándzsát a koponyájába!
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 18:48:09 írta Ishida » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1786 Dátum: 13 okt 10, 18:54:53 »

Komamura nekem se a kedvencem,. Talán Tousen miatt nem szeretem, hogy végig próbálta visszaterelni a jó útra. Remélem, hogy Bambi megtépázza majd egy kicsit, ha már elvan rendelve a második menet. Nevet Remélem nem szívja meg a Hollowos Bankai miatt.

A felsoroltakon kívül a 10-es Espada halála se volt rossz, főleg a Kaienes szál miatt. 
Borzalmas volt, ja és ő a 9-es volt, mivel 0-ától 9-ig vannak számozva az Espadak. 1-1? Mosolyog
Azt hiszem azért írtam őt a 10-nek mert ő volt a leggyengébb. xD viszont nekem nagyon tetszett az a rész. "Kuchiki...Kuchiki... Ne halj meg, Kuchiki!" Utána meg a harmadik tánc és" Ég veled, Espada!" Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1787 Dátum: 13 okt 10, 19:18:52 »

Komamura nekem se a kedvencem,. Talán Tousen miatt nem szeretem, hogy végig próbálta visszaterelni a jó útra.

Nem azért, de Komamura csak addig próbálkozott, amíg meg nem tudta Tosen igazi indítékát, azután már kötelezettség tudóan megpróbálta hidegre tenni, de ugye Tosen elég nagy tápot kapott, s végül Hisagi-nak nem kicsit aljas módon a vakfoltjából kellett lecsapnia, amikor Komamura-t próbálta eltenni lábalól.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1788 Dátum: 13 okt 11, 08:59:15 »

Szerintem nézd át újra azokat a fejezeteket/részeket. Komamura egész végig tolta a csöpögős dumát Tousennek, és mikor Aizen elintézte, akkor egyből rátámadt volna.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/385/17
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/386/11
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/387/17

Érdekes, hogy ebben a fejezetben egy csomó fontos dolog történt: Matsumotót leverték (átvágták a torkát?), Meg lett a Bankai lopás ellenszere és még szép magyarázatot is kaptunk mellé, Urahara már Seireiteiben van és a Quincyk nem használhatják már a Bankaiokat.  Míg a Fairy Tailben csakis fanszervíz volt, de azzal senkinek sincs baja. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1789 Dátum: 13 okt 11, 12:07:15 »

Szerintem nézd át újra azokat a fejezeteket/részeket. Komamura egész végig tolta a csöpögős dumát Tousennek, és mikor Aizen elintézte, akkor egyből rátámadt volna.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/385/17
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/386/11
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/387/17

Érdekes, hogy ebben a fejezetben egy csomó fontos dolog történt: Matsumotót leverték (átvágták a torkát?), Meg lett a Bankai lopás ellenszere és még szép magyarázatot is kaptunk mellé, Urahara már Seireiteiben van és a Quincyk nem használhatják már a Bankaiokat.  Míg a Fairy Tailben csakis fanszervíz volt, de azzal senkinek sincs baja. ikszdé

386-ban csak a gondolatait látjuk, azokat nem Tosen-nek mondja. 385-ik fejezetben meg 1 oldallal ellőbb mondja ki, hogy megöli Tosen-t SS érdekében.

Mondjuk egy hátulütője még van ennek az anti-bankai dolognak: úgy vettem észre, hogy csak akkor hat a pirula, ha a Quincy használni próbálja a bankai-t.... de mi van, ha mondjuk BG9 nem használja, pont, ahogyan ígérte? Akkor nála nem fog történni semmi? Illetve még mindig csak a bankai lopást és használást akadályozta meg Urahara, de visszaszerzést még nem oldotta meg.

Mondjuk kíváncsi vagyok, mi lesz Uryu szerepe Bach tervében? Mert nagyon az az érzésem, hogy nem véletlenül kapta az "A" betűt, lehet, van benne valami, amit ha megszerez a többi Quincy, akkor annyi Urahara anti-bankai lopás tervének.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1790 Dátum: 13 okt 11, 12:33:08 »

ez után a fejezet után még inkább érthető hogy miért is lettek visszahozva a fullbringerek , mert ugye az ő erejük is hollowoktól ered
ha már többen is vártok valami nagy csavart elmondom az én verziómat , Bach eredetileg shinigami volt és van saját bankai-a is  Nevet Nyelvesít
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #1791 Dátum: 13 okt 11, 13:42:52 »

Idézet
ha már többen is vártok valami nagy csavart elmondom az én verziómat , Bach eredetileg shinigami volt és van saját bankai-a is  Nevet Nyelvesít


Bach-nak van bankai-a,csak nem a sajátja hanem amit az öreg Yama-tól lopott el.
Én nem örülnék neki ha kiderülne,hogy Bach eredetileg Shinigami volt.
Eredetileg ugy van beállitva Bach,mint minden Quincy ősapja,kár lenne ezt elrontani azzal,hogy kiderülne eredetileg shinigami volt.

« Utoljára szerkesztve: 13 okt 11, 13:54:33 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1792 Dátum: 13 okt 11, 14:45:37 »

Mondjuk kíváncsi vagyok, mi lesz Uryu szerepe Bach tervében? Mert nagyon az az érzésem, hogy nem véletlenül kapta az "A" betűt, lehet, van benne valami, amit ha megszerez a többi Quincy, akkor annyi Urahara anti-bankai lopás tervének.

Valahogy Ishida túlélte azt a tisztogatást amit Bach rendelt el,és ezért különleges.Elvileg ezért emelte fel maga mellé.De biztos van hátsó szándéka Bach-nak,mint ahogy szerintem Ishidának is.Szerintem Ishida valami Urahara által kitalált tervet követ.Azt esélytelennek tartom,hogy csak játssza a jó quincy-t.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1793 Dátum: 13 okt 11, 17:04:07 »

Mondjuk kíváncsi vagyok, mi lesz Uryu szerepe Bach tervében? Mert nagyon az az érzésem, hogy nem véletlenül kapta az "A" betűt, lehet, van benne valami, amit ha megszerez a többi Quincy, akkor annyi Urahara anti-bankai lopás tervének.

Valahogy Ishida túlélte azt a tisztogatást amit Bach rendelt el,és ezért különleges.Elvileg ezért emelte fel maga mellé.De biztos van hátsó szándéka Bach-nak,mint ahogy szerintem Ishidának is.Szerintem Ishida valami Urahara által kitalált tervet követ.Azt esélytelennek tartom,hogy csak játssza a jó quincy-t.

Nem hinném, hogy volt idejük bármit megbeszélni, mert amikor elmentek Hueco Mundo-ba, akkor váltak el Uryu-tól, s Quilge-ig még azt sem tudták, mivel állnak szemben.

Valamint Uryu-nak bőven van oka arra, hogy SS-t leigázza, ott van például a nagyapja, Kurotsuchi Mayuri, valamint az apja kérése, hogy tartsa magát távol a shinigami-któl. Az meg, hogy Ichigo "barátja", meg annyit, hogy még nem indok, hogy ne menjen neki SS-nek.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #1794 Dátum: 13 okt 11, 18:35:50 »

Szerintem is van itt valami a háttérbe.
Ugye Ishida nem tisztavérű Quincy,mert ugye az apja Tisztevérű mig az anyja csak felvér volt.
Lehetséges,hogy van valami terve Bach ellen Ishidanak,de szerintem Bach is tervez valamit Ishidaval.
Remélem majd elmondja Bach,hogy miért vette magamellé Ishidat.(azt mondta,hogy azért mert túlélte a szent kiválasztást de még van valami a háttérbe.)
Bár a többi Quncy-nek nem nagyon tetszik ez,hogy Ishida legyen Bach örököse.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 12, 00:18:49 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
t.felix
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Válasz #1795 Dátum: 13 okt 12, 16:55:21 »

Összesen mennyi csillag lovag van?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1796 Dátum: 13 okt 12, 17:27:38 »

A Latin ABC szerint 26. Szofron szépen összegyűjtötte az eddig ismert tagokat.
http://szofron.deviantart.com/art/Bleach-Quincy-Stern-Ritter-Army-307088896

386-ban csak a gondolatait látjuk, azokat nem Tosen-nek mondja. 385-ik fejezetben meg 1 oldallal ellőbb mondja ki, hogy megöli Tosen-t SS érdekében.
Engem az zavar, hogy hiába próbált meg vele végezni, egész végig a barátjaként tekintett Tousenre.

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1797 Dátum: 13 okt 12, 22:00:47 »

Azért azt valljuk be, hogy amennyiben rendelkezik valaki egy igazinak tartott baráttal azt nehéz utána nem barátként kezelni, még ha problémás is az illető. Egy ideig még akkor is elkövet érte mindent az ember ha tudja, hogy bűnös. Márpedig Komamura is így tekintett Tousenre. Ez akarva akaratlanul is visszafogja. A sok szentbeszéd is éppen ezért volt Komamurától Tousen irányába. Próbálta elodázni az elkerülhetetlent. Amúgy ez hasonló Ichigóhoz amikor Shirosaki a fejéhez vágta azt, hogy próbálja megvágni az ellenfelét egy hüvelyben tartott kardal.
Naplózva
Tomo96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #1798 Dátum: 13 okt 12, 22:54:11 »

Mert nagyon az az érzésem, hogy nem véletlenül kapta az "A" betűt, lehet, van benne valami, amit ha megszerez a többi Quincy, akkor annyi Urahara anti-bankai lopás tervének.
1. A, mint a Anti-Bankai Quincy? Nevet
Amúgy szerintem csak szimplán nem hagyott időt Kubo Uraharának, hogy elmondjz, hogy hogy lehet visszalopni a bankait.
2. Nagy hülyeség azt hinni, hogy Bajuszelvtárspajtás tudott erről a gyengeségről és ha ellene nem is tudott mit tenni, azért az 5 nemkívánatos személy közé ragta a waizard kapitányokat?
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1799 Dátum: 13 okt 12, 23:02:27 »

Az 5 nem kívánatos személyből még 2őt a homály fedi.Remélem azért hamarosan megtudjuk.
Eddigiek: Ichigo,Kenpachi,Aizen(ha jól emlékszem).

A mint Anti-Bankai elég szemét lenne,de Bankai használók nagy részével elbírnának/bánnának az biztos.
Ancestor(bár ez inkább Bachnál igaz),Absolute inkább a jelentése.Lényeg a vezető kategória.

Rini a Komamura-Tousenes résszel egyetértek.Hollow Ichigos hasonlat pedig jól esett.Jó ideje nem volt róla szó.(Részletesen).
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 12, 23:49:54 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!