24 máj 21, 22:15:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004655 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #1620 Dátum: 13 szep 26, 17:52:57 »

Kezdem megkedvelni Bazz-B-t már csak az ellenfele miatt is Mosolyog
Kíváncsi lennék, mit csinálnának hárman, ha össze lennének zárva „H”, Renji és Grimmjou kacsint
Amúgy csak szerintem van egy kis hasonlóság? Gondolkozik :
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/494/12
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/550/21
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 17:55:43 írta LeViiKee » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1621 Dátum: 13 szep 26, 18:44:32 »

Kezdem megkedvelni Bazz-B-t már csak az ellenfele miatt is Mosolyog
Kíváncsi lennék, mit csinálnának hárman, ha össze lennének zárva „H”, Renji és Grimmjou kacsint
Amúgy csak szerintem van egy kis hasonlóság? Gondolkozik :
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/494/12
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/550/21

Na ja, csak nyálas flash back-et ne adjon neki, mert akkor oda a varázsa...

Illetve a képekről:
1.Ha azt kérdezed, hogy aki lelőtte Kira-t, az ugyanaz a személy-e, mint Bazz-B, akkor igen.
2.Ha azt kérdezed, hogy ugyanazt a technikát használta anno Bazz-B, mint most Toshiro ellen, akkor talán, de az biztos, hogy egy picivel nagyobb lendülettel lőtte, mert Kira-n egy egész krátert hagyott, Toshiro-n meg kb egy lándzsa szúrásnyit.

Ha már Kira, mi van, hogyha Toshiro-t pont Rojuro fogja megmenteni? Elvégre meglenne az oka a bosszúra Bazz-B ellen, ráadásul akkor lenne egy Visored Vs Quincy harcunk.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #1622 Dátum: 13 szep 26, 19:40:39 »

Nem biztos, hogy Kirát erősebb támadással csonkította meg. Én inkább arra tippelnék, hogy ez a mostani koncentráltabb volt, mint az...
De ez már tényleg részletkérdés.Nevet
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1623 Dátum: 13 szep 27, 00:32:33 »

Most sokan mondják, hogy Toshiro jég klónt használt, de azért várjunk vele, mert ugyan tény, hogy nem most fog meghalni, nem biztos, hogy volt Toshiro-nak ideje rá.

Ugyan ez volt Halibelnél is hogy semmi ideje nem volt rá, egyszer csak hírtelen lecsapott az ellenfél, és még is sikerült a klónnal hárítani.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1624 Dátum: 13 szep 27, 10:39:30 »

Lehet, de azért ott bankai állapotban volt és nem shikai formában. Nem tudjuk, hogy ez a képesség itt is létezik. Mondjuk Hitsugaya azt is mondta, hogy tulajdonképpen minden képességét képes használni a bankai formának csak kevesebb jeget képes létrehozni.

Az szerintem természetes, hogy hol az egyik, hol a másik ver egyet az ellenfélen. Ebből áll a shounen manga. Először a shinigamik és most a quincyk csapnak oda. Ez akár többször is megtörténhet folyamatosan egymásra rálicitálva. A tapasztalatom szerint az veszít aki az ultimét fegyverét először veti be. Itt szoktam röhögni a meglepődött, megdicsőült arckifejezéseken amikor a másik feláll a padlóról. Mosolyog Lásd a mostani és előző rész arckifejezéseit.

Nem mellékesen a quincyk ebben a részben azt is kijelentették tulajdonképpen, hogy készültek az ellenfeleikből és eszerint választottak közülük. Ez pedig hatalmas előny egy összecsapásban.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1625 Dátum: 13 szep 27, 14:51:03 »

Miért érzem azt hogy ugyanazt látjuk majd mint az Akatsukinál, aki leveszi a köpenyt az veszít.. Nevet
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1626 Dátum: 13 szep 27, 15:03:45 »

rini: egyetértek,  Soi Fong-ból nem tudok többet kinézni, és ez esetben az egyszer az egyik aztán a másik van feljebb dolgot úgy tudom elképzelni, hogy legközelebb úgy kerekedik a "shinigami" felül, hogy segítséget kap, míg Hitsugayánál ha tényleg sikerült klónt kreálnia akkor a tervét teljes mértékben sikerült véghez vinnie mert ő cska fel akarta tartóztatni Bazz-B-t amig mindenki eltűnik és egy klónnal tehette meg a legjobban mert még mire ez kiderül és BazzB felfogja már a város másik végén vannak... másrészről, egy valami irritáló a shinigamikban de leginkább Soi Fongban, és az az arrogancia... bevitt egy erős ütést és már fennhordja az orrát és felveszi azt az önelégült fejet aztán meg nem győz csodálkozni, ilyen tekintetben Mayuri egyre szinpatikusabb, tetszik a józan szemlélete és a higgadtsága Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1627 Dátum: 13 szep 27, 17:44:45 »

Soi Fong azért elég gyakran szinte egy alternatív univerzumban él, ahol ő az Isten, de azért szerintem fog ő még villantani. Valahogy elég abszurd lenne, ha ennyitől feldobná a mamuszt és már kellene valaki, aki kihúzza a trutyiból. Valami hasonlót várok, mint ami az Aizenes harcok alatt volt, hogy a hadnagyával ketten elszórakoznak, aztán majd lesz, ami lesz. Hitsugayat nem nézem le, de valahogy nem látok rá túl sok esélyt, hogy komolyan labdába rúgjon Bazz-B ellen.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #1628 Dátum: 13 szep 27, 22:42:34 »

Bazz-B most jól odaszúrt Hitsugayanak bár lehet,hogy az csak egy klón volt.
Igy lenne értelme,hiszen ha a klón feltudja egy kicsit is tartani Bazz-B-t,akkor lenne esélyük a visszavonulásra.
Csak nemtudom,hogy igy Bankai nélkül tud e klónt létrehozni.
Soi Fong kicsit a fellegekbe jár ha azt hiszi,hogy egy csapás után vége is a harcnak.
Mayuri itt a legnagyobb arc,ő nem idegeskedis azt se bánja,hogy csak ugy elsétál az ellenfele  smirksweat
Remélem Chan-Ichi hamarosan felbukkan majd,bár ugyérzem kicsit odébb lessz az még  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 23:44:25 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1629 Dátum: 13 szep 27, 23:21:33 »

A hős mindig a legjobb pillanatban jön,csak nem tudni éppen kinek a számára smirksweat
Engem az érdekelne még mindig hogy jégklónba bele tudja e építeni Haineko füstjét Gondolkozik
Soifon-nál meg jöhet a hercegnő(Yoruichi) fehér lovon ahogy régebben elképzelte,bár lehet épp attól ütődne ki Nevet

Mayuri tényleg olyan ha nem lenne ki kéne találni.Mondjuk az elődje se egy átlagos-hétköznapi egyén Nyelvesít
Naplózva

Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #1630 Dátum: 13 szep 28, 08:51:20 »

Részemről az utóbbi fejezeteketek (már amelyikekben szerepelt) Mayuri vitte el a hátán. Toshiro igazán beadhatná a kulcsot, nem fájlalnám, Soi-fon és az egoja is követheti a példáját. Nem tudom, hogy Kubo így akarta-e, de ezek a quincyk egyre szimpatikusabbak. Főleg Bazz-B és Haschwad. (Kicsit Grimmjowra és Ulquiorrára emlékeztetnek...)
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1631 Dátum: 13 szep 28, 09:37:09 »

Nem tudom, hogy Kubo így akarta-e, de ezek a quincyk egyre szimpatikusabbak. Főleg Bazz-B és Haschwad. (Kicsit Grimmjowra és Ulquiorrára emlékeztetnek...)

Talán azért, mert egy bizonyos mangakával ellentétben Kubo célja nem megsajnáltatni a negatív karaktereit, hanem minél oldschool-abbakká tenni őket, remélhetőleg nélkülözve minél több gyökér háttérsztorit.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #1632 Dátum: 13 szep 28, 10:09:52 »

Részemről az utóbbi fejezeteketek (már amelyikekben szerepelt) Mayuri vitte el a hátán. Toshiro igazán beadhatná a kulcsot, nem fájlalnám, Soi-fon és az egoja is követheti a példáját.Főleg Bazz-B és Haschwad. (Kicsit Grimmjowra és Ulquiorrára emlékeztetnek...)
Teljesen egyet értek veled annyiban nem hogy én nem bírtam Grimmjowot már túl beképzelt volt Bazz még pont jó szinten tartja Mosolyog
Bónuszba:
www.deviantart.com/art/Bleach-550-Bazz-b-403169699
www.deviantart.com/art/Stern-Ritter-B-Jugram-Haschwalth-381076963
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #1633 Dátum: 13 szep 28, 12:02:23 »

Igen, Bazz-B többen külöbözik Grimmjowtól, mint Haschwald Ulquiorrától, bár ott is bőven van eltérés. Szívesen megnéznék egy Grimmjow v. Bazz-B menetet, de az én kívánságaim soha nem teljesülnek.ikszdé
A bizarr hajszín viszont mindkettőnél megvan.Nyelvesít
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1634 Dátum: 13 szep 28, 14:26:54 »

Mondjuk azon gondolkozok, hogy mi lesz, ha lezárja valamelyik harcot most a kettőből:
a., Vált egy másik csatatérre?
b., Vált a királyi dimenzióba?

Mert ha csatatér váltás lesz, akkor remélem, hogy látjuk NaNaNa Najahkoop-ot harcolni, mert nála tudjuk a betűt, de nem tudjuk, mit jelent.

Illetve egyedül én látnék szívesen egy Hisagi Vs As Nodt harcot? Szerintem jó lenne s lenne benne fantázia.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!