24 máj 21, 23:22:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004674 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1500 Dátum: 13 szep 10, 14:37:20 »

Ha belegondolsz akkor az előző Aizen elleni háború egy napig sem tartott akkor ez nagyon valószinű. Simán egy vagy még több ameddig el fog tartani. Amúgy, jobban belegondolva  Kubo tényleg nagyon helyzetbe hozta ezeket a shinigamikat akik most szerepelnek. Talán Kyouraku az egyetlen kivétel de róla amúgy sem tudunk túl sokat. Viszont azt tudjuk, hogy jól szerepel az árnyékok között. Egyszóval Hascwaldnak valószínűleg piszkosul nehéz dolga lesz.

Hitsugaya egész életében mindent egyedül akart megoldani, erre most kapott egy társat a csatájához, hogy megvédhesse azokat akiket eddig elutasított a csatáiban.

Oomaedáról eddig is tudható volt, hogy nagyon családcentrikus. Mindent megtenne értük. Pont ott támadnak rá ahol a családja van. Eddig sem tartottam gyengének csak bolond szegény de ha kell akkor odateszi magát. Ezt megmutatta Barragan elleni csatában is. Szóval a család miatt hatalmas power up lesz a jutalma.

Mayuri pedig úgy alakította át magát és egyben a laborját, hogy minden neki kedvezzen. A lényeg, hogy Kubo erősen helyzetbe hozta őket.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1501 Dátum: 13 szep 10, 18:01:38 »

Én most már sajnálnám Omeada-t, ha meghalna. Főleg így, hogy mondta a kishúgának, hogy mennie kell, hogy megvédjen mindenkit. Meg, hogy  most a kishúgára is vigyáznia kell a harcban. Remélem, hogy BG8 nem olyan, aki kihasználja az ellenfél ellen a gyengeségeit, hogy mondjuk a húgára támad, hogy Omeada megvédje.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1502 Dátum: 13 szep 10, 19:11:28 »

Végre egy kis fight Nevet
Szerintem Omeada-t ki fogja segíteni Soi Fon,elvégre az csak az Ő bankai-ja.
Hitsugaya pedig ügyesen összedolgozik Matsumoto-val.
trojakeva:
Igen (hál'Istennek...) az utolsó arc-ot Kubo jó hosszúra, 4 évesre tervezi.Ebből már eltelt úgy 3/4 év,de így is lesz még bőven manga.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1503 Dátum: 13 szep 10, 19:15:07 »

Ez meglepett még csak Kedd van de már magyarul is megvan.Nem is számítottam még rá smirksweat
Nekem bejön Rangiku mostani stílusa egész jól áll neki,aranyos és pajkos Nevet
Mintha fiatalítani szeretné magát,ami igaz is lehet rá.
Úgy tűnik a jéghasználók nagyon jól használják az eszüket mostanában.
Vákuum penge érdekes megoldás,jó látni hogy Bankai nélkül is oda tud vágni,és Matsumoto is hasznos tud lenni.
Omeada-val nem tudok mit kezdeni amilyen bunkónak és ostobának tűnt az elején annyira kezd emberi lenni egy ideje.
Soifon Bankai ellen nem lesz könnyű dolga,de hajrá hátha meglep valahogy kacsint
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1504 Dátum: 13 szep 10, 19:18:11 »

Először is köszi a fordítást.
Pont az a két Shinigami szerepelt ebbe a fejezetbe akik egyáltalán nem tartoznak a kedvenceim közé és nem sokba nézem őket (nem erő szempontjából értem, hanem emberileg), de most mégis sikerült kicsit megkedvelnem őket. Omeade mindig is gyáva volt és nem akarta soha kivenni a részét a harcba. Most, hogy végre elhatározta magát az nagyon bejött. Úgy gondolom, hogy a hősi halál lenne a karakterének a legjobb, bár így már én is sajnálnám egy kicsit.
Hitsugaya is nőtt most a szemebe egy kicsit. Kellett már neki, hogy elvegyék a Bankai-ját és így sikerült ráébrednie néhány dologra. Mindig is idegesített az önzőzése és a nyavajgása, hogy tovább kell fejlesztenie a bankai-ját. Most végre ráébredt, hogy csapatmunkával és egy kis stratégiával is sokat elérhet. Szerintem a vége epic lett.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1505 Dátum: 13 szep 10, 19:24:43 »

Na ez egy jó fejezet volt. Kezdetben féltem, hogy nem látjuk a harcot és váltunk, de szerencsére csak párhuzamosan ment a történet.

Az fix, hogy Bazz-B nem lesz ennyivel lerendezve, csak mert a fejezet végén Toshiro eltalálta. Ne felejtsük el, mi történt pl az Fake Karakura Town harcoknál, amikor Hinamori egy fejezet végén hasonlóan "legyőzte" Harribel 3 Fraccion-ját, majd a következőben körberöhögték, kb nulla karcolással. Én még remélem, hogy lesz Bazz-B-nek fontosabb szerepe.

Nekem elégé tetszett az Omaeda szál, főleg amikor BG9 betoppan Marechiyo beszéde után. Nem értem, miért utálják sokan, amikor egyáltalán nem gyenge, csak egy ritka nagy idióta. Elvégre majdnem legyűrte - bár lehet le is gyűrte csak rosszul emlékszem - Nirgge-t, Barragan egyik Fraccion-ját és habár csak besegítő statisztaként, de segített Hachigen-nek és Sui-Feng-nek is Barragan ellen. Bár tény, egy ilyen duma után most neki van a legnagyobb esélye, hogy most bedarálják a Quincy-k. Külön öröm eme szálban, hogy itt még a háttérért síróknak most egy szavuk nem lehet. ;P

Ami Toshiro-t és Rangiku-t illeti, szép csapatmunka volt - bár ez mindig is létezett a Bleach-ben, az Aizen részek óta igen ritkák voltak. S ami a lényeg, hogy Rangiku-nak igaza volt, hogy jó, hogy Cang Du ellopta Toshiro bankai-ját, mivel szemmel láthatóan veszített az arroganciájából. Köszönjük Cang Du, hogy elloptad a jégcsapf*szfej manó bankai-ját! kacsint

A végén az a szöveg, "next time a big shock" (vagy hasonló)... kíváncsi vagyok mi lesz - bár gondolom az, hogy vagy Toshiro-ék, vagy Marechiyo szívnak.
Naplózva
suzy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #1506 Dátum: 13 szep 11, 14:27:46 »

Végre, itt a friss Nevet
Érdekes volt és még mindig kíváncsian, izgatottan várom Ichigot.
De lenne egy kérdésem mit gondoltok erről a feliratról?
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/547/7

Jobb felső sarokban.

Nos?
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #1507 Dátum: 13 szep 11, 15:09:51 »

Végre, itt a friss Nevet
Érdekes volt és még mindig kíváncsian, izgatottan várom Ichigot.
De lenne egy kérdésem mit gondoltok erről a feliratról?
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/547/7

Jobb felső sarokban.

Nos?
Bosszúval kezdődik=valami múltbéli sérelmet zárnak le és mivel Aizen (ha lesz még szerepe) és Bach nincs a képen szerintem kettejük közül fog valaki meghalni.[+még Ukitake sincs rajta szóval ő is esélyes]Ezek a fontosabb szereplök de van még aki nincs rajta.
Ez a véleményem Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 11, 15:12:05 írta LeViiKee » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1508 Dátum: 13 szep 11, 16:47:45 »

Nem, biztosan az "utolsó kötet" szavak a dominánsak ott. Nekem is feltűnt, de senki nem mondott semmit róla, és abszurditását tekintve semmisnek ítéltem. Egyszerűen nem lehetséges.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1509 Dátum: 13 szep 11, 16:59:58 »

Utolsó felvonás jobban illene.
Bár utolsó kötet úgyis lehet,hogy valami nagyobb fordulat jön kacsint
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1510 Dátum: 13 szep 11, 17:45:19 »

A kötet szó alatt gondolom arc-ot értettek. Elég sokan vannak a képen, lehet csak random szereplők kerültek fel, vagy népszerűbbek és semmi burkolt jelentés. Mondjuk az angolban is így van a szöveg. Valószínüleg félre fordították az angolok. http://www.mangareader.net/bleach/547/3
Egy kötetbe kicsit nehezen férne bele az egész harc meg minden. Nevet Lesz itt még szerintem legalább 10 kötet is.
Naplózva
suzy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #1511 Dátum: 13 szep 13, 15:08:34 »

Tudom, csak már rá kérdeztem. Köszönöm Nevet
Egyébként még egy kérdés: kicsit már késő elmúlt az a rész de nem baj. Nos mikor Ichigo és Unohana visszatér Hueco-ból akkor Unohanát Aizen nem darálja be? És ha nem akkor ő lehet, hogy látta Ishint?
Csak érdekel a véleményetek.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1512 Dátum: 13 szep 13, 15:32:11 »

Unohana gyógyítani ment oda és nem harcolni. El kellet látnia azt a sok sebesültet. Hozzáteszem remek munkát végzet, hisz senki sem halt meg, még Hiyorit is összeragasztotta. Aizen direkt nem ölte meg a kapitányokat sem, hogy lássák, milyen menő. Vagy csak, hogy Yamamoto ne durvuljon be annyira.
Szerintem Unohana pont azért nem látta Isshint mert gyógyítgatott. Viszont Matsumoto látta a volt kapitányát de lehet, nem ismerte meg a szakálla miatt. Szerintem majd betoppan Toshiro és Matsumoto elé.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1513 Dátum: 13 szep 13, 16:01:37 »

Szerintem Unohana pont azért nem látta Isshint mert gyógyítgatott. Viszont Matsumoto látta a volt kapitányát de lehet, nem ismerte meg a szakálla miatt. Szerintem majd betoppan Toshiro és Matsumoto elé.^^

Hát az elég epic kis jelenet lenne  Pontosan
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1514 Dátum: 13 szep 13, 16:45:27 »

ez kicsit off de Isshinnek miért csak a szakálla nőtt meg a dangaiban míg Ichinek a haja  ikszdé Nevet

komolyra fordítva a szót egy ideje azon gondolkodom hogy a quincyk vajon miért is kezdtek el hollowkat írtani amikor ez erdetileg a shinigamik dolga
Naplózva

Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!