24 máj 21, 12:05:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004421 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1470 Dátum: 13 szep 07, 11:47:43 »

Én Hitsugayat sem írnám le, nem tudhatjuk, hogy mennyit fejlődött és ugyanezt elmondanám Matsumotoról is, szerintem Bazz-B-vel ellesznek egy darabig, én egy egészen jó kis harcot várok. Kettő az egy ellen már azért egy kicsit másabb, mint az 1 v. 1.
Nem lennék benne biztos, hogy a Kyouraku v. Haschwald harcot nem Kenpachi szakítja majd félbe, mondván neki is dobjanak oda valamit. Bár azt sem bánnám, ha ellennének egymással. Ichi meg ha megy is majd Bach ellen, előtte az tuti, hogy lemeccseli a dolgokat Ishidával, szinte törvényszerűnek érzem. Ha mégsem, akkor minden másra ott van Renji, Byakuya, vagy akár még Rukia is.
Na jó, Ukitake már megint sunyít valamit. Az tuti, hogy készül valamire, mert már megint gyanúsan kimaradt az eseményekből. Ki tudja, megint előpattint egy pecsétet, vagy valamit.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kattin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1471 Dátum: 13 szep 07, 13:21:49 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/546/12
Az előző fejezetet nézve érdekesen jön ki a dolog most hogy már a csata elkezdődött nem hiszem hogy Kyouraku bárhová is elküldhetné Icsit föleg nem pihenni.  Vagy ki tudja elküldi azzal hogy nyugi van te még ráérsz beugrani.  ikszdé
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1472 Dátum: 13 szep 07, 17:23:02 »

Ukitakera amennyit betegeskedik egy ilyen nagy harc előtt egy teljes kezelés is ráfér(t) Nevet
Az erőviszonyok kezdenek kiigazodni.Kenpachit tényleg nem tudom hova tenni mert kb mindenkinek jó ellenfél lehet,csak mindig illene oda.Legjobban tényleg Haschwaldhoz illene,de akkor meg Kyoraku marad hoppon.
Így belegondolva Kenpachi biztos egyből a legerősebb ellen menne,aki Bach."Prédán persze nem nagyon szeret osztozkodni.Legfeljebb  Ichigot nézné el maga mellett,hogy amint végeznek,utána egymással is megküzdenek Nevet
Egy Kyoraku-Ukitake duó kéne és jobban ellehet osztani. Gondolkozik
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1473 Dátum: 13 szep 07, 17:51:20 »

Kenpachit ismerve az új környezetben úgy elfog tévedni, hogy ellenfelet nem fog találni, nem, hogy Bach-ot. ikszdé
Yachirut is jó lenne most harcolni látni. Sajnos a csoportképen nem volt ott, de sokan lemaradtak róla. Szerintem neki Bambietta barátnői közül valakivel (vagy többel) kéne harcolnia.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/547/11
Kíváncsi vagyok, hogy probléma lesz-e Ukitakénak átjutnia azon a sötét burkon.

Team Ichigót még korai lenne behoznni. Edzenek még egy kicsit a Nullásokkal. Ha tényleg csak később jönnének, akkor vagy előttük, vagy utánuk kellene érkezniük az Arrancar csapatnak. Két forgató könyvet látok magam előtt. Ichigo megérkezik az egyik csatatérre, de Grimmjow és Nel már pihennek a Quincy hullák felet és Grimmjow beszól, hogy "Késtél, Kurosaki!" Kúl Vagy Ichit épp hátbaakarják támadni, de ugyanez a páros megmenti, majd Nel a viszontlátás örömeként kiszorítja szegényből a szuszt. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1474 Dátum: 13 szep 07, 18:09:32 »

Arra már gondoltam hogy lesz valamilyen veszte,de azt nem hogy Nel által Nevet
Igaz el is felejtettem,hogy még SSben is eltévedt,ebből pár fillert össze lehetne hozni smirksweat
Csapatok meg még később is kialakulhatnak.Már túlzottan előre ugrottam velük.
Ha Mayuri új "ruhájából" több is van amit segíthet részben Bankai lopás ellen,szerintetek hogy reagálnának a többiek ha ilyeneket kéne felvenniük? ikszdé
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1475 Dátum: 13 szep 07, 21:38:13 »

Kitörne az őskáosz akkor, ha Mayurinak ilyen elmebeteg ötlete támadna, dehát ő mikor nézte a tömeg érdekeit? Általában magát védi be, a többiek meg a feláldozhatók kategória.
Tényleg, azért arra kiváncsi vagyok, hogy Kuukaku mikor akarja bedobni a fullbringereket a közösbe, mert gondolom nem a semminek tartotta őket magánál.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1476 Dátum: 13 szep 07, 22:18:00 »

Nem olyan biztos.Simán lehet mögöttes szándékú jó cselekedete.
Quincy-k kutatásai és felboncolása biztos erős mozgatórugó a számára.
Jó kérdés a fullbringerek.Egyelőre tartalék.Bajos helyzetekben előjöhetnek akár másik frontra is,vagy majd ellentámadás.
Például az élők világában rendet tenni.
Legesélyesebb mostani harcok vége fele meglepetésnek,és részleges (fel)megmentésnek.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 07, 22:22:21 írta K ichigo » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1477 Dátum: 13 szep 08, 06:02:41 »

Nekem az jutott eszembe, hogy mi van, ha Ichgio, Rukia, Renji és Byakuya soha nem térnek vissza a Királyi Dimenzióból, és az ok, amiért oda vitték őket, hogy ha netán a Quincy-k betörnének oda, akkor ne csak a 0-ik osztagosok legyenek ott.

Mondjuk valóban érdekes, hogy a Ganju féle Fullbring sereg és az Urahara féle Arrancar sereg mikor fognak betoppanni, mert most az elején felesleges, ahhoz először jó pár shinigamin át kellene taposniuk a Quincy-knek.

Ha már Arrancar-ok, arra azért mindenki emlékszik még, hogy Harribel a Quincy palota börtönében van! Okos lenne kiszabadítani onnan - már ha kitudnak igazodni a Shinigamik az új környezetben. Bár ha Zaraki már a saját környezetében is képes az eltévedésre, akkor nem sok jót jósolok nekik. ikszdé
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1478 Dátum: 13 szep 08, 08:11:02 »

Ha emlékeztek még,volt egy kis részlet még régebben amikor Akon megleste Mayuri-t hogy mit csinál,mivel napokig nem látták,és azt látta hogy gyógyította Kaname-t.Gondolom,akkor Ő is fel fog tűnni...
Valaki nem tudja kapásból,hogy hányadik fejezetnél lehet?
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1479 Dátum: 13 szep 08, 09:43:50 »

Egyedöl Ichigónál tudom elképzelni, hogy nem akarják visszaengedni SS-be. De Ichi nem azért edzett, hogy üljön a seggén és teázzon. Az még jó kérdés, hogy bárki is betud-e jutni kívülről SS-be, hisz az egész most abban a sötét gömbnek a belsejében van. Akik biztosan kint vannak: Ukitake, Kukaku csapata, Arrancar csapat, Ichigóék + akik Karakurában vannak. Lehet, hogy egy jó ideig nem tudnak majd bemenni. Szerintem jobb is, ha kicsit megritkítják előttük a Shinigamikat, mert így túlerőben lennének.

Harribel most pont olyan, mint egy játékban az opcionális küldetések. Nevet Csak az a baj, hogy egyedül az Arrancarok és Ichigo tudja, hogy egyáltalán ott van. Nem tartom valószínűnek, ha mondjuk az egyik Shinigami rá is akadna, rögtön kiszabadítaná "az ellenségem ellensége a barátom" címen.

Ha emlékeztek még,volt egy kis részlet még régebben amikor Akon megleste Mayuri-t hogy mit csinál,mivel napokig nem látták,és azt látta hogy gyógyította Kaname-t.Gondolom,akkor Ő is fel fog tűnni...
Az nem valószínű, hogy Kaname volt. Valószínűleg csak valami halandzsa.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/539/5
Pont, mint itt:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/544/11
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1480 Dátum: 13 szep 08, 11:00:45 »

Úgy látszik félre olvastam,nem esett le hogy azok valszeg külön szavak Nevet
Mivel ez az utolsó arc,gondolom benne lesz Ukitake és Kyoraku bankai-ja.Csak ehhez Ukitake-nak valahogy be kéne jutnia+ ugye ott van Ichi új bankai-ja is.De most jut eszembe hogy Zaraki se véletlenül harcolt Unahana-val,vajon neki is lesz?Nah az milyen lehet.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1481 Dátum: 13 szep 08, 12:52:55 »

Kenpachinak Bankai,hát nem is tudom ha mostani erejére kapná pluszba abba belepusztulna minimum SS(vanderich most). smirksweat
Egyenlőre egy fejlettebb,teljesen megismert Shikai is elég neki.
Ha még is lenne Bankai-a akkor kb egy ilyet képzelnék el neki. kacsint
http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2013/235/e/d/kenpachi_bankai_by_28kuchikibyakuya-d6jcycd.jpg
Yamamoto szintet simán el is érheti. kacsint
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1482 Dátum: 13 szep 08, 14:18:38 »

Ha még is lenne Bankai-a akkor kb egy ilyet képzelnék el neki. kacsint
http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2013/235/e/d/kenpachi_bankai_by_28kuchikibyakuya-d6jcycd.jpg
Yamamoto szintet simán el is érheti. kacsint


Azt hiszem,így mind a 2 szemére kellene szemfedő Nevet
Yama nem véletlenül nem engedte neki a gyakorlást,de most szerintem az minimum hogy tud kommunikálni a zanpakuto-jával.
Naplózva

janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1483 Dátum: 13 szep 08, 15:43:02 »

Mikor lesz legközelebb manga? Jövőhéten vagy kimarad egy hét mert most korábban jött nem 9-én.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1484 Dátum: 13 szep 08, 16:03:45 »

Ne aggódj, jön az rendesen. Ahogy Soreszko10 mondta, mi egy héttel hamarabb kapjuk, mondván online, ott is van mindig a kalózjel a borítón, pl most a Bleach volt a nyitólap, azon lesd.

Mellesleg arra vagyok még kíváncsi, hogy Komamurával most mifene van,,,,lényegében meg nem tudnám határozni merre van, de hogy nem a búra alatt az tuti.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 18:36:35 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!