24 máj 22, 03:28:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004778 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1395 Dátum: 13 aug 01, 22:56:17 »

Szerintem, legalábbis nekem egyértelműnek tűnt, hogy a betűk nem az erősorrend alapját képezik. Mindegyikük rendelkezett valami egyedi képességgel és szerintem egy olyan szó vagy megnevezést használtak, kerestek hozzá amely a legjobban kifejezi ezt a képességet. Másrészt alapvetően mindegy mert mint megtudtuk, hogy ezek a betűs quincy technikák nem hatnak a másik quincyre. Egyszóval náluk valószínűleg a sorrend nem ezekből fakad hanem az egyedi képességek mint intelligencia, fizikai erő, szellemi erő nagysága, ügyesség vagy éppen fontosság és hasonló dolgok adják az alapot.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1396 Dátum: 13 aug 02, 00:45:40 »

Még ha így is van,az biztos hogy Haschwald a top legerősebb között kell lennie.
És ez a másolás dolog még elég kérdőjeles.Ügyesek de nem hiszem hogy ugyanakkora erejük volt mint azok akiket másoltak.Inkább csak képességek,és erő jelleme,nem mennyisége(részben azért lehet).
El ismerem Yamamoto ellen nem volt ügyetlen,de már ahhoz is végig blutozott hogy el ne égjen a "hőségtől".
Plusz ez szerintem kétélű fegyver is lehetne ha épp nem megfelelőt másol le. Gondolkozik
Mondjuk lehet Orihime esetében láthattunk volna egy erősebb verziót a leányzóból Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 02, 00:48:29 írta K ichigo » Naplózva

sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #1397 Dátum: 13 aug 02, 13:26:17 »

Amit Soreszko irt azon én is filoztam már és ugyan arra az álláspontra jutottam hogy a betük nem ugyanazt azt a célt szolgálják mint az Espádák számozása hanem talán azt hogy ki milyen rangban van vagy az egyedi képesség kezdöbetüje. Amúgy ez a Royd os dolog elég furcsa volt nekem mert ugye lemásolta Bachot de vajon az erejéből menyit tudott lemásolni mert Zarakit elég könnyen leverte ami nekem azért fura mert a többi Sternrittert meg ő verte le könnyedén.Ennyivel erősebb lett volna Royd mint az előző ellenfelei vagy esetleg Haschwald csinált valamit csak ugye magát a harcot nem láttuk így nem tudhatjuk hogy beavatkozott-e rolla mondjuk eltudom képzelni hogy Kenpachit leverte vagy ketten együtt
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1398 Dátum: 13 aug 02, 15:37:52 »

Ez egy magyar fórum! Nem volna rossz, ha legalább egy kicsit megerőltetnéd magad és megpróbálnál helyesen írni. Nem kell nagyon, nem akarom, hogy belehalj. Csak egy kicsit próbálj meg!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1399 Dátum: 13 aug 04, 20:24:44 »

Ennek a betű szerinti erősorrendnek az az alapja, hogy Bach betűje az "A" Haschwaldé pedig a "B". AZ "F"-el rendelkező As Nodt könnyedén legyőzte Byakuyát. Kirge meg egész szépen tolta Ichi ellen. Viszont mivel rengeteg szó van, ezért több szóval is lehet jellemezni ugyan azt. Pl Kirge börtöne Jail simán lehetne Prison is, esetleg még Cage is. Szóval ilyen szempontból bárki kerülhetne bármelyik helyre.
A képesség szerinti jelölés azért is valószínűbb mert így nincsenek behatárolva a képességek erő szerint. Pl Az Overkill több ember ellen sokkal hatásosabb, mint a Jail. Ha egymás ellen harcolnának, akkor lehet, hogy Kirge maradna alul, mert a képessége nem hat a Quincykre.

Akinek eddig nem hiányzott az anime az nézze meg ezt a fananimációt. Nevet
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d0hriF4FpKc
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1400 Dátum: 13 aug 04, 21:18:49 »

Jól leírtad Tilon,csak az a kár hogy ez már jó pár oldallal ezelőtt leírtam magyarázatnak. smirksweat
De nem árt az emlék frissítés.

Jó kis animáció,zenéket is egész jól párosította kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 04, 21:20:14 írta K ichigo » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1401 Dátum: 13 aug 04, 21:34:31 »

Akkor ennyire megmaradt bennem az írásod. Nevet Egy jó érvelést nem szabad elfelejteni, amíg meg nem cáfolják.

Viszont, ha nem erősorrend, akkor lehet Bambietta se olyan erős. + Komamura Bankaijával lehet, hogy könnyen elintézhetik, ha nem tudja a gyengéjét. Ettől függetlenül még mindig hiszem, hogy ő életben marad a végén.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1402 Dátum: 13 aug 04, 22:10:29 »

Akinek eddig nem hiányzott az anime az nézze meg ezt a fananimációt. Nevet
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d0hriF4FpKc

Ez király, a rajzolás nagyon jó, meg minden, egyedül az angol szinkron bántja a fülem. Animéken nagyon szar az angol szinkron, egyedül a Ghost In The Shell-en nem zavar, sőt ott inkább a japán nem jön be annyira. Heh, ugyan az csinálta ezt az animációt mint akit múltkor linkeltem, az, az epikus zenei aláfestésű, amiben nagyban hirdeti hogy idén nyáron folytatódik, ami mondjuk eleve baromság.

Ez a quincy város megjelenés szerintem úgy van, hogy alapvetően továbbra is 2 külön város létezik két külön dimenzióba. Pont mint mikor karakurát cserélték ki. Van egy fél quincy város a quincy dimenzióba, és a quincy város másik fele pedig ss-ben. ss másik fele pedig átkerült a quincykhez. Tehát alapvetően 2 helyszínen fog játszódni a csata. És remélem még átcsúszik majd az emberek világába is, meg a finálé gondolom a király dimenzióban fog játszódni.  Ez már 3-4 helyszín, HM valószínűleg most kifog maradni, bár oda se lenne rossz visszatérni. Vagy egy csata ami egyik helyen kezdődik és vagy 2-3 világon át ívelve zajlana.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1403 Dátum: 13 aug 17, 07:38:21 »

Ki szeretne egy kis epicséget? https://www.youtube.com/watch?v=-KuMjzKjdD0

Koncepció elég fura nekem (halott Bach, ugyanmár...), de kimondottan igényes munka és a végéért külön piros labda. Mosolyog

Edit: Egész régi...hogy nem vettük eddig észre?
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 17, 07:46:19 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1404 Dátum: 13 aug 17, 07:56:35 »

Hol van ebbe halott bach? egyébként tényleg nagyon jó, igaz halibel már túl hentais.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1405 Dátum: 13 aug 17, 08:31:12 »

Jó lenne Harribelnek egy Segunda etapa. Pár hasonló rajzot láttam róla és abba is alul volt öltözve. Nevet Külön plusz pont, hogy nem felejtették ki a Hollow lyukat.
Bachot a legelején említi Toshiro, hogy nem engedheti uralkodni Harribelt HM felet még ha Bach meg is halt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1406 Dátum: 13 aug 18, 01:40:33 »

Kösz a linket,fura hogy eddig nem vettem észre én se.
Egész jó videó lett.Az öltözete tényleg elég Hentaios,de sokan szeretik levetkőztetni miközben erősítik,bár végülis Kubo kezdte el smirksweat
Plusz Toshiro vs Harribel harcot is feltették ismét fullba,amit emiatt a link miatt találtam meg Nevet
Naplózva

Momo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1407 Dátum: 13 aug 21, 18:42:44 »

Nem tudja valaki hogy hol találom meg a 0. fejezetet lefordítva?  Hmm? Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni, mert pár képet már láttam és elég kíváncsi vagyok rá.  Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1408 Dátum: 13 aug 21, 18:53:29 »

Magyarul nem találtam, de itt van angolul:
http://www.mangayes.com/chapter/BleachPilot/267972-2.html
Remélem tudtam segíteni.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1409 Dátum: 13 aug 23, 09:59:15 »

Vagy, ha a tényleges nulladik fejezetre gondolsz, és nem a pilotra, akkor az itt van.

Amúgy ebben most vettem észre egy slussz poént, a film amiről Keigo beszél a rossz pajzs 2. Nos ez angolul a bad shield, és mi is volt Kubo egyik régi oneshotjának a címe? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 23, 10:04:02 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!