24 máj 21, 14:03:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004479 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1710 Dátum: 13 okt 04, 05:23:29 »

Jó rész volt bár csak pislogtam közben.
Egyébként az utolsó három kocka legalul,  itt, melyik részben volt? erről valahogy lemaradtam  ikszdé
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/542/2
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1711 Dátum: 13 okt 04, 07:30:53 »

Kubo megöl minden karaktert, amivel nem tud mit kezdeni.

Öm, de nem ez lenne a leglogikusabb? Sorolhatnám most az összes jelenleg és néhány régebbi shonen mangát, ahol kb egy rakás karakter van, akikkel a mangaka nem tudott mit kezdeni, s jó, ha kb 40-50-60 fejezetenként előveszi őket - akkor is lehet, hogy max background fodder-ként -, de ha azt mondom, hogy 1997 óta egyedül a One Piece az, ahol (talán) még nem lógnak a levegőben a karakterek százai, akkor sokat mondtam.

Toshiro is csak egy a sok szemét karaktere közül. Kira is ilyen Komamura és Unoha is. Tök lényegtelen és nulla karakterek, akiknek a megalkotása pillanatnyi gyengeség vagy a helyzet szüksége volt.

Öm, most akkor kezdjem el sorolni Toshiro, Kira és Komamura harcait? Unohana-t csak azért nem védem, mert most kb 87-szer darálta be Zaraki-t, s ha nem arra ment volna, hogy felszabadítsa az erejét akkor Zaraki-nak kampec, de ezt leszámítva amúgy igazad van, ezt meg a gyógyítgatást leszámítva eléggé hanyagolta.

Amúgy tök mindegy kivel mi történik jön a nulladik osztag azt fel healel mindenkit.

Öm, mint Yamamoto-t? ;P

Lényegtelen időhúzás megy addig amíg megnem jelennek a nulladikosok aztán majd Ichigoék.

Öm, miért vagy biztos abban, hogy a nulladik osztagot érdekelni fogja, mit fog csinálni Bach Seiretei-el meg a Gotei 13-al? Ne feled, mit mondott Tenjiro Soi-Fong-nak, amikor az rájuk förmedt, hogy miért nem jöttek már korábban: "A mi dolgunk az, hogy a Király palotáját védjük, a ti dolgotok meg Seiretei védelme.". Szóval szerintem ujjukat nem fogják mozdítani, csak mert Toshiro-t és Szúrós-Fingot lenyomták, mint a bélyegeket. Szóval két választásuk van a Gotei 13-nak: vagy összeszedik magukat és harcolnak, vagy összeomlanak, mint a kártyavár.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1712 Dátum: 13 okt 04, 14:02:45 »

Lina az első és az Utolsó Kenpachi ellen harcnál volt.A középső meg a mostani ahol Ichigo "kivédte" Bach támadását.
Ha kell belinkelem őket. kacsint
Elsőhttp://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/113/11
Másodikhttp://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/513/16
Harmadikhttp://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/110/12
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1713 Dátum: 13 okt 04, 15:23:14 »

egyedül a One Piece az, ahol (talán) még nem lógnak a levegőben a karakterek százai, akkor sokat mondtam.
Imádom a One Piece-t de 15 ezer karakterből 14950 felesleges, 5-10 meg lóg a semmiben.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1714 Dátum: 13 okt 04, 17:24:13 »


Kösz, hogy ezt belinkelted a 113-as fejezetet, mert itt van egy kis érdekesség, ami megegyezik azzal, amit "Zangetsu" mondott, hogy mindig a hollow-t használta.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/541/13

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/113/14

Ahhoz képest, hogy azt mondta, hogy az ő erejét adja, a hollow jelenik meg a háttérben.

egyedül a One Piece az, ahol (talán) még nem lógnak a levegőben a karakterek százai, akkor sokat mondtam.
Imádom a One Piece-t de 15 ezer karakterből 14950 felesleges, 5-10 meg lóg a semmiben.

Oh, akkor nem szóltam. kacsint
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1715 Dátum: 13 okt 04, 17:46:40 »

Szívesen. Jól sejtettem hogy lesz még további haszna ezért is kerestem meg még pluszban kacsint
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1716 Dátum: 13 okt 06, 07:28:31 »

Ugye most kiderült,hogy Nanao is ment Kyorakuval az 1.osztaghoz.(legalábbis eddig sejteni lehetett,de nem volt így benne a mangában...)
Most egy olyan kérdésem lenne,hogy akkor ki a 8. osztag kapitánya és hadnagya?
Volt már erről szó a mangában? smirksweat
Egy 3. tiszt rangú shinigamit esélytelennek tartok kapitányi posztra.Habár anno Toshiro...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1717 Dátum: 13 okt 06, 11:14:58 »

Nem kell feltétlenül kapitány arra a posztra. Addig vezeti valamelyik tiszt hiszen kapitánnyá kinevezéshez szükséges néhány dolog. Ilyet pedig egyenlőre nem ismerünk az osztagból. Egyszerűen addig az osztagot egy újonnan kinevezett hadnagy vezeti de a kapitányi szintű döntéseket még mindig a régi kapitány, Kyouraku hozza meg az osztag számára mindaddig amíg nem találnak megfelelő személyt. Másrészt nem tudni, hogy mennyi idő telt el a kinevezés óta. Lehet, hogy már pótolták is, hiszen volt még egy vaizard akinek nem jutott kapitányi poszt és ott van még Hiyori is. De az sem lehetetlen, hogy Ikkakut elérte a vég ami ellen annyira tiltakozott. Persze, ezek találgatások  mert konkrét információnk nincs róla de ezek a lehetőségek maradtak fenn.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 11:20:12 írta rini67 » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1718 Dátum: 13 okt 06, 16:50:34 »

Ugye most kiderült,hogy Nanao is ment Kyorakuval az 1.osztaghoz.(legalábbis eddig sejteni lehetett,de nem volt így benne a mangában...)
Most egy olyan kérdésem lenne,hogy akkor ki a 8. osztag kapitánya és hadnagya?
Volt már erről szó a mangában? smirksweat
Egy 3. tiszt rangú shinigamit esélytelennek tartok kapitányi posztra.Habár anno Toshiro...

Szerintem szimplán nem volt idejük mást kihelyezni a nyolcadik osztag élére, akit érdemes lett volna, hiszen rövid idő telt el az utolsó harc óta, talán 3-4 nap, melyből Zaraki és Unohana 3 napot és 3 éjszakát harcoltak, Ichigo-ék meg mindegyik napot gyógyulással és edzéssel töltöttek (kivéve Ichigo, aki közben megtanulta az igazat a szüleivel kapcsolatban).
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1719 Dátum: 13 okt 06, 17:47:52 »

Tényleg nem volt rá sok idejük,maximum egy ideiglenes vezető.Remélem nem a 8ik osztag 3ik tisztje lett az Tatsufusa vagy ki aki Chadtól repülési pályára állt. smirksweat
Még lehet Erősebb nem ismert Talon shinigami is,jó párat csak utólag ismerünk meg.
Bár azért 3ik tiszteket nem szabad lebecsülni annyira,elvégre Urahara is honnan indult anno Nevet
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1720 Dátum: 13 okt 06, 17:52:12 »

Ez egy lényegtelen kérdés, me az Aizen-arc alatt is végig 3 kapitány posztja volt betöltetlenül... másrészről pedig  most ha az említett vaizardok közül vkivel feltöltenék a hiányposztot nem lennének előrébb, mert a vaizardok úgyis ugyanúgy kiveszik a részüket a harcból enélkül is...
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1721 Dátum: 13 okt 06, 17:56:22 »

Igaz ráérnek majd a háborúk után ha arra még maradnak elegen smirksweat
Legalább sok arra érdemes előtt megnyílik a lehetőség hogy elfoglalják az őket megillető helyüket.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1722 Dátum: 13 okt 06, 22:08:28 »

Azért azt tegyük hozzá, hogy bizony nem érnek rá. Főleg, hogy háború van. Ilyenkor sokkal gyorsabban kell inkább feltölteni posztokat. Ha belegondolunk akkor nem tart számukra semeddig sem értesíteni például Love barátunkat aki viheti magával Hiyorit is hadnagyként. Szerintem éppen ez történt csak nem mutatták még. Így tulajdonképpen minden vaizard visszakerült a védelmi osztaghoz pozícióba. Ikkakura azért nem számítanék mert az igaz, hogy rendelkezik bankaial de alapvetően felelőtlen és fegyelmezetlen.  Renji viszont nem áll jelenleg rendelkezésre hiszen nem itt tartózkodik. Legalábbis tudomásunk szerint. Azt meg nem hiszem, hogy Kubo most a háttérből, a történet ennyire a vége felé előrántana egy ismeretlen bankai használót.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1723 Dátum: 13 okt 06, 23:31:27 »

Ha jól emlékszem Kensei-el együtt Mashiro is visszajött.Hisaginál pedig ott kacsingat a Bankai.
Ha átteszik akkor így is fellehet tölteni plusz egy posztot még ha csak egy ideig is. kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1724 Dátum: 13 okt 07, 11:56:04 »

Azért a Hisagi bankaial várjunk még. Tudjuk, hogy volt már rá utalás de még akkor sem lesz az tökéletes ahhoz, hogy kapitányként számításba vehető legyen. Ahogy Byakuya említette, ahhoz még legalább 10 év kemény gyakorlat szükségeltetik. Márpedig szerintem ilyen állapotban legalább annyi veszélyt jelenthet magára és társaira mint az ellenségre. Viszont nagyon megnézném mert szerintem brutális lehetne. Szerintem anno az SS harcban az egyik legjobb harcot produkálta.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!