24 máj 21, 21:56:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004645 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1590 Dátum: 13 szep 24, 23:16:37 »

A végső Getsugas alak szerintem még eléggé kiforratlan alig láttunk belőle valamit.
Jó lenne rendes harcban is látni hosszabb ideig kicsit vadabban.
Már van tervem rá hogy nézki kicsit vadabb hollow beütéssel és quincy bluttal beépülve kacsint
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1591 Dátum: 13 szep 24, 23:22:39 »

UI meg hogy amúgy nem értem mire fel vártok lidércet..ha jól tudom azt mondta a csákó hogy az a valódi zampakutoja szóval az az igazi ereje..ezért mondtam hogy az biztos nem fog többet gondot okozni..

http://www.bleachfan.hu/manga/mangas/Bleach%20manga/540/16.png kacsint
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1592 Dátum: 13 szep 24, 23:26:45 »

A végső alak csak annyi volt hogy felvette, majd rögtön el is lőtt egy technikát, ami rendesen elvitte minden erejét és ennyi. Jobbára semmit sem csinált. Az első kapitányi halált várom már, nagy súlya lesz, mikor rájönnek hogy "nincs többé halhatatlanság védelmük" Nevet

Ha mázlink van, az lesz hogy amikor a lidérc maszkod legközelebb használja Ichigo, nem a szokványos fog előjönni hanem ez, és képes lesz megőrizni végig az öntudatát. Kis fűszerként nagyobb agresszivitás tök jó lenne:
http://4.bp.blogspot.com/-EvXm_5YB5jg/T50AfeIf6nI/AAAAAAAAAMo/0Odz-M4trwE/s1600/Ichigo_Full_Hollow_by_LoCsta.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 24, 23:28:39 írta Szofron » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1593 Dátum: 13 szep 24, 23:30:35 »

Attól hogy nem fog feltétlen gondot okozni,bár ez még változhat ki tudja előre.
Én csak arra gondoltam hogy mostantól megjelennének harc közben a vonásai.
Kardforgatás közel-táv harcban jó lenne ha többet átvenne a hollow stílusból.
Ezért még nem kell feltétlenül megvadulnia.Bizonoys mértékben nem árt néha.

Vizard kapitányoknál már várólistán van egy-egy maszkos-Bankai kombó kacsint
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1594 Dátum: 13 szep 25, 05:44:25 »

A végső alak csak annyi volt hogy felvette, majd rögtön el is lőtt egy technikát, ami rendesen elvitte minden erejét és ennyi. Jobbára semmit sem csinált. Az első kapitányi halált várom már, nagy súlya lesz, mikor rájönnek hogy "nincs többé halhatatlanság védelmük" Nevet

Biztos, hogy fognak jó karakterek is meghalni, de az is biztos, hogy az nem mostanában lesz, elvégre még csak most indult el az Arc, s a legesélyesebb jelenleg a kapitányok közül Mayuri Ishida kezei által, de az se most lesz hanem valamikor Askin Vs Mayuri + Nemu után.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1595 Dátum: 13 szep 25, 08:46:45 »

http://www.mangapanda.com/bleach/550

Soifon és Toshiro bajban vannak.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1596 Dátum: 13 szep 25, 08:55:50 »

Akció dús fejezet volt, az elején egy kis trollkodós poénnal.

Soifong tuti túlélte, Toshiro meg csak azért nem fog meghalni, mert még túl korai lenne egy jó karakternek meghalnia.

És láthattuk BG9-t ruha nélkül, ami... rohadt ronda. Bazz-B viszont 2-szer badass-ebbnek néz ki így. Valamint kiderült, hogy ő neki hála élték túl Yama shikai csapását - azért megjegyzem, így is megpörkölődött anno.

Örülök, hogy a Stern Ritter-ek nem akarják használni az ellopott bankai-okat! Így sokkal többet megtudunk róluk és a képességeikről.

Szimplán jó fejezet.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1597 Dátum: 13 szep 25, 08:56:48 »

Egész jó rész volt. Jégcsapkát nem sajnálnám egy másodpercig se,de ahogy Soreszko írta, még korai lenne, ha megmurdelne valaki a jóktól. SoiFongot viszont sajnálnám. ^^ Igaza volt, Mayuri biztos örülne, ha tanulmányozhatná a robotot.
Vajon Haschwalth mit csinál most. Nekiment kalózkának, vagy még traccsolnak?
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #1598 Dátum: 13 szep 25, 09:22:20 »

Érdekes fejezet volt ez. Elég nagy szarban vannak most a Shinigamik nem tudom hogy ebből hogy fognak kilábalni. De vannak itt még rejtett tartalékok: Uraharáék és az arrancarok, Ginjo-ék, Komamura, Zaraki és Ichigoék. Szerintem Urahara kutatásai és megérkezése lesz a forduló pont Ichigoék és Zaraki meg a totális ellen támadás. Vagyis én így gondolom/érzem a dolgot. Majd meglátjuk nem kell még Toshiroékat meg SoiFongot leírni. Már nagyon várom a jövő heti részt.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 09:25:05 írta chaoslord3 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1599 Dátum: 13 szep 25, 12:36:55 »

Még messze nincs vége,csak most a quincyk is mutatnak abból mit tudnak.
Tűz ujja érdekes technika szintén egy pontra fókuszál mint anno Yama bankai(-ának) egyik képessége.
B9g ha jól emlékszem így hívják,tényleg robot így még soifon Bankai is illik neki mint egy nagyágyú.
Meg is lett a Terminátor.
Aminek még örülök hogy a D rangú szépfiú már kezdi erősnek feltételezni Mayurit.Remélem be is igazolódik,mert neki illene most nyernie mert elég fontos személy lesz a harc kimenetelében.Legfeljebb átmegy a robotkához szerelgetn ha nem jön be.i
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1600 Dátum: 13 szep 25, 14:26:40 »

Elég nagy szarban vannak most a Shinigamik nem tudom hogy ebből hogy fognak kilábalni.

Remélem sehogy.

Hitsugaya szinte ezer százalék, hogy most lőtte el ezt. Nem sok esélyt látok rá, hogy az első halott legyen.

Askin meg játsszon el minden lehetőséget, hogy kinyírja Mayurit,,,,

Bazz pedig tényleg sokkal jobb köpeny nélkül.

Jó fejezet volt ez is.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1601 Dátum: 13 szep 25, 14:32:06 »

Hitsugaya valahogy sztem biztos megnekül... Jöhet Isshin vagy úgy elverhetik, hogy halottnak hiszik a lényeg, hogy kihúzza valahogy addig amig megtalálják a módját a bankai visszanyerésének, mivel számomra ez kézenfekvő, hogy ő visszakapja mert Kishi nem hiába hangsúlyozta hogy tökéletesítette a bankaiát Aizen után és nem fölöslegesen tette ezt... Mostmár akár vissza is térhetnénk kövi alkalommal Ichigohoz, megvolt a kitérő elég is volt...
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1602 Dátum: 13 szep 25, 15:21:18 »

Hevül a hangulat meg a harc!

Mayuri és Askin társalgása alatt a "Mr President - Coco Jambo" számot hallgattam, érdekes hangulatot kölcsönzött a mangának Nevet A hátralévő részek alatt pedig "Papa Roach - Getting Away With Murder".

Jól látom hogy egy halálfejes karszallag van Bazz-B-n? Tényleg elég nácis a megjelenésük Nevet
http://www.mangareader.net/bleach/550/9

Tyű. nem rosz! Nekem tetszik, érdekesen néz ki köpeny nélkül.
http://www.mangareader.net/bleach/550/12

Ki akar fogadni hogy csak Hitsugaya klónját szúrta át Bazz-B? Mint mikor Halibel ketté vágta, ugyan az a technika lesz, csak egyszer tudta bevetni egy harc alatt, utánna hosszú ideig tölteie kell.
http://www.mangareader.net/bleach/550/19

Pont azért lenne érdekes egy kaitányi halál most az elején, mert senki sem számítana rá, meg mintha eléggé nyeregben éreznék magukat a shinigamik. Pl Soi Fong meghalna a harcuk végén, az mellbevágna minden kapitányt és rendesen fokozná a háború hangulatot. Hitsugaya szerintem sem fog meghalni, bankai visszaszerzésig semmiképp. De szerintem még utánna se.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 15:25:07 írta Szofron » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1603 Dátum: 13 szep 25, 16:18:51 »

Hát igen sok Bankai van még talonban amit illene rendesen megmutatni.
Szerintetek Toshiro jég (klónhoz) másolathoz be tudná keverni ami Hainekoból maradt a levegőben?
Akkor lenne egy szép kis berobbanó hatás a támadóra. Nevet

Dante:Az szép ha már Kishi hangsúlyozta akkor komoly lett,főleg hogy Kubonak kellene Nevet
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1604 Dátum: 13 szep 25, 17:52:15 »

Kubo - Kishi egy kutya...  ikszdé Nemtom mé írtam őt, lehet talán mert még frissen olvastam a Narutot  smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!