24 máj 21, 20:26:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004612 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1425 Dátum: 13 szep 01, 17:45:14 »

ezt a hülyeséget felejtsétek már el, hogy hamarabb kapjuk meg, épp ellenkezőleg... 2 nappal később kapjuk meg Figyelmeztetés másfél hét és itt van
Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1426 Dátum: 13 szep 04, 10:00:56 »

Kintt van az új rész, jó olvasást bye bye
http://www.mangapanda.com/bleach/547/2

Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1427 Dátum: 13 szep 04, 10:34:31 »

ezt a hülyeséget felejtsétek már el, hogy hamarabb kapjuk meg, épp ellenkezőleg... 2 nappal később kapjuk meg Figyelmeztetés másfél hét és itt van

Úgy nézz ki tévedtél, bár azt hiszem, ezt már elégszer mondták, hogy mi mindig egy héttel hamarabb kapjuk, mint a japánok.

Bevallom ez a nyitó kép nagyon jól esett: http://www.mangareader.net/bleach/547/3

Na, választ kaptunk arra, hogy hol bujkáltak eddig a Quincy-k (trükkösek voltak, mint egy parazita), Ichigo-nak tényleg 2 kardja van és lassan kialakulnak az első párharcok is.

Jó volt, mint nyitó fejezet.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1428 Dátum: 13 szep 04, 10:59:40 »

Jóóó kis rész volt ez Nevet Kyouraku beszólása "Welcome" adja, jó harc lesz ez itt. Mayuri ruhája borzasztó, ajánlom, h levegye, úgy néz ki mint vmi dagadt nap  Neeem Hitsu belépője is jó volt. tetszik, h nem ugyanazokat az ellenfeleket kapják a kapitányok. Várom a többi párosítást Ördögi
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #1429 Dátum: 13 szep 04, 12:00:55 »

kellemes meglepetésként ért hogy van már manga.kell mint a levegő xd.legalább tudjuk hol rejtőztek.mayuri rondább mint valaha.remélem hogy jövőhéten már belecsapnak a lecsóba.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1430 Dátum: 13 szep 04, 12:26:22 »

Igaz, tévedtem...  bow Az elején dobtak nekünk egy csontot Ichigoval, de mostmár tisztán látható, hogy itt sincs markolata egyik kardnak sem, kár, hogy nem azt a szálat vitték tovább... Hitsugaya mögött a jágfal vajon honnan származhat, mert a kardjától nem az is biztos Gondolkozik
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1431 Dátum: 13 szep 04, 12:55:46 »

Igaz, tévedtem...  bow Az elején dobtak nekünk egy csontot Ichigoval, de mostmár tisztán látható, hogy itt sincs markolata egyik kardnak sem, kár, hogy nem azt a szálat vitték tovább... Hitsugaya mögött a jágfal vajon honnan származhat, mert a kardjától nem az is biztos Gondolkozik

Nagy valószínűleg Kido volt, de ha jól emlékszem, akkor csak a Bankai-t tudják ellopni, de a shikai még attól megmarad (lásd Byakuya vs As Nodt). Urahara éppen azért vizsgálja Quilge-nek a lemezét is, hogy hogyan tudják ellopni a bankai-t.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1432 Dátum: 13 szep 04, 13:01:12 »

Pedig de úgy ültem neki, hogy áh úgy sem lesz, várhatok még egy hetet....fenéket!

Azon a borítón Ichigo eszement badass, de amire jobban felfigyelte, nincs rajta Bach! Gondolom nem a semmiért.

Ukitakéről nem tudom eldönteni, hogy mi is történhet nála, akár megint előhúzhat valami szuperfegyvert mint anno.

Emellett minden belépő igen jóra sikeredett, kivéve Mayurié, már csak azért halált érdemel.

Hitsugaya tuti valami kidout varázsolt oda, én sem hiszem, hogy a kardjából jött volna a fal.

Punk srác meg de jól visszanövesztette a fél méteres haját pár nap alatt. xD

Viszont eszement rövid volt, hiába történt úgymond sok minden.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1433 Dátum: 13 szep 04, 13:11:34 »

Hát szerintem is nagyon cucc volt ahogy mindenki beállt a saját ellenfele elé...Mayuri,ismét furább mind valaha:)) de gondolom még változni fog majd,tűkön ülők már a kövi részért Nevet Nevet

Ichigo nagyon Badass lett..Én rá meg Kenpachira vagyok nagyon kíváncsi..Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 13:12:44 írta ZangetsuX » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1434 Dátum: 13 szep 04, 13:40:22 »

Hú, nem hittem a szememnek mikor láttam hogy kint az új fejezet. Tudtam hogy nem jelenhet még meg, de azért minden nap felnézek a mangareaderre.
Ennyit a 9.-ei dátumról Nevet Ez nem lesz balszerencse hogy hamarabb jött ki?

Ez a színes borító elég retrós ezekkel a csilicsálé színekkel, de azért tetszik. Egyedül BG9 hiányzik a borítóról. Bach meg gondolom úgymond Ichigoval szemben van, meg most úgy is a két sereg közötti harcokról fog szólni, nem róla az elkövetkező jó pár fejezet. Bach meg csak néző lesz amíg meg nem jön Ichigo.

Tudom hülyeség egyből ezt leszűrni, de mi van ha lesz árulós szál is? Pl BG9, ha már lemaradt a borítóról. A maszk mögött akárki megbújhat, még egy másik shinigami/quincy hibrid is.

Hát ja, Mayuri elég ocsmány, végre már megszoktam azt az oroszlános kinézetét, erre megint új... Ezek szerint ezt a ruhát csinálta a laborba, valami szuper védelem. Azért remélem hamar levágják majd róla.

Shikait képesek lennének még használni? Múltkor nagyon úgy tűnt hogy semmi nem maradt, csak egy üres kard. Az is lehet hogy fejlesztett egy új kardot azóta. Nyílván egy kapitány sokkal gyorsabban képes egy újat fejleszteni, mint egy újonc aki akkor csinálja először. Képes lehet pár alap jégtámadásra, de nem többre.

Egész jó végső alak fan art, az igazit már úgy se fogjuk sose látni:
http://arrancarfighter.deviantart.com/art/Driscoll-Vollstandig-328101429

Fogadjunk hogy Bach fogja megölni Aizent, szerintem egyértelmű:
http://arrancarfighter.deviantart.com/art/Bad-Company-326909487
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1435 Dátum: 13 szep 04, 14:36:37 »

Én sem számítottam mangára a héten, de kellemes meglepetés volt.

Nagyon jó volt a fejezet. A borító nagyon jól néz ki.
Mayuri ruhája egyszerűen borzalmas és nevetséges. Ajánlom, hogy alatta valami badass cucc legyen, mert így csak köz röhej tárgya lesz.

Hitsugayaval meg... hát Byakuyánál meg maradt a shikai és tán az elmúlt napokban valamennyire neki is sikerült azt visszahozni, de nagyobb eséllyel kidou lehetett.

Nyitónak nagyon jó volt és várom a harcokat.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1436 Dátum: 13 szep 04, 14:47:08 »

Fuu ez a rész eszméletlen volt! mondjuk mayuri ahogy kinéz.. de lehet oka van.Ichigo szépen ki van lökve, és ahogy látom nincs rajta fullbring ruha sem.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #1437 Dátum: 13 szep 04, 15:18:10 »

Ááááhhh Ichi nagyon badass lett!! Mosolyog Mayuri megint hozta az undorító formáját (természetesen a ruhájára és megjelenésére értettem). Lassan felállnak a starthoz a versenyzők és kezdődhet a harc. Mosolyog Kyoraku jó kis ellenfelet kapott Mosolyog. Felvezető résznek nem volt rossz. Remélem felpörögnek majd az események...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1438 Dátum: 13 szep 04, 15:30:17 »

A Bleach ismét a Jump címlapján. Nevet Ha jól emlékszem, utoljára ennek az arc-nak a kezdetén volt címlapon.
Szép kis csoportképet is kaptunk. Ichigo jól néz abban a tépet ruhában. És megismertük pár sternritter hajszínét. Bazz-B-nek rózsaszín. ikszdé Rózsaszín haj és tűz típusú képesség, azt hiszem könnyebb, ha Natsunak hívom.^^ Ugyanezen a képen Kyouraku szemkötőjétől jobbra, vajon kihez tartozhat az a narancssárga ruhadarab?

Örülök, hogy eltűntek a 12-es osztag gépei. Az előző fejezetben zavartak, hogy még ott voltak.

http://www.mangapanda.com/bleach/547/15
Ahogy látom Askin "D" betűje a Door, azaz az "Ajtó"

Mayuri tényleg érdekesen néz ki, mint egy fehér, pufók télapó. Nevet Viszont Nemunak nagyon jól áll az új ruházat. Csinos abban a kis kalapban.

http://www.mangapanda.com/bleach/547/19
A jégfal szerintem is egy Kidou, mert Toshiro kardja nincs Shikaiban.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1439 Dátum: 13 szep 04, 15:56:43 »

Én úgy látom Ichi ruhája nem is ruha, hanem a lélekenergiája, mint a fullbring arcban először Tsukishima ellen. Az előző oldalon még nincs rajta felső és a borítóképen már jön létre az.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!