24 máj 21, 14:54:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004508 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1680 Dátum: 13 okt 02, 18:31:34 »

redskull986 logikus hogy csak az élőknek adnád vissza.Halottakat fölösleges kiemelni úgyse mennének vele semmire. Nevet
Visszalopás elég korai gondolat de elsülhet úgyis hogy csak a Bankaiuk negatív oldalát tudják visszalopni.Az nem kis szívás lenne Nyelvesít
Érdekes fejlesztés lenne Yama Bankainál ha Bach tudná a megöltek lépességét is használni akár Bankaiokat is ha van olyan. Gondolkozik
Naplózva

chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #1681 Dátum: 13 okt 02, 18:35:30 »

Nem tudom miért kell ennyire ezt a két mangát így lehordani. Én nekem is vannak olyan dolgok mind2 mangában amit nem szeretek, de eltekintek tőlük, mert elnyomja az amit szeretek bennük. Mindenki mást keres és talál egy mangában.

Azt mondanám, hogy informatív egy rész volt számomra. Nanao meglepett ezzel a kis képességével. Toshiro jól megjárta meg feltűnt Cang Du, bár ahogy mondtátok tényleg gyanús volt az a mondata hogy a bankai nélküliekkel szabad harcolniuk.
Urahara meg mikor máskor tud feltűnni mikor már mindenki nagy szarban van és kihúzza őket. Mosolyog
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1682 Dátum: 13 okt 02, 18:41:43 »

Semmi bajom nincs egyikkel sem. Tény ez jobban tetszik, de ennek is megvannak a hibái, csakúgy mint a másiknak. Most őszintén, mondjon nekem valaki olyat, ami minden téren tökéletes.

Én ennek a visszalopásnak annyira nem örülök most. Még korai, de ha ilyen ultra nehéz folyamat, akkor tán jöhet. Én remélem, hogy Urahara csapata is betoppan már néhány arancarral meg Ginjóék is lassan megjelennek.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1683 Dátum: 13 okt 02, 18:41:58 »

Akkor ennyi?hitsugaya kapitánynak befellegzett?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1684 Dátum: 13 okt 02, 18:46:48 »

Jah igen el is felejtettem Soreszko és Kuro ésszel essetek egymásnak. Sokat dolgozom és nincs kedvem idegeskedni. Mind a kettőtök a halállistám élén van. Ha felmegy az adrenalinom egy pár kattintás és a jég hideg söröm szürcsölve élvezem a moderátori figyelmeztetésbe vésett komentemet.
 
Batai ez nem Chat szedd össze a gondolataidat és azután írj kérlek^^.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1685 Dátum: 13 okt 02, 18:49:24 »

Omen inkább nem mondok semmit. Nevet

Hiei:

Mint írtam a továbbiakban nem érdekel a téma. Próbáltam kifejteni a véleményem de a fanok megint letámadtak. Ennek semmi értelme. Abban a 3 pontban tökéletesen leírtad mi a gond a Bleach-csel. Nevet

Köszöntem a figyelmet.

Ja és Omen, Ishidának igaza van 8 éve folyamatosan olvasom a Mangát szóval ja. Nem az érdekel hogy Yama múltjában mi volt hanem az amit mi láttunk eddig tőle a mangában. És mint mondtam egy csapatot összeverbuválni nem nehéz. Lásd Gotei 13. Az hogy a csapatban ki mennyire erős egyáltalán nem Yama érdeme. Mosolyog Ez pont olyan hogy adok neked egy gyémánt tömböt te meg faragd ki belőle az ékszernek valót. Mosolyog

Így utolsó dologként megemlíteném Yama utolsó nagy önfeláldozását. Meghalt, majd porrá égette a shinigami rezidenciát aztán mint legutóbb kiderült egy deka embert nem ölt meg mert akiket megégetett azok közül mindenki él és virul hála Bazz B-nek aki ugye jóval alacsonyabb szinten van mint Hasvald vagy a Bajusz és szerintem még jó pár tag. Szóval ja Yama badass. De csak az ereje. Ha elvesszük tőle a pokoli tűzet csak egy vén trottyos kb aki tud bunyózni de láthattuk hogy azzal Aizen ellen se ment semmire. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 18:52:01 írta Kuro25 » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1686 Dátum: 13 okt 02, 18:50:37 »

Akkor ennyi?hitsugaya kapitánynak befellegzett?
Nos ha abból a szempontból közelítjük, hogy logikusan gondolkozzunk, akkor : igen. Érv :
- üveges tekintet
- szellemi erő eltűnése
Bleach szempontból: nincs elföldelve, mint Yama és hadnagya addig badarság ilyet kérdezni. Lásd Kenpachivagy Byakuya esetét is. Vagy Halle Berry és Hinamori is jó példa erre. Logikailag levezethető haláleseteket sokszor átírja Kubo varázsceruzája.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1687 Dátum: 13 okt 02, 18:54:44 »

Logikusan az lenne, de ez Bleach és nem hinném, hogy meghal. Byakuyáról is azt hittük, hogy meghal, erre most él és virul.  Én azért remélem nem lesz ez olyan háború, hogy a jók közül senki nem hal meg. Nem vagyok nagy rajongója, de ez mégis csak egy háború. Minimum halál kell bele.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #1688 Dátum: 13 okt 02, 18:58:17 »

Akkor ennyi?hitsugaya kapitánynak befellegzett?
Reméljük, sose bírtam, de nem hiszem, hogy meghalna túl nagy a tábora. Mit szerethetnek benne?! Gondolkozik
A kardja is eltört, ami csak nem fog rend bejönni pár fejezet alatt gondolom, most majd meg mentik, vagy ott hagyják elvérezni.
+ Grat Bazz B bow csak így tovább Mosolyog

(Az hogy eltört arra értem hogy nem fog már harcolni legalábbis)
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 19:21:53 írta LeViiKee » Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1689 Dátum: 13 okt 02, 19:18:10 »

Az hogy eltört a kardja s kicsit lefeküd pihizni attól még nem hallt meg..xD aizen szinte ketté vágta anno mégis él szal.. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 19:49:32 írta ZangetsuX » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1690 Dátum: 13 okt 02, 21:24:50 »

Az hogy eltört a kardja s kicsit lefeküd pihizni attól még nem hallt meg..xD aizen szinte ketté vágta anno mégis él szal.. ikszdé

Az jég klón volt nem? Vagy rosszul emlékszek? Nem igazán maradt meg bennem csak örültem neki akkor is. Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1691 Dátum: 13 okt 02, 22:09:01 »

Az azt hiszem ő volt, mert ugyebár Aizen még jót szórakozott azony, hogy kapitányok és ennyitől nem halnak meg, ergo végignézhetik, hogy ő leigázza a világot. De hogy pont ő nem lesz kiírva, abban szinte 100 százalékig biztos vagyok, helyette Bazz-B fog csúnya halált halni, pedig kezdtem már megkedvelni.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1692 Dátum: 13 okt 02, 22:10:25 »

Az hogy eltört a kardja s kicsit lefeküd pihizni attól még nem hallt meg..xD aizen szinte ketté vágta anno mégis él szal.. ikszdé

Az jég klón volt nem? Vagy rosszul emlékszek? Nem igazán maradt meg bennem csak örültem neki akkor is. Nevet

Nem nem Mosolyog Halibel ellen használta azt a klónt..Aizen a valódit vágta 2é..
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1693 Dátum: 13 okt 03, 04:43:31 »

Nem igazán maradt meg bennem csak örültem neki akkor is. Nevet
Bal kezét és bal lábát kapta le Aizen a legutolsó találkozás során. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1694 Dátum: 13 okt 03, 11:17:41 »

Azért azt jó volt látni, hogy Mayuri megint idegrohamot kapott Urahara kijelentésétől. Másrészt úgy látszik, hogy nem szórakozásból vette fel ezt az alakot. Tulajdonképpen megpróbál alkalmazkodni az ellenfelekhez ezekkel az alakváltásokkal. Azok után, hogy Byakuya túlélte As Nodt támadásait nem hiszem, hogy Soi Fong és Hitsugaya meghalt volna. Byakuyának is eltűnt a szellemi ereje akkoriban de mégis sikerült visszahozni őt. Másrészt szerintem oka van annak, hogy az végezzen a bankai tulajdonosával aki ellopta. Szerintem addig vagy gyengébb a képessége vagy nem teljesen képesek addig irányítani hiszen belőlük származik. Továbbá szerintem nem csak erőt hanem életerőt is tartalmaz a bankai. Az viszont biztos, hogy egy jó időre Soi Fong és Hitsugaya kiírták magukat a történetből mint számottevő ellenfél. Mayuri kijelentése meglepett, hogy csak ő képes bankai nélkül is harcolni ellenük. Mondjuk téved mert Kenpachi, Ichigo és ha jól sejtem akkor Komamura is képes lesz.

Most tényleg kíváncsi leszek a következő fejezetre mert sejtésem sincs, hogy hol és hogyan folytatódik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!