24 máj 21, 22:20:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004658 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1725 Dátum: 13 okt 07, 15:17:30 »

Ikkakura azért nem számítanék mert az igaz, hogy rendelkezik bankaial de alapvetően felelőtlen és fegyelmezetlen. 

Főleg, hogy az ő bankaia eltört, és Akon is csak épphogy tudta megjavítani, ami azután sokkal gyengébb lett. Hisagi meg ütőkártya, túl epic lenne ahhoz, hogy most lője el Kubo.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1726 Dátum: 13 okt 07, 17:04:37 »

Valóban tekinthető ütőkártyának mert a quincyknek fogalmuk sincs arról, hogy ő is rendelkezhet már vele. Ráadásul nem is akár milyen lehet az eddig tőle látottak alapján.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1727 Dátum: 13 okt 07, 19:08:17 »

Miért magasztalja ennyire mindenki Hisagi-t?..én nem tekintem különbnek mind pl Renji-t.. Neeem szóval mi az oka?..
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1728 Dátum: 13 okt 07, 19:28:43 »

Miért magasztalja ennyire mindenki Hisagi-t?..én nem tekintem különbnek mind pl Renji-t.. Neeem szóval mi az oka?..

Renji sosem volt badass, maximum még amikor Rukiát üldözte az elején. Főleg, hogy Renjit már ezeregyszer láttuk, ha a mangában nem is oly sokszor, az animében rengetegszer. Persze, Hisagit is, de normális harcot tőle ha kettőt láttunk.

Hisagi ahogy lezavarta az eddigi látott harcait az nagyon adta, nem beszélve arról, hogy a kevesek közé tartozik aki eljut odáig, hogy esetleg kidout is lehetne használni egy harc alatt. A kardja eszméletlen jól néz ki shikaiban, Tousentől tanultakat én mindig szívesen olvasom tőle. És most nagy kérdés a bankaia. Nagyjából ennyi jutott eszembe. Mosolyog

Bár az is talány, hogy mennyit változik Renji kardja.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 07, 19:29:43 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1729 Dátum: 13 okt 07, 21:09:54 »

Miért magasztalja ennyire mindenki Hisagi-t?..én nem tekintem különbnek mind pl Renji-t.. Neeem szóval mi az oka?..

Hát, mondjuk, hogy nem gyenge, lásd Hisagi Vs Findorr, Gotei 13 Vs Ayon, Hisagi + Komamura Vs Tosen. Renji meg egyszer elverte Ichigo-t, majd mindenki elverte őt 1 arrancar kivételével asszem.

Amúgy hadnagyok közül a top 5 kedvencem:
1.Rukia
2.Ikkaku
3.Hisagi
4.Kira
5.Yumichika
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1730 Dátum: 13 okt 07, 22:44:02 »

Nagyon jó kis lista.Mondjuk nálam Kira helyett Renji van,de ő se rossz.Rukia,Ikkaku,Hisagi elég nagy favoritok nálam +Renji. Mosolyog
Azért Renji általában elég szemét ellenfeleket szokott kapni,de oda teszi magát ha kell.
Újra kovácsol karddal még ki tehet magáért rendesen kacsint
Ikkaku ott van erőben,csak éppen nem hadnagy,de mind1.
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1731 Dátum: 13 okt 07, 22:58:12 »

Ahm értem..én eddig nem figyeltem rá,mondjuk a kardja mindig is tetszett..melyik fejezet az amiben edz bankaira? valami ilyesmit halottam..eddig minden fejezetet olvastam de ez lehet valahogy kimaradt..
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1732 Dátum: 13 okt 07, 23:23:04 »

Ha jól emlékszem akkor 538-as mangában találod bár én nem emlékszem, hogy bankai edzést csinált volna. Inkább valami olyasmi rémlik, hogy Kenseivel beszéltek róla. Hisagi már ismeri a bankaiát de valami okból még nem képes magától előhívni.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 07, 23:26:17 írta rini67 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1733 Dátum: 13 okt 08, 08:21:24 »

Ezt a fejezetet 3 szóban tudnám összefoglalni: Eat me Kubo!  Elseggel
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1734 Dátum: 13 okt 08, 09:51:00 »

http://www.mangareader.net/bleach/552/3 Megint milyen korán kijött az új fejezet. Mosolyog
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1735 Dátum: 13 okt 08, 11:15:07 »

Nekem nem tetszett. Nem azzal volt bajom, hogy csak dumáltak, itt belefér. De most ennyi? Megvan oldva a kérdés? Mondjuk Yama Bankaia még így sem tuti, hogy ki lesz iktatva, mert ő nehezen érintené meg azt a vackot. De lehet arra is kitalálnak valamit. Na, majd a következő fejezetben okosabbak leszünk, de remélem a Quincy-k is előhúznak valamit.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1736 Dátum: 13 okt 08, 11:26:25 »

Elég hamar meglett a megoldás, ez így nekem se tetszik annyira, de inkább várjuk meg, hogy mi lesz ebből.
Yama bankaija is megoldható, ugyanis Urahara azt mondja, hogy kézzel, bállal, vagy karddal érintsék meg azt a valamit. Na, Yamamoto zanpakutoujának megmaradtak részei. :Đ Mondjuk azt nem tudjuk, hogy ez akkor is működik-e, ha az eredeti használó halott... de ha csak azt nézzük, hogy van kard, akkor megoldható. Mosolyog
Amúgy... Omeadanak van bankaija, vagy Soi Foné landolt mellette? o.O :O
Azt viszont élvezet volt nézni, hogy hogy' "lelkesedik" Mayuri Urahara láttán. xD
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 11:27:37 írta akym17 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1737 Dátum: 13 okt 08, 11:39:14 »

Az azért nem volt meglepő, hogy meg lett a megoldás ilyen hamar, hiszen már részekkel ezek előtt volt utalás arra, hogy egy ideje már vizsgálja Urahara a tárgyat. A gond inkább az, hogy nincs semmi utalás a történetben az eltelt időre és így zavarólag hat a dolog. Ami inkább meglepett vagy éppen zavart, hogy már az ellenszer is elkészült ezen idő alatt. Viszont mint korábban írtam, hogy az idő témája miatt nem lehet ellentmondásként felhozni.

A részről inkább annyit, hogy szerintem kicsit túl sokáig tartott a fejezetben Urahara dumája. Igaz, így most Kubot nem érheti az a vád, hogy nem magyarázta el a dolgokat. Na most meg majd ez lesz a baja rengetek olvasónak, hogy nem haladnak semerre mert mindent megmagyaráz. Nevet
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1738 Dátum: 13 okt 08, 12:44:06 »

Hú, rosszul fogalmaztam már megint. smirksweat Valójában engem sem az zavar, hogy rájött a dologra, hanem, ahogy te is írtad, már kész is van az ellenszer. (vagy mi az >.<) Igazából azt, hogy Urahara hamar megoldja a problémát valahogy el is vártam tőle. xD
Most, hogy belegondolok időben azért jó pár nap eltelt már, ez ellenszer megalkotása olyan igazi, megszokott Uraharás tempóban/gyorsaságban zajlott le. :'D Csak a fejezetet olvasva hirtelen fura volt ez az egész, ahogy már múlt héten is annak tűnt.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 12:45:24 írta akym17 » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1739 Dátum: 13 okt 08, 12:53:15 »

Hát...őőő..izéé..mit is mondhatnék a heti fejezetről. Ha nem dumál benne végig Kisuke akkor kb semmit se ért volna.
Kb ő az egyetlen akit még bírok benne. De ez a megoldás egyszerűen borzalmasan rossz.

Gondolom nem újdonság senkinek hogy pont akkor jelenik meg mielőtt a jeges törpe pont kilehelte volna a lelkét. Ekkora szánalmas húzást Kubotól csak hogy a törperős ne pusztuljon meg....  smirksweat

Egyébként én olvastam félre vagy most minden kis bankai használó kap egy kis hollowgént is? :O
Remélem ez a felülkerekedés csak ideiglenes és kipusztítják a Kvinsik a shinigami fajt örökre és marad Ken-chan meg Ichi meg pár normálisabb akik legyalulhatják a terepet. Mert nagyon de nagyon boooooring hogy hetek óta egy csapat hangyát nézünk.  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 12:56:32 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!