24 máj 21, 18:35:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004582 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1695 Dátum: 13 okt 03, 12:05:40 »

Másrészt szerintem oka van annak, hogy az végezzen a bankai tulajdonosával aki ellopta. Szerintem addig vagy gyengébb a képessége vagy nem teljesen képesek addig irányítani hiszen belőlük származik.

Most tényleg kíváncsi leszek a következő fejezetre mert sejtésem sincs, hogy hol és hogyan folytatódik.

Biztos van oka, hogy úgy beszélték meg a Stern Ritter-ek, hogy az végez az adott kapitánnyal, akitől Bankai-t lopott, hiszen BG9 is direkt Soi-Fong-ra pályázott, de nem hiszem, hogy ez lenne az oka, hiszen pl Sasakibe-t maga Driscoll ölte meg, Driscoll pedig ellopta Sasakibe bankai-ját és tudta is használni, viszont Yamamoto - mielőtt megölte volna - közölte, hogy sokkal erősebb volt a bankai Sasakibe kezében, mint Driscoll-nál. Szóval valami más oka van, mert az ellopott bankai mindenképpen gyengébb lesz, mint az eredeti tulajdonosa kezében - melynek én személy szerint nagyon örülök, mert sokkal reálisabbnak érzem, hogy valaki maga fejleszt ki valamit és sokkal jobban is tudja használni, mint valaki, aki szimplán ellopta/lemásolta.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #1696 Dátum: 13 okt 03, 13:26:55 »

Másrészt szerintem oka van annak, hogy az végezzen a bankai tulajdonosával aki ellopta. Szerintem addig vagy gyengébb a képessége vagy nem teljesen képesek addig irányítani hiszen belőlük származik.

Most tényleg kíváncsi leszek a következő fejezetre mert sejtésem sincs, hogy hol és hogyan folytatódik.

Biztos van oka, hogy úgy beszélték meg a Stern Ritter-ek, hogy az végez az adott kapitánnyal, akitől Bankai-t lopott, hiszen BG9 is direkt Soi-Fong-ra pályázott, de nem hiszem, hogy ez lenne az oka, hiszen pl Sasakibe-t maga Driscoll ölte meg, Driscoll pedig ellopta Sasakibe bankai-ját és tudta is használni, viszont Yamamoto - mielőtt megölte volna - közölte, hogy sokkal erősebb volt a bankai Sasakibe kezében, mint Driscoll-nál. Szóval valami más oka van, mert az ellopott bankai mindenképpen gyengébb lesz, mint az eredeti tulajdonosa kezében - melynek én személy szerint nagyon örülök, mert sokkal reálisabbnak érzem, hogy valaki maga fejleszt ki valamit és sokkal jobban is tudja használni, mint valaki, aki szimplán ellopta/lemásolta.

-Most jutott eszembe, lehet hogy azért akarják megölni a bankai eredeti tulaját hogy ezzel behódoljon nekik az a bankai vagy vmi ilyesm.
- A másik lehetőség hogy azért akarják megölni őket hogy ne tudja visszaszerezni vagy visszajuttatni az eredeti tulajdonoshoz a bankait.
Úgyis ki fog derülni nem sokára, hogy mi is ezzel a céljuk Quincyknek.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1697 Dátum: 13 okt 03, 14:05:53 »

2ik pont valószínűbbnek tűnik.
Ha jól emlékszem Overkill ellopta és utána meg is ölte Sasakibet mégis gyengébbnek lett tartva a Bankaija mint alapból a hadnagynál.Habár lehet csak ő volt töketlen a quincyk közül.
Az se utolsó szempont hogy elég nagy megalázás pont a saját erejével elintézni az ellenfelet. Ördögi
Mayurinak meg igaza lehet a Bankaios résszel,amíg az említett személyek meg nem érkeznek.Bár Ichigo Bankaial is tudna harcolni, gondolom. Gondolkozik
Bankai visszalopással már kezdek egyet érteni,de csak ha nem úgy sül el ahogy szeretnék. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 14:08:43 írta K ichigo » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1698 Dátum: 13 okt 03, 14:48:02 »

551:
Toshiro elég szépen kap mostanában,nah hogy Őt most hogyan fogják megmenteni,sejtelmem sincs.
Kíváncsi vagyok rá,hogy tudják visszaszerezni majd a bankai-t,gondolom ezen felesleges gondolkodni,mivel biztos olyan lesz amire senki sem számít,legalábbis Urahara jött rá...
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 14:50:10 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1699 Dátum: 13 okt 03, 15:47:21 »

nekem az az elvetemült ötletem támadt így hirtelenjében, hogy mivan ha az elhalálozott kapitányokat Bach valahogy vissza tudja hozni az életben, ahogy azt Ichigoval is akarta tenni? És ezt agymosással egybekötve tennék, majd e folyamat végén az ellopott bankait visszakapnák, hogy azzal randalírozzanak + egy kis quincy power up-al...
A shinigamikra nézve egy ilyen lépés elég demoralizáló lehet, főleg, hogy nem emelnek egymásra kardot, vagy ha mégis nem tudnának teljes erejükből ellenük menni.  Gondolkozik
Naplózva

Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #1700 Dátum: 13 okt 03, 16:25:03 »

Kérlek, javítsatok ki, ha tévedek, de ugye csak azért feltételezitek, hogy Hitsugaya még ezt is túléli, mert Kubo beígérte a továbbfejlesztett bankai-át? Mert ez esetben akár még egy quincytől is láthatjuk a felturbózott hósárkányt... Amúgy csak valami okot keresek arra, hogy megdögölhessen, de úgyse fog.~.~"
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1701 Dátum: 13 okt 03, 16:51:09 »

Eszter:De kegyetlen vagy Toshiro-val szemben Nevet
-Dante-: Ha ez igaz,akkor Yamamoto-t is vissza hozhatja.Ellene meg ki felelne meg?Talán Kenpachi...Megnéznék egy olyan harcot Nevet
Most azon gondolkodok,hogy ki toppanhat be megmenteni Hitsugaya-t,mert így hogy eltört a kardja biztos nem nyerhet. Gondolkozik
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1702 Dátum: 13 okt 03, 16:55:14 »

Dante egész jó ötlet,bár szerintem Ichigonál egyszerűen a quincy erejét akarta előtérbe hozni,rlvége ő az egyik "fia".
Ha hagynák hogy Bach vágja le őket Yama kardjával akkor csontváz féleképp is menne.
Mondjuk az se lenne szép látvány ha Bankai lopó quincy el tudná nyelni/szívni az általa megölt Shinigamit. smirksweat

Hm látom Toshiro halálát már várja 1-2ember,hát nem is tudom ha meg is hal egy kicsit még korai.
Nem tudom miért de még bőven lehetne benne potenciál,fiatal korára tekintve is kacsint

Szerk:Most jöhet a volt kapitány(Isshin) és egyesült a régi 10ik osztag. Nyelvesít

« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 16:56:12 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1703 Dátum: 13 okt 03, 17:03:14 »

Isshinék is jöhetnének most már. Isshin csatlakozik Toshiroékhoz, Yourichi meg Soi Fonghoz és egy kombó shunkót is használhatnának ketten BG9 ellen. Bazz B ellen meg lehet sokkal nagyobb esélyük lenne, hisz Engetsu is tűztípusú és még sok mindent nem láttunk az erejéből. Olyan is megtörténhetne, mint  a Halibel elleni harcnál.

Ez jó ötlet -Dante-. Ilyet én szívesen látnék.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1704 Dátum: 13 okt 03, 17:38:27 »

Azt nem tudhatjuk egyenlőre, hogy a bankai még mit ad az eredeti használónak. Én nem tartom kizártnak, hogy az életerejét is visszatölti  egy szintig, elvégre belőle származik. Én ezt tartom valószínűleg Toshiro megmeneküléséhez. Urahara üzenete pedig egyértelmű. Vissza tudják szerezni a bankait. Ha tudják, hogy hogyan lehet visszaszerezni akkor ez már egyértelmű út ahhoz is, hogy megakadályozhassák annak ellopását. Egyébként egyáltalán nem tartom valószínűnek egyikük halálát sem. Vagy ez a bankai dolog vagy pedig valaki kimenti őket a halál karmaiból. Azt viszont biztosra veszem, hogy jó darabig már nem lesz szerepük a történetben a gyógyulásukon kívül.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #1705 Dátum: 13 okt 03, 18:27:38 »

Jégsrác pont azért fogja túlélni,amiért akár meg is halhatna,mert tök lényegtelen,nem viszi a történetet semerre,Kubo meg nem gyilkol csak úgy karaktereket...Mondanám ha nem tette volna el nemrég Kirát meg azt az őszbajuszt,úgyhogy kíváncsi vagyok...mondanám,ha egy kicsit is érdekelne Hitsugaya. : P

Urahara meg jó hogy megtalálta a megoldást a medálra,mert ezek a Quincy-k bikák,ráadásul nem is hülyék,mint az Arrancarok. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1706 Dátum: 13 okt 03, 18:43:37 »

Szerintem azért kell azoknak megölniük a Bankai használókat, akik ellopták tőlük, mert ha más öli meg őket, akkor a Bankaiuk is vele hal. Szóval ha ők végeznek velük, akkor végleg megszerzik a Bankait, ha gyengébb is, mint az eredeti.

Remélem, hogy nem olyan egyszerű megoldással állt elő Urahara, hogy csak szét kell vágni a medált/talizmánt. De legalább valószínűleg még nem jönnek az Arrancarok mert még csak most jött rá a megoldásra Urahara. Még az is lehet, hogy nem tud a támadásról. Az jó lenne, ha már elkésett volna a megoldással és a két vesztésre álló kapitány nem tudna mit kezdeni az információval.  Furcsa is lenne, ha ezek után Toshiro képes lenne talpra állni és győzni két ellenfél ellen.

Ha a be akarják fejezni a Sternritterek azt amit elkezdtek, akkor garantált a Komamaura-Bambietta visszavágó.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1707 Dátum: 13 okt 03, 19:34:57 »

Komamura visszavágó még jól is alakulhat ha Bambiettánál is úgy működik a negatív hatása.
Egy új ütős technikával/kal még az is lehet hogy a "kutyus" Komamura lesz a ritka győztesek között,már ráférne kacsint

Urahara szerintem a megszerezett talizmánból indulva szerzett alapanyagot és talán kutatási maradványokat a romoknál.
Vizardoknál még mindig nem tudjuk 100%osan hogy náluk mennyire orozható el,ez is lehet egy alap.
De mindenképp valami lélek/reiatsu irányítás/birtoklás manipulálás lehetne. Gondolkozik
Kíváncsi vagyok páran hogy reagálnának ha a quincyktől/ből kell erőrészt szerezniük smirksweat
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1708 Dátum: 13 okt 03, 19:52:26 »

Itt egyedül Ichigo lehet győztes meg Renjiék a többieken meg kell mutatni milyen erősek is ezek a matyik. Kubo megöl minden karaktert, amivel nem tud mit kezdeni. Toshiro is csak egy a sok szemét karaktere közül. Kira is ilyen Komamura és Unoha is. Tök lényegtelen és nulla karakterek, akiknek a megalkotása pillanatnyi gyengeség vagy a helyzet szüksége volt. Legalább erő demonstrációra jók lesznek. Mit akar ezzel a Nanao vagy tököm hadnaggyal? Yama reatsuját se bírta csak fuldoklott ott. A daginak meg ököllel verte szét Ichigo a szabadon engedett fegyverét.
Yoruichivel mi van? Tüzel? Bagzási idő van? Esetleg a lélek királynál szenved? Remélem legalább Kubo kitalál neki valami értelmes Zanpaktout. Urahara szokás szerint a háttérben feszít és megjelenik, mikor valakit meg kell menteni azt megint elmegy a háttérbe. Remélem a végén kiderül, hogy ő az igazi főboss és szétcsap mindenkit.
Amúgy tök mindegy kivel mi történik jön a nulladik osztag azt fel healel mindenkit. Lényegtelen időhúzás megy addig amíg megnem jelennek a nulladikosok aztán majd Ichigoék. Kit érdekelnek ezek a lefutott selejt kapitányok? Rátérhetnénk már az igazi történetre mert ez itt csak filler.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morause
Vendég
« Válasz #1709 Dátum: 13 okt 03, 20:37:57 »

Aztaaaa q... Ohh My God szóhoz sem tudok jutni, Hiei most miattad újra kell gondolom mit írok. smirksweat
Na lássuk csak röviden: Ichigonak van egy dupla krumplihámozója, Ishida meg beáll a "rossz fiúkhoz", de az apját még csak hírből sem látom arra felé. Vhol van egy Isshinünk aki nem halálistenkedik pedig itt aztán nem ártana. Illetve Seireitei lakóit meg átvitték abba a sötétség szerű bizbaszba ahol ők "bujkáltak".
A harcok is elég érdekesek, elvégre most tényleg egy mészárlás folyik ami a quincy-k felől természetesen tetszik, pedig még csak most kezdődött a harc. Zarakit még nem is láttuk, Ichigoék sem jöttek le, illetve ott van Urahara aki máris bejelentette hogy megoldotta a bankai lopás problémáját.

Az elmúlt néhány fejezet amit pár hónapja nem kommenteltem elég gyors, nagyon gyorsan halad a történet. Nem tudom hogy ez most pozitívum vagy sem, de a harcok csak most kezdődnek és előre megjosólható hogy véreshúscafatok lesznek mindenfelé, és hogy ne legyen egyoldalú remélem mind 2 fél megszenvedi rendesen. Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!